5 věcí na klukách

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 14:00:45

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  5 věcí na klukách
0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 8  Vše Tisk
Autor Téma: 5 věcí na klukách  (Přečteno 178093 krát)
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 21. Červen 2007, 21:38:22 »

no, mám dojem, že jsi výjimka....

vyjimka v cem?

v těch bodech, které jsi zde uvedla a to myslím pořadí.
Zaznamenáno
BouncyCastle
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Londýn
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 21. Červen 2007, 22:26:33 »

noghri: 1) ruce (jo ty me dokazou dostat do varu, obzvlast pokud se mi libi predstava, ze se me dotykaji)
Tak k tomu jeste postreh: ja na ruce pouzivam krem, ale slysel jsem i nazory (od devcat), ze je to "zzenstile" a ze jsem "metrosexual" (to snad ne). Ale vetsinou to je v pohode a me to takhle take vyhovuje:) A vlastne stejne to je s lip balm...i kdyz ten preci jen tolik kluku nema.
Zaznamenáno

O msn/Skype/ICQ si napište.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 21. Červen 2007, 22:27:56 »

Zaujímalo by ma, či sa vám páčia navoňaní chlapi...?
Lebo ja voňavku používam iba občas, keď sa zapotím (samozrejme pravidelne používam okrem toho deodorant). Preferujem prirodzenú vôňu, tá ma na dievčati dokáže viac rozpáliť než voňavka (aj keď tie bývajú taktiež vzrušujúce). Len chcem vedieť či to býva aj opačne.
JJ. Ale zalezi od slecny. Nektera nevoni. A nektera se mnou dela veci, ze se to tu ani neda napsat (a to uz je po 22.00) Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Godess

Karma: 1
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 22. Červen 2007, 08:18:07 »

takže u mě je to asi tak...
1. taky ty ruce (obzvlášť předloktí, s krémem na ruce bych to taky nepřeháněla, i mozoly můžou být sexy Smějící se )
2. vůně (přirozená chlapská vůně je něco hodně vzrušujícího, ovšem nesmí si to dotyčný vysvětlit tak, že voní dost báječně sám o sobě a tudíž nepotřebuje takové zbytečnosti jako je voda, šampon nebo prací prášek:-))
3. dotyky ( obzvlᚍ takové to ježdění rukou po ruce, pořádné chlapské objetí apod Úsměv)
4. hlas (správně hluboký a chraplavý dokáže divy)
5. pohled do očí
+nadstandart - pěkná chlupatá vypracovaná lýtka Šťastný
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 22. Červen 2007, 08:22:06 »

ja na ruce pouzivam krem, ale slysel jsem i nazory (od devcat), ze je to "zzenstile" a ze jsem "metrosexual" (to snad ne).

I muj nepritel na ruce pouzival krem a nikdy to nikomu zzenstile neprislo. Kdyz mas suche ruce nebo po praci drsne, myslim, ze to, ze si je namazes kremem je plus, protoze az budes chtit slecnu vzit za ruku nebo pohladit, struhadlo nebo vysusenec nejsou nic prijemneho
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 22. Červen 2007, 14:21:06 »

..., protoze az budes chtit slecnu vzit za ruku nebo pohladit, struhadlo nebo vysusenec nejsou nic prijemneho
Ale stav "detska prdylka" taky neni uplne koser Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 22. Červen 2007, 14:24:27 »

No ja hlavne nevim, jaka je ta detska prdylka:)
Ale jasne, ze je neco jine nakremovat si ruky, kdyz je to potreba a neco jine mit tri tuny kremu a nekolikrat denne se s nima mazat... v tom pripade ten chlap je divnej, ale jinak je normalni
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 22. Červen 2007, 20:38:29 »

No ja hlavne nevim, jaka je ta detska prdylka:)
Ale jasne, ze je neco jine nakremovat si ruky, kdyz je to potreba a neco jine mit tri tuny kremu a nekolikrat denne se s nima mazat... v tom pripade ten chlap je divnej, ale jinak je normalni
Ja si taky mazu ruce (vysusujou se mi hodne). Pouzivam ale neparfemovanou neutrogenu. Jako, kdyz si chlap maze ruce 3x denne v presne dannych intervalech kterem DNAge od Vichi (jestli to dela nekdo jinej, tak sry) tak je, aspon pro mne... podezrelej. Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 22. Červen 2007, 23:45:01 »

..., protoze az budes chtit slecnu vzit za ruku nebo pohladit, struhadlo nebo vysusenec nejsou nic prijemneho
Ale stav "detska prdylka" taky neni uplne koser Šťastný

Ideální je podle mě stav rukou "líná vrchnost"
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 23. Červen 2007, 01:22:24 »

presne tak, podle me tak akorat... me mamka vzdycky v makru koupi baleni tri kremu za cca 70 korun a mam na pul roku vystarano:)
chlap co by se o sebe staral vic nez ja by u me nemel sanci
Zaznamenáno
BouncyCastle
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Londýn
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 23. Červen 2007, 02:24:50 »

presne tak, podle me tak akorat... me mamka vzdycky v makru koupi baleni tri kremu za cca 70 korun a mam na pul roku vystarano:)
chlap co by se o sebe staral vic nez ja by u me nemel sanci
Tam jsem miril. A proc?
Zaznamenáno

O msn/Skype/ICQ si napište.
BouncyCastle
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Londýn
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 23. Červen 2007, 02:27:10 »

+nadstandart - pěkná chlupatá vypracovaná lýtka Šťastný
Jeden par vlastnim Šťastný - me byvale se to ale vubec nelibilo Smějící se
Zaznamenáno

O msn/Skype/ICQ si napište.
Ly
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 23. Červen 2007, 10:40:34 »


U každého je to trochu jinak, protože hranice mezí tím, co ještě jde a co už je moc, je různá. A když mi pak slečna řekne, že se jí něco líbí, tak jsem spokojený, a není co řešit.  Šťastný
Zaznamenáno
Pafffi



Karma: 3
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 24. Červen 2007, 21:14:20 »

1) líbání... já prostě miluju, když kluk umí hezky líbat:-)a úplně nej je, kydž mi veme hlavu do dlaní:-)
2) vlasy do čela:-)aspoň malinko...nebo nějak pěkně upravenýho delšího ježka
3) takovej ten okamžik, kdy mi zašeptá do ucha, že by mě chtěl a ten pohled u toho ... anejlepší je, když jeto nečekaný Ďábelský
4) úsměv - veselý kluci, takoví ti baviči, když se umí hezky smát a má pěknej úsměv
5) koníčky - miluju, když má kluk něco, co ho baví - sport nebo něco jinýho, ale kydž je vidět, že se umí zabavit

a jinak i když na to vaše pohlaví občas děsně nadávám, tak bych bez Vás stejnak nemohla žít:-)
Zaznamenáno

Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale počtem okamžiků, které vám vyrazily dech...
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 24. Červen 2007, 21:53:00 »

presne tak, podle me tak akorat... me mamka vzdycky v makru koupi baleni tri kremu za cca 70 korun a mam na pul roku vystarano:)
chlap co by se o sebe staral vic nez ja by u me nemel sanci
Tam jsem miril. A proc?

protoze zenska potrebuje chlapa a pokud je chlap zzenstilejsi nez ona, nema to moc sanci... takovej chlap muze mit uspech u vymetacky drogerii, ale tezko napriklad u me
Zaznamenáno
Ly
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 24. Červen 2007, 22:18:37 »

1) líbání... já prostě miluju, když kluk umí hezky líbat:-)a úplně nej je, kydž mi veme hlavu do dlaní:-)
2) vlasy do čela:-)aspoň malinko...nebo nějak pěkně upravenýho delšího ježka
3) takovej ten okamžik, kdy mi zašeptá do ucha, že by mě chtěl a ten pohled u toho ... anejlepší je, když jeto nečekaný Ďábelský
4) úsměv - veselý kluci, takoví ti baviči, když se umí hezky smát a má pěknej úsměv
5) koníčky - miluju, když má kluk něco, co ho baví - sport nebo něco jinýho, ale kydž je vidět, že se umí zabavit

a jinak i když na to vaše pohlaví občas děsně nadávám, tak bych bez Vás stejnak nemohla žít:-)

Tak jsem se zase dozvěděl a utvrdil v tom, co se něžnému pohlaví líbí. Mrkající  A s tou poslední větou stopro souhlasím. Úsměv
Zaznamenáno
johnny89
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 24. Červen 2007, 22:33:20 »

1) líbání... já prostě miluju, když kluk umí hezky líbat:-)a úplně nej je, kydž mi veme hlavu do dlaní:-)
2) vlasy do čela:-)aspoň malinko...nebo nějak pěkně upravenýho delšího ježka
3) takovej ten okamžik, kdy mi zašeptá do ucha, že by mě chtěl a ten pohled u toho ... anejlepší je, když jeto nečekaný Ďábelský
4) úsměv - veselý kluci, takoví ti baviči, když se umí hezky smát a má pěknej úsměv
5) koníčky - miluju, když má kluk něco, co ho baví - sport nebo něco jinýho, ale kydž je vidět, že se umí zabavit

a jinak i když na to vaše pohlaví občas děsně nadávám, tak bych bez Vás stejnak nemohla žít:-)

Krasny nazor uz aspon koli tomu ze sa v tom spozna ovela viac chalanov ako ked pisu ze svalnate telo a podobne ... ty si proste krasne popisala povahu a z tvojho nazoru citim ze sa ozaj orientujes predovsetkym na vnutro cloveka a nie na vonkajsok...
Zaznamenáno

Nikto sa ma nepýtal či sa mám narodiť , tak mi nekážte ako mám žiť.
"Don´t let a little fear stop you from getting what you want."
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 25. Červen 2007, 13:35:39 »

Škoda, že vás není víc Pafffi. Mě třeba vadí, když holka nechce sportovat a nic ji nebaví.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Ly
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 25. Červen 2007, 14:05:49 »

Škoda, že vás není víc Pafffi. Mě třeba vadí, když holka nechce sportovat a nic ji nebaví.

J, tak s tím souhlasím. Co pak s takovou holkou, kterou nic nebaví a nic nedělá.  Podivený
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 25. Červen 2007, 14:08:15 »

Jojo, svátá pravda, ve městě je spousta holek které provozují "clubing a pubing" , zajimají se o kosmetiku, čtou cosmopolitan a chodí s kámoškama na Café Latté, ale vyrazit na koupačku do přírody, na kolo, na vodu, do hor, to se jim nechce...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 25. Červen 2007, 14:20:46 »

Ale to neni jen ve meste, ale je to i na vesnicich...
Ja bych treba vyrazila na kolo, na vejlet, na vodu... jenze nemam s kym... kdyz nejsou kamaradi, z cizejma nikam sama jet nechci a uplne sama taky neni zrovna idealni, tak pak me nezbejva, nez travit prazdniny na malte a zlatejch piskach a tudiz se stat neatraktivni pro pripadnyho partnera, protoze nechodim dvakrat tejdne trenovat kdovi co a nejezdim na hory
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 25. Červen 2007, 14:29:45 »

to mawe47: No tím že se jim nechce někam ven myslím třeba ten případ kdy slečna na otázku "Pojedeme se koupat k řece?" opoví "Fuj špinavá voda, koupu se jen v bázenu"...To že se ti nechce někam vyrazit samotný chápu, sám bych taky nikam nejel, to není ono (teda až na vyjímky kdy někam jedu sám čistě proto že chci být sám někde v klidu)
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 25. Červen 2007, 14:53:29 »

nojo, ale takovy slecny tady sou pro machirky jako okrasa a ne jako parnerky...
taky si rada vyjedu na kole sama, ale treba na vic dni bych se fakt baa a byla by to nuda
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 25. Červen 2007, 14:58:37 »

Hehe, tak to nevim, ktera jsem skupina:
trenuju pomerne aktivne, rekneme 5x tydne, na druhou stranu kolo nevlastnim a mistni rybniky diky kvasinkovym prihodam take nemusim :-/
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 25. Červen 2007, 21:40:08 »

taky jsem mimo... daemoniack vi nejlip, ze ja a priroda k sobe moc nepasujem (pokud to teda nejsou nekonecne oceany prede mnou v cca 35stupnich a suchem podnebi). citim se tam nepohodlne a nesva. jako jednou za cas klidne, ale ze zelenych stromu vsude kolem mam na jare a v lete pocit klaustrofobie (je to divne ale je to tak, nepletu si termity Mrkající ), vzdy me zacne priserne svedit/lechtat cele telo, asi po pulhodine mezi zelenym porostem, a ke vsemu jeste trpim fobii z hmyzu.

pritom se stejnym zajmem budu debatovat na tema bezpecnostnich der jako noveho katalogu od avonu. na zebricku idealne straveneho vecera se o prvni misto perou "schoulit se do klubicka s dobrou knizkou nebo filmem" a "protancovat celou noc v klubu". zajmu mam pritom spoustu, ale nepatri mezi ne asi ani jedna outdoorova aktivita z vyse uvedenych duvodu.

na prumerneho cecha jsem asi fakt trochu "high maintenance" Úsměv asi se odstehuju do italie... jo a obcas ctu i cosmo!!! (je na zachode hned vedle krizovek Úsměv ) a umim se i nalicit a nevypadam pritom jako marfusa nebo matfyzacka co utekla z bohnic z vytvarneho krouzku! Smějící se

btw LiWu, chlap to nepochopi, ale ta spinava voda je pro zenskou vazne obcas problem Mrkající ja nesmim ani bazeny Smutný jen more...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 8  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS