(Zbytečná a bezdůvodná) nenávist k bývalce

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 16:26:24

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  (Zbytečná a bezdůvodná) nenávist k bývalce
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: (Zbytečná a bezdůvodná) nenávist k bývalce  (Přečteno 10673 krát)
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« kdy: 10. Listopad 2010, 19:01:29 »

Zdravim.

Predem se omlouvam za diakritiku - pisu z iPodu. Jinak v podstate navazuju na thread 'Muj rozchod s pritelkyni', kousek pod timhle.

Muze to bejt tak tri, ctyri tejdny po rozchodu. Byl v pohode, vsechno jsme si ujasnili a "jsme kamaradi". Mimochodem jsme si rekli, ze dokud jsme sami, muzem spolu zatim spat. To jsme udelali jednou a ja se chvilku pred psanim threadu rozhodl, ze naposled. Chodime spolu do tridy, takze ji mam porad na ocich - a mistama mi z toho vazne jebe. Castecne jsme se rozesli proto, ze zacala s travou, a to ja schvalovat nebudu, a dneska jsem ji po skole potkal, samozrejme uz po brku, s kamosema (o tech jsem se v puvodnim threadu taky zminil). Bylo videt, ze nechce abych ji videl - nemyslim ani tak proto, ze vi, ze mi to vadi, ale proste protoze si mysli, ze za nic nemuze (sama rikala, ze "huli malo") a nechce si tu predstavu sama vyvracet tim, ze ji to budu svoji pritomnosti pripominat. Ale mozna to je muj zaslepenej pohled, nevim.

Ale tohle nebylo poprvy (vetsinou o tom spis 'z prereknuti' slysim) a vzdycky je to jak studena sprcha. Mam zkurvenej celej den, jsem nasranej a cim dal vic lituju toho, ze jsem se s ni nekdy dal dohromady. Je to pomalu mesic, mel bych ji mit davno z hlavy ale (i kvuli tomu spani - proto s tim kocim) nemam. Nejsem zamilovanej, ani ji nechci zpatky. Naopak, chci ji uz kurva z oci, nekazit si naladu na celej den, nemyslet na ni. To, ze jsme spolu ve tride, mi dava jeste aspon rok a pul zaruku toho, ze se s ni v podstate kazdej den uvidim, a jestli to bude timhle tempem, tak se zblaznim. Jak ji mam kurva dostat z hlavy? Vadi mi, ze si z toho, co jsem ji (o trave) rikal nevzala ani kousek, ze je ji jedno, jestli mi tim zkurvi den, jaka je lhostejna. Zacal jsem chodit na box, znovu jezdit na kole, delam co muzu, a stejne jsem porad v hajzlu. Ani nevim co po vas chci, jen jsem se potreboval vypsat. Asi si zalozim nejakej emoblog. Kurva.

Diky.
« Poslední změna: 10. Listopad 2010, 19:11:55 od Steamfox » Zaznamenáno

Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 10. Listopad 2010, 19:46:20 »

Já bych si zkusil najít jinou holku, nebo začal taky s hulením  Smějící se
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 10. Listopad 2010, 21:09:13 »

to je uplně běžná fáze po rozchodu. za chvíli ti to bude už uplně jedno... dej tomu tak měsíc nebo 2.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 10. Listopad 2010, 21:12:15 »

to je uplně běžná fáze po rozchodu. za chvíli ti to bude už uplně jedno... dej tomu tak měsíc nebo 2.
No, v to doufám. Nikdy jsem se s bejvalkama už nevídal, ale tím, že je ze třídy, se to dost komplikuje. Musím říct, že mě to sere míň než třeba dva tejdny zpátky, ale pořád je šílený.

Díky za odpověď.

Na hledání holky se necítím a ani teď žádnou nechci, myslím, že jsem emociálně dost vyfluslej. A to s tím hulením byl (doufám Úsměv) vtip, protože i když jsem párkrát měl, od tý doby, co jsem sám, jsem to nedal k puse (a ani předtím vlastně ne, max když jsem byl s ní a kámošema, což byla blbost).
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 10. Listopad 2010, 22:42:19 »

Jen mimochodem - fáze vyrovnání se s problémem (smrt, rozchod, atp) - pravda, že teda záleží, jak to pouto bylo silné, když je to nějaká krátká známost, tak to asi půjde hodně rychle a některé fáze třeba přeskočíš Úsměv

I. fáze - šok, popírání - to je doba, než si to uvědomíš a snažíš se chovat, jako kdybyste se nerozešli
II. fáze - zlost a agrese - kdy máš pocit, že všechno co dělá je blbě a snažíš se jí co nejvíc zhnusit
III. fáze - smlouvání - fáze, kdy si říkáš, že zas až tak špatná nebyla a zvažuješ, že se k ní vrátíš (typicky bagatelizuješ problémy, které jste měli např.)
IV. fáze - deprese - fáze, kdy ti dojde, že už to fakt nemělo cenu a že už nikdy nebudete spolu
V. fáze - přijetí a smíření - tohle je cíl - chvíle, kdy jí můžeš vídat a necítíš se u toho špatně, necítíš stesk ani odpor a vidíš jí stejně jako ostatní lidi.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 11. Listopad 2010, 19:43:28 »

A to s tím hulením byl (doufám Úsměv) vtip

Jasně proto tam byl ten smajl Mrkající. Stejně pochybuju že by ti to nějak výrazně pomohlo Úsměv
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 14. Listopad 2010, 17:54:03 »

Tak to bude třetí tejden, a žádná velká změna. Pořád jsem nasraně-smutně-zoufalej, pořád si řikám, že nenajdu lepší holku, a pořád si neumím představit, že bych měl jít nějakou balit - prostě mi na to chybí jiskra. Ona už chodí ven s ostatníma klukama (i když to dělala vždycky - nemyslím si, že je balí), já vesměs střídám box, kolo, basket s kámošema a PC. Nejsem si jistej, jestli za to tyhle dlouhý vztahy vůbec stojí, když to člověka odrovná na takovou dobu, takovým způsobem.

Myslím, že by mi pomohlo se s nějakou holkou líbat/vyspat/mluvit, abych zjistil, že jsou i zajímavější, ale nemám teď ani peníze na to, abych si mohl dovolit do nějakýho klubu jet (u mě nic neni) a už vůbec ne chuť na to, abych chtěl nějakou holku balit. Spíš bych potřeboval aby mi nějaká skočila nahá do náruče a odtáhla mě do postele.

Ave: Spíš mi připadá, že skáču mezi II. a IV. tam a zpátky.
Zaznamenáno

Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 24. Listopad 2010, 21:53:02 »

To chce pořánej voraz - buď zakalit trochu víc než normálně, na víkend vypadnout úplně někam do prdele, nebo třeba i zkusit něco adrenalinovýho... zkrátka nějakej silnej zážitek. K zahnání myšlenek na jednu ženskou nepotřebuješ nutně hned ženskou jinou.
Zaznamenáno

Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 24. Listopad 2010, 22:19:53 »

To chce pořánej voraz - buď zakalit trochu víc než normálně, na víkend vypadnout úplně někam do prdele, nebo třeba i zkusit něco adrenalinovýho... zkrátka nějakej silnej zážitek. K zahnání myšlenek na jednu ženskou nepotřebuješ nutně hned ženskou jinou.
Už se to začíná klidnit. Taky je na čase - je to měsíc. A někdy už se vytáhnu chlastat, ať to zapiju, někde v klidu jen s kámošema Úsměv

Dám se dohromady a budu doufat, že se mi zase bude chtít bejt chvilku sám, protože pořád nevím, kde takovou holku najít. Neřikám, že lepší neni - je, a ne jedna. Ale asi to chvilku potrvá Úsměv
« Poslední změna: 24. Listopad 2010, 22:38:48 od Steamfox » Zaznamenáno

mr.Awesome



Peace out suckers!

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: T
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 19. Prosinec 2010, 21:12:27 »

Jen mimochodem - fáze vyrovnání se s problémem (smrt, rozchod, atp) - pravda, že teda záleží, jak to pouto bylo silné, když je to nějaká krátká známost, tak to asi půjde hodně rychle a některé fáze třeba přeskočíš Úsměv

I. fáze - šok, popírání - to je doba, než si to uvědomíš a snažíš se chovat, jako kdybyste se nerozešli
II. fáze - zlost a agrese - kdy máš pocit, že všechno co dělá je blbě a snažíš se jí co nejvíc zhnusit
III. fáze - smlouvání - fáze, kdy si říkáš, že zas až tak špatná nebyla a zvažuješ, že se k ní vrátíš (typicky bagatelizuješ problémy, které jste měli např.)
IV. fáze - deprese - fáze, kdy ti dojde, že už to fakt nemělo cenu a že už nikdy nebudete spolu
V. fáze - přijetí a smíření - tohle je cíl - chvíle, kdy jí můžeš vídat a necítíš se u toho špatně, necítíš stesk ani odpor a vidíš jí stejně jako ostatní lidi.

Krásně vyjádřeno poznamenávám si :-D ;-) Jinak k tvému problemu, prosel jsem si necim podobnym, v podstate celou stredni, chodil jsem z holkou ze tridy a to hodne dlouho, ted uz ji na ocich nemam protoze stredni je davno za mnou, ale taky musim rict, bylo to tezky, jinak drzim palce at se ti na ni podari bez problemu zapomenout.. jak ji nebudes mit na ocich melo by to byt v klidu Mrkající
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS