Balení normal girl, NG

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
23. Duben 2024, 15:12:15

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Balení normal girl, NG
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Balení normal girl, NG  (Přečteno 8855 krát)
onsad
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 252


Zobrazit profil
« kdy: 09. Březen 2010, 17:22:44 »

Ahoj,
už jsem si tu přečetl docela dost témat a i hlavní web. Všude v reportech se hlavně zmiňujete o HB dívkách. Nic proti. Ale dejme tomu, že mám zájem o normální holky apod., prostě nejsem náročný. A ve svém věku už bych chtěl delší vztah. Žádný ještě nebyl. Smutný
Takže, jak na NG? Stejně tvrdě se s tím nemazlit, nebo ubrat? Jaké máte zkušenosti s úspěšností.
Oslovení bude vždycky na mně, to je jasné.
Díky za poznatky.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 09. Březen 2010, 17:35:47 »

Vyplň si věk do profilu!

Jdeš na ní úplně stejně ! Šťastný Vidíš snad jediný důvod proč bys měl na ní jinak? Je v něčem horší nebo lepší než HB? No není! Šťastný Ale vypadá to, že nechápeš ty rady co tu jsou. Žádné "tvrdě" a "nemazlit se". Stačí když se nebudeš chovat jako, že když s tebou nebude, tak je to pro tebe konec světa - brát to tak jak to je - když nechce takhle, je to smůla, ale holt se najde jiná...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
onsad
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 252


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 09. Březen 2010, 17:45:50 »

Jasně, zeptal jsem se takhle blbě, protože v těch reportech jsou popsané hlavně postupy na HB. Třeba v jednom bylo "vyfakovaní" nejhezčí dívky v klubu. A zabralo to. Úsměv
Ale beru, je to blbej dotaz. Kroutící očima
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 09. Březen 2010, 17:49:20 »

Ale nejhezčí dívka v klubu je extrém. Moc si o sobě myslí a s "ahoj, můžu tě pozvat na drink" se nikam nedostaneš.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
onsad
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 252


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 09. Březen 2010, 17:55:02 »

OK, díky. Už jsem tu něco přečetl a oslovení už jsem taky zkusil.
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 09. Březen 2010, 18:10:01 »

Co mam vyzkoušený u sebe, tak před NG ze sebe nesmíš dělat zas takovou hvězdu jako u HB. HBčku musíš trochu shodit sebevědomí a sobě "zvýšit cenu", kdežto u NGčka si svoji cenu zvedneš jen trochu - aby si nemyslela, že na tebe nemá.

U NG víceméně nemusíš nic řešit. Buď svůj, buď přirozenej, hravej, komunikativní a přátelskej. Ona tu "pozitivní energii" vycítí Mrkající
« Poslední změna: 09. Březen 2010, 18:28:38 od Rend » Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
onsad
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 252


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 09. Březen 2010, 18:29:51 »

Ok, já to trochu musím řešit. Protože jsem jaksi předtím nebyl schopen nějakou cizí oslovit. Jinak nemám problém si popovídat se známou dívkou.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 09. Březen 2010, 19:46:14 »

ng dostaneš podle mě nejlíp přes využití sociální dynamiky ve směru, že využiješ její hezčí kamarádku k tomu, aby o tebe NG získala zájem. prostě se věnuješ HB a NG se cítí špatně, pak přesuneš pozornost na NG a ta je z toho celkem šťastná... aspoň nějakou dobu. zjistíš, jestli ta holka není uplně blbá a co je hodně důležitý, aspoň jednu věc, kterou máte společnou a co ji baví.

pak vezmi číslo a domluv si schůzku právě přes to, co ji baví... např. foukání bublin, tak ji vezmi do parku a vem bublifuk...
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 09. Březen 2010, 23:00:06 »

Nejlepší na tom je, že skoro všechny holky na akcích si o sobě myslí, že jsou sHB (super hot babes). Smějící se
Všechny UGčka ze sebe dělaj hvězdy, a když se na ně ze soucitu usměješ, tak nahodí pohrdavej výraz typu "vo co se snažíš frajere".
Z toho mám vždycky největší srandu.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
onsad
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 252


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 09. Březen 2010, 23:45:57 »

Díky, to mi pomohlo. Smutný Provokatér
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 28. Červenec 2010, 15:23:33 »

Paul: souhlas, nejlepší (nebo nejhorší-jak se to vezme) je, když tě vyfakuje nějaká UG stylem HB. Aneb když chceš předvést odzkoušený trik kamarádovi a chceš, aby ti vyšel napoprvý, tak to neznamená, že na jakoukoli UG zabere. Spíš naopak. Některé UG si tím chtějí zvýšit cenu, zato NG,HB jsou zvyklé a nevadí jim chvíli si hrát. Prostě i UG jsou namyšlený

K tomu balení: je to prakticky stejný, já to moc nerozlišuju. Co se týče těch nej nej HB, ty mě po pravdě ani nezajímají, obzvlášť, pokud namyšleně už vypadá.
« Poslední změna: 28. Červenec 2010, 15:28:14 od petanx » Zaznamenáno
Ondris

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 02. Srpen 2010, 12:00:59 »

nějaký rozdíly v tom jsou.. NG nemůžeš tak moc negovat a UG radši vůbec... přece nemůžeš holce která je nemehlo říkat že je nemehlo Šťastný to si můžeš dovolit jen u holky která si věří a je zvyklá na komplimenty
Zaznamenáno

mým cílem je vybudovat si harém
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 02. Srpen 2010, 13:36:04 »

Citace
U NG víceméně nemusíš nic řešit. Buď svůj, buď přirozenej/quote]
 Šokovaný

Heh, tohle si vyprosuju, kdyz napise nekdo tohle, tak pochybuju o smysluplnosti meho pusobeni na tomhle foru. Neni tu nekde nejake alternativni forum, kde by se nepredpokladalo ze je adept schopen "prirozene" a "bez reseni" seznamit se jemu odpovidajici non-HB divkou? Protoze pokud tohle forum tohle predpoklada, muzu se tu naucit leda nadstavbu (jak sejmout HB obrane stity) aby me nevyfuckovala po 1minute ale treba az za 15. S tou "nadstavbou" udelam z HB -> NG ale pak ju stejne nezbalim protoze nic jako schopnost "priroznene" balit NG nemam. Vzhledem k tomu ze mi je vcelku jedno jestli zbalim NG4 nebo HB9, ale proste chcu uz konecne jednou nejakou holku, tak mi pickup prijde uplne mimo misu pokud ceka ze NG4 zbalim i bez neho. (myslim ze to docela vystihuje co chtel rici onsad)

Budu doufat ze to je jenom nesikovna fromulace, a ne mind-set a predpoklad konsenzualne prijmany na tomhle foru.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 02. Srpen 2010, 15:47:56 »

Jo, casto mi prijde ze se to tak jednoduse bere.  Šťastný

Mystery proste rekne - Befriend the guys (udelej si z kluku v setu kamarady) a ceka, ze je to pro kazdyho uplne normalni vec. Taky jsem s tim mel trochu problemy, ale pro reseni techto problemu neni nejvhodnejsi pickup ve sve ryzi forme ale spis neco o mensim kalibru, jako treba clanky od Qarka a podobne.

Je fakt, ze by to chtelo nejakou publikaci - jak nebyt socialnim blbounem  Kroutící očima
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 02. Srpen 2010, 22:07:25 »

Zaprvé to není mindset fóra, nýbrž můj. Každej na fórum chodí z jiného důvodu, každý v něm vidí něco jiného a každému pomůže v něčem jiném.

Já vidím fórum jako skupinu lidí, kteří v dané oblasti něco zažili a snaží se to předat těm ostatním, kteří to potřebují.

...protoze nic jako schopnost "priroznene" balit NG nemam...

Vážně? A to ses dozvěděl kde? Když jsi se narodil, doktor ti přilepil na čelo samolepku "nemá schopnost sbalit holku"? Ne! Tu schopnost máš, má jí každý. Jediné, co musíš udělat, je najít to v sobě. Ty jsi ten, kdo má balit holky. Proto bys měl hledat odpovědi na své otázky uvnitř sebe, né všude okolo.

Navíc fórum samo o sobě ti se sbalením holky taky moc nepomůže. Vždycky ten, kdo bude muset jít a udělat to, budeš ty. Klidně s tebou někdy zajdu někam posedět, pokecat a ukázat ti, že dokážeš sbalit holku na svou přirozenost Vykřičník Jediný, co totiž stačí udělat, je vyjít na ulici a začít trénovat... Mrkající

Toť opět jen a pouze můj názor. Nikdo s ním souhlasit nemusíte... Mrkající
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 02. Srpen 2010, 23:18:41 »

Paul C. > "Befriend the guys" ... exactly  Vykřičník , to bylo co me nejvice zarazelo kdyz sem hledel na PUA nebo ty videa na youtube co si linkoval. To sem rad ze nekdo koho povazuju za uspesneho (i kdyz sem te nikdy nevidel) ma podobny nahled.

Rend > "Prirozne" znamena prirozene. Neco jineho je ze kdyz v sobe pod vlivem dobrych rad a povzbuzujici agitace najdu lepsi stranky a odvahu oslovim par holek a ono se to povede - tak se totiz prirozene nechovam ani nemyslim. Jina vec je ze ted obcas uz mi prijde uspech docela nadosah. Ale to je zalezitost syntetickeho uceni a zkouseni veci pro me zcela neprirozenych (tvarit se v pohode, mluvit s holkou s nadhledem ........). Prirozene chovani je to, ktere jsem mel od narozeni do doby nez jsem zacal skouset zdejsi rady v praxi, a muzu odprisahnout ze jsem nikdy nemel sebemnsi intimni zapletku s holkou (jako treba rande, libani, sex) a nikdy jsem nebyl priliz noblibeny mezi kluky a nemel moc kamaradu. Naopak, nekolikrat se mi stalo ze sem byl holkou kontaktovan (tj. prvotni atraction tam byla), a velice rychle jsem ji svym prirozenym chovanim odradil.

=> vice nez techniku jak odzbrojit bitch-shield HB10 v prvnich nekolika minutach aby mohla poznat mou skvelou prirozenost a nani se zbalila  Kroutící očima , bych naopak potreboval naucit se jak svou prirozenosti neodradit ty NG3-HB8 ktere ke me samy v dobre vuli prijdou se sklopenymi stity a hýřící IOI.

Citace
Klidně s tebou někdy zajdu někam posedět, pokecat a ukázat ti, že dokážeš sbalit holku na svou přirozenost
Bude mi ctí. Ale pripadny uspech se nebude dat pricitat me "prirozenosti" ale tvému vlivu.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS