Ale stejnak jde jenom o vzhled. :-D

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
23. Duben 2024, 16:58:01

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Ale stejnak jde jenom o vzhled. :-D
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Ale stejnak jde jenom o vzhled. :-D  (Přečteno 37263 krát)
Mr. F.

Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 28. Květen 2008, 18:46:55 »

Rek jsem "zatim". Šťastný
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 29. Květen 2008, 12:39:34 »

"Ty hele, nechces aby s tebou Michala chodila?"
"Proc?"
"Vcera jsem s ni mluvil. Řikala mi, že jsi hezkej, ze by s tebou rada chodila."
"Kdyz ja nevim, no neni spatna"
"No tak s ní chod!"
...zbytek jsem bohuzel neslysel.

Tipüju pravděpodobnost tak 1:562,8 Šťastný ..... to cos viděl, byla celkem dost náhoda, a to lidi takhle odposlouchávám často Úsměv
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Mr. F.

Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 29. Květen 2008, 16:33:50 »

No fáááákt!!!  Šťastný

PS: Ja taky. Treba 60-ti leta zenska vysvetlujici te druhe World of Warcraft, no kde tohle zazijes. Šťastný

No zpět k tématu. Šťastný
« Poslední změna: 29. Květen 2008, 16:40:33 od Mr. F. » Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 29. Květen 2008, 22:09:19 »

vzhlad je vela, ale nie vsetko - to je fakt. Napr. si zober mna. Som skor introvert, a vzdy som si hladal frajerky skor v partii. Uplne cudziu zenu som oslovil 2x v zivote (kedze bola uplne cudzia, tak je jasne ze ma na nej zaujal hlavne vzhlad a teda spatna asi nebola) a bol som podla mojho nazoru pri tom aj celkom vyklepany, kedze to nie je mne vlastne. A zaujimave je, ze vzdy mi to vyslo, uspesnost 100%. Teda myslim to tym, ze mi dali cislo. S jednou som potom chodil, a druha sa po case rpestala ozyvat. A to ti garantujem, ze ja vyzeram hooodne priemerne (dokonca ja osobne si myslim, ze skor podpriemerne). Ak to teda mne vyjde, tak potom urcite 90% chlapom z fora by to vyslo takisto, keby nekecali, nabrali odvahu a zacali s oslovovanim Mrkající

Mozno ti daju zle cislo, mozno prestanu reagovat po chvili, ako byva ich dobrym zvykom Úsměv Ale sanca ziskat cislo a teda spravit prvy krok k niecomu dalsiemu rozhodne je, a nie zas tak mala. Pokial nevyzeras naozaj nejak otrasne, tak zalezi skor na sympatii (sympatia!=vzhlad).
Zaznamenáno
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 01. Červen 2008, 19:21:32 »

ale je vcera jsem se o tom utvrdil! Podivený at sem přišel za jakoukoliv holkou tak odmitla a když sem videl nejakou holku stastnou tak sem se na ni usmál co nejlip umim a ona se usmivat přestala Smutný
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 01. Červen 2008, 20:31:09 »

kde, na disco? Úsměv To je potom jasne. Tam ak prides za peknou babou, tak musis naozaj vyzerat aspon ako Mel Gibson (alebo pripadne nejaky zgelovany blbecek) aby si mal sancu...Skus nejaku oslovit na normalnejsom mieste, na disco chodia aj tak povacsinou baby, co si chcu bud iba uzit, alebo su uplne vylizane. A mozno 10% je normalnych.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 01. Červen 2008, 21:05:52 »

L1ST3r: opravdu?... před pár dny se mi stala zvláštní věc... šel jsem proti nějaký holce (pěkná btw) a setkali jsme se očima, tak jsem se jenom trošičku (fakt hrozně lehce) usmál a bylo vidět, že jí to uplně rozveselilo, že se taky usmála... by mě vůbec nenapadlo, že to tak funguje... (musim dodat, že dobře nevypadam - podle mého měřítka)
Zaznamenáno

Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 06. Červen 2008, 11:41:59 »

vzhled je u cizích na prvním místě, protože to je to jediný, co dokážou posoudit- ale není to, že bysme chlapy rentgenovaly do nejmenších detailů- kouknem, jestli má obě nohy, obě ruce, jestli nemá děravý oblečení, jestli nesmrdí a jestli při "dobrým" účesu bude vypadat jako člověk (nikdo nemá dredy nadosmrti, stejně tak fousy, piercing apod. - to jsou záležitosti vkusu a ten se co dva roky celkem mění)... jestli mu sedí ta piha nad pravým zápěstím a jestli nemá moc hustý obočí, to fakt nesledujeme Šťastný
takže jestli se tu někdo vymlouvá, že není jako ze žurnálu, tak je to hloupost a naprosto souhlasim, že jde především o sebevědomí-- je to jako s oblečením - když v tom někdo jde dostatečně sebevědomě, je pravděpodobný, že ho začnou napodobovat i lidi, který se nejdřív smáli, co to je za kreaci  Super!
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 08. Červen 2008, 14:58:04 »

Tož sem našel pár článků na dané téma:

http://www.mladazena.cz/scripts/detail.php?id=355067 
Petr Weiss - Mužská atraktivita.
Ve zkratce by se dal obsah článku shrnout do konstatování, že na sex chtějí ženský někoho hezkýho a na vztah někoho prachatýho Super!

http://kosmetika.doktorka.cz/krasna-tvar/
Krásná tvář
Jde o to, že nejhezčí jsou prý tváře "nejprůměrnější" čili s co nejmenším množstvím nějakých nepravidelností (což je zrovna pro mě docela špatná zpráva)

http://sex-vztahy.doktorka.cz/jaky-vzhled-libi-zenam/
Jaký vzhled se líbí ženám?
Zaznamenáno
Mr. F.

Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 08. Červen 2008, 15:41:30 »

Jde o to, že nejhezčí jsou prý tváře "nejprůměrnější" čili s co nejmenším množstvím nějakých nepravidelností (což je zrovna pro mě docela špatná zpráva)

... no to je vono.
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 08. Červen 2008, 16:31:19 »

L1ST3r: opravdu?... před pár dny se mi stala zvláštní věc... šel jsem proti nějaký holce (pěkná btw) a setkali jsme se očima, tak jsem se jenom trošičku (fakt hrozně lehce) usmál a bylo vidět, že jí to uplně rozveselilo, že se taky usmála... by mě vůbec nenapadlo, že to tak funguje... (musim dodat, že dobře nevypadam - podle mého měřítka)

jj, tohle sem zkousel na hezky holky taky.. oslovovat neumim, tak se snazim aspon tvarit sympaticky a nenucene se usmivat, setkat se ocima atd. je to jednoduchy po case Mrkající

vysledek je ten samej co u tebe holka se usmeje.. obcas mi taky reknou jen tak "ahoj" coz je pro me super uspech a zlepsi mi to naladu, kdyz me takhle cizi holka sama oslovi (i kdyz si ji na to svym krasnym Smějící se usmevem vlastne pripravim)
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 10. Červen 2008, 08:19:37 »

Diskutoval jsem s jednou hodně pěknou holkou o tom, podle čeho si vybírá partnera (žádnýho nemá). Vzhled byl velice důležitej, potom taky aby byl milej, společenskej, uměl se vyjadřovat, byla s ním zábava atd. Tak jsem zjišťoval proč žádnýho kluka nemá: Že ji přitahujou "šamponi", parchanti, jenže ti mají v hlavě většinou na seně ustláno, tak je má akorát na delší úlet.... Podivený další komentář nemám  Neutrální
Zaznamenáno
Vondrr



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Chomutov
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 10. Červen 2008, 18:05:16 »

Je to přesně tak, jak říká Mr. F. Holkám jde HLAVNĚ o vzhled Úsměv Ale to je dost ošidný... Jedna holka může říct, že je ten kluk totálně hnusnej, ale druhá řekne, že se jí líbí. Trochu to platí i u kluků, ale v o hodně menšim měřítku. Klukům se obvykle líbí prostě ty nejhezčí holky a hotovo. Já se například seznámil s holkou přes net. Když jsem jí poprvý poslal fotku, tak řekla, že jsem v poho...(Znáte to :-D ) Ale po nějaký době psaní a seznamování, kdy jsem se jí začal povahově líbit čim dál víc, mi řekla, že se jí hrozně líbim a že by chtěla další fotky (potom jsme se i setkali). Ono myšlení a vnímání holek se dá poměrně jednoduše ovlivnit právě tou povahou... A když kluk narazí na skvělou holku, co je chytrá (a tím chytrá nemyslim jen to, že si dokáže sama vyfénovat hlavu) a rozumí si s ní, tak je potom skoro vyhráno.
Zaznamenáno

Nikdy neříkejte, že je něco nemožné, protože se vždy najde iniciativní blbec, který neví, že je to nemožné a udělá to!
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 10. Červen 2008, 19:02:24 »

Zvláštní, na školním kurzu jsem dělal takovou sondu do ženských ideálu( chytře kladené otázky byly položeny 5ti holkám). Jedná se o holky kterým je 17 let -> Kluk by měl být rozhodně vyšší(stačí třeba i 3-4cm), neměl by být plochej jako deska -> měl by mít svaly, prej hezký sou ty prsní, když jsou přes tričko vidět. Potom nohy by měli bejt rozhodně silnější než má holka( prej by pak z toho měli komplexy, že jsou tlustý), 4 z 5 ulítavají na silnejch rukou, prej ten pocit kdž vás obejmou silný paže... ( malinko se tam všechny zasnili :-D ) Prostě by chlap měl bejt oporou, jak psichyckou, tak fyzickou.. Velice zvláštní holky příliš nehodnotí obličej, stačí když je v "normě" ( ta norma na ksicht je opravdu široká, ptal jsem se kterej z 22 kluků se jim nelíbí, řečeni byli pouze dva a to pouze dvěma divkami, ostatním přišli všichni vpoho)Ale pozor nelíbili se jim pouze dva, ale u 50% kluků říkali, že kdyby změnili účes a začali o sebe pečovat, vypadali by mnohem lépe Vykřičník Vykřičník.
No teď tak psichycká stránka, tu bylo z holky mnohem těžší vydolovat, protože všechny blábolili takový ty ohraný keci -> Milej,Chytrej....
Nakonec z toho vyšlo, že by jsi měl mít kolem sebe takový to své kouzlo, prostě takovej svůj styl -> být svůj, znát svoji hodnotu,mít to v hlavě srovnaný..
Ale stejně něco jinýho vám řeknou, něco jinýho si myslí a něco jiného dělají... Šťastný Šťastný
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 10. Červen 2008, 19:24:08 »

souhlasim s tou posledni vetou.. to je neco podobnyho jako ze holka chce hodnyho a vernyho kluka, co by ji znes modry z nebe... tak podobny to bude s tim vzhledem Mrkající

sou holky co letej na postavua  xicht je vedlejsi, ale vetsinou to je dle mych zkusenosti naopaak, a to hlavne z toho duvodu, ze postava nejde proste jen tak na prvni pohled posoudit (zhruba jo, ale jestli ma treba kluk na brise vanocku holka beznym pozorovanim nezjisti), respektive lze, ale to jen pokud se seznamujete napriklad na plazi zj:) v zime, na podzim atd je tohle vetsinou dost obtizny.

jinak dle mych zkusenosti plati pravidlo, ze se vic holkam libi kdyz ma kluk krasnej oblicej (nevim co presne sledujou, ale napr. oci, rty, symetrii atd) a prumernou postavu (neni tlustej, vychrtlej, ani namakanej typek) tak ma vyhrano... naproti tomu nabusenej kluk z posilky s prumernym, nebo mirne podprumernym xichtem to ma o neco horsi, ale zas zaujme holky ktery hledaj vedle sebe "oporu" a ne krasavce s ocima brada pitta (co si budem namlouvat, ten to ma vyhrany protoze ma xicht i postavu, ale tim se stresovat nechci Šťastný)
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 10. Červen 2008, 19:36:03 »

Je to hodne o vkusu a vkus je hoooodne rozdilny u vsech, kazdy si najde to svoje, kazdy zapadne do vkusu nekoho jineho. Muj pritel je pro me nadherny v obliceji, pro kamaradky ne, neni to jejich typ...nutno dodat, ze ze zacatku se mi taky nelibil, vsechno je to spis o aure toho daneho cloveka, krasa prijde sama. A neverim, ze by tohle mel byt jen kec.
70% vzhledu ovlivni usmev.
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 11. Červen 2008, 15:33:38 »

Si piš, koho ne.
Jasně že nsá to štve ... příkláním se k vám hoši ... Je mi taky 17 no a smen a tom stejně ...
ALE! .... zase na druhou stranu Avaranger má pravdu ... neprožili jsme ani 1 / 3 života (i když člověk nikdy neví kdy umře...) a už mluvíme jak ztroskotanci...

Tak a tolik textu a ted se dostávat do diskuze ... možná to bude trošku delší ... tak se třeba omlouvám, že reaguju na starý post ... ale ted k mému názoru .......Úsměv
Lidi ... (ti, kteří oponují Mr.F. -ovi ...) ... Musíte si taky uvědomit, že nízké sebevědomí dost často směřuje k porovnávání se s druhými a není pro nás vůbec lehký pozorovat mnohem mladší nebo i stejnoleté, jak si užívají života se svou přítelkyní ...... cituji Richarda: "jasný že ze začátku si říkáš a myslíš že je to o povaze...apod...a jakmile přijdou neúspěchy...tak je to jasnej vzhled a přes to nejede vlak...stačí se v tom utvrdit a je z tebe závistivej tragéd" ... jo to je přesně ono ... pociťuji to na sobě ... ale dostává se z toho dost těžko ...a to už asi málokdo pochopí ...
Ono ani není moc lehký to sebevědomí v dnešní společnosti nabrat ... v dnešní době mám pocit, že holky jsou totální svině a prostě i sebevědomého kluka, který není moc pěkný, musí shodit a to sebevědomí mu vzít, protože nemá nárok ho v tom hnusném obalu nosit... o čem mluvím? o mojí nedávne a ještě dost žhavé novince ... Už jsem to tu v jednom topicu psal ... stručně - Nevěřil sem si ..... pak sem si trochu začal věřit ... (jsou to asi 4 měsíce) ... začal jsem se bavit s holkama ze třídy .... a pak přišel školní výlet kamsi a přišly "tajné" pomluvy holek ... proti mě ... Jakej že to jsem neskutečnej outsider (nevěděli že je někdo poslouchá na tom holčičím pokoji, ale ty dveře moc netěsnily ... ke me se to dostalo z druhé ruky...) ...... a spousty dalších pomluv ...co to má s klukem, který celou dobu rpacuje na sebevědomí asi udělat? ... jasný že kleslo dost hluboko ...........
Jde mi jen o to, že holky jsou fakt svině a proto oslovit je  je hodně velký problém ... člověk nikdy neví do jaké míry ta holka zhodnotí tvůj vzhled ... a jakou tomu dá váhu ... Není to na nás na klucích ... je to na nich, na holkách ... a upřímně - holky jsou svině ... Nápad
Sice tu píšete že nejde jen tak o vzhled ... o bůhví jaké speciality ... ale o klasiku ... oči, rty ... a tak .... ale kua s tím přece člověk nic nenadělá ... není to blbý ???? Ani s tou symetrií .....a dokonce ani s těma jebákama ... člověk s tím může jakkoli bojovat, ale geny a puberta je svinstvo ...
A ještě k té tzv. "vlastní hodnotě" - jak si má někdo uvědomit vlastní hodnotu, když je mu okolím naznačováno, že je bezcenný? (když ho nikdo nechce ...)
...až ted sem si všiml, že strašně moc používám tečky ... tak snad se to bude dát normálně číst Mrkající :-D
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 11. Červen 2008, 15:49:07 »

přesně moje slova Kroutící očima Mrkající
asi nesmiš balit ty modelky, ty barbie a tak proste prumerny treba aby selibili tobe  a srát na okolí nebo nevim proste už jak říkáš holky v tomhle veku sou svine když se třeba bavim z 25 letou holkou tak v poho ale tenhle vek je to samá namyšlená kráva Podivený
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 11. Červen 2008, 16:45:08 »

L1ST3r: To taky není mco pravda, že si stačí vybírat ty "nepěkný" ale líbící se mě ... Právě tedka sem jednu takovou měl vyhlídnutou a co z toho vylezlo ... byla jedna z tech, které pomlouvaly ...  Neutrální ...ono to možná až tak o vzhledu není, ale je to dost i o těch holkách ... a dnešní doba se stává stále povrchnější ...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 11. Červen 2008, 18:25:58 »

OT.....a to co tady říkáte vy povrchní není?....Každá druhá 25letá ženská je namyšlená, skoro každá mladá holka je buď bárbína nebo aspoň kráva.....A modelky mají v hlavě samozřejmě nasráno.....
Ale hlavně že vy kluci, které holky odmítají samozřejmě bez jakéhokoliv pořádného důvodu jste úplně skvělí.....

Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 11. Červen 2008, 19:30:35 »

OT.....a to co tady říkáte vy povrchní není?....Každá druhá 25letá ženská je namyšlená, skoro každá mladá holka je buď bárbína nebo aspoň kráva.....A modelky mají v hlavě samozřejmě nasráno.....
Ale hlavně že vy kluci, které holky odmítají samozřejmě bez jakéhokoliv pořádného důvodu jste úplně skvělí.....
To je takové to logické odvozování ze vzhledu s různými předsudky a nějakými všeobecně známými, avšak ne vždy platnými, pravidly...
Jako sorry ale chceš mi říct, že když potkám zmalovanou blondýnu se slunečníma brýlema přes půl obličeje, malou kabelečkou a nosem skoro víš než je moje hlava (z toho jak zvedá hlavu - že ona je ta nej) ... tak si mám říct: "jo ta bude v pohodě, s ní si promluvím"... ??
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 11. Červen 2008, 19:31:59 »

to se vyviji v zajimavou diskusi.. par postrehu proc balit prumerne vypadajici holky je blbost:
a)holka co nevypada tak dobre jak jeji kamaradky to samozrejme vi, chce se jim vyrovnat a tak aspon posila do haje prumerny kluky, a snazi se najit hezouna, aby aspon v necem vynikla... tohle ty skutecny krasky povetsinou nemaj zapotrebi, takze ty pomlouvat nebudou.. ten prumer, co se snazi dostat se nahoru a zoufale jim to nejde je nejhorsi, nebrat Nápad
b)pokud vas odpalkuje prumerne, nedejboze podprumerne vypadajici holka, s vasim sebevedomim to zamava a to dost.. za to kdyz vas posle doprdele nejaka kraska, tak se defakto nic nedeje, protoze proste nejste brad pitt no, nemeli ste preci sanci;) od prumerny holky kazda kritika, kopacky, nebo odpalkovani boli mnohem vic, a to prece nemate zapotrebi ne?

btw. kluci pomlouvaj taky, tak co.. a nejak se holky bavit musej, je zajimavy jak treba s pokrocilym vekem menej nazor, ale v puberte to sou proste telatka co hledaj nejvetsi macho/frajirka/hezouna v okoli, nechte je dospet Mrkající
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 11. Červen 2008, 20:03:22 »

btw. kluci pomlouvaj taky, tak co.. a nejak se holky bavit musej, je zajimavy jak treba s pokrocilym vekem menej nazor, ale v puberte to sou proste telatka co hledaj nejvetsi macho/frajirka/hezouna v okoli, nechte je dospet Mrkající
No jedna možnost ... nechat je dospět ......... a nebo se na to podívat jako na totální hru si s holčičí důvěřivostí a demencí :-D ... mít z nich částečně srandu, jak se lepijou na bombóny a být tak trochu hajzl ... nebát se zalhat a částečně je jen zneužívat ..... Jo je to hnusný - ale někerý si o to říkaj  Vykřičník Nápad
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 11. Červen 2008, 20:58:42 »

Buchy já nemluvím o tom jestli ji oslovit nebo ne...já reagovala pouze na tu povrchnost....

Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 11. Červen 2008, 21:46:13 »

Ja som zastancom toho, ze treba vyskusat vsetko. Casto krat je to len predsudok, ze ta holka vyzera skvelo, urcite bude namyslena, arogantna a este ma aj priatela. Ako to do prdele mozete vediet, ked to ani nevyskusate? Ked to tak aj bude, no nic sa nedeje, aspon ste si potvrdili to, co ste si mysleli a ked to tak nebude a vykluje sa z nej pekne a mile dievca, tak vas to len moze potesit.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS