Zacyklen v agonii

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 21:15:21

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Zacyklen v agonii
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Zacyklen v agonii  (Přečteno 31480 krát)
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« kdy: 26. Říjen 2014, 19:32:33 »

Zdravim. Jsou tomu 2 roky co jsem se dost spatne rozisel s holkou. Nejak se z toho nevim dostat, furt je ve mne hnev z nespravedlnosti, která byla na mne spáchaná (osobní ego dostalo pres držku). Ale zacnu od pocatku vztahu.

S holkou jsme se poznal drive, ale nejak jsem nic neresil - mala kluka tak jsem byl jen rad ze si pisem. Meli jsme podobne nazory, smysleni ( proste rozumeli jsme si). Spocatku jsme si jen psali pres ICQ. Jednou jsme se tak bavili na nejakou temu a ja jen tak podhodil ze bych se o tom nebavil pres net ze to by se dalo lip pri sklenici vina ve dvou. Ani jsem necakal, ze by zareagovala, ale chytila se a tak jsme se setkali. Popili jsme vina super jsme se bavili, pokecali a pak jsme se rozesli domu. Od tý doby jsme se zacali vídat temer v týdenních intervalech (stale mela kluka) az zacala skola , doted to bylo pres letni prazdniny. Ja jsem se drzel spátky, nechtel jsem nic resit, iniciativa pricházela z jeji strany.

Pres skolu jsme se nevidali casto, ja mel hodne prace do skoly, ona taky, potkávali jsme se tak pres vánoce, po skouskach, par krat pres semestr. Ale vzdy nase setkani bylo vyjimecni...nepotkal jsem jeste takovou holku. (a to ze jsem jich poznal na vejsce hodne) Po letním semestru jsme se setkali na zacatku práznin. To jiz ale zacalo být intenzívnejsi. Nase setkáni byli delsi, vraceli jsme se domu az pozde v noci. Mne to zacalo být divni, prece má kluka a to jemu nic nevadi, ze jeho holka brouzda po nocích kdovi s kym? Nejak mne to zacalo hlodat. Neptal jsem se ji na to, snazil jsem se drzet dál, ale cim dal tím víc jsem se chytal do pasti. Podivený

Zacal jsem si uvedomovat, ze bych se mohl pokusit o ni. Tak jsem skousel flirty, ona je opetovala. Drzel jsem ji za ruce kdyz jsme byli v aute a jednou kdy jsem ji nabidnul masaz rafinovane jsem ji  polibilna krk. Chtel jsem postoupit na rty ale ona jse odtrhla, byla z toho cela vedle, v rozpacích. Tak jsme celkem tiše sedeli v aute, nikdo nic nerikal jen jsme byly k sobe prituleni a drzali se za ruce. Pak rekla ze si nás predstavovala spolu jak sme ted . ( pak se ona  ke mne pritulila po tom co jse odtahla). Tak jsem chvíli sedeli a pak jsem navrhnul ze ji odvezu domu, ona navrhla ze by sme mohli se mohli jet projit. Tak jsme sli ale byli jsme tise. Nikdo nic nechcel resit. Az pak ona zacal ze ma ted v hlave chaos, a ze mne nechce ztratit ze ji na mne zálezi a pod. Ja ji rekl ze uz se to nebude opakovat (kdyz z jeji strany neprisla odezva), ze nech na to zapomene, ze nechci rozbíjet jeji vztah. Ona na to rekla ze jeji vztah jiz skoncil ( 4 roky trval, kluk mel auto, staveli spolu dum, ale prý se spolu dost hadali a neklapalo to, ríkala ze to byl asi spatny napad ze je mezi nima vekovy rozdíl). Tak jsem ji navrhnul at to tedy necháme plynou , nebudeme nic resit a uvidime jak to dopadne. Ona souhlasila. Na záver pri loucení jsme se dlouho  objali a polibili. To mne dost znejistilo, nechctela nic resit a polibila mne, ale jak jsme se dohodli tak bylo, nikdo nic neresil. A to byla chyba. Tohle se událo na konci prazdnin. Pre skolu si ona nasla brigádu - do skoly mela hodne prace ale potkávali jsme se u ni v práci  tydenne nebo u mne na koleji. Na pokoji jsem byl sam, tak jsme meli soukromi. Nechávala se ode mne dotýkat ale polibek nejak chybel. Proste mel jsem pocit, ze to nechám na ní, az se bude na to cítit tak mne políbi. (mel jsem pred ocima tu scenu jak se odtahla v aute). Ona se mne taky ptala ze proc jeste polibek neprisel ze je jí to divne ze se jí dotýkam a ze základní vec jak je polibek chybi. Ja jsem ji to rekl ze nechám to na ní , at je polibek zacatek ( oficialny) naseho vztahu. Jednou kdy jsme byli sami a ja ji provokoval tak se trochu odvazila a polibila mne a pak jse odtrhla. Tak jsem si rekl fajn asi se jiz nas vztah posunul dal. Pak pri loucení jsem ji chtel polibit ale ona ze ne ze se rozloucime jak kamaradi, tak jsme si dali pusu na lice. A zase jsem byt v patu. Smutný

Cele to bylo rozpacitý. Nevedel jsem, kde jsme jestli to posuneme nebo zustaneme kamosi, proste patová situace. Z její strany nic moc signály. Napsala jen kdyz jsem byl na netu, pres mobil mi moc nepsala, tedy inicitiva sla ode mne i na schúzky jsem ji víc ja zval nez ona. Cítil jsem, ze to pujde dole z kopce. I tak se stalo.

Po silvestru ( nebyl jsem s ni, nechtelo se ji nikam, pry bude doma) jsem ji videl jen po skouskach a pach byla 3 mesíce odmlka. Porád ríkala ze nema cas, veci do skoly a podobny hovadiny. I pres net jsme si psali jenom z principu, ja ji podeziral, ze asi vim co se deje, ptal jsem se ji kam jede, a ze to mne nemusi zajimat, ze se mi nemusi spovidat. Tusil jsem ze asi to je konec.

Ale pak mne sama pozvala ven. Tak jsem sel ale videl jsem, ze se neco stalo. Uz sme si nebyli taki blizci, neco se stalo. Byla zamyslena, nerozvijela rozhovory, maximálne byla do pul noci. Cele to nejak ochladlo. Pres prazdniny jsme se vidali, mel jsem pocit, ze se mozna i urovna, ale zacalo mne to ubijet. Ona byla odtazita, ale porad sem tam hodila flirt, vyzívave se oblikala, kdyz sla se mnou ven, coz bylo jiny nez pred tim. Jednou kdyz sme byli sami v aute, po hezkem veceru, sem se pokusil ji trochu naladit, dotykal jsem se ji a ona se neodtáhla jen mi rekla abych nebyl sklamany.

Tak to mne donutilo resit konecne vztah nas dvou. Ona rekla ze neni co resit tak sem vedel kde jsem. Odvezl jsem ji domu. Pak jsme si psali pres net kde mi rekla ze ona cekala na mne az ji polibim, ze pry dotyky jsou laciny, pry na romantiku a pod. A ze se ji hnusila kazda myslenka na ten moment kdy jsme byli spolu a ja se jí dotykal ( ano priznavam obcas mne vycitala ty dotyky, ale tak nevyraznym spusobem, ze sem mel pocit, ze to bere s humorem). Resili jsme i mozny vztah, kdy by ona byla zadana ze bych byl ochotny se s ni vidat. Rekl sem ji ze to bude jiny, ze bude mit cloveka dulezitejsiho nez je kamarad a ona rekla ze si vazi kamarady a ze na ne nenecha dopustit ze sou pro ni dulezity. Tak jsme se vidali cim dal tym mene. Az mne jednou zvala do kina ze strasne chce videt jeden film, rekl sem ji ze az budu mit cas muzme jet ( aj sem byl rad ze vypadnu nekam pri horde práci do skoly) Pred kinem mi ale prijela SMS, kterou poslal svému priteli. Psala tam ze se ozve, ze sla do kina at ji nevola.

To mne hrozne znicilo i kdyz priznávam tusil sem neco, ale ja jsem veril, ze mi to zdeli jinym spusobem. Setkali jsme se uvnitr kina a ja jsem se ji tedy oficialne zeptal jestli s nekym chodi. Ona s usmevem na tvari rekla, ze jo a ze to trva pul roku. Vubec ji to nevadilo mi to rikat i kdyz jsem se dozadoval drive vysvetleni jejího chování. Rvalo mne na kusy. Odesel jsem z kina s tim ze kaslu na to, to mi za to nestoji, ale pak jsem se vratil, ze si kouknu aspon film. Po filmu jsme si psali SMS, ona rikala ze se mi nemusi s nicim spovidat, ze to je jeji soukromi s kym chodi, obhajovala se... Mesic jsem ji nekontaktoval ani ona mne, pak jsme to chtel nejak urovnat, pricilo se mi takhle se rozejit ani mi to nevysvetlila jak to cele bylo, proste nic... Tak jsem ji napsal a to jsem spravil chybu...nemela uz zadnou motivaci se mnou neco resit byla absolutne presvedcena ze udelala spravnou vec, proste mne nikdy nebrala jako soucast jejiho osobniho zivota...Mel jsem snahu to urovnat ale asi jsem spravil chybu...po teto komunikaci sou to 2 roky co jsme si nepsali. Vidim ji na chatu ale , ona mne ale nenapise..nic...proste komunikace je v tahu... Videl jsem ji s pritelem a je to jeji byvaly ke kterému se vratila..

Nevim jak se z toho dostat, proste myslim na ni...ublizila mi a nevim si s tym rady....nevim jit dal a balit dalsi holky...proste se utapim v agonii...a uz me to uzira...

Kdyz ma nekdo podobnou skusenost budu vdecni za rady....
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 02. Listopad 2014, 15:01:44 »

Nektery zensky jsou proste svine, sam jsem zazil a precti si, zrovna tu psal svuj pribeh i nekdo dalsi. Ser na baby, hled si sebe a ono to casem prijde samo. Prijde chvile, kdy te nejaka okouzli zase se vratit do pozice bojovnika a zkouset to. Proti sve vuli se zbytecne tahat o prizen dalsich zenskych - to nedelej, nebudes ve forme a akorat ti to pokazi naladu. Dej se do pohody a pak to zase zkus.
Zaznamenáno
Dredwerkz



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Kladno
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 02. Listopad 2014, 17:27:03 »

Nektery zensky jsou proste svine, sam jsem zazil a precti si, zrovna tu psal svuj pribeh i nekdo dalsi. Ser na baby, hled si sebe a ono to casem prijde samo. Prijde chvile, kdy te nejaka okouzli zase se vratit do pozice bojovnika a zkouset to. Proti sve vuli se zbytecne tahat o prizen dalsich zenskych - to nedelej, nebudes ve forme a akorat ti to pokazi naladu. Dej se do pohody a pak to zase zkus.

Nechtěl jsem ani odpovídat, protože když jsem četl úvodní článek, tak mě až mrazilo, jak sebou může takhle někdo nechat zametat, ještě si to užívat a pak se divit, jak se proti němu spikl celý svět. Jen on sám za to nemůže.
Bohužel mám špatnou zprávu, můžeš si za vše sám. Mohl si udělat tolik kroků vpřed a posunou váš vztah, ale radši si čekal, bál se a doufal, že to za tebe rozhodne ona a pokud možno, abys z toho vyšel dobře. Myslíš, že takhle se chovají muži, které ženy chtěji?

Navíc jste podle popisu byli jen kamarádi, co si dali pusu. Nic víc. Takže ani o rozchodu nemůže být řeč.

Čím to završil petanx, to je snad ještě horší. Ženy nemohou za tvoji prohru. Nelze říci, že prostě jsou svině, naopak. Jen si tímhle opět omlouváte svoje chyby s tím, že za nic nemůžete, to ONY! Hlavně si v celém příspěvku protiřečíš.

Rada je tedy taková, že začni žít svůj život, poznávej sebe a pracuj na sobě. Aby věděl co chceš, jaký si, jaké jsou tvoje priority, co očekáváš, své cíle a jak jich dosáhnout.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 02. Listopad 2014, 19:28:52 »

Ja se priznavam, ze jsem to predtim necetl cely. Ted teda jo a musim uznat, ze jste spolu skutecne nechodili, proste jste byli v takove zacatecni fazi, kterou jsi nerozvinul. Ale ani ona.
Nicmene za svym puvodnim tvrzenim si stojim, zensky jsou svine k lidem, ke kterym se jim to tak hodi. A ty jsi na ni zrejme zapusobil jako "nejakej lojza uchylak, ktery me jen ochmatava", tak se te snazi zbavit, proto se tak chova. Z tvyho pohledu je to svine, ktera te zklamala, z jejiho pohledu jses blbec. K tomu bych jen dodal, ze holky to tak proste delaji, jsou svine, aby dosahly sveho. Mohly by ti to vysvetlit a byt hodne, ale takovych moc neni. A zvlast, pokud jsi neodbytny, o to vetsi svine to bude.
Zaznamenáno
Dredwerkz



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Kladno
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 02. Listopad 2014, 20:15:35 »

Ja se priznavam, ze jsem to predtim necetl cely. Ted teda jo a musim uznat, ze jste spolu skutecne nechodili, proste jste byli v takove zacatecni fazi, kterou jsi nerozvinul. Ale ani ona.
Nicmene za svym puvodnim tvrzenim si stojim, zensky jsou svine k lidem, ke kterym se jim to tak hodi. A ty jsi na ni zrejme zapusobil jako "nejakej lojza uchylak, ktery me jen ochmatava", tak se te snazi zbavit, proto se tak chova. Z tvyho pohledu je to svine, ktera te zklamala, z jejiho pohledu jses blbec. K tomu bych jen dodal, ze holky to tak proste delaji, jsou svine, aby dosahly sveho. Mohly by ti to vysvetlit a byt hodne, ale takovych moc neni. A zvlast, pokud jsi neodbytny, o to vetsi svine to bude.

Stát si za tím můžeš, jen oni nejsou k lidem svině. Kor když už tohle tvrzení, tak né všechny a né ke všem. Obecně toho využívají ty, co si jsou dobře vědomy toho, že vypadaj dobře a ví, že můžou dělat z chlapů blbce. A oni se nechají, v tom je ten vtip, né že ony to dělají, kdyby jim to nevycházelo, tak to přestanou dělat. Naopak když se nenecháš, tak jim budeš imponovat.
Zaznamenáno
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Listopad 2014, 20:43:04 »

diky za nazory...ted mam alespon jiny pohled sam na sebe...

Nechtěl jsem ani odpovídat, protože když jsem četl úvodní článek, tak mě až mrazilo, jak sebou může takhle někdo nechat zametat, ještě si to užívat a pak se divit, jak se proti němu spikl celý svět. Jen on sám za to nemůže.
Bohužel mám špatnou zprávu, můžeš si za vše sám. Mohl si udělat tolik kroků vpřed a posunou váš vztah, ale radši si čekal, bál se a doufal, že to za tebe rozhodne ona a pokud možno, abys z toho vyšel dobře. Myslíš, že takhle se chovají muži, které ženy chtěji?

Ano jsem si vedom, ze sem hrotil situaci a sel proti proudu. Zle jsem vyhodnotil situaci, ale bylo to dane situaci...prilisnou nerozhodnosti z jeji strany...pak jsem byl za kaspara...

najhur je, ze ani ted nevim jak se v takovych situacich zachovat, abych vysel pokud mozno vitezne...jak si vymenit role...
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 05. Listopad 2014, 20:17:20 »

Jsou určité věci, které musíš udělat nebo se prostě stanou. Když se to stane tak nějak zázračně samo, tak tomu ta holka pomáhá, což je dobře. V tvém případě tomu holka asi tolik nepomáhala nebo jsi byl příliš nerozhodný. Musíš jít do věcí víc "po hlavě" a bez rozumu. Oťukávat si holku 2 měsíce je prostě špatně. Samozřejmě to nejde aplikovat vždy a všude, ale měl bys nejpozději během 2-3 rande rozvinout vztah aspoň na nějaké líbání, pak musíš postupovat dál a to k mazlení, sexu a tak dál. Když se líbání nepovede, holka nechce, má kluka apod., zřejmě to nebude vhodný cíl. Můžeš to zkoušet znovu podle tvojí trpělivosti, ale už v těchto případech je to odsouzeno ke kamarádství. Neříkám, že se nemůže stát, že se třeba holka s borcem pohádá a bude se s tebou chtít hned ten den vyspat jako odplatu a ty si budeš myslet, jak je to fajn, ale ony to tak třeba vůbec nemají.
Podle mě potřebuješ trochu nastudovat a natrénovat základní balicí praktiky, pohledej tady na webu (nemyslím přímo fórum, ale web, jestli ještě funguje), kup si knížku od Baránka a přijdeš na to, že ti to dává smysl, ale vůbec jsi to tak nedělal.
Zaznamenáno
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 20. Prosinec 2014, 23:22:47 »

a je to tady Smutný(( právě sem přijel se střetávky z gymplu...dana holka se bude v říjnu vdávat za onoho rivala...hrozne me to dostalo...uz sem byl jako tak v pohode...ale toto mi dalo dalsi ránu...nevim co delat...uz to bude definitiva...zadna cesta spet...po svadbe uz neni cesta ven...je konec...Smutný( nevim zda jsem len nevyckaval ci se ke mne jednou taky nevráti, ale bez vetru se nejspis ani listek nepohne...asi jsem ji mel napsat...vysvetlit...nejak urovnat...abych nemel ten hrozny pocit ze nic nebylo vysvetleny...a ted svadba...

zuri ve mne pocity které ani nevim popsat...na jedné strane mam chut jet za holkou a ji to rozmluvit na druhe citim hroznou krivdu...

nevim vubec jak tohle prekonat...chcel bych ji spet...ale zase vim ze ji bohuzel nemuzu mit...chtel bych ji napsat jak se ma...pozvat ji nikam ale taky vim ze by to nejspis nikam nevedlo...citim hroznou bolest...chci se pohnou kupredu ale nemohu....vlacim to sebou jako nejakou karmu z minuleho zivota...nedokazu se toho zbavit...nevim co bude...kdyz jsi ji predstavim pred oltarem s jinym ( po debatach s ni jak by meli nase svadby meli vypadat.... boli me to ) vzpominam na ty chvile kdy nam obema bylo dobre...chcel bych to spet
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 21. Prosinec 2014, 11:20:29 »

Bro, ty chceš 2 roky po tom ještě tu holku zpět, když jste si dali jen pusu? :O ... Já jsem rok po rozchodu z několikaletýho vztahu, a už na tu holku dávno nemyslim (nebo teda občas myslim, ale jen při masturbaci Šťastný). Jakmile máš rozjetých víc možností s víc holkama, tak se extrémně změní tvůj přístup k tomu, když to s jednou nevyjde. Či-li z toho, že po dvou letech na ní pořád myslíš, soudím, že jsi od tý doby žádnou neměl (resp. že jsi zatim vůbec žádnou neměl). To je zásadní chyba, protože zkušenosti nezískáš žádnym jinym způsobem. A ty zkušenosti jsou k nezaplacení a kurevsky je potřebuješ, abys byl schopnej se s touhle situací v klidu vyrovnat. V podstatě ani neni realný udělat vše s první holkou dobře, takže za to, dá se říct, vůbec nemůžeš.

Zaznamenáno

rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 21. Prosinec 2014, 12:17:34 »

jo byla to prvni....byla to spoluzacka z gymplu...a po ni byli jeste 2 holky ale to nic moc...vubec se to nevyvinulo, mozna i tím ze jsem mel zafixovanou tuhle holku jak nejaky vzor podle kterého si budu vybírat dalši vztahy..

ono je to asi tim horsi ze v dobe kdy jsem s ni byl na gymplu (7 let dozadu) zacala chodit s timlhle klukem ( resp chodila s nim prede mnou ale pak zase chtela byt se mnou a na konci gymplu se to skoncilo...myslim ze jsou tady dalsi clanky o tom) , cili jsem byl porad na druhem miste...a mozna me taky sere i ta definitivni porazka po 2 pokusech ( prvni byl na gymplu a dalsi pred dvema lety)...no pri druhem pokusu jsem mel volne pole pusobnosti kdyz se holka rozesla na cas s klukem ( nebo jsem si to taky myslel) psala mi ze jsem se mel predvest...len kdyz nekdo nastavi jasne mantinely ze se nenechá ani polibit a porad prestupuje na miste neudela krok ke mne a nasledne mi vycita muj pristup...takhle si tedy zacinajici vztah nepredstavuji...

myslim si ze soucasny kluk splnel vsechny atributy ( postaveny dum, auto, slusny plat...), ktere pozadovala a ja jsem byl jenom do poctu...kamarad na volny cas....jenom tych 7 let je prilis vysoka dan za kamaradstvi...
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 21. Prosinec 2014, 12:46:37 »

Když říkam, žes žádnou od tý doby neměl, tak samozřejmě mluvim o sexu. Protože to je all that matters.
Zaznamenáno

rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 21. Prosinec 2014, 16:36:40 »

ja vim ze to je tim...mozna by pomohlo to nejak urovnat...nevim neco udelat hlavne nebyt v soucasnym stavunapsat ji ...proste ja nevim chci neco udelat...nenechat to plavat...:-/

mozna posledny pokus...ja nevim...proste zabojovat at nemam ze sebe tak spatny pocit...ze sem to podelal...Smutný Smutný



Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 21. Prosinec 2014, 23:48:57 »

Ale prosimtě, nic nezabojovávej. To je blbost. Prostě to konečně už překonej! Myslim, že ti to ulehčila.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 22. Prosinec 2014, 02:02:06 »

Jako pokud chceš něco udělat, tak doporučuju scénu na svatbě... ale musíš to natočit a pak sem hodit link Šťastný
Zaznamenáno

rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 22. Prosinec 2014, 09:44:57 »

Prostě to konečně už překonej! Myslim, že ti to ulehčila.

ja se snazim nemyslet na ni...a to ze cas pomuze u mne nejspis nepomaha ...jsou tomu 2 roky co sem ji nevidel...nepsal ji ani o ni nic nevdel...

a nemyslim ze mi to ulehcila...za tyhle okolnosti mi to neulehcila...kdyby o tom celym nejak pokecame...podame si ruky ze vse je v pohode...mozna by to bylo lehci ale ne ted kdy sme se hrozne rozesli a ted se to takhle dozvim ze se jde vdavat... Smutný...citim se hrozne...
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 22. Prosinec 2014, 18:18:41 »

Kua tak to překonej, jseš chlap nebo srágora, která s sebou nechá zametat? Myslíš, že ti stojí za to holka, která se na tebe vykašlala? Ať bylo co bylo, je konec. Když se budeš litovat, zůstaneš sám, na takový kluky holky čas nemají. Jen se porozhlédni po nějaké seznamce, uvidíš, že je stovky nezadaných holek a určitě hezčích a s větší budoucností, než tahle.
Zaznamenáno
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 22. Prosinec 2014, 18:43:08 »

Kua tak to překonej, jseš chlap nebo srágora, která s sebou nechá zametat? Myslíš, že ti stojí za to holka, která se na tebe vykašlala? Ať bylo co bylo, je konec. Když se budeš litovat, zůstaneš sám, na takový kluky holky čas nemají. Jen se porozhlédni po nějaké seznamce, uvidíš, že je stovky nezadaných holek a určitě hezčích a s větší budoucností, než tahle.

pohnout dal budu schopen az tohle nejak vyresim...nevim jak, ale musim neco udelat...bohuzel udelal jsem chybu ktera mela primy dusledek na to co pokracovalo...az pak muzu jit dal...proste nejde to jen tak bez vyreseni hodit na za hlavu... Smutný

a co se tyce holek v mym veku to az tak siroky vyber neni...bud jsou tehotne nebo vdane... :-/ ale je to je ted offtopic...
Zaznamenáno
Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 22. Prosinec 2014, 20:21:08 »

kup si děvku
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 23. Prosinec 2014, 10:05:55 »

mozna bych potreboval vedet ze neni definitivni cesta spet...ze uz nema vyznam bojovat...ale za tyhle okolnosti vim jaka bude ji odpoved ( musim se dat nejak do kopy a mozna setkani by pomohlo)...minimálne to nejak urovnat, dovedet se zda jeste je nejaka sance... Smutný

rijen je prilis daleko na to abych jen sedel a trapil se tim...v robote to taky nebude dobry.... Smutný

preci raz se ke mne vratila od pritele se kterym budovali spolecne bydleni...mozna posledni pokus...ja nevim...neco... Smutný

neda se jen tak zapomenout jen tak to hodit za hlavu...v hlave to musim nejak odblokovat...a pak ji nechat jit...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 23. Prosinec 2014, 14:18:48 »

Ty vole! Jaký jiný náznak, než svatbu bys chtěl, aby bylo jasné, že už ŽÁDNÁ ŠANCE NENÍ?
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 23. Prosinec 2014, 14:23:15 »

Ale tady už není co řešit, prostě na ni zapomeň.
Nevím, co ti pomůže, vyzkoušej toho víc. Nějak si ji znechuť, ať jseš na ni naštvaný. Nebo jí zavolej a pošli ji dopr..., nebo jí třeba vyznej lásku a ona pošle dopr.. tebe. Jestli ti pomůže, tak to udělej.
A šel jsi na nějakou seznamku už? Koukal jsi na další holky? Založ si třeba badoo, stesti nebo edarling a uvidis, ze i ve tvem veku je hodne holek nezadanych. A kolik ze ti vlastne je, kdyz rikas, ze uz nemas sanci si nikoho najit? V kazdem veku se da najit.
A mas treba nejake kamaradky, kamarady, se kterymi to muzes probrat? Ozvi se nejlip nejake kamaradce, nic ji nerikej, jen, ze si chces procistit hlavu a pujdete na pivo. Urcite ti zvedne naladu a objasni ti tvoji pozici z zenskyho pohledu.
Zaznamenáno
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 23. Prosinec 2014, 18:43:58 »

....chci ji jeste pred svadbou videt...mozna se ji vyznat...a uz jak s tim nalozi je na ni...

proste bez ni je to naprdel...rozumela mi...navzajem jsme si rozumeli....doplneli se... Smutný

proste s ni odesel i kus mne.... Smutný ted nevim uz ani komunikovat s jinyma holkama

ten zivot co vedu ty 2 roky nestoji za nic...jenom zivorim... Smutný
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 24. Prosinec 2014, 04:49:44 »

Ty vole! Jaký jiný náznak, než svatbu bys chtěl, aby bylo jasné, že už ŽÁDNÁ ŠANCE NENÍ?
On totiž nechce ujištění, že už není šance.... on chce tu druhou variantu (která však není možná)
Zaznamenáno

rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 24. Prosinec 2014, 10:47:56 »

Ty vole! Jaký jiný náznak, než svatbu bys chtěl, aby bylo jasné, že už ŽÁDNÁ ŠANCE NENÍ?
On totiž nechce ujištění, že už není šance.... on chce tu druhou variantu (která však není možná)

ja nevim...rad bych ji mel za kamaradku, ale to by trapeni nikdy neskoncilo...a ja bych se nepohnul dale... Smutný, a takhle to taky neni dobre...Smutný
mozna me to proto tak uzira ze jeji pritel byl muj sok od pocatku jejich vztahu jiz od gymplu... mozna kdy by to byl nekdo jiny, mozna bych to tak neresil... proste podelal jsem to a prohral na plny care... Smutný a on ted bude mit to na cem mi nejvic zalezelo...

...proc mi ta holka nerekla ze ma kluka pred tim v case kdy jsme se spolu vidali ( v case kdy jsem se to dovedel to uz mela pul roku novy vztah)...ptal jsem se ji co se deje, proc je odmerena...ona furt ze se nic nedeje...mozna bych to ukoncil ja a ted by mi nebylo tak spatne... Smutný


Zaznamenáno
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 24. Prosinec 2014, 11:22:30 »

dalsi dulezitou veci byla skutecnost, ze kolektiv ve kterem jsem se pohyboval a rikali si kamaradi vedeli ze je dana holka zasnoubena...a nic mi nerekli...vsechno slo proti mne...Smutný

mozna v ty dobe by se s tim jeste dalo neco delat... Smutný
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS