Velká krize..nebo konec.?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 16:30:23

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Velká krize..nebo konec.?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Velká krize..nebo konec.?  (Přečteno 4760 krát)
mank

Karma: -1
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« kdy: 23. Duben 2008, 17:07:35 »

Přátelé svou vlastní blbostí jsem si posral můj nejkrásnější vztah. Jsme spolu skoro pátý měsíc ale díky mému chování z kterého usuzuje že si ji nevážím jsme se hodně pohádali.., přičemž na to jsme si to vyříkaly ( po icq samozřejmě... jak jinak.:-\..) Den na to sem se ji omluvil, to mi řekla že at už to neřeším.. stalo se. Ale i přesto je to totálně podělaný.. cokoliv ji napišu tak to je nakej sranec a je na me nastvana... A řekla mi pak ze se omlouva a ze ji par dni mam nechat.. Takže v mém plánu je že ji nebudu vubec psat volat atd a mám čekat až se ozve sama..?

Jinak jeste druhá věc, nevím jestli to je nějaký psychický problém ale kvůli tomu to tady ted řeším... Mnohokrát když se mě zeptá na něco ohledně citů nebo tak tak nevím proč řeknu uplnou blbost i když cítím uplně něco jiného... Prostě jako kdybych se nesoustředil na to co cítím ale byl nák ovlivnen nebo co... A v tom to celý vězí, kdysi se mi to nestávalo ale poslední dobou to dělam pořad, pak když se nad tim sám zamyslím přijde mi to naprosto stupidní... 

Chtěl bych se zeptat jestli máte nekdo podobný problém, a jak mám teda v tomto pokračovat..? díky
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 24. Duben 2008, 09:23:19 »

Ty seš "mistr obecna", teda, ti řeknu... Ty jí "něco" řekneš po ICQ, ona se tě zeptá na "něco" ohledně citů a ty plácneš "nějakou" úplnou blbost.

Vlastně si to neumim představit.

Ona: "Miluješ mě?"
Ty: "Myslim, že zejtrea nejdu na trénink..."

takhle? Jestli jo, tak to neni normální Mrkající

Jo a když sis to posral svojí vlastní blbostí, tak si nepřidělávám problémy a nepíšu jí po ICQ? ne? *TIRED* Co máš vlastně za problém?
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 24. Duben 2008, 15:55:37 »

něčim podobnym jsem si taky prošel Smutný chce to čas a halvně neřešit věci přes icq je to ďábel Provokatér
Zaznamenáno
stix
*


Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Ostrava
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 27. Duben 2008, 20:16:54 »

Za vlastní blbost se platí a někdy opravdu krutě znám to taky. Nejsi první ani poslední. Pokud opravdu požádala o čas a chce pár dní klid,tak to moc neprodlužuj. Jestli ten vztah opravdu stojí za to udržet,tak udělej maximum pro to aby to zase klapalo. Ono jednou zlomená věc už není nikdy jako nová... vím o čem mluvím. Tak držím palce.
Zaznamenáno
hokejista666

Karma: 2
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 30. Duben 2008, 01:18:57 »

Nic neřešit se ženskou přes ICQ, slova jsou jen část všeho, sejdi se s ní a vyříkejte si to do očí, jestli to řešíš přes ICQ tak to rovnou zabal ....
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS