akne-jak to slecny vidi

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 15:05:02

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  akne-jak to slecny vidi
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 4  Vše Tisk
Autor Téma: akne-jak to slecny vidi  (Přečteno 54248 krát)
orlíspár

Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« kdy: 28. Únor 2007, 22:33:32 »

mam velkej problem mam bouzel akne nevim jestly je to tim ale jeste jsem nemel zadnou hoLku.  co si o tom vy holky myslite? jak se na nas divate? mam z toho malinkati sebevedomi. Stydlivý
Zaznamenáno
Benik
Host
« Odpověď #1 kdy: 28. Únor 2007, 22:54:16 »

Neprijemna vec, ja jsem tim nastesti nikdy netrpel, ale doporucuju se zbavit, hooodne dobre funguje Oxy, sezen, tyden tim umyvej xicht a je to dole a je po mindraku.
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 28. Únor 2007, 23:03:31 »

Citace: "Benik"
hooodne dobre funguje Oxy, sezen, tyden tim umyvej xicht a je to dole

Hmmm...a nebo taky ne Sákryš

to orlíspár: Zajdi si na nějaké zdravotní středisko nebo co máte poblíž a navštiv tam dermatologa. Ten už bude vědět co s tím, jak na to a rozhodně Ti poradí líp jak lidi tady. Je to totiž věc dost individuální Vykřičník  Nechci Tě strašit...ale za týden to dle mého názoru rozhodně "dole" nebude...chce to svůj čas, jako všechno Mrkající  Ale pořád platí, že čím dříve tam zajdeš, tím dříve se to začne léčit a také vyléčí Pískající
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Benik
Host
« Odpověď #3 kdy: 28. Únor 2007, 23:17:37 »

No jasne, nekdo je na tom hur a nekdo lip, ale pokud to nebude nejaky kozni problem ale fakt vylozene mastici se kuze v dusledku dospivani, tak myslim ze pripravky by meli pomoct.
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 28. Únor 2007, 23:21:26 »

Nebo zkus jíst víc zeleninu. Zkus třeba rajčata, mají na to dobrý vliv. Mrkající
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 28. Únor 2007, 23:43:25 »

bohuzel existuje vic veci ktere ovlivnuji kvalitu pokozky a to jsou jidlo, voda, vzduch a pak treba tak jednoduche veci jako mastne vlasy na obliceji nebo ne moc casta zmena povleceni/rucniku/cehokoliv co prichazi do styku s tvym oblicejem. navic pri lecbe akne je dobe brat nejake podpurne vitaminove prostredky. doporucenna denni davka vitaminu a mineralu neni dostacujici.  sice nemam primo akne, ale mam problematickou pokozku a na jednu stranu souhlasim s kvarkopakem, zajdi za doktorkou. na druhou stranu nebud zklamany, kdyz ti nepomuze, i to se stava... znam takove pripady...

ad oxy, je to hodne agresivni pripravek, zcela nevhodny pro lidi s citlivou nebo suchou pleti (ne akne neni vysadou mastne pleti panove Mrkající )... takze pozor i na to...

jo neni to prijemne a nepusobi to moc dobre, ale to nepusobi ani nadmerna nadvaha, neupravenost, nevychovanost... kazdy mame nejakou tu chybicku Mrkající holt lide s akne nezaujmou vzhledem ale partnera na zivot si dle vzhledu skutecne nevybirame Mrkající tedy vetsina z nas Úsměv
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
infiniti
*


Karma: 0
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 01. Březen 2007, 00:07:05 »

Akne je nejvetsi svinstvo a uplne to dokaze cloveku srazit sebevedomi k nule coz moc dobre vim z vlastni zkusenosti. Klidne se tady ptej holek jak to vidi, ale stejne ti to nepomuze prekonat ten psychickej problem, kterej budes mit dokud akne nevylecis.

Dam ti radu co s tim, ktera vychazi z mnoha let zkusenosti. Existujou pouze tyhle pripravky, ktery fungujou:

-- Roacutan - jedna se o prasky; je to svinstvo na organismus, ale garantuju ti, ze do 2-3 mesicu budes mit plet jako detskou prdelku

-- Differine - krem na bazi antibiotik

-- Isotrexin - gel opet na bazi antibiotik

Mozna ze nekomu pomuze pouzivat nejaky Oxy, ale 9 lidem z 10 urcite ne. Zacni pouzivat jedu z uvedenych veci a urcite se ti to velmi zlepsi. Jinak se budes roky placat a nic se nevyresi. A ver ze ani na koznim ti tohle nemuseji rict, protoze to bud nevedi a nebo je bavi dokola ti predepisovat ruzny sracky na bazi lihu, ktery stejne nefungujou.
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 01. Březen 2007, 07:01:01 »

infiniti kdyz se ten roacutan prestane brat, zustane i ten ksicht jak detska prdel?

protoze ja s tim taky mam docela problem, a casto te mi akne tvori i na ramenou a zadech:( a tam si tezko dosahnu nejak inteligentne rukou s mastickou nebo necim podobnym
Zaznamenáno
infiniti
*


Karma: 0
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 01. Březen 2007, 07:44:35 »

Muzu rict, ze ten Roacutan v mym pripade fungoval jeste cca 2 roky po dobrani, takze urcite bys to mohla zkusit.
Pak se mi to vratilo zpet ale uz nikdy ne v takove forme jako to bylo pred tim. Ted to uspesne drzim na uzde prave Isotrexinem nebo Differine kremem a prakticky mam pokoj.
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 01. Březen 2007, 09:23:01 »

sakra, a me akne naskace vdy ve stresovych situacich a pri nedostatku zeleniny....
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 01. Březen 2007, 09:31:58 »

Nekdy mi to vyrasi jak houby po desti a to je mi 25 Úsměv Zkus se vyhybat prasnemu prostredi a pry pomaha syrova okurka, ktera v sobe ma nejakou ucinou latku, nevim presne jakou, ale kdyby te to moc zajimalo, tak bych to mohl asi zjistit.
Kdyz mi to naskace, tak to tam proste je a dokud to nezmizi, tak s tim muzu sice bojovat, ale pak vypadam jeste hure Šťastný
Zaznamenáno
Benik
Host
« Odpověď #11 kdy: 01. Březen 2007, 11:59:19 »

Jak jsem rekl ja tim moc netrpim, ale kdyz mi zarucene vyskoci na nejakem viditelnem miste je 2 dny pred nejakou dulezitou schuzkou s zenou, to je proste tradice a jistota, nevim jestli to je stres, nateseni, nervozita nebo nebo proste tam nahore si nekdo hraje Šťastný
Zaznamenáno
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 01. Březen 2007, 13:12:40 »

Citace: "Benik"
Jak jsem rekl ja tim moc netrpim, ale kdyz mi zarucene vyskoci na nejakem viditelnem miste je 2 dny pred nejakou dulezitou schuzkou s zenou, to je proste tradice a jistota, nevim jestli to je stres, nateseni, nervozita nebo nebo proste tam nahore si nekdo hraje Šťastný


Tak to sedi, jen to u me takhle funguje s opary Úsměv.
Zaznamenáno
pasijko



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Hradec Králové
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 01. Březen 2007, 14:00:08 »

Citace: "infiniti"
Dam ti radu co s tim, ktera vychazi z mnoha let zkusenosti. Existujou pouze tyhle pripravky, ktery fungujou:

-- Roacutan - jedna se o prasky; je to svinstvo na organismus, ale garantuju ti, ze do 2-3 mesicu budes mit plet jako detskou prdelku

-- Differine - krem na bazi antibiotik

-- Isotrexin - gel opet na bazi antibiotik



A ty prášky dostanu v lékárně i bez předpisu? a kolik stojí?
Něco bych potřeboval, protože toho mám vážně moc, kdyby jenom na obličeji ale prostě celý záda, ramena, bicák, tricák a už i trochu na předloktí Smutný Takže budu vděčnej za kažou informaci  Super!  Kroutící očima  Mrkající
Zaznamenáno
orlíspár

Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
xx
« Odpověď #14 kdy: 01. Březen 2007, 14:06:55 »

jo a už to mám asi od patnácti let a nyní je mi už 18 ,ale pomalinku se to možná lepší ale ne fut ,abych s tím byl spokojenej.
a dík za rady asi něco  zkusim
ps: a hlavně je nerejt - jinak zůstavaj docela viditelný jizvy ,ale u mě je už pozdě  Smutný
Zaznamenáno
Benik
Host
« Odpověď #15 kdy: 01. Březen 2007, 14:25:16 »

Citace
Tak to sedi, jen to u me takhle funguje s opary Úsměv.


Tak takhle to mela moje byvala pritelkyne, abych pravdu rekl bez jejiho oparu jsme spolu byli asi 1x Šťastný
Zaznamenáno
infiniti
*


Karma: 0
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 01. Březen 2007, 14:35:21 »

pasijko: ty veci jsou jedine na predpis a ten roacutan budes mit i tak problemy od kozniho ziskat, nevim proc, ale nechtej to moc psat; ale je to nejucinejsi latka na trhu
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 01. Březen 2007, 17:26:41 »

blby, ze jen na predpis...
protoze k doktorum fakt chodim dost nerada... ale vetsina holek v mym veku uz ma davno nejvetsi problemy s akne za sebou, co teda ja znam
Zaznamenáno
SteveS

Karma: 0
Věk: 34
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 01. Březen 2007, 19:13:02 »

Ten Roaccutane lekari velmi nepisu lebo je to strasne silny liek, ma vela vedlajsich ucinkov (jak sa pise v dokumentacii, niektore mozu byt "fatalne"). Takisto lekar musi mat nejaku prax v liecbe neviem jakymi latkami. To ze je to ale asi najsilnejsia vec na akne je pravda. Sam to beriem uz asi 3 mesiace a pokrok tam je (ale ziadna plet jak "detska prdelka" Úsměv aj tu to je individualne). Samozrejme musim potvrdit ze Differine je v kombinacii s roacutanom tiez dobry (Isotrexin nepoznam). Roaccutane, Differine a Isotrexin sa predpisuju na tazsie formy akne, na take tie obycajne normalne bezne staci aj Oxy a jemu podobne veci, okrem toho su aj dost drahe.
Samozrejme, to s tym sebavedomim, to pri akne ide dole aj ked si clovek 10x precita vsetky qarkove clanky... Smutný
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 01. Březen 2007, 20:38:11 »

no oxy a jine pouzivam tak cca 5 let, a nejakeho vyraznejsiho zlepseni sem si nevsimla... treba v lete je to lepsi, ale celkove me to dost stve, ze mam ksicht mnohdy jak pubertalni 15... a i ty snad posledni dobou ani akne nemaj
Zaznamenáno
Benik
Host
« Odpověď #20 kdy: 01. Březen 2007, 20:49:02 »

Citace: "Mawe47"
no oxy a jine pouzivam tak cca 5 let, a nejakeho vyraznejsiho zlepseni sem si nevsimla... treba v lete je to lepsi, ale celkove me to dost stve, ze mam ksicht mnohdy jak pubertalni 15... a i ty snad posledni dobou ani akne nemaj


Tak me treba oxy pomohlo hodne kdyz jsem to kdysi mel, tak jsem mluvil ze sve zkusenosti.
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 01. Březen 2007, 22:41:41 »

U mě fungoval Zynerit (myslim že se to tak psalo), jenže byl na předpis a komu se chce chodit k doktorce... Pak jsem zkoušel Clean&Clear přípravky, byly ale úplně k ničemu - doslova.
Zaznamenáno
Jim
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 02. Březen 2007, 01:11:08 »

Citace: "B961"
U mě fungoval Zynerit (myslim že se to tak psalo), jenže byl na předpis a komu se chce chodit k doktorce... Pak jsem zkoušel Clean&Clear přípravky, byly ale úplně k ničemu - doslova.


ano, je to Zynerit...já ho rovnež užívám a jsem s ním spokojen...i když moje problémy s akné už jsou minimální, ještě to není 100%, tak to ještě aplikuji, abych to zcela doléčil...
Zaznamenáno
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #23 kdy: 02. Březen 2007, 10:02:45 »

nj akne je svine! ja sam mam sice trochu mirnejsi ale i tak je to videtelny Smutný zkousel sem nejaky pripravky jako Clean & clear a podobne p******, ale nic nepomahalo.ted pouzivam normalni mydlo (Dove) ktery to dobre vysusi a ''udrzuje'' akne v prijatelnem stavu.vzdycky rano a vecer si tim myju xicht.ale rikam se ze bych si asi mel zajit na kozni a nejak se toho zbavit...jenze taky nesnasim doktory a jednou uz sem tam byl predepsal mi nejakou k******* a nepomohlo to akorat me z toho palili oci ze tam byl lih nebo co OMG.
ACNE SUX, DIE DIE DIE
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
infiniti
*


Karma: 0
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 02. Březen 2007, 11:38:47 »

Zinerit pomerne slusne zabira ale bohuzel jako vsechno, kdyz si plet zvykne, uz to neni tak ucinne.

Je potreba ale v globale se samozrejme bavit o tom, ze na kazdeho to ucinkuje jinak. Nekomu pomuze to, nekomu neco jineho a nekdo to vubec neresi = stastnej clovek.
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 4  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS