Zajímavý fenomén..."byl jsi k ničemu"

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 14:20:25

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Zajímavý fenomén..."byl jsi k ničemu"
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Zajímavý fenomén..."byl jsi k ničemu"  (Přečteno 9077 krát)
omil



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Havlíčkův Brod
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« kdy: 05. Říjen 2007, 14:19:07 »

Ahoj všichni,
Zajímal by mě váš názor a případné zkušenosti. Asi před měsícem jsem se rozešel s holkou se kterou jsme byli 2 a půl roku. Jeden večer jsme se nepohodli a došlo to až tak daleko, že na mě zakřičela že se vyspala s jedním mým známým a bylo jí asi jasný jak to bude pokračovat (konec), a tak to taky pokračovalo:-). ještě ten večer jsem se dozvěděl že se s ním nevyspala, ale jen u něj přespala a proběhlo nějaký to jiskření.
  No ale v čem je pointa pár dní po rozchodu se to snažila zase zvrátit, ovšem ani tohle bych jí neodpustil. Neustále jsem jí opakoval: "Stalo se a už se s tím nedá nic dělat, je konec!". postupně sem to hodil za hlavu a pokusil se s ní bavit jako s kamarádkou. Ale narazil jsem, když přišla na to, že už na pokračování vztahu nepřistoupím tak začala s tím, že jsem byl k ničemu, že jí už delší dobu (asi rok) vadim. No prostě mi začala "vyčítat mojí existenci". Dokonce mi jemně naznačila, že mě podvedla kvůli mě:-). A na závěr jako třešničku mi řekla:"miluju tě".
  Když jsem se nad tím zamyslel a začal pozorovat svoje okolí, přišel jsem na to že se to stalo už několika mým kamarádům a známým.

Zajímalo by mě zda s tím máte taky nějaké zkušenosti a jak jste to řešili.
Děkuji za jakýkoliv názor
Zaznamenáno

Není člověk, není problém!
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Říjen 2007, 14:29:24 »

ta ti len tak pokoj neda Šťastný skusala, ci ju mas tak rad, ako ona teba. myslim. ale zjavne nie a to jej neda spat a uz nevie, co by vyskusala. pozor, moze byt nebezpecna, ked bude ziarlit... ked sa s nou das znova dokopy, tak si mozes kopat hrob. to uz hranici s posadnutostou, ked ti klame zamerne. ale su aj horsie pripady, teda este nevieme, co sa z toho vykluje Šťastný
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
p@lo
Host
« Odpověď #2 kdy: 05. Říjen 2007, 15:16:34 »

lenze on sa s nou asi nechce dat dokopy a ani sa mu velmi necudujem...
Zaznamenáno
omil



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Havlíčkův Brod
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Říjen 2007, 17:17:12 »

ta ti len tak pokoj neda Šťastný skusala, ci ju mas tak rad, ako ona teba. myslim. ale zjavne nie a to jej neda spat a uz nevie, co by vyskusala. pozor, moze byt nebezpecna, ked bude ziarlit... ked sa s nou das znova dokopy, tak si mozes kopat hrob. to uz hranici s posadnutostou, ked ti klame zamerne. ale su aj horsie pripady, teda este nevieme, co sa z toho vykluje Šťastný

No já doufám že pokoj dá jinak asi budu muset bejt zlej  Ďábelský . Já už jí rád nemám ani trochu a nevim jak ona může mít mě když téměř za mojí přítomnosti si flirtuje s někym jinym. S tou posedlostí si myslim, že si nebyl daleko od pravdy.

lenze on sa s nou asi nechce dat dokopy a ani sa mu velmi necudujem...

Ano, jasně, že už s ní nechci mít nic společnýho.
Zaznamenáno

Není člověk, není problém!
p@lo
Host
« Odpověď #4 kdy: 05. Říjen 2007, 17:21:22 »

drzim palce Mrkající
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 05. Říjen 2007, 20:05:50 »

Není nic neobvyklého. Spousta holek při rozchodu nebo i po si potřebuje dokázat nevim co, nebo si zvýšit sebevědomí, tak říkají věci, které by normálně neříkali. Stalo se to mě, mým známým i jiným lidem. Tohle dělá hodně holek.

Řeknou ti hodně z toho, co se jim nelíbilo ve vztahu, něco si k tomu vymyslí atd. Říkají i věci, které nejsou pravda a nejhorší je jak jí člověk vidí na očích i z řeči těla, že to není pravda. Nechápu proč se tohle u holek děje. Jako kdyby se přepínaly na tu chvíli na jinou úroveň myšlení. Zřejmě protože jsou holky emočně nadanější než kluci, tak to způsobuje to, že je to tak rozzlobí, tak jim vypne rozum a začnou plácat blbosti. Z toho bych si hlavu nedělal co ti tam navykládala.  Mrkající
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 05. Říjen 2007, 20:55:54 »

Říkají i věci, které nejsou pravda a nejhorší je jak jí člověk vidí na očích i z řeči těla, že to není pravda.

jo, přesně stejná zkušenost. Kolikrát mě napadlo, že v tom těle jsou snad dvě...jedna, která mluví ústy a druhá, která mluví očima  Velmi smutný  Kroutící očima
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 06. Říjen 2007, 12:47:52 »

No, já sem taky v klubu Mrkající A nejlepsi je, ze se orzesla ona se mnou Mrkající Šťastný A stejne je to stejne Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 07. Říjen 2007, 12:14:45 »

I já přidávám svůj hlas a zkušenost.

Myslím že holka po rozchodu si potřebuje zvednout sebevědomí a chce věřit že ona nic neztratila (rozchodem získala)
Taky mi byla výčítána má existence, až na mě nezůstala nit suchá.
Také jsem byl pomlouván.

Je fajn že většina našich společných kamarádů měla svou vlastní hlavu.  Kroutící očima
Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
omil



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Havlíčkův Brod
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 07. Říjen 2007, 19:32:38 »

JJ je to asi smutná pravda, a pravidlo. Ale zajímalo by mě jestli u toho vůbec ta holka přemejšlí, když něco takovýho řiká. Vždyť tim schazuje i sama sebe. Na jednu stranu řiká, že nebyla spokojená a na druhou stejně v tom vztahu pokračovala, ikdyž ten partner byl k ničemu.
Zaznamenáno

Není člověk, není problém!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 07. Říjen 2007, 22:23:48 »

JJ je to asi smutná pravda, a pravidlo. Ale zajímalo by mě jestli u toho vůbec ta holka přemejšlí, když něco takovýho řiká. Vždyť tim schazuje i sama sebe. Na jednu stranu řiká, že nebyla spokojená a na druhou stejně v tom vztahu pokračovala, ikdyž ten partner byl k ničemu.
Nepremejsli. Úsměv Jestli si doted nevedel, ze holky nad takovymahle vecma nepremysli, ale citi je, tak ted to vis Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 06. Listopad 2007, 16:31:29 »

Citace
Vždyť tim schazuje i sama sebe. Na jednu stranu řiká, že nebyla spokojená a na druhou stejně v tom vztahu pokračovala, ikdyž ten partner byl k ničemu.

jezis marja, a proc ma furt kazdy machrovat jak je dobry kazdym slovem, na tom ze je ji lito ze se ji neco nedarilo neni nic divneho, a na tom ze to rekne nahlas mi taky neprijde.
Kazdy neni Nietzsche a ani by mi to neprislo moc dobre.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Emmanuelle



Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 44
Místo: Vysocina
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 18. Listopad 2007, 10:34:22 »

asi byla na konci hodne nestastna, ze sveho rozhodnuti, s tim, ze to cele konci (i kdyz si to treba preje), proste z toho, ze se ji v zivote opet neco nevyvedlo. Ta dvojaka rekace to jasne dokazuje. Na jednu stranu by Ti chtela ublizit,  (recmi typu jak jsi k nicemu) protoze jsi ji neposyktl to, co si predstavovala. Na druhou moc dobre vi, ze Te mela rada a neco tam jeste zbyva. Tyhle dve strany se tam perou a proto to zni takhle zmatene.

to 0254: naprosty souhlas.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS