Ustáli byste něco takového ?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 16:30:38

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Ustáli byste něco takového ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Ustáli byste něco takového ?  (Přečteno 9969 krát)
Mike



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Místo: Praha
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« kdy: 13. Květen 2007, 09:39:20 »

Už dlouho čtu tohle skvělé fórum, ale teprve nyní se mi přihodilo něco, co mě dokonale rozhodilo a přinutilo svěřit se. Věc se má ve zkratce takhle : Před třema měsíci jsem se seznámil  s jednou slečnou, rozuměli jsme si, měli jsme stejné zájmy, chodili jsme spolu na procházky, jezdili na kole, zašli na skleničku, prostě normálka.  Sblížili jsme se do stádia  pusa na uvítání a na rozloučenou, ovšem provedení se rozhodně nedalo nazývat kamarádské Úsměv Nějak to ale nešlo dál, snaha o vytvoření příhodných situací vycházela naprázdno. Říkal jsem si, že nebudu moc tlačit, ono to nějak dopadne. Dopadlo to takhle, zavolal mi kamarád, že ho moje slečna balí přes seznamku, poslala mu fotku, btw tu samou, co poslala onehdy mě a já ji kamarádovi ukázal. Ptal se, jestli jsme se rozešli, já se na to tvářil pochopitelně překvapeně, doteď slyším jeho přesně vystihující reakci : "Ty vole, to je teda hustý". Podotýkám, že slečna kamaráda nikdy neviděla, přesto ho v první zprávě už zve někam ven, píše mu, jak jí záleží na upřímnosti a nesnáší lhaní, no prostě nestačím se divit. Takže náhoda jak hrom, zkrátka svět je malý. A co teď ? Slečna zatím o výsledku své akce neví, já jí nechci ztratit, ale bojím se, že už se tak stalo a navíc, že jsem asi o nic nepřišel Smutný Pokud bude někdo z vás takový optimista, aby mi poradil něco zachraňujícího, moc díky.
Zaznamenáno

Zážitek nemusí být nutně pozitivní, hlavně, když je intenzivní Úsměv
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 13. Květen 2007, 10:03:58 »

Tak máš dvě možnosti:
a) vykašleš se na ní, protože ti za to nestojí, když balí jinýho
b) řekneš kamarádovi, aby jí poslal do "pr..." a ty si ji pokusíš do-ulovit

ale v možnosti b) nemáš jistotu, že začne balit zase jinýho, koho už neznáš. Holt nevěra je svině a radši bych neměl žádnou, než takovou, která zahne. Takže bych volil radši a) + tu první 1/2 b)  Smějící se
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Mike



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Místo: Praha
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 13. Květen 2007, 10:18:49 »

Hmm, tak 1/2 b je bez diskuze, to kamarádovi nemusím říkat, to ví dobře sám, je to kamarád, zavolal, zeptal se a zjistil, zač je toho loket, být já v jeho kůži, tak dávám ruce pryč taky, kdyby pro nic jiného, tak už jen pro svoje dobro, že....
Zaznamenáno

Zážitek nemusí být nutně pozitivní, hlavně, když je intenzivní Úsměv
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 13. Květen 2007, 12:49:58 »

Neznám přesné okolnosti, ale pro jistotu se zeptám. Trvalo ti tři měsíce než jste se dostali do stavu pusa na uvítanou a rozloučenou. 
Nemůžeš si za to tak trochu sám? Co flirtování, svádění.

Budu upřímný i když to nebude hezké. Já být na jejím místě a hledat chlapa pro život, tak bych kluka který mě po třech měsících akorát políbí na uvítanou poslal dolů vodou taky.

S tou upřímností máš pravdu. To je problém který bych třeba já u holky nepřekousl.

Dle mého by jsi ji měl pustit z hlavy. Tohle nebude holka pro tebe.
Pokud ne tak ji ulov. Ale budeš to mít těžké když jsi se tři měsíce zapisoval jako nerozhodný.

Někde na Qarkových stránkách, je citát že "žena odpustí vše, kromě toho že nevzbudila touhu". Ten mluví sám za sebe.
Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
Mike



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Místo: Praha
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 13. Květen 2007, 14:01:02 »

Neznám přesné okolnosti, ale pro jistotu se zeptám. Trvalo ti tři měsíce než jste se dostali do stavu pusa na uvítanou a rozloučenou. 
Nemůžeš si za to tak trochu sám? Co flirtování, svádění.


Nee, tak to není, první pusa na rozloučenou proběhla na první schůzce, pak se kvalita s časem značně zlepšovala, leč u toho zůstalo. Takže tak. Že si za to částečně můžu sám, je mi jasné, ale jaksi mi to nepomáhá řešit situaci. Díky za ten citát Úsměv
Zaznamenáno

Zážitek nemusí být nutně pozitivní, hlavně, když je intenzivní Úsměv
Kalir



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Žilina
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 13. Květen 2007, 17:17:41 »

Tak keby som bol na tvojom mieste dohol Mrkající by som sa s tvojim kamosov nech sa s nou stretne. A samozrejme ze ty tam prides za nim a zahras udiveneho ze co sa tam deje Smějící se ta dievcina sa asi posere hambou. Super!
Zaznamenáno
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 13. Květen 2007, 17:55:17 »

Seš si úplně jistej, že dotyčná slečna neví, že "ten druhej" je tvůj kámoš? - Třeba, ve snaze tě dokopat k "něčemu víc", tohle všechno jen narafičila a teď čeká, jak se zachováš (tzn. se z tvý reakce vyvodí, jestli jí za něco stojíš)... Úsměv

Někdy je až s podivem, co všechno dokážou mazaný slečny vymyslet. Nejsou jako my kluci, co si svý intimnosti necháváme zásadně pro sebe (případně se anonymně snažíme najít radu někde na fóru), nene - ony si to mršky vzájemně slepičí s kámoškama, přičemž si i raděj, jak by to ta která vyřešila (no a takovejma diskusema sou schopný strávit i hodiny). Vsadim svý brejle, že tenhle "postup" jí možná poradila právě nějaká taková kámoška a spočítaly si, že ten tvůj kámoš půjde samozřejmě prvně za tebou Směrovka dostaneš pár podnětnejch impulsů k přemejšlení... Já tohle kutí piklí znám, chodim na školu, kde je 80% holek, no a to byste se divili, co se člověk všechno nedozví, když je byť jen chvíli nenápadně poslouchá... Smějící se

Přiznám se, že k řešení týhle situace mám ale tak mizivý zkušenosti, navíc z tvýho příspěvku určitě nejsem schopnej vyvodit všechny podrobnosti, k čemu všemu během zmíněnejch třech měsíců došlo, takže bohužel sám nevim, jak bych v tvý kůži postupoval. Neutrální Jestli máš ale pocit, že s tebou ta holčina jen vyjebává, nes*al bych se s tim a na oplátku vyjebal zas já s ní, bez pardonu. Šťastný Třeba jak radí Kalir.
Zaznamenáno

MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 13. Květen 2007, 18:11:02 »

mozno si pozrela tvoj zoznam v mobile Šťastný chyt ju okolo pasu daj jej co si pyta a ak sa bude potom nahodou tvarit blbo, tak boh vie, kolkym este posielala fotku Šťastný
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Ondras
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: kdesi v Čr
Příspěvků: 58


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15. Květen 2007, 14:30:18 »

bohužel jsou i mezi námi slečny, stejně jako jsou i takový kluci, co se do žádného vztahu neženou, nedokážou se vázat a dokážou mistrně lhát(nebo okecávat) BOHUŽEL  Podivený
Zaznamenáno

S krásou se člověk narodí a nebo si ji koupí.
Důležitější je to co má člověk v hlavě a do tý mu nikdo nevidí.
Mike



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Místo: Praha
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 17. Květen 2007, 12:26:00 »

Tak finito, už jsme se ani nesešli, jen pár SMS a konec, musím říct, že jí zjevně nejde nejen o mě, ani o toho kámoše, ona je na té seznamce totiž pěkně aktivní. Jsem zas o nějakou tu iluzi chudší, ale když jsem si konečně připustil celou pravdu, jsem rád, že je to za mnou. Kdybych byl prevít, asi by býval ten Kalirův nápad stál za realizaci, nějak na to ale nemám žaludek.
« Poslední změna: 17. Květen 2007, 12:30:12 od Mike » Zaznamenáno

Zážitek nemusí být nutně pozitivní, hlavně, když je intenzivní Úsměv
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 17. Květen 2007, 14:23:05 »

no vidis Úsměv zasluzil by som si karmu Úsměv presne som ti to vravel LOOK UP Úsměv tak vidis. ale mozes byt rad, ze je to za tebou... zase si o nieco mudrejsi Mrkající
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 23. Červen 2007, 21:37:08 »

Jak vidno o nic si nepřišel, taková koketa která neví co chce za to nestojí
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
equi

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 30. Listopad 2007, 21:24:37 »

No takze procitam tohle forum a tohle me zaujalo... zazitek z posledni doby ... taky jsem narazil na jednu takovou ale ne ze balilaj jen me ale  kde koho na netu a snazila se vytriskat co jde (nejlepe financni podporu) ale nakonec jsem prisel ze existuji na seznamu dva profily a je to cera s matkou a delaji to cilevedome a abez skrupuli..
Kdyz jsem se z toho probral tak jsem udelal test... zalozil jsem si nekolik uctu a zacal s doticnejma komunikovat a hle na vse stejna reakce a snaha ulovit... vse z ceho by neco koukalo.
Tak pouceni spise zhnuseni co nedko dokaze.. (jo trzni ekonomika v tehle oblastech Smutný
Zaznamenáno
Mike



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Místo: Praha
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 23. Prosinec 2007, 23:52:31 »

Tak v tomhle případě to ekonomický podtext nemělo, když jsme spolu chodili, platili jsme celkem spravedlivě jednou já, po druhé zas ona. Na zlatokopky nejsem zvědavý, na prvním rande, když slečnu pozvu, tak samozřejmě taky zaplatím, ale očekávám, že za to uslyším děkuji, pokud nepoděkuje, tak jí znovu už nepozvu, protože se neumí chovat. Pokud nabídne, že za sebe zaplatí, může to sice znamenat odmítavý postoj, ale taky nemusí. Zaplatím stejně já s vysvětlením, že jsem jí pozval, ale má u mě body k dobru. Většina slečen, se kterými jsem chodil, na první schůzce tu nabídku, že za sebe zaplatí dala a vysvětlení, že jsem je pozval, přijala. Tyhle slečny pak taky ve vztahu braly jako samozřejmost, že jednou jsem platil já, jindy zas ony. Osobně ale ve vztahu  preferuji aby za oba dohromady zaplatil jeden a střídat to, kdyby platil každý za sebe, připadal bych si, že k sobě nepatříme.

Zpět k tématu, druhá věc byla důvod rozchodu, samozřejmě jsem se ho nedozvěděl, zkrátka si někoho našla a mě pak dala kopačky, Od té doby jsem takhle dostal kopačky už od další, ale stejně jsme spolu prožili krásné léto a kus podzimu, už je to za mnou a já mám teď zas prostor poznat nějakou novou. Úsměv

Jak jsem tu celkem dlouho nebyl, tak koukám, že ve spoustě témat tu teď bují docela pesimismus a looserování, tak bych chtěl všem, kterých se to týká, popřát trochu veselejší pohled na svět a vůbec, vyrazte radši ven pozvat nějakou slečnu na pokec, mě tohle vždycky pomůže, když jsem z nějaké v depce, pozvat na pokec nějakou úplně neznámou, je to taková nenásilná metoda GFTOW a zároveň způsob, jak posléze najít svojí budoucí.
 
Zaznamenáno

Zážitek nemusí být nutně pozitivní, hlavně, když je intenzivní Úsměv
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS