Trosku si vyliju srdicko a snad popustim trosku bolesti

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 10:33:15

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Trosku si vyliju srdicko a snad popustim trosku bolesti
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Trosku si vyliju srdicko a snad popustim trosku bolesti  (Přečteno 47280 krát)
jesse



come on over - do a twist!

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: skorobrno
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 17. Únor 2010, 13:12:07 »

jenom mensi otazka.. kolik ten byt stoji a kolik cca vydelavas? jenom by me to zajimalo jak to je..
Zaznamenáno

come on over - do a twist!
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 17. Únor 2010, 13:37:38 »

Trosku out of topic, ale vydelavam kolem 17k-18k a byt me bude stat do 6k se vsim... Doufam... Jeste nevim, jaky budou zalohy za elektriku... No ale poplatim ucty a tak a moc mi nezbyde Úsměv
Zaznamenáno

Blesser



Čas ukáže ...

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: Sever
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 18. Únor 2010, 00:50:42 »

Přeju ti hodně štěstí.Začít bydlet jinde a sám znamená začít znova.Byl jsme v podobné situaci jako Ty.Taky jsem s tou svoji zařizoval byt a nakonec jsem v něm zůstal sám.Ta moje mi jednoho dne odjela domu(cca bydlela u rodičů 30km ode mě) a pak poslala zprávu že je konec,zrovna když jsem se stěhoval,měla se nastěhovat pár dní po mě až se vyřeší určitá situace u ní doma.Pak jsem jí měsíc neviděl.Měsíc na to jsme se dozvěděl(ne od ní,docela nepřímo) že bydlí už s někým jiným Eh?.Docela mě to položilo,těžko shrnout pocity,každej to zná kdo navštěvuje tuhle forum,bylo by to na dlouho.Bydlel jsem sám a docela mě to ubíjelo,samota najednou z ničeho nic apod.Ale ted to beru z tý lepší stránky.

Mít trochu klidu doma je občas k nezaplacení Úsměv Mám to štěstí, že bývalou jen tak nepotkám když bydlí takhle daleko.To hodně pomůže při po rozchodových stavech.
GL
Zaznamenáno

Když to neuděláš ty, udělá to někdo jiný.....
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 18. Únor 2010, 14:38:55 »

Nj, tak trosku mam radost ze bydlim sam.. Najednou vychazim s penezma, mam klidek, muzu si tam zvat koho a kdy chci.
Co sem teda nepochopil bylo, ze se dnes, asi pred 2ma hodinama za mnou stavila v praci... Potrebovala prodat nabijecku na mobil... Nechapu.. Muze si ji koupit kdekoliv a nemusi chodit za mnou...  Podivený Na druhou stranu sem si po jejim odchodu uvedomil, ze kdyz prisla, tak se mi ani nerozbusilo srdce a mluvil sem s ni v pohode... I kdyz ona se tvarila dost nasrane az zhnusene bych rekl... Coz nechapu proc... Kdo by mi vysvetlil, proc se stavila??? Nabijecku si opravdu mohla koupit kdekoliv a navic mohla poslat svyho tatu pro ni.. Ten u me byl vcera pro nejaky zbozi. Co si o tom mam myslet? Chtela se snad ujistit jestli se slozim kdyz ji uvidim? Nebo jestli sem porad v pr*eli z ni? nebo me chtela proste jen videt? A kdyz jo, proc se tvarila jak smrtka?
Zaznamenáno

Blesser



Čas ukáže ...

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: Sever
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 18. Únor 2010, 18:21:02 »

Je to mozny, že tě chtěla vidět jak na tom si zle.Možná ti chtěla něco říct a nějak se jí to nepovedlo.Když tě viděla,tak si to rozmyslela.Kdo ví...
Zaznamenáno

Když to neuděláš ty, udělá to někdo jiný.....
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 24. Únor 2010, 20:41:11 »

To je dobrý Šťastný možná čekala, že tam zrovna nebudeš a je to její oblíbenej obchod tak byla zhnusená Šťastný...
néé teď vážně...  Tohle docela vystihuje některé holky co znám - co jsou schopné tě zjebat, že tě potkali v obchodě kde děláš i když to ví Šťastný

Možná tě chtěla vidět a zkontrolovat jak na tom si jak píše Blesser a když viděla,  že v pohodě a nemáš potřebu nic řešit tak se naštvala, nebo dělala nasranou ledovou královnu a je to jen přetvářka a samu ji to mrzí... kdo ví
On je problém v tom, že málokdo si přizná svoje chyby... schválně zkustě někomu něco vyčíst a první reakce je, že se začně bránit a třeba se cítí hrozně ukřivděná a vidí chyby jen na tobě - tohle je můj případ už sme to řešili, že to máme podobné Šťastný
Zaznamenáno
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 25. Únor 2010, 08:48:58 »

Nj, to me na ni stvalo nejvic, ze nikdy za n ic nemohla a ona byla ta bezchybna Smutný Je to strasna vlastnost a uz nikdy vice nekoho takovyho. Fakt nevim proc chodila.
No a vcera se u me v praci stavila zas, pze mi davala moje veci z auta. A to jsem byl domluvenej s jejim tatou ze mi to donese. Trosku sme se bavili a bylo to v pohode. Celkem dobrej kratkej pokec.. Tak fakt ja ty jeji nalady nejak nemuzu pochopit. Ve ctvrtek na me zase vriskala po ICQ a byla jak silena a vcera se stavila a nejvic pohoda... Fakt nestesti Úsměv
Zaznamenáno

ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 25. Únor 2010, 09:40:37 »

Jo dodatek - samozrejme ze vidi jen chyby na mne, jak jinak... Za ten rozchod a za to ze si nasla jinyho muzu JA!!! Sem to ale hajzl...  Podivený Cela ona.. Celou dobu se zajimala jen o sebe.. Na muj nazor se nikdy neptala a dokocne je ani slyset nechtela kdyz sem se nahodou snazil neco resit...
Zaznamenáno

Blesser



Čas ukáže ...

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: Sever
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 25. Únor 2010, 23:10:44 »

Jistě,chce mít po rozchodu svědomí čistý.Chce tě vidět na dně, aby si mohla v klidu říct že udělala dobře.Ty jí k tomu nesmíš dát záminku.Ona nesmí vyhrát...
Zaznamenáno

Když to neuděláš ty, udělá to někdo jiný.....
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 25. Únor 2010, 23:37:29 »

Ani si neumim predstavit, jak by chtela vyhrat.. Jako vcem? To jsou hrozny myslenkovy pochody tech zenskejch... Na dne me rozhodne nevidela a neuvidi, tu radost ji nedopreju... Ani nemam duvid byt na dne.. Je mi bez ni lip. A taky sem ji to rekl  Úsměv
Zaznamenáno

ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 08. Březen 2010, 11:19:21 »

Tak dalsi report - Spolecnej byt mam konecne predanej, tak uz nemame zadny zavazky. Dost se mi ulevilo. Par dni zpatky mi volala, ze mi donese klice, tak sem ji rekl at se nestavuje. Na to mi odpovedela, ze ji nechci videt a ze to chape.
Jinak po necelejch 2 mesicich po rozchodu uz mam hlavu cistou a jsem uspesne odhackovanej. Tento tyden me ceka velka zkouska  Úsměv Po 3 letech absolutniho nebaleni kohokoliv musim pozvat jednu kamaradku na kaficko, pze ji proste CHCI  Úsměv Od jeji kamaradky vim, ze nejsem uplne bez sance, ba naopak, tak drzte palce. S jazykem Jaj, zacinam se citit jako pubertak a je mi fajnove  Úsměv
Zaznamenáno

swot



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Česká Lípa
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 08. Březen 2010, 18:29:08 »

Pěknej slaďák Šťastný Ale k věci.. Jop, pěkný, držím palce Mrkající A aspoň že jsi se odfixoval Mrkající U  mě bylo něco podobnýho, ale jmenovalo se to platonická láska Šťastný A to se mi povedlo vyhodit z hlavy taky, vše jde když se chce Mrkající takže postni report !
Zaznamenáno

"Volí si stezku chodec nebo stezka chodce ?" Konec knihy Mrtvých
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 08. Březen 2010, 18:35:37 »

Zhruba v tvych letech sem taky prozival platonickou lasku.. Asi 3 roky myslim... Ale z hlavy me ji dostala az jina slecna Úsměv Tam se nejak odfixovat nedarilo...
Zaznamenáno

swot



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Česká Lípa
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 09. Březen 2010, 15:45:12 »

Zhruba v tvych letech sem taky prozival platonickou lasku.. Asi 3 roky myslim... Ale z hlavy me ji dostala az jina slecna Úsměv Tam se nejak odfixovat nedarilo...

Já jsem si prostě řekl že je to blbost, že jí tím akorát otravuju (neboť má kluka) a sobě ubližuju Úsměv A úplně zbytečně.. A během tejdne jsem byl v pohodě Úsměv
Ale jsem asi hold divnej
Zaznamenáno

"Volí si stezku chodec nebo stezka chodce ?" Konec knihy Mrtvých
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 12. Březen 2010, 13:02:04 »

Hoši, já se zamiloval asi  Úsměv Neeeeeeee.... Ou mááááj.... Dnes mě čeká velký den, musím jí sbalit Úsměv
Zaznamenáno

Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 12. Březen 2010, 17:06:16 »

Hoši, já se zamiloval asi  Úsměv Neeeeeeee.... Ou mááááj.... Dnes mě čeká velký den, musím jí sbalit Úsměv

Držim Ti palce, určitě si to po těch tvrdých ranách zasloužíš a potřebuješ to.
Hlavně to s tou snahou (musím jí sbalit)  nepřeháněj, takhle budeš jenom nervózní..GL draku  Mrkající
Zaznamenáno
swot



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Česká Lípa
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 12. Březen 2010, 19:58:52 »

Hoši, já se zamiloval asi  Úsměv Neeeeeeee.... Ou mááááj.... Dnes mě čeká velký den, musím jí sbalit Úsměv

Hehe, tak to gratulju  Provokatér S balením držim palce  Úsměv a samozřejmě se ohlaš jak se ti to povedlo/nepovedlo, i když doufám že povede Úsměv
Zaznamenáno

"Volí si stezku chodec nebo stezka chodce ?" Konec knihy Mrtvých
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 20. Březen 2010, 15:30:52 »

Report - Vcera sme s tou slecnou dobre zaparili a podarilo se mi ji dostat mimo lidi a krasne sme se nekolikrat libali... Bylo to vzrusujici, elektrizujici a hezky  Super! Citim se fajnove a ted me ceka zabojovat aby z toho bylo neco vic  Úsměv Stale drzte palce.
Zaznamenáno

swot



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Česká Lípa
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 24. Březen 2010, 21:19:35 »

Gratuluju a držím palce ať je z toho pro tebe i něco víc  Provokatér Provokatér Drž se dál  Vykřičník
Zaznamenáno

"Volí si stezku chodec nebo stezka chodce ?" Konec knihy Mrtvých
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 28. Březen 2010, 18:21:46 »

Report - V patek sme byli zase zaparit a nakonec mi sama nabidla jestli nepujdem ke mne. Tak sme sli, spontane se pomilovali a ted me ceka uz jen ten vztah trosku upevnit. Ale vyborne si rozumime a mame o cem povidat.  Úsměv
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 28. Březen 2010, 19:08:56 »

great, přeju ti to. taky jsem se už perfektně dostal z rozchodu a mám novou známost a je to super:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 29. Březen 2010, 06:46:51 »

Jj, je to super Úsměv Taky ti to preju. Drzme se S jazykem
Zaznamenáno

swot



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Česká Lípa
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 29. Březen 2010, 17:26:35 »

Tak ti to vyšlo i dokonce líp než sem předpokládal  Provokatér gratuluju a drž se dál =))
Zaznamenáno

"Volí si stezku chodec nebo stezka chodce ?" Konec knihy Mrtvých
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 29. Březen 2010, 23:11:32 »

Jj, taky sem to takhle necekal...  Úsměv Dneska sem na ni rozjel takovou balici serku, ze uz mi napsala, ze sem ji pomotal hlavu  Úsměv A ze neni schopna ani nad cimkoliv myslet. Vzdycky sem byl gentleman nebalici, srabek co se bal cokoliv rict a ted si to strasne moc davam. Po tech trech vztazich pred tim se ve mne neco hnulo. Jsem uplne jinej clovek co se tyce baleni  Úsměv A mam z toho radost  Úsměv
Zaznamenáno

henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 08. Duben 2010, 18:31:02 »

Nu jo, někdo jde pořád ze vztahu do vztahu, někdo je už 4 roky sám

Citace
Dneska sem na ni rozjel takovou balici serku, ze uz mi napsala, ze sem ji pomotal hlavu 

Mohl bys prosím uvést nějaký příklad toho balení, který jsi použil v tej sérii?
Protože já asi pořád nevim pořádně jakej je rozdíl mezi balením (doporučuje se) a snažením se (nedoporučuje se).....
Vždycky mam pocit že balím, a pak zjistím že se moc snažím asi.....
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS