Anální sex

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 00:29:08

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Anální sex
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Anální sex  (Přečteno 5460 krát)
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« kdy: 19. Leden 2011, 17:51:07 »

Čaute, jakým způsobem holku(Fuck-body) co nejšetrněji, postupně, naladit a naklonit k tomu, aby chtěla vyzkoušet anální sex a nejlépe ho dál se mnou chtěla provozovat?
Nejsem prase, abych si šel tvrdě za svým, ale chci, aby se jí to líbilo, měla to ráda a ne aby si z toho odnesla otřesný zážitek. Je mi jasný, že to chce ji postupně připravit, jedná se mi spíše o takovou duševní přípravu, aby neměla zbytečné obavy, které tomu nyní brání.
Díky za "použitelné" odpovědi.
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
l-ego



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 19. Leden 2011, 22:15:52 »

Nevim jak jinak poradit něž to prostě vygooglit,musí na to bejt hodně článků a návodu....osobní skušenosti nemám a proto nemůžu lépe radit  Mrkající
Zaznamenáno

Nesmíš podceňovat svou schopnost nepřitahovat ženy. Hank Moody
l-ego



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 19. Leden 2011, 23:01:26 »

Těd mě ještě napadlo něco z přednášky....dávat holce výzvy. Řekneš jí : Ještě si se mnou žádná holka neužila anální sex.....prostě neco v tomhle smyslu...
Donutíš jí tím aby byla první a a dostala tu možnost se předvést Úsměv
Zaznamenáno

Nesmíš podceňovat svou schopnost nepřitahovat ženy. Hank Moody
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 19. Leden 2011, 23:18:56 »

Podle mě to záleží holka od holky. Mně se to teď nedávno povedlo...

Po asi 5 dnech, co jsem ji znal, byli jsme doma, tak jsem nadhodil řeč na sexuální praktiky a došli jsme až k análku, jestli to už někdy dělala... Já říkal, že já ne, ale že bych to strašně chtěl vyzkoušet, že mi všichni říkaj, jak je to super. Ona už to dělala, měla k tomu celkem kladný vztah, ale prej to pro ní je otázka důvěry a dlouhodobého vztahu (kecy Úsměv) Začal jsem jí zpříma velmi sexuálně koukat do očí a hladit jí na oněch místech a ...

Je to super! Akorát pak, pokud jde jen o sex, tak tě ta holka omrzí. Už jsi dostal vše, co jsi mohl a víc už nic není. Tedy to je můj případ. Nic jiného než sex, tam totiž z mé strany neexistovalo.
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Leden 2011, 08:29:35 »

Myslel jsem, že jsem k tomu něco psal:-) mně se to povedlo po 9 měsícich, protože předchozí zkušenosti nebyly dobrý pro ni.

Je to o tom, jestli ti ta holka věří, protože je to daleko těsnější a řekl bych že i daleko zranitelnější místo. Navíc jsi většinou za holkou, což ne každá má ráda.
Spíš ji naťuknout, hrát si prstama a pokud necukne ani tak, tak jít opatrně do ní... ale bacha, v každým případě použij lubrikační gel! mám zkušenosti se silikonovými a jsou super, nedělají zbytečně mokro jako ty na vodní bázi a klouzavost je dobrá při zachování tření:-D napsal jsem to hrozně, ale snad se chápeme.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS