Biologické hodiny

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 04:00:56

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Biologické hodiny
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Biologické hodiny  (Přečteno 17738 krát)
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 18. Listopad 2009, 14:27:42 »

Pozdě není skoro nikdy. Já osobně plánuji dítě až kolem 50. (Aktuálně je mně 28) Počkám si až na zralý věk.
Pochopitelně je třeba se udržovat v perfektní fyzické i duševní kondici. Absence této základní podmínky by mohla
znamenat jistou dávku nezodpovědnosti.
Pro ženy, bohužel, až tak velkorysé ohraničení věkových možností pořídit si dítě neexistuje. Ale v 30 jistě není ještě třeba akutně tlačit na pilu.
Rozhodně to chce nepřeceňovat rady např. 16letých pubošů na věc kdy mít či nemít dítě. Já osobně už nerozumím ani jejich řeči. Při čtení některých
jejich příspěvků bych potřeboval výkladový slovník.

Nevím,jestli tím bylo myšleno něco proti mě  Podivený...?
Ale možná to zase trochu podceňuješ.Je to i k kvuli tomu,že pokud nejsi prachatý,tak moc šancí nemáš.V 50 mít dítě,ženy mají dávno menopausu (teda myslím) musel bys najít nějakou mladší.Věkový rozdíl by tam byl no.Ikdyž bys byl v perfektní duševní i psychické kondici.Myslím,že je normální najít ženu a založit rodinu.Pokud stím chceš čekat do padesátky tak bys 50 let musel čekat,nemít žádný vážný vztah,nebo ho mít a pak ho zničit.Nebo opravdu vztah,a najít si nějakou 8-18 letou holku,která by stebou ochotně čekala 22 let,než ti bude 50...Ale nebudu ti do toho kecat,nic mi do toho není,je to tvuj život,možná změníš názor atd...
Ve 30 už by ale se na pilu trochu přitláčet pozvolna mělo,když si to uvědomíš tak vlastně nastává největší čas.
Mimochodem to že je nám (mě) 16 let a jsme "puboši" neznamená že máme v hlavě vymeteno.Ikyž někteří mít mohou,nepatří tam všichni.Já sám si nepotrpím,no vlastně mě to uplně vytáčí na fráze typu:aHoYkY,nAzDÁrEg lÁzK0,mUcK...TvOjE zDiSlaViČkA (kde se střídají malé/velké pismena,umyslně pišou hrubky,k se zaměnuje s G,a celé to zní divně)
Ale slova jako Omg,lol,btw,PS,PPS,jj,nn,njn, byjsi znát měl,nebo opravdu by to bylo až trapné,protože i to jj používá i moje mamka.A ostatní "mucky" "nazdárgy" a "lázky" tu nenajdeš,protože takoví lidé tu fakt nejsou.A jestli jsi nnaražel toto forum tak promiň,ale nemužu si pomoc ale jde to ztoho poznat...že bys nepřeceňoval naše rady,že by jsi potřeboval výkladový slovník.Kdyby tu zmizeli z tohoto fora puberťáci,tak podle mě to forum stratí to co mělo.Přece jenom uznej sám,že kdyby na tomto foru se psalo vyloženě spisovně,neodbočovalo se,užívalo odborné literatury,nepoužívali zkratky,tak by toto forum vypadalo jako,kdyby ho psali samí vědci.
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 18. Listopad 2009, 18:55:09 »

No můj osobní nazor byl, že jsem se neosvědčil a nehnal stejným tempem.Takže bylo třeba najít nějakého rychlejšího dárce.No my chlapi taky taky nějaké ty hodiny máme, ale nám asi tak zběsile netikají... Šťastný
Pokud by brala tebe jako "darce", tak uz di muzes rikat budouci tatinek Mrkající....chtela to po tobe dobrovolene, a to je rozdil.
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 18. Listopad 2009, 19:15:18 »

Když budeš mít dítě v 50 tak buhví jestli ještě vůbec budeš plodnej, navíc až bude tvoje dítě maturovat tak budeš v důchodu.
- ještě si myslim, že čim starší je rodič tím méně si bude dítě s rodičem rozumět.
- a možná se ani nemusíš dožít dětí svého potomka (nezažiješ pocit být dědou.)

můj osobní názor.
Zaznamenáno

Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 21. Listopad 2009, 22:29:23 »

...a možná se ani nemusíš dožít dětí svého potomka (nezažiješ pocit být dědou

to je super poznámka!Je to fakt trefné a je to pravda
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 07. Prosinec 2009, 21:22:12 »

jj
Když se na tom člověk zamyslí, tak někdo si určitě přeje vidět jak budou vypadat jeho vnoučata, a přeje si vidět ten okamžik radosti, kdy mu ukážou třeba první vysvědčení,nebo jak se učí jezdit na kole a podobně, a myslim si že je škoda o to přijít. Protože když je člověk starej má největší radost když vidí svoje potomky, zvlášť když je jich hodně Mrkající
Zaznamenáno

noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 21. Prosinec 2009, 11:08:25 »

ale kluci, copak jste jeste neslyseli o SpeedMasterovi? Úsměv no tak... nesedejte mu na lep Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 30. Prosinec 2009, 00:09:30 »

Ovšem, není to pro každého, jak jsem zdůrazňoval.
Ne každý si to bude moci dovolit mít dítě ve zralém věku.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS