Všechno je v pořádku ale ten druhý je lepší

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 22:54:01

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Všechno je v pořádku ale ten druhý je lepší
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Všechno je v pořádku ale ten druhý je lepší  (Přečteno 11851 krát)
Grendel
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« kdy: 23. Leden 2008, 07:44:12 »

Právě jsem uplněna dně, včera mi moje přítelkyně řekla že už mě nechce. Nejhorší bylo že sem musel přijít sám na to že to je kvůli někohmu jinýmu. Ten jinej je o !!!9 let!!! starší a vypadá že má maturitu z piva. Navíc mi řekla že se mnou bylo všechno v naprostym pořádku že se do mě zamilovala že mě měla ráda atd. ale pak potkala tohohle a prej se jí změnili city. Smutný U tohohle už sem skoro brečel a smál se zoufalstvím: "mám tě ráda...jako kamaráda...udělala sem velkou chybu já to vim...budeš se mnou souhlasit když ti řeknu že si tě nezasloužim..." fráze jako z encyklopedie. Měl sem jí fakt rád a tohle mi vrazilo kudlu do zad. Ted jen doufám že to co nejrychlejc přejdu abych na ní už nemusel tolik myslet - jestli někdo viděl film Cashback tak víte přesně jak mi ted je
Zaznamenáno

larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 23. Leden 2008, 09:51:25 »

no na to nelze rict nez jen, ze je nam to lito...takove veci se v zivote stavaji a ne jednou Smutný neves sebe ani hlavu a ber to tak, ze uz ji aspon nemusis rikat, ze odjizdis  Znepokojený taky uz se blizi jaro a kazda holka se chce zparovat, aby mela s kym chodit na romanticke prochazky rozkvetlym sadem, takze se neboj, urcite nejakou slecnu uzasnou zase brzy potkas  Znepokojený
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 23. Leden 2008, 13:53:33 »

Taky jsem nad tim premejslel...a vyresil sem to  Super! Jediny mozny reseni je byt o 9 let starsi, bohatsi, bydlet sam v centru mesta, ..., atd, proste se na ni vykasli, takova ti nestoji za to.
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 23. Leden 2008, 13:58:53 »

Jestli jste spolu byli dlouho, tak věz, že je velká šance, že se k tobě bude chtít zas vrátit... otázka je jen, jestli se budeš chtít vrátit ty Úsměv
Zaznamenáno

Grendel
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 23. Leden 2008, 17:57:25 »

Moc dlouho sme spolu nebyli ale i kdyby chtěla tak už bych nechtěl já - potřebuju holku který můžu věřit a ne nějákou přelétavku. Jinak tohle byl můj první vztah takže mám takovej krásnej úvod do světa lásky Podivený 
Zaznamenáno

afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 23. Leden 2008, 18:35:31 »

prvni vztahy dycky dopadnou blbe.. to zvladnes. ja se pri rozchodech dozvedel veci Šťastný ted to chce jen zajit do baru, zbalit nakou na jednu noc a rano bude lip.. teda kdyz se vedle tej holky na jednu noc neprobudis, bacha na to Mrkající
Zaznamenáno
Kyt



Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 43
Místo: Liberec
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 23. Leden 2008, 23:24:19 »

Grendel: první vztah málokdy končí svatbou a "dokud neumřeli, tak tam žili šťastně až do smrti". Kde je řečeno, že hned napoprvé to bude napořád? Nevěš hlavu, čas je spolehlivý lékař, za pár týdnů/měsíců po ní ani pes neštěkne. A jestli je s "takovým", no dobře jí tak.
Zaznamenáno
Grendel
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 24. Leden 2008, 12:21:17 »

nemusíš končit svatbou (to bych asi ani nechtěl), ale takhle se to taky stát nemuselo... Kroutící očima
Zaznamenáno

cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 24. Leden 2008, 12:46:17 »

prvni vztahy dycky dopadnou blbe..
chjo...chjo...chjo... Smutný Smutný Smutný...
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 24. Leden 2008, 12:52:20 »

prvni vztahy dycky dopadnou blbe..

Mam pocit ze i druhy, treti....si to vem, kdyz Te neopusti tak nakonec jeden z Vas umre
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Grendel
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 24. Leden 2008, 13:17:27 »

prvni vztahy dycky dopadnou blbe..

Mam pocit ze i druhy, treti....si to vem, kdyz Te neopusti tak nakonec jeden z Vas umre

jasně, optimismus je důležitá věc Smějící se
Zaznamenáno

Kyt



Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 43
Místo: Liberec
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 24. Leden 2008, 13:26:31 »

Grendel: hele, já si tohle po prvním nevydařeným vztahu říkala taky, koneckonců tohle prožijem všichni minimálně jednou, pokud teda nejsme jedním z biliónu šťastných, kteří se trefí hned napoprvé  Mrkající
ta svatba byla myšlena s jistou nadsázkou, prostě se málokdy stává že by první vztah vydržel
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 24. Leden 2008, 17:22:00 »

prvni vztahy dycky dopadnou blbe..

Mam pocit ze i druhy, treti....si to vem, kdyz Te neopusti tak nakonec jeden z Vas umre

jednou se umrit musi, i kdyz naky lidi by tady asi byli naveky Kroutící očima k tem zacatkum: konci to blbe, psychika je v hajzlu a sebevedomi jakbysmet.. ale tohle vsechno dokaze vykompenzovat jina vec, kterou bez tohodle NIKDY neziskas (a dopadnes jako teoretickej teoretik Avaeranger Šťastný) a tim sou ZKUSENOSTI. doporucuju si tohle slovo nejlip nekam vytetovat Mrkající Šťastný
Zaznamenáno
Grendel
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 24. Leden 2008, 18:33:16 »

jasně, nevěšet hlavu a balit dál, hůř se to dělá než řiká Podivený ale pokusim se Smějící se
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 24. Leden 2008, 18:50:22 »

...a dopadnes jako teoretickej teoretik Avaeranger...
Tak to pozor. Sice nejsem protřelý životem a zocelený živcotními přehmaty jako místní "důchodci" ( Šťastný ), ale stejně těch zkušeností tak málo zas nemam. Jen jich neni tolik, aby všechno co vymyslim bylo podloženo praxí Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 24. Leden 2008, 20:06:15 »

chlape, troska nadhled.. na tohle si vubec reagovat nemel Mrkající
Zaznamenáno
Grendel
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 24. Leden 2008, 20:10:20 »

tak mám aktuální zprávu, právě se s tim hnusákem rozešla Smějící se a chce aby sme se zitra sešli ale ještě nevim jestli tam pudu... budoucnost v tom teda nevidim Podivený
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 24. Leden 2008, 20:47:28 »

Nech jí tak jako tak vykysat Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Grendel
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 24. Leden 2008, 20:59:48 »

Nech jí tak jako tak vykysat Šťastný

no to nechám rozhodně, Šťastný taky jí ale pokud se dáme znova dohromady už nebudu moc nikdy 100% věřit, Smutný něják to proberem a uvidím co z toho bude... Úsměv
Zaznamenáno

Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 24. Leden 2008, 22:41:49 »

Bejt tebou, bych se už ani neobtěžoval, ztráta času a energie... Řekni to mé ruce Ona si přece jednou vybrala. Konec. Že se to nemusí dopadnout, s tim měla holka počítat, může si za to sama. Měj nějakou svoji hrdost. | Jo, v jednom bych s ní souhlasil (teď docela paradox, když to předtim použila jen jako sprostou vejmluvu): Nezaslouží si tě. Úsměv Klidně jí to takhle vpal.
« Poslední změna: 24. Leden 2008, 23:02:04 od Stranger » Zaznamenáno

Grendel
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 25. Leden 2008, 23:16:05 »

tak nakonec z toho nic nebylo, když sem tam přišel tak ona byla uplně mimo a přišla mi že se strašně stydí - to bych pochopil ale skoro se s ní nedavlo mluvit, nakonec sme se rozešli uplně
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 26. Leden 2008, 12:29:03 »

Holka neví co chce...Některým holkám prostě imponuje když je chlap hovado (hodně chlastá, hraje automaty, občas ženskou propleskne apod)...co bys s takovou dělal čéče? Najdi si nějakou lepší
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS