Trosku si vyliju srdicko a snad popustim trosku bolesti

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 17:10:42

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Trosku si vyliju srdicko a snad popustim trosku bolesti
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk
Autor Téma: Trosku si vyliju srdicko a snad popustim trosku bolesti  (Přečteno 47285 krát)
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 09. Duben 2010, 07:54:31 »

No vtip je v tom, ze sem se nesnazil... Proste sem to nechal plynout a jen ji otukaval. Daval sem najevo zajem ale ne prehnane a pokud sme spolu nekde zrovna nebyli, nepsal sem, neotravoval. A kdyz uz sem zjistil, ze zacina byt svolna tak nejaky pozvani na kavu a kecat a kecat. Chvili ze sebe delat saska, chvili ukazovat ze umis mluvit i vazne. Hlavne se nebat mluvit. Da se krasne klickovat plynule od tematu k tematu. Po hezkym popovidani (rande) hned nepsat, klidne 2 dny neozvat se. Ona se ozve:-) No a pak posledni a nejtezsi ukol - odhadnout vhodnou dobu na prvni intimnost (rozumej polibek). V tuto chvili sem teda malem zklamal. Moc dlouho sem to odkladal. Takze na to bacha! Sama mi rikala, ze ji stvalo, ze sem dlouho vubec nic nezkusil Úsměv Jenze ja nejsem zadnej balic a predstava ze neco zacnu, brrr  Šťastný Ale jeste ze sem se proste premluvil. Nemas vlastne co ztratit, dobry si uvedomit.
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 10. Duben 2010, 13:02:02 »

henry, jak píše zeddman, něco se v něm hnulo. znám to,.... je to ten moment, kdy prostě vycítíš, že ona má zájem. pokud ona zájem nemá, je to docela problém... bohužel si myslím, že není možné sbalit jakoukoliv holku... možná bohudík.
prostě oslovit, poblbnout hlavu, třeba i dostat do postele, tam můžeš svoje šance zvednout pickupem, ale pro to, abys získal holku na vztah, pickup ti nepomůže, tam prostě musí být ta chemie.

je určitě dobrý si držet odstup určitou chvíli.... ale zase to má cenu pouze tehdy, pokud jsi ji zaujal.
každý člověk... teda skoro každý člověk se rád baví. pokud si dokážeš udělat srandu sám ze sebe, ale zároveň znáš svou cenu, dostaneš tu holku, kterou chceš.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 10. Duben 2010, 15:23:34 »

Citace
pokud si dokážeš udělat srandu sám ze sebe, ale zároveň znáš svou cenu, dostaneš tu holku, kterou chceš

tak to zvládám oboje....umím si udělat ze sebe srandu, na druhou stranu se snažim nebejt nějakej ňouma, se kterým si můžou zametat jak chtěj...
problém je ten, že já se k týhle fázi většinou nedostanu, protože ty holky neumim oblbnout a pomotat jim tu hlavu....aby ony samy začaly mít ten zájem....ale to už jsem psal jinde....

nu nic, tak já zase přestanu s vyléváním srdce a zkusim zas zabojovat a pokusit nějak změnit svůj přístup k holkám....
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 10. Duben 2010, 15:43:47 »

a jak se seznamuješ? přes social circle? pro mě je to nejpříjemnější cesta, odpadá AA a navíc si myslím, že lidé v mém SC mě vnímají velice dobře a proto si ta holčina může zjistit názor ostatních na mě a nemusím se bát, že by mě pomluvili... a tím nemyslím SC svých nejlepších přátel, ale i lidí, se kterými se vídám jen občas.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 10. Duben 2010, 15:58:53 »

nu já víceménně jezdím na nějaký akce (discotéky atd.) sám, protože mý známý na to moc nejsou.... a jako introvert (co se ale rád baví se sympatickýma lidma, ale rozhodně není bavič, kterej by dokázal bavit hodinu skupinu holek) ani moc kamarádů nemám, spíš takových známých, se kterýma jednou za měsíc chvilku pokecám.....a většinou nejsem branej jako nějaká hvězda, spíš takovej pohodář, kterej ale, když se objeví někdo, kdo do mě chce rejpat, nemá dostatečnou slovní pohotovost, aby toho dotyčnýho setřel....takže pokud jsou přítomny nějaký holky, tak on, ač je to totální magor třeba, nade mnou jakoby před nima vítězí, pač mě napadne až doma v posteli, co jsem mu měl asi tak odpovědět a jak ho vtipně setřít  Šťastný
nemám žádnou partu, se kterou bychom objížděli akce....když teda někam vyrazim sám, tak už většinou v těch podnicích kam chodím, mam nějaké "kamarádky" se kterýma se tam bavim a tancuju..a ty mě občas představí nějakou svoji kámošku, ale už od toho představení prostě cítím, že mě zas bere ta kámoška jen jako kámoše (ne že bych viděl nějaký jiskry v očích, že jsem jí zaujal jako chlap) .... nu a tak mám o další kámošku navíc, která si o mě myslí že jsem skvělej, úžasnej, nicméně další holka, která o nic víc OPĚT nestojí  Šťastný

sorry ale já už se tomu musím sám smát  Šťastný Šťastný Šťastný
« Poslední změna: 10. Duben 2010, 16:02:46 od henry » Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 10. Duben 2010, 16:02:59 »

no jo, já když nad tím přemýšlím, tak veškeré moje šance u holek se zvýšily tím, že jsem byl ve vztahu s docela dost pěknou holkou.... tím jsem se stal preselected. a vlastně tím, že se bavím skoro s každou holkou ze svého SC a dokážu ji rozesmát, získával jsem postupně i pozornost těch dalších.

možná musíš mít fakt ten šuk v očích, aby stály o něco víc. já si vždycky řeknu... ok, pěkná baba, jdu si z ní udělat srandu,.... to je můj shittest, když projde, pak až jí dávám najevo zájem.... takže vlastně push pull a využívám zdravou žárlivost a zvědavost holek...
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 10. Duben 2010, 23:55:41 »

Jak psal joei, SC je velmi dulezity. Ta moje slecna z neho pochazi. Urcite o mne kolujou jen dobre reci, coz mi asi dost pomohlo. Taky mi asi trosek pomohlo, ze bejvalky o mne mluvi jako o dobrem milenci  Úsměv A je taky fakt, ze sem vzdy stesti na celkem pekny rostenky Úsměv Henry, jestli ti muzu poradit, tak je mnohem lehci sbalit holku, ktera ma za sebou rozchod po vztahu s blbcem. Je to pak mnohem jednodussi. Pokud mas jen trochu znamych, tak se urcite nejaka takova najde a ne jen jedna. Jestli jsi hodny kluk a jen trosku ji dokazes oslovit, nemel by byt problem ukazat, ze jsi opravdu dobrej chlap a pak by to melo jit samo Úsměv Rozhodne ti drzim pesti!
Zaznamenáno

ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 24. Červen 2010, 13:30:02 »

Po dlouhe dobe report  Úsměv - Vztah funguje zatim na jednicku, tento tyden mame 1/4 roku  Úsměv Za ten ctvrtrok jen jediny naznak nasranosti (blbej den) z jeji strany(pak se omluvila), takze proti bejvaly nebe a dudy Úsměv Libuju si panove  Super!
Zaznamenáno

ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 12. Červenec 2010, 14:09:55 »

Co si o tom myslet? - V sobotu mi psala bejvalka asi po 3 mesicich bez komunikace, jestli nechci s ni na pivko a ze by me chtela videt. Tak jsem sel, ale jen sme pokecali co je novyho a tak. Ze by ji novej amant nejak stval?
Zaznamenáno

Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 12. Červenec 2010, 20:02:59 »

Ze by ji novej amant nejak stval?

Nehledej, neptej se, nezjišťuj. Teď si šťastný, no ne? Proč to zjišťovat.
Zaznamenáno
Smith

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 21. Srpen 2010, 08:05:32 »

Zdravim chlape,
tak jsem postupně pročítal tvoje příspěvky a zjistil jsem , že máme súpoustu věcí společného. Myslím tím vztah. Snad jen věk přítelkyň je jiný......
Vztah je v pohodě a klape, tak jak má.....Až do doby, když jdou ty dva spolu bydlet.....Pak jakoby vzutah začal postupně upadat...Nevím, proč.Ale prostě to tak bylo a nedalo se to zastavit....Člověk bojuje a sanží se najít nějaké východisko, jak to zachránit....Teď prožím doslova to samé co ty.Jen jsem ve fázi jedna....Necelých 14dní od odstěhování (neměli jsme smlouvu, tak to šlo hned)....Snažím se bojovat, ale nejde to tím správným směrem, cítím jak se ten vztah vzdaluje....

Přečti si vláknou   http://forum.qark.net/jak-na-zensky/jak-zachranit-3-lety-vztah/

Musím ale uznat, že se cítím jinak...Něco se ve mě zlomilo, změnilo. Najednou mám ohromnej pocit volnosti. Nevím proč. Ta holka mi pořád strašně chybí...Cítím, jak srdce říká miluješ ji,ale hlavě už postupně dochází, že to asi nebylo tak ideální....

Teď reaguji na to proč se holky chtěj rozejít, když vztah funguje....Myslím si, že holky to nějak vnitřne poznaj, že ten vztah neni ideální.Asi chlap vysílá nějaký vlny, který umí zachytit jen ony.Chováš se trošku jinak,říkáš něco jinak, jiným způsobem....atd....Ta holka to začne vnímat nějakým svým 6 smyslem nebo co....rozumíte mi, jak to myslím...A aby je to tak nebolelo, jako to bolí nás najdou si někoho jinýho...Tu pověstnou přestupní stanici....
Chlap si stím, že ten vztah  není úplně ideální,v hlavě trošku pohrává, ale v srdci pořád cítí jak jí miluje....Ale než to srdci dojde, tak už to ženský ví 2-3měsíce předtím.Proto podle mě jednaj tak jak jednaj.....Nám to příde, jako strašnej podraz, ale jim ne...

Zní to trochu jak sci-fi, ale vidí to někdo stejně nebo podobně???

Děkuju za každou věcnou odpověď....
Zaznamenáno
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 23. Srpen 2010, 08:38:23 »

Zadnej vztah neni idealni, takovej existuje jen v telenovelach. Ale i tam to ukazujou jen do svatby a pak si mily divaku domysli jak to pokracovalo  Úsměv Myslim ze sesty smysl nemaj a dle myho proste jde jen o to, ze je po nejaky dobe prestanem bavit. Pokud mas totiz toho druheho skutecne rad, tak nejaky ten konflikt ve vztahu se snazis poresit. To zena asi taky, ale jen do urcity doby. Pak ji omrzis, prtestane to resit s tebou a zacne to resit s novym boreckem (zatim kamaradem), kterymu breci na raminko s kecama jakej ses vul a jak je s tebou nestastna. Borecek ji utre slzicku, podrzi kdyz ji je nejhur poradi ji neco v tom smyslu ze si ji nezaslouzis a v tu chvili ma slecna jasno. Srdicko ji tluce pro toho prince co ji v nejhorsim pomohl. Timhle stylem probehlo asi 90% rozchodu z meho SC.

Jinak dalsi report - muj vztah funguje bez porblemu a jsem hapypy Úsměv Co se tyce bejvalky - borec ji odkopnul po 4 mesicich a hned druhej den mel novou. Ze 100% zdroje vim, ze bejvalka je na tom tak spatne, ze tomu borcoj dela jen matraci. On ma jinou a s ni jen chrape Šťastný Ja vim, jsem hnusak ale nemuzu si pomoct Šťastný Nevim jak to ten postadolescent (ten borec bejvalky 19 let cerstve) dela ze zvlada 2 zensky a prochazi mu to Šťastný Samozrejme bejvalka vi ze ofiko chodi s jinou a nechapu ze ma zaludek na to delat jen matraci a druhy housle. Nikdy bych do ni nerekl co sme byli spolu ze by byla neceho takovyho schopna. Je mi z ni zle...
Zaznamenáno

Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 23. Srpen 2010, 10:21:55 »

Je mi z ni zle...

Děfkha.. Andílek
Zaznamenáno
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 23. Srpen 2010, 10:38:06 »

Devka ani ne, spis pekelnej pokrytec. Kaze vodu a sama pije vino. Vzdycky opovrhovala holkama, co delaj to, co zrovna ted ona... To jim vzdycky dala jmen. A ted?  Nemocný Zvracim...
Zaznamenáno

vaseks0001

Karma: 0
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 23. Srpen 2010, 21:30:42 »

Tak presne tahle situace je u me bejvale. Take proti takovym lidem nadavala jak to nemuze pochopit proc to holky delaji. Najednou ji nekdo ukazal Facebook a uz to slo do kopru. Seznamila se z nejakym boreckem kterej ji svedl a uz celej vztah rocni sel do haje. tetka strida jednoho borca za druhym a take holky:-( Je to des take je mi s toho spatne
Zaznamenáno
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 14. Srpen 2012, 10:14:28 »

Tak Vás tady po dlouhé době zdravím.
V první řadě děkuji za toto forum a děkuji všem, co mi tenkrát před více jak 2 a půl  rokem pomohli držet se nad vodou.
Za druhé přidávám další report - ta ex se nakonec za postadolescenta provdala nedávno a já jsem stále s mojí milovanou, už 2 a půl roku a to jsem ji klofnul jen díky těmto stránkám Šťastný Dalo mi to tady koule se odhodlat a jít si přímo za svým.

Takže dííky a mějte se fajnově  Super!
Zaznamenáno

Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 15. Srpen 2012, 12:57:49 »

Mám za Tebe radost ZeDDmane, taky jsem rád, že se Ti vše podařilo. A kdyby někdy náhodou něco, víš kam se vrátit!!

Barz
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS