Vzpomínky na ex

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 16:07:37

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vzpomínky na ex
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Vzpomínky na ex  (Přečteno 31692 krát)
saila

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« kdy: 21. Červenec 2008, 21:23:52 »

Vzpomínáte někdy na vaše ex, i když jste se s ním/ní rozešli vy a máte již nového partnera? Nebo ho/jí vymažete z paměti a veškeré myšlenky na něho/ní se snažíte zahnat někam hodně daleko?
Zaznamenáno

Flowers chiiiiiilld Úsměv
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 21. Červenec 2008, 21:29:19 »

Zahnat se snazim, ale nekdy se tech myslenek ne a ne zbavit...ale to je asi normalni Kroutící očima jestli nekdo vi, jak se jich zbavit definitivne, sem s tim...zacina me stvat ta obcasna prehnana litost a stesk  Podivený
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Luci
Host
« Odpověď #2 kdy: 21. Červenec 2008, 21:43:22 »

Já vzpomínám pořád a ne a ne se toho zbavit...taky bych ráda znala návod na to, jak už o něm nepřemýšlet a neříkat si to věčné 'kdyby'... Mlčím Vykřičník
Zaznamenáno
saila

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 22. Červenec 2008, 08:42:06 »

Luci:
Jestli se nepletu, tak jsi na tomto fóru taky řešila tvůj rozchod. Četla jsem tvé příspěvky a zažila jsem něco podobného jako ty.  Podivený

Bohužel jsem nebyla tou, která opustila, ale tou, ktrá byla opuštěna. I přesto, že mi můj bývalý nesmírně ublížil a je to už víc jak půl roku, nemůžu na něj zapomenout.
Strašně by mě zajímalo, jak to má ten, kdo opustil a našel si jinou partnerku ....
Zaznamenáno

Flowers chiiiiiilld Úsměv
Luci
Host
« Odpověď #4 kdy: 23. Červenec 2008, 09:34:00 »

víš, už jsou to tři měsíce a já se ti pořád zaobírám, takže už z toho přímo šílím...a zajímá mě taky jako tebe, jak to berou ti, co opustili Kroutící očima
Zaznamenáno
oldaKrupicka



Karma: -27
Pohlaví: Ženské
Místo: praha
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 23. Červenec 2008, 10:26:42 »

no ja na ex myslim taky nekdy dokonce se mi o nich zdaji sny.. Úsměv
Zaznamenáno
saila

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 23. Červenec 2008, 14:55:20 »

Pro Luci:
3 mesice po rozchodu, to je jeste moc brzo, aby jsi z toho byla venku. Ja jsem se s tim dokazala vyrovnat (ale jeste ne zcela) az opravdu po pul roce, kdy uz zvladam situace, ze byvaleho potkavam s jeho pritelkyni ruku v ruce a treba i na spolecnych akcich. No, neni to nic prijemneho, potom na to samozrejme myslim a mam je porad pred ocima, ale tak nejak to po urcite dobe uz upada a zacinaji mi ty situace byt uz lhostejnejsi.

Nejhorsi jsou ale ty myslenky ... co asi tak dela? je ted s ni? jak se ma? ..... na tomhle musim jeste zapracovat ... Podivený
Zaznamenáno

Flowers chiiiiiilld Úsměv
saila

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 23. Červenec 2008, 15:41:07 »

Pro OlduKrupicku:
Tak sen se mi o byvalem po rozchzodu kdysi zdal jenom jednou. Ale nyni za posledni tyden jiz 2x!! .... asi vazne nejsem normalni  Smějící se Smějící se Smějící se Šokovaný
Zaznamenáno

Flowers chiiiiiilld Úsměv
Luci
Host
« Odpověď #8 kdy: 23. Červenec 2008, 17:17:55 »

Máš pravdu, ještě to potrvá...bohužel. Mrkající,ale to se zmákne...no já je potkávám pořád,ale víc než to, že se tahá s jinou mě trápí, že se tak strašně moc změnil.S tím se vyrovnávám asi nejhůř.Ještě to holt potrvá.Každopádně UŽ TO CHCI MÍT ZA SEBOU!!! Super!
Zaznamenáno
saila

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 23. Červenec 2008, 18:23:08 »

Luci:
Mne taky pripada, ze se zmenil. Naposledy, kdyz jsem ho videla, tak mel strasne strhany oblicej a obrovke kruhy pod ocima. Ale to muze mit z uceni na zkousky. Navic strasne kouril, coz vetsinou delaval, kdyz nebyl ve sve kuzi ... Ale uz jsem s nim opravdu dlouho nebyla osobne moc v kontaktu, takze nevim. Kazdopadne si myslim, ze se spatne nema. Ona je krasna a urcite uzasna ...

Nejhorsi jsou situace, kdyz ho s ni potkam a jsem sama. To mi neni zrovna moc prijemny. Ale jakmile mam u sebe treba panskou spolecnost, tak se citim hned silneji, kdyz se potkame.

Zdravite se, Luci? Nebo kolem sebe jenom projdete a delate jako by nic?
Zaznamenáno

Flowers chiiiiiilld Úsměv
PetrJ

Karma: 0
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 23. Červenec 2008, 19:40:53 »

Myslím si, že zapomenout se nedá, vždy se najde něco, nějaký moment či místo co ti člověka kterého si miloval(a) připomene. Čas ránu po rozchodu zacelí, ale ta tam vždy je a zůstane. Pokud to je z pozice toho co byl do rozchodu hozen, tak pak je ta doba ještě větší....a člověk na to myslí víc.
Zaznamenáno
Luci
Host
« Odpověď #11 kdy: 24. Červenec 2008, 01:02:48 »

To Saila...

No my se nezdravíme vůbec...totální ignorace.Vlastně ani nevim proč to tak je.On se vždycky chová jak utrženej ze řetězu, když mě vidí.Začne se předvádět, abych viděla jak je mu strašně fajn..asi.Takže se snažím tohle už vůbec neřešit.Sice mě to mrzí.Byli jsme spolu dost dlouho na to,abysme se aspoń pozdravili,ale má co chtěl.Asi mu je to takhle příjemnější.Nejspíš teď hulí trávu a vůbec je už to úplně někdo jinej.Má sice krásnou holku, ale když takhle pořád chlastá po hospodách tak moc šťastnej nejspíš neni...je divnej a doufám, že už mi nikdy víc nezkříží cestu.
Zaznamenáno
saila

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 24. Červenec 2008, 07:53:41 »

To Luci:
My se zdravime i nezdravime  Smějící se Zdravime se, kdyz ho nepotkam s jeho pritelkyni. To prohodime i par vet. Pred vic jak mesicem jsem ale provedla nejaky maler, pak jsme se videli na spolecne akci a delali jsme, ze se nevidime, i kdyz jsme prochazeli treba kolem sebe (ale byl tam s jeho pritelkyni, tak nevim). Ale celkove to chovani nas obou je hrozny. Rozesli jsme se ale hodne ve zlem  a pratele opravdu nikdy nebudeme  Neutrální
Zaznamenáno

Flowers chiiiiiilld Úsměv
Luci
Host
« Odpověď #13 kdy: 24. Červenec 2008, 11:13:06 »

My jsme se rozešli celkem v klidu...no ale on se pak začal takhle chovat,prsotě mozek mi to pořád nějak nepobírá.Co jsem mu udělala, že se ke mě chová jak k onuci, ale čert to vem.Pořád ho miluju, ale už je mezi náma tolik zla, že ho nechci už nikdy vídat, akorát se v tom potom plácám a neustále o tom melu.
Zaznamenáno
saila

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 24. Červenec 2008, 11:40:51 »

My jsme se taky v podstate rozesli v klidu, ale co se delo po rozchodu, to me v klidu uz nenechalo. Protoze to, jak se potom zachoval, nebylo uplne normalni a v poradku. Oba mame podil na tom jake to mezi nami ted je. Jenze on je chlap (veci resi recionalne) a ja typicka zenska  Kroutící očima Nicmene mi v tom rozchodu (to, co mi rikal a co se delo pak) spousta veci nesedi a dosla jsem k zaveru, ze mi pri rozchodu lhal a nerekl mi vse, protoze byl srab.

Presne, mezi nama je taky tolik zle krve, ze to nepujde uz spravit, ale ono je to tak mozna lepsi. Nemohla bych mu delat kamaradku nebo snad nejakou vrbu. Neunesla bych to. Na to ho mam prilis rada.

Zaznamenáno

Flowers chiiiiiilld Úsměv
Petr74

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 24. Červenec 2008, 12:11:02 »

nekdy kdyz onanuju tak si vzpomenu na nejakou kvalitni sukacku - a ze jich s kazdou moc nebylo, vetsinou jen pri naky krizy se vybudily ka nakymu vykonu a treba i ... polkly Úsměv
Zaznamenáno
Luci
Host
« Odpověď #16 kdy: 24. Červenec 2008, 14:19:26 »

To Saila

No zažila jsi něco podobného co já...plno lží a laciných řečí.Kdyby vždycky ti kluci řekli pravdu, pak by nevypadali hloupě,ale jim tohle asi nedochází.Je to fakt smutný.
Zaznamenáno
PetrJ

Karma: 0
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 24. Červenec 2008, 14:39:30 »

Své bývalé protějšky asi vždy po rozchodu uvidíme jinak, jelikož nikdo nepochopí proč to udělali a snažíme se v tom najít nějaké vysvětlení, to ale nejde najít.
Zaznamenáno
Luci
Host
« Odpověď #18 kdy: 24. Červenec 2008, 15:33:36 »

no a právě proto se s tim tak těžce smiřujeme,ale naštěstí to trápení netrvá věčně...minimálně do smrti Šťastný.Jenom trapnej pokus o Ftip
Zaznamenáno
saila

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 24. Červenec 2008, 15:34:03 »

To Luci:

Jj, nase zkusenost je podobna. Myslim si, ze mi nerekl vse (opravdu je tam spousta veci, ktery mi nesedi) a potom se divi, ze to takhle vsechno dopadlo. Jeste dneska se mi obcas promitne hlavou par vet, ktery mi po rekl: Kdyz ja se bojim, ze me nebudes chtit uz nikdy videt a ze te ztratim (napr.) .................... no, jak je videt, tak to, ze me ztratil mu nejak moc nevadi  Slintající
Zaznamenáno

Flowers chiiiiiilld Úsměv
Luci
Host
« Odpověď #20 kdy: 24. Červenec 2008, 16:07:52 »

To Saila : Kdyžtak mi písni na icq...mám ho v profilu  Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 28. Červenec 2008, 18:50:36 »

Njn. Je to tak, i když bych do toho podruhý nešel, tak stejně mě to mrzí, že to nevyšlo. Ale to bude asi uražená ješitnost Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
PetrJ

Karma: 0
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 29. Červenec 2008, 10:21:58 »

Souhlasím s tebu, taky mě mrzí že to tak dopadlo. Říkám si, kdyby to byla opravdu láska z obou stran tak se cokoliv překoná, ale pokud druhá strana nechce, tak se můžeš třeba přetrhnout a už to prostě nejde. a to mrzí, postoj druhé strany, že jí je to jedno.
Zaznamenáno
tara

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 45
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 06. Srpen 2008, 23:27:02 »

Taky by mě zajímalo, jestli si vzpomenou ti, co opustili. Je to půl roku a já pořád nemůžu zapomenout a pořád si přeju, aby mu to s nynější přítelkyní nevyšlo, ne aby byl nešťastnej, ale aby si uvědomil, že udělal chybu a vrátil se ke mně. Vím, že je to asi naivní, ale přeju si to. Prý na mě občas myslí, ale vrátit se nechce. Pořád doufám, že je možné, že si to časem rozmyslí a budeme zase spolu. Je to zoufalý, ale doufám ...
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 07. Srpen 2008, 08:41:07 »

Občas si vzpomenu. Na to dobrý.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS