Ale stejnak jde jenom o vzhled. :-D

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
23. Duben 2024, 20:26:46

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Ale stejnak jde jenom o vzhled. :-D
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk
Autor Téma: Ale stejnak jde jenom o vzhled. :-D  (Přečteno 37265 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 11. Červen 2008, 23:08:35 »

Ono to bude tím, že holky těsně nad průměrem si o sobě myslí mnohem víc než na co skutečně mají... proto jsou nejlepší holky těsně pod průměrem Šťastný Protože ty si o sobě myslí o hodně méně, než na co skutečně mají Mrkající Což je fajn, pokud člověk nemá sebevědomí nic moc a nebo nehledá sebevědomou holku Šťastný

Nutno podotknout, že "lehce podprůměrná" je vzhledem k obecnému názoru Úsměv Pro vás samozřejmě může být ta nejúžasnější na světě - tím líp Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mr. F.

Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 12. Červen 2008, 06:52:52 »

A ještě k té tzv. "vlastní hodnotě" - jak si má někdo uvědomit vlastní hodnotu, když je mu okolím naznačováno, že je bezcenný? (když ho nikdo nechce ...)

Presne tak.
...jen dodám, že okolímu jako takovýmu se může všechno klidně kolkrát jevit jako v nejlepším pořádku a jak ma bejt. "Ten outsider prece zenskou nemuze chtít, ne?" ... "Kdyt on ani nevi, co je zenska" ... "Tanhle vul? Kdyt ten zna jenom *** a ***, ale zansky?" ...
« Poslední změna: 12. Červen 2008, 06:56:27 od Mr. F. » Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 12. Červen 2008, 08:19:25 »

Buchy, Mr.F: Protože hodnota sama sebe by se neměla odvíjet od toho, co si o tobě myslí nebo jak vás vnímá okolí. Ta by měla být na okolí nezávislá, nekolísat s tím, jak vás kde jaká holka setře. Vím, v 17ti téměř nemožné, protože v tom věku na mínění vrstevníků stojí svět Úsměv Rozhodně bych nedoporučovala to těm holkám nějak vracet, ukažte jim, že jste lepší, nad věcí. Vždyť není nic směšnějšího než uraženej chlápek, kterej se nějak mstí - to je pak fakt zoufalej tragéd...
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 12. Červen 2008, 12:51:20 »

to Stegy: Nevím, nakolik bych takovej "průzkum" na školním kurzu bral za bernou minci. Teda hlavně to, že se nelíbili pouze 2 borci a to jen některejm holkám. Já myslím, že na takovou otázku v takové situaci málokdo odpoví přímo a podle pravdy. Mě kdyby se holka za třídy na gymplu zeptala, který holky považuju za vyloženě škaredý, tak bych žádnou neřek, i když bych si to o několika třeba myslel.

Ale hlavně že vy kluci, které holky odmítají samozřejmě bez jakéhokoliv pořádného důvodu jste úplně skvělí.....
Ano! Například já jsem až na svůj nepovedený vzhled úplně dokonalým člověkem. Super!  Smějící se
Teď vážně: sám sebe hodnotit nemůžu, ale mám pár kámošů, kteří objektivně nemaj nic, co by jim mělo bránit v tom mít holku, ale stejně žádnou nemaj. Takovým těm deklarovaným požadavkům jako hodnej, chytrej atd. vyhovují bez problému. Nejsou to sice žádní suveréni nebo extroverti s "egem roztaženým přes celou místnost" ale ani žádní ušlápnutí chudáčci, co se bojí promluvit. Taky se nedá říct, že by to na ženský nezkoušeli. Takže v čem je problém, když ne v tom, že to nejsou zrovna hezouni jak z plakátu...

Buchy, Mr.F: Protože hodnota sama sebe by se neměla odvíjet od toho, co si o tobě myslí nebo jak vás vnímá okolí. Ta by měla být na okolí nezávislá, nekolísat s tím, jak vás kde jaká holka setře.
1) Okolí je něco, co tě vidí objektivněji než ty sama a podává ti zpětnou vazbu. Tohle člověk nemůže úplně ignorovat (i když samozřejmě se tím nesmí zabývat až přehnaně).  Já sám o sobě si můžu myslet co chci, třeba že jsem Karel Veliký, ale to neznamená že Karel Veliký opravdu jsem.
2) Nevím jak u ženských, ale u chlapů nemůže být většinou sebevědomí založeno na samotné existenci, ale spíše na tom, jak a v čem je člověk dobrej. Prostě když mě holky posílají do hajzlu, tak si můžu stokrát říkat, že mám jakousi svoji přirozenou lidskou hodnotu, ale nepomůže mi to cítit se sebejistěji.
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 12. Červen 2008, 16:52:29 »

Buchy, Mr.F: Protože hodnota sama sebe by se neměla odvíjet od toho, co si o tobě myslí nebo jak vás vnímá okolí. Ta by měla být na okolí nezávislá, nekolísat s tím, jak vás kde jaká holka setře. Vím, v 17ti téměř nemožné, protože v tom věku na mínění vrstevníků stojí svět Úsměv Rozhodně bych nedoporučovala to těm holkám nějak vracet, ukažte jim, že jste lepší, nad věcí. Vždyť není nic směšnějšího než uraženej chlápek, kterej se nějak mstí - to je pak fakt zoufalej tragéd...

tak tak  Super! kdyz se nekdo narodi s pocitem ze je lepsi jak buh, tak ho tezko nekdo rozhodi..

nekdy jde jen o vas nazor.. ne o nazor ostatnich Mrkající
Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 12. Červen 2008, 17:18:05 »

to J/R : jasně pravdivě se to brát moc nedá, ale chtěl jsem aspoň klukům, co tady naříkaj zvednout trochu to sebevědomí. Ale na druhou stranu jsem si při tom s holkama pěkně popovídal a udělalo mi to radost :-D.


Štve mě tady jediná věc, furt se snažíte svůj neúspěch schazovat  na svůj vzhled, ale se vzhledem přece něco můžeš udělat.
Pak začnete holky podle vzhledu hodnotit, jasně vzhled toho o tom člověku hodně napoví, ale neřekne ti jak se k tomu vzhledu dostal a proč takovej maj(Znám moc príma holek a jsou to blondýny, modelky i holky co nosej brejle jako kdyby přiletěli z vesmírné mise). A pak co je docela zarážející vypadá to, že v 17ti letech nemáte vůbec chuť do života, sakra chlapi chtělo by to trochu toho optimismu a když se te nepovede, tak se tomu zasmát Šťastný. Přece když tě holka neodmítne, tak se z toho neposereš, poučíš se co jsi dělal špatně( protože nic jinýho než sebe ovlivnit nemůžeš), zasměješ se jakej seš trotl(to je hodně důležitý) a deš dál.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 16. Červen 2008, 20:46:23 »

Ach jo, poslední dobou bych furt někde něco balil, mam takovýho optimizmu a sebevědomí a přebitečného extrovertního chvování, že to neni hezký a zrovna mam holku se kterou sem šťastnej. Skoro mě to štve Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 17. Červen 2008, 01:16:12 »

Citace
Ono to bude tím, že holky těsně nad průměrem si o sobě myslí mnohem víc než na co skutečně mají... proto jsou nejlepší holky těsně pod průměrem

No to je fakt, niektore su poriadne namyslene. Ale to je skor dnesnymi moznostami - ten mejkap, aj ked jemny, nejaky pekny ruz, riasenka + uces co zakryje pripadne nedokonalosti tvare - staci mat cit pre detail a estetiku a vediet co a ako. A hned je z kadejakej (pod)priemernej baby kocka. A ked sa z takej podpriemernej po polhodine malovania stane realne pekna, tak si povie - fiha, nevyzeram az tak zle. A podla toho sa chova. Kdezto chlap nic take spravit nemoze, rano vyzera rovnako ako naobed alebo vecer.

A mozno aj preto su niektore baby tak namyslene. Ale chcel by som niektore z nich vidiet rano po zobudeni. Keby tak museli chodit (ako my chlapi musime) a nemali moznost sa tak skraslovat, mozno by hned inak rozmyslali a brali kazdeho druheho...Ta namyslenost prameni z toho, ze dnesne prostriedky davaju zenam moznost veeeelmi vyrazne sa skraslit, zatial co muzom takmer vobec. A ked sa cele dni vidia v zrkadlach take pekne, tak sa podla toho aj spravaju...
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 17. Červen 2008, 11:21:35 »

.... Ale to je skor dnesnymi moznostami - ten mejkap, aj ked jemny, nejaky pekny ruz, riasenka + uces co zakryje pripadne nedokonalosti tvare - staci mat cit pre detail a estetiku a vediet co a ako. A hned je z kadejakej (pod)priemernej baby kocka... Ale chcel by som niektore z nich vidiet rano po zobudeni.

Nj, večer ulovíš super kočku a ráno se vzbudíš vedle Cthulhu...  Smějící se
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 17. Červen 2008, 12:33:55 »

To by som az tak nepovedal, ze by chlapi mali dnes horsie moznosti ako baba.  Poznam vela chalanov, ktori sa skrasluju aj viacej ako baby. Toto je len vyhovorka. Samozrejme nic to nemeni na fakte, ze kopec bab je dnes hodne namyslenych. Na kazdu z nich vsak existuje niekto, kto ju dokaze skrotit. A ten krotitel moze byt hocikto z vas. Je to len o tom naucit sa spravne komunikovat. Bohuzial vacsina z vas to radsej vzda, pretoze to je beh na dlhu trat.
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 17. Červen 2008, 19:06:50 »

hm, nejde o cas skraslovania ale o vysledny efekt. Aj priemerna baba moze byt po uprave nadherna, ale chlap nie. Nema to ako dosiahnut Mrkající
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 17. Červen 2008, 21:43:18 »

V tomto si budem stat za svojim, ze aj chlap (akokolvek vyzerajuci) moze zo seba spravit takeho fesaka, ze sa za nim budu baby obzerat. Ako priklad mozem uviest autora tej knihy HRA. Ja som tu knihu nikdy nedrzal v ruke, ani necital, ale videl som obrazky, ako vyzeral pred tym a ako potom. Skus si to pozriet.
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 17. Červen 2008, 23:25:26 »

spravit mozno moze, ale zdaleka nie tak ako zena. Mejkap, ruz, a kadejake malovatka co dokazu potlacit nedokonalosti a zvyraznit plusy proste nejde nahradit. Ale uz sme asi mimo od temy Mrkající
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 18. Červen 2008, 06:20:43 »

OT (sry): Padla tu kniha Hra od Neila Strausse ... nemá ji někdo v elektronické podobě prosím vás? nebo nevíte kde ji sehnat? ... předem dík ... (v češtině samozřejmě)
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
James Kolbern

Karma: -10
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 18. Červen 2008, 10:36:08 »

Helejte modelová situace:
Bar. Da maníci. Totálně stejnej mozek, povaha, zájmy, smysl pro humor, vsechno. Jen jeden vypada jak z "playboye pro zensky" a druhej vypada votresne. (A treba za to ani nemuze). Ta holka si s oběma ten večer náramně pokecá, s oběma se hrozně nasměje, ale prostě do vaznejsiho vztahu pujde vzdycky s tim pohlednejsim. Nebo ne?

Mě to příjde jako naprosto normání a přirozené... Já bych se zachoval úplně stejně, kdokoli jiný by se zachoval úplně stejně. Proč brát to horší, když můžeš mít to lepší ? Mě na tom jen štvou ty keci: "Mě o vzhled nejde...". Mě o vzhled jde a to HODNĚ!
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 18. Červen 2008, 13:02:11 »

Mě o vzhled jde a to HODNĚ!
Není to podle tebe ani trochu povrchní?
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 18. Červen 2008, 16:33:25 »

nie je to povrchne. Ja tiez oslovim na ulici ci v bare a pod. (ked uz sa to nahodou raz za rok stane samozrejme Úsměv ) iba peknu zenu - ved to je normalne, vobec ju nepoznam, tak skaredu oslovovat nebudem. Ale ak uz dotycnu dlhsie poznam, tak na vzhlade naozaj nezalezi - par krat uz som pozval uplne priemerne vyzerajucu spoluziacku na rande lebo sa mi po par mesiacoch proste zacala velmi pacit. Ine je to pri oslovovani neznamych, tam je vzhlad prvorady.
Zaznamenáno
xxar3s

Karma: -10
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 18. Červen 2008, 17:59:47 »

ano na vizore zalezi, chlap ktory je lepsie obleceny ma vzdy vacsiu sancu. ale vizor neni vsetko dolezite je vystupovanie, parfem a aj celkovy sexapel
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 18. Červen 2008, 19:26:56 »

Ti sy to zaklyncoval Šťastný Ale inak mas pravdu...
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 18. Červen 2008, 22:04:23 »

Sorry za OT.

Do prdele ludia (Slovaci). Vy tu robite take tvrdky, ze sa to az neda citat. Keby ste mali 10 rokov, nepoviem ani pol slova. Cesky pravopis hodnotit nejdem, lebo ten neovladam.
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 18. Červen 2008, 22:13:21 »

ten moj prispevok bola ironia presne na to co si aj ty napisal, ak si do tych slovakov ratal aj mna Úsměv
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS