Váš bývalý a jeho nová holka

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 19:25:29

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Váš bývalý a jeho nová holka
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Váš bývalý a jeho nová holka  (Přečteno 29339 krát)
Luci
Host
« kdy: 11. Květen 2008, 07:52:44 »

Myslela jsem si,že nad tím mávnu rukou, ale docela by mě zajímalo jak jste se cítili, když jste krátce po rozchodu narazili na svýho ex s jeho novou holkou???..Mě se to stalo včera a nebylo to moc příjemný...zvlášť když jsem zjistila, že tu holku od vidění znám a o její inteligenci nemám valné mínění.Je prostě moc mladá a hezká, ale jinak je vidět,že jí má jako doplňek...Otřepat se z rozchodu po měsíci...Klobouk dolů před nim, taky bych to chtěla umět.Navíc se se mnou rozešel úplně kvůli jiný holce, která se na něj ale vykašlala.Tak si rychle sehnal náhradu.Nevím no, je to docela záhul tyhle setkání.Každopádně i ta malá jiskřička naděje, že on neni taky jednoduchej úplně vyhasla.Nevím jestli je mi smutno nebo k pláči.Jde tu totiž o mě...jak mám tak rychle zapomenout a taky být šťastná?Kdyby mi to totiž nevadilo, tak to tady vůbec neřešim...spíš mě zajímá, jak jste se s tim srovnali vy? Super! Podivený
Zaznamenáno
andREw

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: jak kdy - HK, Nováč ...
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 11. Květen 2008, 07:59:51 »

Mno, budeš se muset smířit s tím, že zapomenout nejde. Jediné, co můžeš udělat, je nemyslet na něj. Můžeš být ráda, že už s ním nejsi - jak říkáš asi bude jednoduchej. Najdi si nějaké důvody, proč už s ním nechceš být - to pomáhá mě.
Zaznamenáno
Maki
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 11. Květen 2008, 09:35:51 »

Kdybych potkal moji bývalou holku (snad nebude bývalá) s jejím novým přítelem, tak bych se s ním asi na místě porval.
Promiňte mi takový příspěvek, ale zrovna teď na to mám takovou náladu.
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: 11. Květen 2008, 09:51:50 »

Nějak mi uniká, proč člověk, kterej si dokáže brzo najít holku na sex (tak jsem to pochopil), musí hned bejt jednoduchej Šokovaný
Luci: Ty pocity jsou u kluků a holek imho stejný (nebo aspoň hodně podobný) - já jsem se cítil téměř stejně. Samozřejmě se bavíme o klucích a holkách, který dostali kopačky... Jedinej spolehlivej lék na srovnání, kterej na mě fungoval, byl čas kombinovanej s naprostou absencí komunikace s bejvalou...
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 11. Květen 2008, 09:57:01 »

taky nejsem toho názoru, že je jednoduchý....Prostě se snaží najít to, co u tebe neměl...
Co se týče rozchodu, tak měsíc je málo na truchzlení?...Co byste chtěli...standardní dobu 6 měsíců?...

Ale co, zapomenout určitě můžeš....co oči nevidí, to srdce nebolí (potvrdí se ti to za pár dní, nebo týdnů) jen žádná snaha o kontakt...podle mého Andílek
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
stix
*


Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Ostrava
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 11. Květen 2008, 11:16:22 »

Když počkáš svého bývalého po měsíci nebo ještě dříve s někým jiným a měla jsi jej ráda,tak asi nic jiného než bolest,lítost cítit asi nemůžeš.  Jak se s tím srovnat? No v daném okamžiku je člověkovi mizerně a možná nad tím vším ( rozchodem a vztahem co byl začneš později přemýšlet). Ale hold jednou je ten vztah za Tebou a nezbývá než se dát postupně dohromady,není to lehké znám to sám u sebe moc dobře. Nastíním jeden příklad: dopadl jsem stejně jako Ty s přítelkyní a během pár měsíců si stačila najít přítele a vdát se. U mě to vyléčil čas a pak nová láska... Ale rány se musely zahojit a nebylo to opravdu hned.
Zaznamenáno
Luci
Host
« Odpověď #6 kdy: 11. Květen 2008, 12:23:56 »

Ono je to vlastně jedno.Jednoduchej nebyl, jinak bych s nim nebyla,ale spíš mě fascinujou tyhle jeho úlety.Miluje totiž jenom povrchně.Mě taky tak miloval bohužel.Miloval to jak vypadám a ne mě, a pak jsem se okoukala...přišla jiná, mladší.On je duší dítě a já už po něm chtěla víc...proto si s ní rozumí...ona je stejná jako já v sedmnácti,kdy jsem ještě absolutně nevěděla kam chci aby se můj život ubíral.Byla jsem vypočítavá a spoustě kluků jsem ublížila...a mrzí mě to.On vždycky uvažoval jinak než já a vždycky hleděl na to co mu řekne okolí.Na mě reakce nebyli žádný protože jsem mu byla věrná a ostatní kluky jsem si držela od těla.Hlavně jsem nikoho neprovokovala vyzívavým oblečením...prostě už mi nebylo 17  Kroutící očima on tyhle typy vždycky odsuzoval a teď tohle...no já nevim,ale prostě vždycky bude víc koukat na to,aby vypadal dobře pro okolí...aby mu všichni záviděli.V tom je ta jednoduchost a je těžký přijmout fakt, že já byla také jakýsi sezónní módní doplněk se kterým se chvíli předváděl...pak jsem prokoukla jakej je to pohádkář a bylo po lásce a všechno šlo do kytek... Super! ke konci to stejně stálo za starou bačkoru, tak nač tu řešit další z jeho známostí.Nejlepší je se s ním nevídat...ale v tomhle malym městě to ovšem nejde.Tak to budu muset přežít  Andílek
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 11. Květen 2008, 12:32:47 »

to zní hned jinak Super!, umíš se nad tím jakštakš už povznést a díváš se na to realisticky....Už seš z toho skoro venku, jestli ne úplně S jazykem (chápu, ale že tě to prostě se*e)
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 11. Květen 2008, 15:33:25 »

Luci: No offense, ale nebylo to tak, že on nechal tebe?! Takže žádné, že "ty si ho prokoukla" a "šlo to někam...", al spíš "přestala sem ho bavit tak si našel jinou" (jestli si dobře vzpomínám na to téma - jak tě nechal, pak se chtěl vrátit, ale nakonec to znova nevyšlo...)? Protože tím pádem by z tebe jasně čišela zhrzenost... Úsměv Čímž nechci říct, že by to muselo být nutně špatně - prostě se to dá očekávat. U mě se to teda ani časem neutlumilo a když sem náhodou na razil na týpka, co mi "přebral" (sice postupně a tak nějak haluzně, ale přebral) bejvalou, tak se mi otvírala kudla v kapse Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 11. Květen 2008, 21:02:32 »

no ja sem bohuzel prilis teritorialni, takze mam tendenci slecnu naprosto vymazat z mapy a prokazat jeji neschopnost, blbost ci cokoli. Je jedno, ze sem se treba s tim chlapem rozesla  ja a nechci ho zpatky, proste v tu chvili mam zatmeni a jednam podle hesla - jednou muj, porad muj. Dokonce se mi uz podarilo jednou dosaahnout toho, ze se ex se svou novou jeste toho vecera rozesel, protoze nabyl dojmu, ze mi neni lhostejny  Kroutící očima
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Luci
Host
« Odpověď #10 kdy: 11. Květen 2008, 21:30:46 »

Luci: No offense, ale nebylo to tak, že on nechal tebe?! Takže žádné, že "ty si ho prokoukla" a "šlo to někam...", al spíš "přestala sem ho bavit tak si našel jinou" (jestli si dobře vzpomínám na to téma - jak tě nechal, pak se chtěl vrátit, ale nakonec to znova nevyšlo
     Ano vzpomínáš si dobře...já jsem to nechtěla zase popisovat do podrobna.Já jsem totiž ten víkend před rozchodem prohlásila,že už mě to s nim nebaví a že se s nim pokud to takhle půjde dál rozejdu..a on to slyšel...takže to urychlilo sled událostí.Je to fakt složitý...na jednu stranu jsem samozřejmě zhrzená,ale spíš z toho, že si našel jinou takhle brzo po rozchodu...a neni mi to moc příjemný je potkávat, když jdu sama po ulici

Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 12. Květen 2008, 11:45:14 »

Larry: ty seš nebezpečná Úsměv

Luci: Ber to z téhle strany - jestliže si tak rychle našel jinou holku, tak jeho city k tobě asi nic moc extra nebyly. Buď ráda, že ses ho zbavila.
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 14. Květen 2008, 10:55:54 »

... s jejím novým přítelem, tak bych se s ním asi na místě porval.

Nejsi trochu na hlavu? Proč bys to dělal? Musíš si holt zvyknout na to, že ji napíchnul lépe, než ty.
On s tvým vztekem nemá nic společného, určitě ji neznásilňoval, šla s tím dobrovolně.
Takže popel na hlavu syp pouze sobě.
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 14. Květen 2008, 12:05:41 »

sorry predem za OT ale : VICE PRISPEVKU OD SPEEDMASTERA  Smějící se  Super! proste sex stoji uplne ale uplne za vsim.
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 14. Květen 2008, 14:37:48 »

chceme napichnout vice prispevku! Super!
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 14. Květen 2008, 15:01:36 »

Ja teď budu asi méně psát a více napichovat Šťastný Mladé kusy čekají Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 19. Květen 2008, 22:07:31 »

Úsměv))
OT:premyslim, co speedy delal, kdyz sem nepsal... ze by si konecne nasel nekoho na to napichovani a na net nemel chvilku cas?
Jinak vztah vyprostovak, co je na nem spatneho?
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Blesser



Čas ukáže ...

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: Sever
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 17. Únor 2010, 23:31:32 »

Úsměv))
OT:premyslim, co speedy delal, kdyz sem nepsal... ze by si konecne nasel nekoho na to napichovani a na net nemel chvilku cas?
Jinak vztah vyprostovak, co je na nem spatneho?


Co je na tom špatného??Asi to že když si s někým jenom z "vyprošťovacích" důvodů tak je to docela sobecký.Jako být s někým jenom proto že člověk nechce být sám a jenom ho "využít" k naplnění citových mezer a pak ho rychle kopnout do zadku kvůli někomu jinýmu je sprostý. Kroutící očima
Zaznamenáno

Když to neuděláš ty, udělá to někdo jiný.....
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 18. Únor 2010, 01:39:20 »

Blesser: Když už jsi po tak dlouhý době oživil tohle téma, tak ti teda odpovím. Ono je občas potřeba myslet na sebe, ať už to teď zní jakkoliv tvrdě. Kdybys pořád upřednostňoval cizí potřeby před svými, tak se z toho za chvíli citově zhroutíš. A řekněme si to na rovinu - po rozhodu je docela potřeba být v pohodě a ne se z toho zhroutit.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 18. Únor 2010, 19:15:50 »

- Přesně, asi dva dny po definitivním zpřetrhání kontaktu s bajvalkou jsem potkal jinou slečnu, která si mě naprosto bez okolků zbalila. Naprosto mě okouzlila, tak jsem si říkal, že zajdem na rande a uvidíme co z toho bude- Už jsme spolu měsíc, zamiloval jsem se do ní, zjistil jsem, že je v podstatě proti všemu co mě na tý bejvalce štvalo a užíváme si zatím krásnej vztah... Proto si myslím, že je nesmysl to takhle kategorizovat... Mrkající
Zaznamenáno

Blesser



Čas ukáže ...

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: Sever
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 18. Únor 2010, 20:39:59 »

Beduin:To bez debat.S tím s tebou souhlasím.Jen mě štve,nechat do sebe zamilovat člověka,kterého pak odkopnout po měsíci nebo dvou.Jenom kvůli tomu,že už z principu nechci být "sám"tak toho využiju.Aniž by jsme toho partnera skutečně poznali po tak krátký době mu dát koš.Ale to je asi můj problém Kroutící očima.Stalo se to mě i několika známým,někdy je to horší než konec vztahu když už oba ví že to nikam nevede.Holt ve válce a v lásce se smí všechno. Překvapený
Zaznamenáno

Když to neuděláš ty, udělá to někdo jiný.....
rob



Mám se rád

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 19. Únor 2010, 12:09:17 »

Beduin:To bez debat.S tím s tebou souhlasím.Jen mě štve,nechat do sebe zamilovat člověka,kterého pak odkopnout po měsíci nebo dvou.Jenom kvůli tomu,že už z principu nechci být "sám"tak toho využiju.Aniž by jsme toho partnera skutečně poznali po tak krátký době mu dát koš.Ale to je asi můj problém Kroutící očima.Stalo se to mě i několika známým,někdy je to horší než konec vztahu když už oba ví že to nikam nevede.Holt ve válce a v lásce se smí všechno. Překvapený
Don't blame the player. Blame the Game...  Smějící se
Nemůžeš vždycky ovlivnit kdo se do tebe zamiluje a kdo ne, bejt sám v pohodě je nejdůležitější, ať je to sebevíc sobecký  Kroutící očima
Zaznamenáno
Traicia

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 28. Červen 2011, 00:25:52 »

Stalo se mi něco podobného, nevím, jak tobě - ale mě nechal v den svých narozenin, kdy jsem mu dala dost dárků ne zrovna lehce sehnaných a ještě jsem tolik vypomáhala v jeho rodině s přípravami na jejich velkou slávu... Ten den jsem se ho zeptala, jestli mě stále miluje, že už jsem to od něj dlouho neslyšela - a samozřejmě jsem uslyšela to, co jsem slyšet nechtěla  Smutný A pak až z něj vypadlo, že je zamilovanej do jiný - a to jen tam, že si spolu volali přes Skype! Je sice ošklivá jako noc a zachovala se jako d**ka, protože o mně věděla a musela si dokázat, že ho prostě sbalí podle mě Smutný
Jenže taky otázka, co s tím? Když o něm nic nevím, bolí to snad ještě víc, navíc se stále vypořádávám s otázkami z okolí typu - snad bys ho zpět nechtěla, když ti udělal tohle. Já byla v sedmém nebi s ním, a už je to přes čtvrt roku a nějak to nevyprchává, kdokoli se objeví - nikdo mi nepřijde lepší, než on a nemám vůbec chuť jít do něčeho dalšího...

A dneska mám pocit, že se mnou byl také jen z "vyprošťovacích důvodů" kvůli holce, která ho nechala přede mnou Smutný Což je prostě ještě více ponižující, připadám si, jako bych za nic nestála, když nedokážu vzbouzet nic hlubšího v žádném Podivený
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 28. Červen 2011, 01:21:36 »

No offense,ale když napíšeš, že je "ošklivá jak půlnoc a chová se jak děvka" a on ji za tebe vyměnil, tak to na tebe nevrhá zrovna dobré světlo. Co bys musela být ty zač, aby si chtěl polepšit s někým kdo je "ošklivý jak půlnoc a chová se jak děvka? Úsměv Jestli ono to nebude v něčem jiném Mrkající Ale jak píšu, nic proti tobě, nic o tobě nevím, ber to jako zamyšlení, že ne vždy je dobrý promítat svoje pocity do hodnocení druhých Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Traicia

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 28. Červen 2011, 01:57:17 »

No offense,ale když napíšeš, že je "ošklivá jak půlnoc a chová se jak děvka" a on ji za tebe vyměnil, tak to na tebe nevrhá zrovna dobré světlo. Co bys musela být ty zač, aby si chtěl polepšit s někým kdo je "ošklivý jak půlnoc a chová se jak děvka? Úsměv Jestli ono to nebude v něčem jiném Mrkající Ale jak píšu, nic proti tobě, nic o tobě nevím, ber to jako zamyšlení, že ne vždy je dobrý promítat svoje pocity do hodnocení druhých Mrkající

No, ono jsou to spíš názory lidí z mého okolí, všichni mě o tom přesvědčují, že to také nechápou, že by o ní nezavadili ani lopatou na kidání hnoje. Takže jsem to od nich tak nějak převzala. Je to samozřejmě i můj pocit, ale zpočátku jsem to tak nebrala. Až teďka s odstupem času to vidím, že asi měli pravdu, tedy ti zasvěcení, protože tohle se opravdu nedělá Smutný Nic proti, taky tě neznám, vždycky mám ráda vlastní názor - i u druhých, taky nemám ráda subjetivní názory. A jaká tedy musím být? Každý nechť si udělá vlastní obrázek, ale když to nikdo nedokáže pochopit, pak nevím. Někde ta chyba byla, ve mně? V něm? Z jeho strany mi lidi říkají, že je to prostě přelétavý člověk a musí si tzv. zkusit vše, takže proto i tohle. Nechme to koňovi, zpět už ho stejně nemůžu mít, ale do tohoto tématu se to hodilo jak díra do ementálu Úsměv

Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS