Zlomené srdce

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 02:42:12

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Zlomené srdce
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Zlomené srdce  (Přečteno 5163 krát)
Steve



Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« kdy: 12. Květen 2015, 08:27:25 »

tak si také trochu vyleju srdíčko... o svým nedávným rozchodu jsem psal ve starším příspěvku (únor). Tak nějak jsme to slepili dál, ale už to nebylo ono, přestal jsem si jí vážit. Každopádně co se odehrálo poslední dny, na to asi nikdy nezapomenu... celé to začalo uplně nevinně...

Jeden víkend cca 11.4. jsme se pohádali a ona bez mého věcomí odjela za svým kamarádem co má hospodu - celý vztah mě tam chtěla vzít taky.... Udobřili jsme se a sdělila mi že jí na další víkend pozval se projet na motorce a že budou dělat s kamarádama maso v hospodě a ona že by chtěla jet, že má pěkný vztah se mnou že se nemusím bát, že chce vypnout před maturitou. Mě se to pochopitelně nelíbilo a celý týden jsme se kvůli tomu hádali.

Vše mělo vyvrcholení v sobotu  18.4. byl jsem v práci a hádali jsme se po telefonu. Ona že pořád neví, že chce jet, že jí to zakazuju apod... Mezitím mi volal táta že půjdeme na oběd do hospody a jestli vezmu přítelkyni....řikám že nevím, (jak bych před rodičema vypadal, kdybych jim řekl no ona nemůže, práve se prohání s borcem na motorce a bude s ním celej den...) No takže jsem na ní trochu přitlačil, potřeboval jsem teda vědět jestli pojede nebo ne.... Ona že pojede, tak mi trošku víc rupli nervy po celotýdenním hádání se a řekl jsem jí dost sprostá slova....... No a už to začalo, najednou uplně otočila, že to zrušila a chtěla mě přijet překvapit před práci, ale po tom co jsem jí řekl, že na to kašle uplně a rozešli jsme se v hádce...

Do pondělí 20.4. jsme se ignorovali, v pondělí jsem se jí omluvil za své chování, nechtěla mě vidět..... no věděl jsem v jaké asi bude hospodě tak jsem tam přijel...ona ať tomu nechám zatím čas že uvidíme a že s tím borcem jela.... V tuto chvíly asi přichází největší chyba.. Celý týden jsem to bez ní nemohl vydržet a chtěl jí strašně moc zpátky a samozřejmě jí to dával dost najevo.....

ve čtvrtek 23.4. jsem jí dal na schody před dům kytici růží společně s dopisem, kde jsem popsal snad uplně vše o našem vztahu a jak mi na ní zálěží... Ještě ten den jsem jí pozval ke mě.. Udělal jsem romantický večer, všude svíčky, uvařil jsem večeři, na PC běžela prezentace našich fotek a do toho všeho hrála hudba.. Pořád stejný scénář, že neví a proč jsem tohle všechno nedělal dřív, dojalo jí to, nejdřív moc nechtěla ale vykousli jsme se...

Pak ale přišla opět sobota 25.4. ten den jsem pro ní domlouval ještě s kamarádem překvapení na další den. A v sobotu večer mi volá kamarád, ať se držím ale že je v hospodě a přítelkyně se tam ocucává s tím motorkářem - řekla mu jestli nechce přijet. Pustil jsem se do ní a následující dny byli ignor, až do majálesu 1.5. tam jsem jí potkal samotnou a měl nehoráznou chuť jí to oplatit a tak se taky stalo - kousačka s holčinou před ní. Nevydržela to a napsala mi sms, nechtělo se mi odepisovat tak jsem za ní šel...no opět hádka..

A dostáváme se konečně ke konci, následující dny jsme se sešli v úterý 5.5. a ve středu 6.5. oba dny jsme spolu prokecali co se všechno stalo, říkala že nechápe proč to udělala, že jí to mrzí že chtěla uplně vypnout a konečně jsme si dokázali promluvit o celém vztahu no a oba dny spolu spali...

V pátek 8.5. jsme šli spolu do hospody, zezačátku byla trochu chladná, ale pak jsme vypadali jako pár, pusy, doteky, hlazení a zase jsme se spolu vyspali. Říkala proč jsem tohle všechno nedělal dřív...řikám že sám nevím. Doprovodil jsem jí domů a ona že jede v sobotu 9.5. na nějakou akci s tím motorkářem a kámošema. V sobotu ráno mi ještě psala že to bylo v pátek fajn, že to je jako kdyby jsme spolu začínali a ať nespěchám a nedělám blbosti... a že se v úterý (dnes) staví a zopakujeme si to a ať se nebojím. Co se ten den nestalo.....odpoledne si dá na facebook úvodní fotku s ním jak si dávají pusu. Tak sakra co to je za chování ? Já už se v tom uplně ztrácím... Proč mě tedy takhle tahala za nos, chodila se mnou ven a spala se mnou ? Od soboty jsem se jí neozval a ona mne také ne...Proč se chvilku chová tak a pak zase jinak ??
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 12. Květen 2015, 22:35:19 »

Nenapada me nic lepsiho, nez ze to je devka. Nevazi si te ani vztahu s tebou. Zní to, jako by to byla mladá holka, tak do 20 let a nema nouze o borce. Minimalne aspon o pozornost tebe, motorkare a mozna nekoho dalsiho. Jak pravi prirucky, aby si te vazila, musis se ji udelat vzacnejsim. To se ti jak ctu jednou povedlo, ale ne dostatecne. Jestli to chces dal zkouset, zkousej, sanci mas, ale pocitej s tim, ze to nebude lehka vyhra. Ja bych na to pretahovani asi nemel zaludek a celkem intenzivne ji ignoroval...ona pak mozna prileze sama, ale zvaz, jestli vztah s touhle nevernou "....." stoji za to.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS