5 věcí na klukách

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 18:41:47

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  5 věcí na klukách
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3 4 ... 8  Vše Tisk
Autor Téma: 5 věcí na klukách  (Přečteno 178061 krát)
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 21. Červen 2007, 12:03:43 »

Prave taky preferuju tu prirozenou vuni... ani nemam moc rada nejake vyrazne deodoranty nebo antiperspiranty...
Podle me navonet se treba na nejakou prilezitost, ale prirozena vune doplnena jen nejakym samponem nebo mydlem... tomu se nic nevyrovna
« Poslední změna: 21. Červen 2007, 13:48:35 od Mawe47 » Zaznamenáno
ne-e
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Místo: Brno
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 21. Červen 2007, 13:23:48 »

2 Cassies:

No, já mám 171 a vážim přibližně 63 - 64 kg. Mám normální sportovní postavu. Po maturitě jsem měl 68 kg (protože jsem se musel učit ptákoviny do školy a nebyl čas na cvičení) a to už bylo znát, že mám dost navíc. Samozřejmě jsem to hned shodil na 64 kg cvičením. V posilovně necvičim. To si tedy neumim představit, kdyby měl mít dejme tomu 80 kg. To bych byl pěkná koule  Smějící se I těch 70 kg je opravdu hodně.  Andílek

A klidně pokračovat můžeš? Třeba o těch dotecích.... Směrovka


mám 175 a 79kg..a koule bych si rozhodně neříkal..většina stejně vypadajících váží asi 85kg. Já mám nejspíš moc lehké kosti. S tvou váhou bych řekl že jsi hoodně štíhlý... Šťastný
Zaznamenáno

Nikdy nebudeme s tím, koho milujeme... Vždy mu budeme jen přát, aby byl šťastnej i bez nás... A sobě abychom dokázali být šťastní i bez něj...
johnny89
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 21. Červen 2007, 13:38:47 »

Tak treba me se stihli kluci nelibi... asi sem divna, ale kdyz nekde vidim poradnej kus chlapa...
jinak teda se mi libi telo... kdyz je podle myho gusta, tak me furt oci sklouzavaji na zadek
pak usmev, kdyz se na me usmiva
kdyz je cerstve oholen/vysprchovan tak vune mydla

nevim, proste kdyz me kluk zaujme, nikdy to neni jen fyzicke, vzdycky v tom je i neco vic a pak ani nevim, co se me na nem libi nejvic, vnimam ho jako celek

protoze to stejne pekne telo s uplne jinou povahou by me nemohlo ani zaujmout...

A sakra tak to mám s tou mojou postavou asi holt smolu  Velmi smutný Velmi smutný Velmi smutný
Zaznamenáno

Nikto sa ma nepýtal či sa mám narodiť , tak mi nekážte ako mám žiť.
"Don´t let a little fear stop you from getting what you want."
marcus
*


Karma: 2
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 21. Červen 2007, 13:43:56 »

Přeci nechceš vypadat jako Brock Lesnar http://www.minnesotascore.com/articles/images/BrockLesnar.jpg, to je uplně hnusný.

Asi som to nepochopil.
Nie je nahodou hnusny tymi trapezovymi svalmi, co ma vedla krku?
Zaznamenáno

Pane, daj mi pokoru prijať veci, ktoré neviem zmeniť, odvahu zmeniť všetko to, čo zmeniť môžem, a múdrosť, aby som dokázal jedno od druhého odlíšiť. - František z Assisi
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 21. Červen 2007, 13:46:09 »

A sakra tak to mám s tou mojou postavou asi holt smolu  Velmi smutný Velmi smutný Velmi smutný
Keď budeš mať stále na mysli, že máš nezaujívavú postavu (okrem toho to napisalo len jedno dievča), tak to budeš mať pri balení naozaj len smolu...
A mohli by ste sa prosím prestať neustále zaoberať váhou v tejto diskusii?!

Marcus: Ved tak to aj Paul myslel Mrkající
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 21. Červen 2007, 13:53:13 »

johnny89 > hele, kazde holce se libi jina postava. Kamoska a jeji segra sou na stihle, svalnate kluky... ale me fyzicky desne pritahuje oplacanej kus chlapa... ale nikdy sem takovyho stejne nemela:)
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 21. Červen 2007, 14:22:12 »

A dokáže vás vzrušiť aj povedzme že chalan s menej vyšportovanou postavou proste normálni alebo povedzme že chudí .... ? Alebo všetky dievčatá(ženy) chcú len tých svojich vyšportovaných futbalistov ??

Ano, mě jo...i extrémně chudý....když na něm visí oblečení je to OK  Super!
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 21. Červen 2007, 14:29:45 »

Co je vzrušujúceho na nose ??? Tvar ?O tom som fakt ešte nikdy nepočul ....

Já tomu celkem rozumím. Když nějaká ženská spatří můj lopatonos, tak jí potom první chlap s normálním s nosem, kterýho uvidí, musí přijít nadpozemsky přitažlivý... Smějící se

On ho právěže moc normální neměl, z profilu tam měl takovej menší hrb, jak kdyby mu ho někdo trošku přerazil  Smějící se přišlo mi to hrozně sexy....
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 21. Červen 2007, 15:09:57 »

Prave taky preferuju tu prirozenou vuni... ani nemam moc rada nejake vyrazne deodoranty nebo antiperspiranty...
Podle me navonet se treba na nejakou prilezitost, ale prirozena vune doplnena jen nejakym samponem nebo mydlem... tomu se nic nevyrovna

no jo, ale dnešní doba se posunula tak daleko, že se všichni voněj..
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 21. Červen 2007, 15:35:22 »

znam dost lidi, co se nevonej a sem rada. Ono pak kdyz to ma clovek ve vedru v precpane saline cichat, tak bych ty lidi zabijela.
Ale myslim si, ze i spousta chlapu zaujme prijemna vune slecnina samponu, nez ze je na kilometr citit jeji parfem z pumy
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 21. Červen 2007, 16:07:28 »

A klidně pokračovat můžeš? Třeba o těch dotecích.... Směrovka


mám 175 a 79kg..a koule bych si rozhodně neříkal..většina stejně vypadajících váží asi 85kg. Já mám nejspíš moc lehké kosti. S tvou váhou bych řekl že jsi hoodně štíhlý... Šťastný
[/quote]
LordAli>> to bychom tady byli na dlouho Provokatér...ne,ale tak dobrá rada je myslím dotýkat se partnerčiných zad, neznám žádnou, která by po tom nešílela.

Ne-e>> 8)jj, správný chlap

btw....ono fakt existuje takové to lehké-těžké kosti?

Zaznamenáno
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 21. Červen 2007, 16:25:23 »

znam dost lidi, co se nevonej a sem rada. Ono pak kdyz to ma clovek ve vedru v precpane saline cichat, tak bych ty lidi zabijela.
Ale myslim si, ze i spousta chlapu zaujme prijemna vune slecnina samponu, nez ze je na kilometr citit jeji parfem z pumy

No, já čichat nemohu, páš mám alergii..takže nic necejtím Šťastný
S tou poslední větou s tebou souhlasím, ono to je taková lehká vůně a je příjemná pro náš čumák. Dívky, které mají voněvé vlasy po šamponu mě dostanou než ty, co na sebe plácá tolik parfémů...Vzpomínám, jak jsme se spolužákem zašli do parfumerie v ulici Champs Elysées a na papírky jsme zkoušeli pánské parfémy. To jsme ale sehráli vážné náročné zákazníky a pak jsme dělali gesta, že to je slabý a tak..Těch asi 25 navoněnejch proužků jsme vzali do autobusu a teď ta delegátka: Jéžiš, co to je za smrad?(myslela ty moje sýry, co jsme měl na sedadle) a pak jéžiš, co to zas je? (myslela tu naši vůni). A řekla: Kluci, nezbláznili jste se? Celej autobus dělal, že jsme magoři.. :-D.
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 21. Červen 2007, 16:35:10 »

Ono totiž si musíte koupit KVALITNI parfém, kterej si dáte za ušní boltce, do takové té úžiny pod krkem  Mrkající (nevím, jestli to má nějaký jméno) a na zápěstí....a jen trochu...pokud je to opravdu parfém a ne toaletní voda, vydrží to celý den a z těch míst se odpařuje opravdu jen decentní vůně, kterou ucítí maximálně když se k vám někdo nakloní hodně blízko  Mrkající To jak psala Mawe, že některý holky na sebe  a taky na hadry našplíchaj tuny nějakýho lacinýho smradu, to je fakt pak v tý šalině na padnutí....zvlášť když je ta vůně ještě hodně sladká...to fakt nesnáším...to stejný u chlapů- odér, kterej se za ním táhne půl kilometru...no, nevím
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 21. Červen 2007, 16:37:14 »

Ono totiž si musíte koupit KVALITNI parfém, kterej si dáte za ušní boltce, do takové té úžiny pod krkem  Mrkající (nevím, jestli to má nějaký jméno) a na zápěstí....a jen trochu...pokud je to opravdu parfém a ne toaletní voda, vydrží to celý den a z těch míst se odpařuje opravdu jen decentní vůně, kterou ucítí maximálně když se k vám někdo nakloní hodně blízko  Mrkající To jak psala Mawe, že některý holky na sebe  a taky na hadry našplíchaj tuny nějakýho lacinýho smradu, to je fakt pak v tý šalině na padnutí....zvlášť když je ta vůně ještě hodně sladká...to fakt nesnáším...to stejný u chlapů- odér, kterej se za ním táhne půl kilometru...no, nevím

 Smějící se Smějící se
Můžeš mi uvést nějakou pánskou značku?  Smějící se
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 21. Červen 2007, 16:41:28 »

Ono totiž si musíte koupit KVALITNI parfém, kterej si dáte za ušní boltce, do takové té úžiny pod krkem  Mrkající (nevím, jestli to má nějaký jméno) a na zápěstí....a jen trochu...pokud je to opravdu parfém a ne toaletní voda, vydrží to celý den a z těch míst se odpařuje opravdu jen decentní vůně, kterou ucítí maximálně když se k vám někdo nakloní hodně blízko  Mrkající To jak psala Mawe, že některý holky na sebe  a taky na hadry našplíchaj tuny nějakýho lacinýho smradu, to je fakt pak v tý šalině na padnutí....zvlášť když je ta vůně ještě hodně sladká...to fakt nesnáším...to stejný u chlapů- odér, kterej se za ním táhne půl kilometru...no, nevím

 Smějící se Smějící se
Můžeš mi uvést nějakou pánskou značku?  Smějící se

Myslela jsem to spíš pro ženský....nevím, jestli chlapi používají vyloženě parfémy...spíš toaletní vody, ne? ale klidně mě vyveďte z omylu....
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 21. Červen 2007, 16:48:53 »

Ono totiž si musíte koupit KVALITNI parfém, kterej si dáte za ušní boltce, do takové té úžiny pod krkem  Mrkající (nevím, jestli to má nějaký jméno) a na zápěstí....a jen trochu...pokud je to opravdu parfém a ne toaletní voda, vydrží to celý den a z těch míst se odpařuje opravdu jen decentní vůně, kterou ucítí maximálně když se k vám někdo nakloní hodně blízko  Mrkající To jak psala Mawe, že některý holky na sebe  a taky na hadry našplíchaj tuny nějakýho lacinýho smradu, to je fakt pak v tý šalině na padnutí....zvlášť když je ta vůně ještě hodně sladká...to fakt nesnáším...to stejný u chlapů- odér, kterej se za ním táhne půl kilometru...no, nevím

 Smějící se Smějící se
Můžeš mi uvést nějakou pánskou značku?  Smějící se

Myslela jsem to spíš pro ženský....nevím, jestli chlapi používají vyloženě parfémy...spíš toaletní vody, ne? ale klidně mě vyveďte z omylu....

jj, používám toaletní vodu. Ale v tomto vedru se mi ani nechce použít..ne, že bych páchnul smradem, ale v každém parfému je alkohol a je docela záhul čichat deriváty alkoholu v tom vedru.
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #41 kdy: 21. Červen 2007, 17:53:26 »

Ano, mě jo...i extrémně chudý....když na něm visí oblečení je to OK  Super!
Supa, aspoň někdo to dokáže ocenit Šťastný

Prave taky preferuju tu prirozenou vuni... ani nemam moc rada nejake vyrazne deodoranty nebo antiperspiranty...
Podle me navonet se treba na nejakou prilezitost, ale prirozena vune doplnena jen nejakym samponem nebo mydlem... tomu se nic nevyrovna
Wow, už jsem si myslel, že jsem s tímhle názorem na světě sám Šťastný
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 21. Červen 2007, 18:55:46 »


Co je vzrušujúceho na nose ??? Tvar ?O tom som fakt ešte nikdy nepočul ....

Sice to nebylo na me, ale nemuzu nez  souhlasit..spravne tvarovanej nos je velke plus... jeden kamarad ma nos - no, nadhera (ac teda Noghri s tim nesouhlasi, ji se na nem prave nos nelibi), dle me vyjadruje jistou dustojnost, osobnost... nebo jsem proste uchyl

a s vuni, parfemem... vetsinu kluku co znam jsem poznala na treninku,takze byt by meli sebelepsi parfem,myslim, ze po hodce dvou cviceni to stejne vezme za sve - a i pak nekteri prijemne vonej (i kdyt jsou mokri jak krysy)... jinak souhlas - kdyz parfem,tak kvalitni
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
marcus
*


Karma: 2
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 21. Červen 2007, 19:19:02 »

Musim sa priznat.
Aj ja som zatazeny na nosy.  Stydlivý  Smějící se
Zaznamenáno

Pane, daj mi pokoru prijať veci, ktoré neviem zmeniť, odvahu zmeniť všetko to, čo zmeniť môžem, a múdrosť, aby som dokázal jedno od druhého odlíšiť. - František z Assisi
BouncyCastle
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Londýn
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 21. Červen 2007, 19:43:46 »

Prave taky preferuju tu prirozenou vuni... ani nemam moc rada nejake vyrazne deodoranty nebo antiperspiranty...
Podle me navonet se treba na nejakou prilezitost, ale prirozena vune doplnena jen nejakym samponem nebo mydlem... tomu se nic nevyrovna
no jo, ale dnešní doba se posunula tak daleko, že se všichni voněj..
V Cesku? To jsi me rozesmal Úsměv

Co ja vim od kamaradek, tak dobra voda po holeni dela divy!!! Jednou nas bylo v mistnosti vic studentu a jedna kamaradka ucitila "manly smell" a pak obchazela vsechny kluky a ostentativne k nim pricichavala...zastavila se az u me Úsměv
Zaznamenáno

O msn/Skype/ICQ si napište.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 21. Červen 2007, 20:06:09 »

uf, konecne mam zas net tak odpovim na puvodni dotaz... tak, bez daneho poradi jsou to
1) ruce (jo ty me dokazou dostat do varu, obzvlast pokud se mi libi predstava, ze se me dotykaji)
2) oci/pohled (neni to ani tak v ocich, jako v zpusobu, jakym se dotycny na me diva, vzrusuje me vyzva)
3) vune (cimz stejne jako daemoniack myslim vuni tela, libi se mi sice kdyz chlap hezky voni a hezka, svezi ne moc tezka a silna vonavka, ktera tomu chlapovi sedi me dokaze taky vzrusit, ovsem stejnym zpusobem me dokaze vzrusit i cista vune kuze)
4) pekne telo me dokaze take vzrusit, ale tohle je polozka, ktere neprikladam zas tak velkou vahu... protoze se pokazde zamiluji do nejkakeho, ktery k tvarovane postave, jaka se mi u chlapa libi ma daleko Smějící se
5) last but not least, to jak se chova ke me, jak je vnimavy a pozna, ktere doteky a gesta na me pusobi (ne panove, u me to neni tezke poznat, aspon mi to mi ex rikali, ze se jim tahle vlastnost na me moc libi... Provokatér)

p.s. daemoniack, me se nos libi, jen nastesti ne ten co tobe Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 21. Červen 2007, 21:20:37 »

Prave taky preferuju tu prirozenou vuni... ani nemam moc rada nejake vyrazne deodoranty nebo antiperspiranty...
Podle me navonet se treba na nejakou prilezitost, ale prirozena vune doplnena jen nejakym samponem nebo mydlem... tomu se nic nevyrovna
no jo, ale dnešní doba se posunula tak daleko, že se všichni voněj..
V Cesku? To jsi me rozesmal Úsměv

Co ja vim od kamaradek, tak dobra voda po holeni dela divy!!! Jednou nas bylo v mistnosti vic studentu a jedna kamaradka ucitila "manly smell" a pak obchazela vsechny kluky a ostentativne k nim pricichavala...zastavila se az u me Úsměv

No, přiznejme si to, aspoň jsme to někam dotáhli..tedy od té doby, co padla ta vláda rudé hvězdy.. Smějící se
vím, že vůně vody po holení je daleko příjemnější než nějaký parfém.
Zaznamenáno
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 21. Červen 2007, 21:21:20 »

uf, konecne mam zas net tak odpovim na puvodni dotaz... tak, bez daneho poradi jsou to
1) ruce (jo ty me dokazou dostat do varu, obzvlast pokud se mi libi predstava, ze se me dotykaji)
2) oci/pohled (neni to ani tak v ocich, jako v zpusobu, jakym se dotycny na me diva, vzrusuje me vyzva)
3) vune (cimz stejne jako daemoniack myslim vuni tela, libi se mi sice kdyz chlap hezky voni a hezka, svezi ne moc tezka a silna vonavka, ktera tomu chlapovi sedi me dokaze taky vzrusit, ovsem stejnym zpusobem me dokaze vzrusit i cista vune kuze)
4) pekne telo me dokaze take vzrusit, ale tohle je polozka, ktere neprikladam zas tak velkou vahu... protoze se pokazde zamiluji do nejkakeho, ktery k tvarovane postave, jaka se mi u chlapa libi ma daleko Smějící se
5) last but not least, to jak se chova ke me, jak je vnimavy a pozna, ktere doteky a gesta na me pusobi (ne panove, u me to neni tezke poznat, aspon mi to mi ex rikali, ze se jim tahle vlastnost na me moc libi... Provokatér)

p.s. daemoniack, me se nos libi, jen nastesti ne ten co tobe Mrkající

no, mám dojem, že jsi výjimka....
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 21. Červen 2007, 21:25:18 »

Děvčata, prosím vás, abyste to s tou tělesnou vůní říkaly před chlapama hodně uvážlivě. Mám jednoho kamaráda (shodou okolností přezdívanýho Stinky  Smějící se), kterej jednu dobu odmítal používat antiperspirant kvůli tomu, že mu jedna slečna řekla, že se jí líbí vůně jeho potu.  On si pak vzal do hlavy, že tím pádem vůbec nesmrdí, jakkoli je zpocenej. Já jí to teda neberu, ale my sme potom ze Stinkyho zápachu byly tak nadšení, že bych na ni nejradši podal trestní oznámení za návod k trestnímu činu Obecné ohrožení  Provokatér
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 21. Červen 2007, 21:32:08 »

no, mám dojem, že jsi výjimka....

vyjimka v cem?
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Stran: 1 [2] 3 4 ... 8  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS