Ako spoznat feministku?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 09:20:11

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Ako spoznat feministku?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Ako spoznat feministku?  (Přečteno 5282 krát)
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« kdy: 19. Leden 2011, 07:56:05 »

Zdravim Vas, zaujimalo by ma, ako co najrychlejsie, respektive s najvacou istotou spoznat feministku. Moja ex bola pravdepodobne tiez, ale ked je zalubena aj feministka, tak jej to trva, kym sa prejavi, alebo iba ja som si to nevsimol? Uznate, ze s takymi zenami je tazke zit, nakolko si potrebuju ich nadvladu dokazovat a opacne rozdiely vyvracat. Len kazda ma iny styl. Niektore su skyte, niektore vyrazne, ale specificke. Takze sem sa s vasimi postrehmi. A prajem dobry nos na ne Super!
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 19. Leden 2011, 10:16:25 »

Jak poznat feministku? Ohání se rovnoprávností, ale tvrdě si nárokuje jen práva a o povinnostech při emancipaci nechce slyšet - to je pro mě feministka.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 19. Leden 2011, 10:57:54 »

Sme sa nepochopili. Mna skor zaujimaju afekty ich spravania, o presvedceni nehovorim. Ja viem, kto je to feministka, len chcem vediet, co to znamena v praxi, ked s nou niekto zije, tak to nemusi spoznat hned. Mnohe sa len ospravedlnuju, ked sa toto snazia presadit, ale mne ide o priame skusenosti so spoluzitim s takymito zenami. Mnohi mi daju za pravdu, ked poviem, ze to pride casto az po nejakej dobe, kedy sa zacne presadzovat, mnohokrat vahaju medzi fungujucim vztahom a presvedcenim o svojej nerovnopravnosti. Niektore dokonca chcu citit svoju podradenost, ci nerovnopravnost, aby vedeli, ze je dobre byt dfeministkou. Potom, ked sa im nedostane toho, ze ich clovek berie tak, aby sa citili mimo hru, tak ich to nebavi, lebo na to pomaly zabudaju, kym boli.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 19. Leden 2011, 11:19:42 »

Jelikož jsem se poučil a chci mít vztah pod kontrolou já, tak ti můžu řít snad jen to, že bych s feministkou nebyl... a to že nějaká ženská má řeči typu "Když bůh stvořila muže, vlastně jen žertovala", tak ještě neznamená, že je feministka.

Protože mi přijde, že feminismus jako takový ztratil svou původní myšlenku o rovnoprávnosti, ale snaží se ženy povyšovat
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS