Zacyklen v agonii

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 10:16:24

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Zacyklen v agonii
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Zacyklen v agonii  (Přečteno 31477 krát)
Markk
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 24. Prosinec 2014, 13:43:49 »

Ty vole, vždyť jste spolu ani nechodili, tak jak to můžeš brát, že se k ní chceš vrátit? Pokud jsem to správně pochopil, tak jsi měl šanci, ale nesebral jsi koule a stal se z tebe kamarád. Není cesty zpět. Pro tu holku už nemůžeš bejt atraktivní, obzvlášť pokud tuší, že tě to pořád ještě nepustilo.

Přestaň bejt takovej ufňukanec a posuň se dál. Takováhle emocionální nestabilita, to seš chlap sakra? Máš možnost volby. Někde na tebe čeká minimálně 100 dalších holek, se kterejma se můžeš seznámit a začít si s nima, tak to kurva udělej. Nebo zůstaň doma, lituj se a vyhoď další 2 cenný roky svýho ubrečenýho života. Pak ti možná konečně dojde, jakýho si ze sebe dělal hlupáka a že máš hledat štěstí jinde.

A proč ti to kamarádi neřekli, že je zasnoubená? Protože tě maj navzdory všemu rádi a chtěj tě chránit. Měl bys jim bejt vděčnej a ne je obviňovat ze spiknutí proti tobě. Úsměv

D9: to s tou scénou na svatbě se ti povedlo. Šťastný
Zaznamenáno

Confidence is the key!
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 24. Prosinec 2014, 14:57:27 »


A proč ti to kamarádi neřekli, že je zasnoubená? Protože tě maj navzdory všemu rádi a chtěj tě chránit. Měl bys jim bejt vděčnej a ne je obviňovat ze spiknutí proti tobě. Úsměv


...jo chranit me od ni   Vykřičník ...ppc pomoc dekuji... nemusel sem cekat 2 zas*any roky a mohl jsem neco udelat kdyz jsem vedel ze se to vyviji v muj neprospech...tohle od nich bylo fakt fer...  Vykřičník

to zda jsme spolu chodili / nechodili, byl to spise vztah bez sexu...
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 24. Prosinec 2014, 16:03:10 »

to zda jsme spolu chodili / nechodili, byl to spise vztah bez sexu...

Tomu se říká kamarádství...

A jinak ty to furt nechápeš prostě. Ty jsi z ní v prdeli jen proto, žes žádnou jinou holku nikdy nijak nepoznal, a nikdy jsi s žádnou nic neměl. Kdybys měl zkušenosti, více možností a znal víc holek, zjistil bys, že jsou to všechno uplný trubky, navíc skoro všechny stejný, a bylo by ti totálně u prdele, kdyby ti to s jednou nevyšlo. Tenhle topic by se měl připíchnout, aby ho každej viděl jako učebnicovou ukázku toho špatnýho přístupu k holkám. 2 roky je fakt hodně zabitýho času kvůli jedný holce, která nemá vůbec zájem. Prostě změň svůj přístup a choď mezi lidi, brzo potkáš nějakou jinou. Hlavně musíš sbírat zkušenosti, ty jsou důležitý právě proto, aby se ti tohle nestalo třeba znova. První zamilovanost/vztah/sex/cokoliv stojí vždycky za hovno, protože v tom zatim člověk neumí chodit. Pak se to lepší, když už víš, co a jak.
Zaznamenáno

petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 24. Prosinec 2014, 16:05:03 »

Neřeš minulost, řeš budoucnost!

BTW: už mě nebaví ti dál radit, když pomoc nevyužíváš. Dělej konečně něco, ale už se prosím vyhni litování se tady na fóru. Jako další příspěvek chci vidět, že jsi se někde potkal s kamarádkou nebo jsi si založil profil na seznamce, ale rozhodně ne další "mě je to fakt líto, že se mnou už nechce chodit". Tak se buď pohni, nebo se na tebe vykašlou všichni, i lidi tady na fóru.
Jinak přeju pěkné Vánoce.
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 24. Prosinec 2014, 20:38:05 »

To je tak, když má holka "rozehraných" více partnerů a má dilema. (Viz. dva roky zpět)
« Poslední změna: 24. Prosinec 2014, 20:43:43 od Jouda » Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 25. Prosinec 2014, 10:19:57 »


A mas treba nejake kamaradky, kamarady, se kterymi to muzes probrat? Ozvi se nejlip nejake kamaradce, nic ji nerikej, jen, ze si chces procistit hlavu a pujdete na pivo. Urcite ti zvedne naladu a objasni ti tvoji pozici z zenskyho pohledu.

rozhodl jsem se sverit s touhle zalezitosti jedne spoluzacke z vejsky (ona bydlela s pritelem na dome....odesla od nej, rozesla se s nim...moc se hadali a tak s tim sekla, ale nakonec se dali dohromady (on prijel za ni ), ted maji dite...je sice pravda ze proni to bylo pocas vejsky vyhodni s nim bydlet ( nemusel byt na intraku a pod...)...je trochu zlatokopka...

....snad to pomuze...  Kroutící očima
Zaznamenáno
Markk
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 25. Prosinec 2014, 13:33:55 »


...jo chranit me od ni   Vykřičník ...ppc pomoc dekuji... nemusel sem cekat 2 zas*any roky a mohl jsem neco udelat kdyz jsem vedel ze se to vyviji v muj neprospech...tohle od nich bylo fakt fer...  Vykřičník

to zda jsme spolu chodili / nechodili, byl to spise vztah bez sexu...

Nemohl jsi udělat ani hovno. Mohl jsi tak leda začít hledat nový holky, což jsi stejně neměl v plánu. Prostě se vzpamatuj, byl jsi kamarád, na tom není nic špatnýho, stalo se nám to tady všem. Je čas se posunout dál.

Ale ty to prostě asi nechceš slyšet.

Zaznamenáno

Confidence is the key!
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 25. Prosinec 2014, 19:27:13 »

...jo byl jsem kamarad, od ktereho si nechala libit vsechny neznosti...vcetne pettingu...tak to jo...

kam vice jsme mel pokrocit...tohle si nechala libit a polibek byl asi moc pro ni ?? WTF ? a to pak vycitala ze na to cekala...a co ona...ja jsem udelal hodne kroku...

mne to proste neda to nazvat kamaradem... Podivený

ja proste takovyhle kamaradky nemam....bohuzel...

« Poslední změna: 25. Prosinec 2014, 19:33:33 od rojsa » Zaznamenáno
Markk
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 26. Prosinec 2014, 15:19:26 »

Ještě bych to bejt tebou takový 2 roky analyzoval a řešil. Hodně štěstí.
Zaznamenáno

Confidence is the key!
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 26. Prosinec 2014, 16:16:32 »

ne to nechci...uz ne... jen jsem musel reagovat na to slovo "kamarad" .... Eh? mozna to s prvniho postu tak vypadalo ale mne to tak neprijde...
« Poslední změna: 26. Prosinec 2014, 16:21:26 od rojsa » Zaznamenáno
Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 26. Prosinec 2014, 19:51:08 »

Not sure if troll or...
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 28. Prosinec 2014, 18:10:18 »


A mas treba nejake kamaradky, kamarady, se kterymi to muzes probrat? Ozvi se nejlip nejake kamaradce, nic ji nerikej, jen, ze si chces procistit hlavu a pujdete na pivo. Urcite ti zvedne naladu a objasni ti tvoji pozici z zenskyho pohledu.

rozhodl jsem se sverit s touhle zalezitosti jedne spoluzacke z vejsky (ona bydlela s pritelem na dome....odesla od nej, rozesla se s nim...moc se hadali a tak s tim sekla, ale nakonec se dali dohromady (on prijel za ni ), ted maji dite...je sice pravda ze proni to bylo pocas vejsky vyhodni s nim bydlet ( nemusel byt na intraku a pod...)...je trochu zlatokopka...



....snad to pomuze...  Kroutící očima

...po rozhovoru s kamoskou jsem dostal zajimavou odpoved...rekla, ze pokud si myslim, ze to ta prava abych o ni bojoval a sel na to pres srdce ne pres rozum...i tak jiz nemam co ztratit... 
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 28. Prosinec 2014, 18:51:43 »

Jestli chceš tuhle sebedestrukci podstoupit, nezapomeň sem hodit feedback.
Good luck:- )
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 01. Leden 2015, 17:22:14 »

...chtel jsem to udelat...chtel jsem i nekam pozvat...nerad se vzdavam a ulehcuji sokovi pozici...

...zastavil jsem se sa zacal premyslet, co je ta hodnota, ktera by me mela hnát kupredu...jaky pilir bude ten na ktery posledny vzdor postavim...

pak jsem si ale uvedomil, ze pro me tak zasadni vec jako je duvera je v tahu...premyslel jsem co kdyby se fakticky ke mne vratila...jak bych ji mohl verit ze to neudela znovu...ze nezacne být odmerena, hledat vymluvy a nakonec nenajde nekoho jineho...nekoho kdo ji bude vyhovovat...

...asi se to tak melo stat...mozna bychom  nebyli spolu stastni...ona by stale hledala neco vic a jinde...kdyz uz mela luxus nepujde nekam do prumeru....

...mozna se jedna o prirozeny vyber ve kterem jsem hral bohuzel podruznou roli....
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 02. Leden 2015, 23:43:39 »

Máš ban na týden, abys mohl zapřemýšlet Úsměv Takový trolling je fakt moc!
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 10. Leden 2015, 14:11:52 »

Máš ban na týden, abys mohl zapřemýšlet Úsměv Takový trolling je fakt moc!

TOHLE NEBYL TROLLING !!!

...priznavam se ze sem byl dost sentimentalni...nejak se toho moc na mne nakopilo ale to sem nepatri... v kazdem pripade diky za vase nazory...
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS