Balení holek na plesu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 07:02:20

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Balení holek na plesu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Balení holek na plesu  (Přečteno 10188 krát)
Markk
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« kdy: 05. Leden 2013, 13:28:41 »

Zdravím,

vzhledem k tomu, že se letos chystám absolvovat několik plesů, tak by mě zajímalo: Jak balíte neznámý holky na plesech? Úsměv

Stal jsem se svědkem mnoha neúspěšných pokusů ze stran ostatních lidí a sám jsem několikrát taky zrovna neoslnil. Máte teda nějakej způsob, kterej funguje? Většinou na plesech vidim desítky needy kluků jak slintaj nad všema procházejícíma ženskejma a letos bych chtěl kromě chlastání s kámošema a kámoškama poznat nějaký nový holky.

Samozřejmě nehledám žádnou magic pill, to vůbec, chtěl bych spíš znát zkušenosti ostatních lidí a třeba se inspirovat. Mrkající
Zaznamenáno

Confidence is the key!
Arfi
*


Karma: 39
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Žabeň/Ostrava
Příspěvků: 74


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Leden 2013, 13:34:16 »

Já jsem to dělal tak, že jsem přišel za skupinkou holek a ptal se jestli by mi některá nemohla zavázat kravatu, pak už je to na tobě, já jsem je třeba potom tahal na parket... Dá se takhle na plese oslovit spousta holek, skoro žádná totiž uvázat kravatu neumí Smějící se
Zaznamenáno

A passionate hour's never a wasted one
- Nightwish
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Leden 2013, 14:02:51 »

Pár plesů jsem taky zažil ;-)

Napadlo mě pár tipů, myslim, že už to asi znáš, ale tak třeba ti to pomůže ;-)

Nechoď tam sám, přijď tam třebas se dvěma kámoškama, ač se to nezdá, udělá to na ty baby co tam budou pokukovat lepší dojem
Odlišnost neuškodí, většina kluků bude mít sako a kravatu, já mam třeba radši vestičku a nějakou barevnou košili, (tmavě červená, zelená)
Holky milujou tanec. Když bude příležitost tancuj. I kdybys to neuměl, je lepší alespoň nějakej tanec než žádnej
Tohle stoprocentně víš, bav se se všema, zapojuj lidi, buď aktivní, společenskej a veselej. Je to ples, společenská akce, přišel jsi se bavit.
Vyber si jednu, která se ti líbí, kterou bys chtěl, zapoj jí do skupiny, seznam jí s kámoškama, zjisti s kym tam je, seznam se s jejíma kámošema, když bude nezadaná, můžete spolu tancovat, dát něco k pití,  zajít někam mimo ples. Cokoli. Bude se jí líbit, že jsi společenskej.
A jestli budou mít chlebíčky, tak neváhej !  Úsměv
Zaznamenáno

Markk
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Leden 2013, 18:21:15 »

Abruzzi, díky, budu to mít na paměti. Úsměv Stejně je to nakonec jenom ve mně, takže budu awesome a ono to půjde. Navíc tam budu mít docela velkou SC základnu, takže se o ně budu moct opřít a mělo by to být jednodušší.
Arfi, díky za nápad, ale nevim, bojim se, že by mi to ty holky zavázaly nějak hnusně. Šťastný

Nemá ještě někdo nějaký tipy/triky/zkušenosti?
Zaznamenáno

Confidence is the key!
Pentrax



Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Zilina
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 05. Leden 2013, 18:55:07 »

Bud prvý na parkete a budeš kráľ  Vykřičník
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 07. Leden 2013, 08:46:41 »

Balení holke na plese je hodně podobný tomu na diskotékách, akorát je většinou všechno daleko pomalejší, tedy i tvoje energie by neměla plynout postupně.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Term757



Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Brno
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 08. Leden 2013, 19:41:11 »

mé zkušenosti z minulého roku,
byl jsem na několika plesech a nejlepší je si vytipovat jak už myslím někdo zmiňoval větší grupu holek. Ty většinou nemají partnera. A dojít s kamošem, poskytne krytí a jedeš.  Super!
PS: je nepříjemné když do tebe bude valit její přiopitý společník  S jazykem
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS