Valentin a byvala...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 23:29:20

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Valentin a byvala...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Valentin a byvala...  (Přečteno 12064 krát)
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« kdy: 19. Leden 2011, 07:57:49 »

Ahojte, blizi sa "sviatok konzumnej kultury" a zaujima ma, ako ste sa prejavili na Valentina voci byvalim a ake to malo nasledky. Nebojte sa podelit aj o trapasy Šťastný
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 19. Leden 2011, 10:13:49 »

V současný době holku nemám, takže asi půjdu jednoduše s kamarádama na "kofolu". Btw, myslíte si, že půjde ten večer do klubů víc nezadaných holek nebo že to nebude mít efekt? Super!
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 19. Leden 2011, 10:20:27 »

vzhledem k tomu, že 14. je pondělí, tak tady žádnej klub fungovat nebude... spíš bych řekl, že by mohlo být v klubu víc holek, tkerý jsou připravený na ěnco novýho... ale záleží taky na tom, jak daná konkrétní holka přijímá valentýna, ale některé si povzdechnou, že jsou samy, takže budou dosažitelnější.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 19. Leden 2011, 10:31:25 »

Aha, neuvědomil jsem si, že 14. bude v pondělí. Tak to nic... Ale o víkendu předtím to půjde. Úsměv
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 19. Leden 2011, 11:00:28 »

V současný době holku nemám, takže asi půjdu jednoduše s kamarádama na "kofolu". Btw, myslíte si, že půjde ten večer do klubů víc nezadaných holek nebo že to nebude mít efekt? Super!

Toto bolo uplne mimo topic. Nemam rad, ked sem niekto pise len preto, aby nieco napisal. Kym sa potom clovek nieco docita, tak len listuje medzi zbytocnymi prispevkami. Drzte sa prosim tem. Bude to ovela prehladnejsie a uzitocnejsie.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 19. Leden 2011, 11:07:14 »

no já spíš nechápu ten tvůj dotaz, rado... jak se chováme vůči bývalým? Jelikož Sv. Valentýn je svátek zamilovaných, tak nijak, protože bývalku fakt nemiluju.
A se současnou přítelkyní asi nebudeme slavit 14. ale až 27. naše výročí.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 19. Leden 2011, 11:14:23 »

no, ide o to, ze sme sa rozisli, ale ja ju mam stale rad, ona je sama a psieme si. ale chcem to posunut niekam inam, uz by sa patrilo to nejako posunut. stratit popravde nemam co, len nechcem, aby som to nejak prehnal. to ale asi musim vediet sam, kedze ju poznam. co sa jej bude pacit. ale zase nechcem to prehnat, lebo aj ked mozno pridem s plnym tulcom amorovych sipov, tak ona pride v kevlarovej veste, alebo vobec... chcel som vediet, co mozem cakat, acoho sa nemam bat, aj ked bude vyzerat nejak odstrasujuco. ja viem, ze to sa netyka iba tejto konkretnej situacie, ale mozno bude vyhodnejsie ju zavolat skor, nez bude valentin a podla toho, ako to dopadne sa potom zachovat v onen sviatok.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 19. Leden 2011, 11:17:03 »

jak říkáš, vůbec bych takové akce nenechával na valentýna, ale přirozeně ji zkusil získat zpět naopak v jakýkoliv jiný den, je tam menší tlak.
Ale jak hodně a co udělat, to je na tobě.... snad jen si ji nekupovat... tim si ji fakt nepřitáhneš.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 19. Leden 2011, 11:33:27 »

to nai nemam za co :DD ale maximalne by som jej jednu ruzicku kupil. ja som si ju nikdy peniazmi nebral. len som nestastny z toho, ze to skoncilo iba kvoli tomu, ze sme spolu malo komunikovali. ale ona je taka tvrdohlava, ze aj ked mi hovori, ze ju to strasne moc mrzi, musi to tak byt, lebo sa citi stastna. alee to uz je tiez stara pesnicka. my sme sa parkrat uz rozisli. ale na takto dlho veru nie. a uz mi to raz hovorila a dostal som ju. len co som ju vytiahol von. skusit to musim. uz len, aby som ja videl, ci to medzi nami bude elektrizovat, alebo nie. tiez mi raz hovori, ze je koniec, potom, ze raz sa mozno dame dokopy a raz tak, raz onak. raz, aby som sa jej neozyval, potom, ze niekedy este popiseme... neviem, co si mam mysliet. vobec. viem, ze ju chcem vidiet a pokecat s nou medzi styrmi ocami. len ona mozno uz len preto, lebo sa boji, ze by som sa jej, ako vzdy doposial zapacil, so mnou ist nebude nikam chciet... furt mi vravi, najdi si inu. ale tak, aby som o tom nevedela... och!
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 19. Leden 2011, 13:44:30 »

tak som sa jej ozval s tym, ze som to nevolal rande, ale posedenie medzi styrma ocami v klude pri cajiku. dolezite je, ze suhlasila, dufam, ze sa teda stretneme. nebudem nic ocakavat, nakoniec mi sama povedala, ze sa boji, ze to zle chapem. ja chcem skratka vidiet, nie pocut, co ku mne citi. ked budeme oproti sebe, tak to bude obom jasne, ako ho ten druhy berie. v pripade, ze na nej uvidim, ze jej je fajn a mne tiez, tak by som to najradsej zahral tak, aby nevedela, ako to s nou myslim. neviem ako, ale posnazim sa byt taky, aby nevedela... v skutocnosti ja sam som zvedavy, aky dojem z nej budem mat. uz som sa to naucil celkom ovladat, aj ked, ked cely zcerveniem, ako som si raz vsimol, tak to bude musiet byt super nastelovane svetlo, aby to nebolo vidiet, lebo ja som sa videl, tak to bolo jak keby mi niekto vylial vino do tvare :DD abo ak bude mrznut, tak si to tiez nevsimne. co ale s nou? co mam cakat od toho? je to vsetko neurcite. ja viem iba, ze je dobre, ze sa stretneme. nie moc ma aj zaujima, ako to dopadne. ak ku mne uz ozaj nic neciti, budem len rad, ze je sama. nech sa jej dari nie? ak hej, tak budem pocteny, ale tie obavy o jej srdiecko budu velke, kedze som jej ho uz parkrat pekne zhuzval. ale nie len mojou vinou. to nejde len jednemu za vinu prikladat. Neviem, drzte hlavne palce, nech uz skoncia pre mna tie dni neistoty. o to mi hlavne ide. aby som mohol ist dalej. ci uz sam, alebo spolu. to je jedno. len nech uz skonci tato kapitola. co ma zaujima, o com sa bavit? o blbostiach? o nas? nemam sajnu. o nas asi ani moc nie. parkrat sa zase jeden druhemu ospravedlnime a neviem, co potom...  este ju odprevadim a bude po vsetkom. neviem. tazko sa do buducnosti hladi :DD asi je zbytocne o tom polemizovat, ale myslim, ze vela z vas bolo uz v tejto situacii.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 20. Leden 2011, 12:48:47 »

moc přemýšlíš, pak půjdeš na tu schůzku s tolika otázkama v hlavě, že se nebudeš moc soustředit na ten okamžik.

kašli na ty starosti, užij si to a pokud uvidíš zájem, můžeš to využít.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 23. Leden 2011, 22:57:16 »

tak bolo to tak, ze ma hladila, par krat mi presla vlasmi, potom mi ustedrila pusu na lice, smiali sme sa, ja som ju asi trikrat objal tak na pol minuty, ona mna tiez, dva razy, lebo raz uz to moje objatie hranicilo s uchylnostou :DD tvrdi, ze jej je takto lepsie a tak... je to baran. raz darmo. skoncilo to tak, ze som ju hodil na intrak a v aute sme si dali este par pus, tak na pol pery, ona mne pri uplakanom objati na krk par ustedrila a ked som jej potom povedal, ze mi bude chybat, tak povedala, ze aj ja jej a sla so slzami v ociach domov. este sa parkrat obzrela, usmiala sa, zakyvala tri krat a sla. co vy na to? neprehanajte, aj tak si bude stat za svojim si myslim... kiezby nie...
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 24. Leden 2011, 12:01:38 »

co dalej?
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 28. Leden 2011, 16:53:22 »

som jej na druhy den volal a mi povedala, ze uz nech ju necham na pokoji, ze ona uz s nami nepocita a ze ju to boli. a ze ju to boli o to viac, ked jej volam. ze tak rok aspon ma nechce vidiet. mmm... to uz vyzera na GAME OVER. co uz. ja som sa chcel este posnazit, ale s tymto uz asi nehnem. dam jej pokoj aspon, aj ked ma este stale sklbe jej zavolat... je to tazke...
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS