bojí se ženský pěknych chlapu??

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 15:12:36

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  bojí se ženský pěknych chlapu??
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: bojí se ženský pěknych chlapu??  (Přečteno 14797 krát)
huhu

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« kdy: 10. Červen 2012, 03:36:08 »

Cus chlapi chci se promluvit o mem problemu.

Nerikam ze sme nejakej sex idol... ale všichni ze me dělaj kurevníka, všichni si myslej, že mam kazdy den jinou holku. Žensky rikaj ze jsem hezkej a strašně sympatickej. Vim ze se chlapi boji peknejch zenskejch, když je nekde supermodelka, tak má malo kdo koule k ní jit Úsměv... Myslíte, že bych mohl být pro ženy nepřistupnej?? Že se me ,,bojej'' ?

Nerikam ze nesbalim zadnou.. ale mam to proste horsi nez x kamosu, který vypadaj jak socialove a maj sotva 70kq... Zenskejch sem mel dost, je pravda,že většina, s kterýma sem si nejvíc rozumněl mela vek pres 25 ...  Když se na nakou usmeju tak se prostě otočej, nebo se na mě ani nedivaj, když jdou kolem cumej na druhou stranu atd, znate to. Většinou si to ke mě štrádujou naky boubleky, který si chtej dokazat nevim co Šťastný
« Poslední změna: 10. Červen 2012, 03:42:41 od huhu » Zaznamenáno
limetka.zuza
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 33
Příspěvků: 69


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 10. Červen 2012, 09:55:05 »

Narodit se jako hezkej a sympatickej je možná stejně těžký jako bej škaradej a odmítanej. Holky který o tebe stojí nebo stály jsou dost povrchní namyšlený a ty skromný a hodný se bojí. Jako holka píšu že je to tak. Žádnou radu nemám. Bohužel.
Zaznamenáno

" Nic neposiluje lásku tak jako nepřekonatelné překážky." Lope de Vega

" Mám spoustu jizev, ale také v sobě nesu okamžiky, k nimž by nedošlo, kdybych se neodvážil překročit své hranice." Paulo Coelho
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 10. Červen 2012, 10:30:05 »

Jedna holka mi na tuhle otázku řekla: "Takovejhle chlap nikdy nebude úplně šťastnej, protože ženský ho budou brát jako jednorázovou záležitost a navíc, celý život si bude moct vybírat."

Limetka ti to ale napsala pěkně, asi to všechno vystihuje. Za mě je rada: přesvědč jí, že máš uvnitř víc než jen vzhled, že máš charakter, cíle, smysl pro humor či dobrodružství.

Dnešní doba je hodně povrchní, těžko se s tím něco dělá.

Ať se daří
Zaznamenáno
huhu

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 10. Červen 2012, 10:45:55 »

"Takovejhle chlap nikdy nebude úplně šťastnej, protože ženský ho budou brát jako jednorázovou záležitost''

Tohle na 100% vystihlo celej muj život :/   Samé ulety a malo kdy a těžce dotažené do vztahu.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 10. Červen 2012, 11:38:44 »

Barzini: tak k tomu, aby hezkej kluk mohl holku přesvědčit o tom, že má víc než vzhled, že má charakter atd., musí v první řadě ten charakter fakt mít Šťastný Šťastný ...

huhu: jsi si jistej, že vůbec máš víc než jen ten vzhled?... protože podle mojí zkušenosti můžeš vypadat jakkoliv, ale charakter se vždycky po chvilce pozná, obzvlášt holky to vycejtej, páč jsou vnímavější.

Holky sice chtějí hezký kluky, ale (pokud nejsou uplně blbý), bojí se s nimi mít vztah, protože mají pocit, že takovej kluk by jim musel bejt nevěrnej na každym rohu.
Zaznamenáno

Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 10. Červen 2012, 12:15:03 »

Souhlasim s teorií, že holky se atraktivních kluků bojí, stejně jako se kluci bojí atraktivních holek. Je to vzájemné.

Holka která tě chce kvůli vzhledu je povrchní a jestli hledáš vztah, řekni jim to. Řekni jim, že nestojíš o holku, která tě bude chtít jen kvůli vzhledu. Hledej holku, která má stejnou zkušenost. 
Zaznamenáno

huhu

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 10. Červen 2012, 15:39:21 »

Jasne ze mam charakter, myslím, že dobrej Úsměv Narodil jsem se v jine zemi, jsem vychovanej trochu jinak Úsměv na zensky nejsem hovado. Ja nemam v problem ze bych je nemohl sbalit. Ale jen ta část seznameni se je pro me nejak těžká. Ďelaj ze nemaji zajem...  Žensky vedí, že mam dobry chrakter, možná i proto většina jak už sem psal měla vek okolo 25 a víc ( dá se se mnou rozumně mluvit).

Jde mi o to jak tu holku spis na první pohled zaujmout, nebo pusobit tak, ze jsem přistupnej Mrkající
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 12. Červen 2012, 10:33:55 »

vem si výstřih a krátkou sukni
Zaznamenáno

Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 12. Červen 2012, 18:07:02 »

D9 nezklamal..
Zaznamenáno
Jim
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 18. Červen 2012, 23:28:44 »

Já bych řekl, že ta přístupnost je o tom, jak se člověk celkově vnitřně cítí naladěn. Pokud dobře a nemá se sebou nějaký problém, pak nejen ženský, ale i celkově okolí to vycítí a je přátelštější.

Ale pokud máš nějaký blok a či se necítíš v pohodě, tak to vycítí a seznamování vázne. Nejsi přirozený. Vím o tom své. Když je např kámoška, která vůbec není můj typ nebo někoho má, tak ji mám jakoby vnitřně "vyškrtnutou" a jsem klidný a vyrovnaný a naopak. Charakter můžeš mít třeba naprosto perfektní, ale není to jen o něm...Toť můj názor.. Mrkající   
Zaznamenáno
defekt



Karma: 0
Místo: Brno
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 29. Srpen 2012, 09:50:26 »

Cus chlapi chci se promluvit o mem problemu.

Nerikam ze sme nejakej sex idol... ale všichni ze me dělaj kurevníka, všichni si myslej, že mam kazdy den jinou holku. Žensky rikaj ze jsem hezkej a strašně sympatickej. Vim ze se chlapi boji peknejch zenskejch, když je nekde supermodelka, tak má malo kdo koule k ní jit Úsměv... Myslíte, že bych mohl být pro ženy nepřistupnej?? Že se me ,,bojej'' ?

Nerikam ze nesbalim zadnou.. ale mam to proste horsi nez x kamosu, který vypadaj jak socialove a maj sotva 70kq... Zenskejch sem mel dost, je pravda,že většina, s kterýma sem si nejvíc rozumněl mela vek pres 25 ...  Když se na nakou usmeju tak se prostě otočej, nebo se na mě ani nedivaj, když jdou kolem cumej na druhou stranu atd, znate to. Většinou si to ke mě štrádujou naky boubleky, který si chtej dokazat nevim co Šťastný

jsem rád za tento příspěvek, protože tohle cítím uplně stejně. A o tobě to dokazuje, že nejenom sis tuhle skutečnost uvědomil, ale i jsi ji dokázel pojmenovat - znáš ten důvod, proč se tak děje a o to horší je zjištění, že s tím nic nenaděláš, je to něco nevyslovitelně flustrujícího, něco, nad čím ty sám nemáš moc (jedině, že by sis vypíchl jedno oko a pořezal tvář), protože pouze ženy určí, jestli ti budou chvilku věnovat, či ne. A protože seš hezkej a sympatickej (což logicky vyúsťuje v sebevědomost) tak působíš negativně na holky. Dávají ti najevo, že JI teda tak lehce nesbalíš, JI teda ne! Proto ty úšklebky, když se bavíš s holkou (protože ti ukazuje, že "jsi" (ve skutečnosti nejsi - nebo aspon ne tolik) pro ni póvl - i přes to, že seš hezkej a ráda by tě třeba pokouřila) ale kdyby se usmála, tak by dala zase až "příliš" najevo, že je k tobě pozitivně nakloněná - to by pro ni znamenalo, že ti ukázala, že je tu možnost, že by s tebou šla, že TY ji získáš, tak jako jsi získal nespočet holek před tím (což samozřejmě není pravda díky tomuto paradoxu). Ukazuje, že přece není žádná kurva, kterou se dá tak lehce sbalit tak okatě hezkým klukem (bohužel - nenechá se lehce sbalit akorát od tebe/nás, ale během dalších pěti sekund přijde jinej - už tak míň okatě pěknej, kterým se nechá hned sbalit jako mávnutím kouzelného proutku) Bohužel je to břímě, který budem tahat celý život, protože uvědomělých lidí je na světě DALEKO míň, než těch hloupých a povrchních.
« Poslední změna: 29. Srpen 2012, 10:08:58 od defekt » Zaznamenáno

ts time to kick ass and chew bubble gum
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 09. Září 2012, 14:06:34 »

Řešením je nebalit ve společnosti (tj tak, kde si holka potřebuje furt dělat nějaký social-proofy - jakože "takovjhle hezoun mě nesbalí") a místo toho ty holky approachovat víc civilně v menší skupině, ideálně v social circlu a přistupovat k ní APRIORI jako ke kamarádce. Protože tím jí sebereš vítr z plachet -> mě teda nedostane -> aha, on mě ani nechce -> proč mě nechce, nejsem dost hezká? -> asi bych se měla víc snažit -> a pak jí postupně odměňovat za to jak se snaží = inverted cat-mouse Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 26. Říjen 2012, 14:06:22 »

Pokud se tě bojí, že jí ublížíš kvůli svý atraktivitě, cílem je, aby si jí dával najevo svůj (nepřehnaný) zájem, protože jen to jí utvrdí v myšlence, že to s ní myslíš vážně.
Zaznamenáno
R2D2

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeň
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 11. Listopad 2012, 09:54:51 »

Protože tím jí sebereš vítr z plachet -> mě teda nedostane -> aha, on mě ani nechce -> proč mě nechce, nejsem dost hezká? -> asi bych se měla víc snažit -> a pak jí postupně odměňovat za to jak se snaží = inverted cat-mouse Šťastný
Pokud se tě bojí, že jí ublížíš kvůli svý atraktivitě, cílem je, aby si jí dával najevo svůj (nepřehnaný) zájem, protože jen to jí utvrdí v myšlence, že to s ní myslíš vážně.

Já omezil svůj přehnaný zájem, ale zároveň jsem jí byl nablízku. Čím častěji jsme se střetávali a já zároveň neoplýval přehnaným zájmem, ač jsem uvnitř málem z toho puknul, tak ona měla s každým setkáním o to větší zájem mne později vidět znovu a znovu. Dostal jsem ji do stavu, kdy pro komunikaci i ona musí kontaktovat mne, ač jí to bývávalo nepříjemné, ale o to se zlepšil vztah mezi námi. A teď mám tu nejúžasnější ženskou na zemi.  Andílek

Dříve jsem jí projevoval přehnaný zájem, až z toho vyrostlo něco nepřirozeného a škaredého. Uvědomil jsem si to, stáhl jsem se, začal na sobě makat a seberealizovat se, i když ve skrytu duše jsem nemohl na ni zapomenout. Zkuste se na sebe někdy podívat z pohledu třetí strany, jak byste si připadali, kdybyste někoho takového, jako Vy, viděli. I toto mi dost pomohlo, abych si uvědomil, že mé předchozí chování nemělo řešení.
Zaznamenáno
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 30. Prosinec 2012, 10:08:45 »

Já to vezmu jako mladší jedinec.

Holky v mé okolí ( 17,18,19let sem tam i 20) jsou různé. Některé už nemají potřebu běhat barem, natřásat dupou před každým klukem a doufat, že si večer vrzne, MC či se hodí do vztahu. Tyhle už hledají něco víc. Vztah, oporu, šťastné společné chvíle apod. Většinou co sbalí za kluka, tak je to někdo, koho už znali, nebo znají skrze přátele. Není to žádný random týpek od někud. ( můj názor, co jsem viděl na vlastní voči ! ).. Už to nejsou holky, co hledají supermodela ale kluka, se kterým jim bude fajn, budou mít pocit bezpečí a důvěry. Samozřejmě nesmí vypadat jako právě z predele vytažený.

Ty druhé ( 15,16,17) to jsou pravý opak. Na Fejsbuuku vidím statusek: Už by to chtělo vztah. Za 3dny vidím - ZADANÁ a za další den, Já toho mého miláčka miluji! Tohle mi nějak nejde přes kebulu, ale budiš, láska na první pohled může být Šťastný . V baru či klubu to vidíš - leginy a krátke triku, tanga lezou až na bedra ale ano, dívat se na to dá. Příjde k ní hezký mladý "gay" ala styl One Direction - taky takových 15,16let. A po chvilce je vidíš jak se šermují jazyky. Ale nic víc, tady jde jen a jen o vzhled! Později časem, to přechází ze vzhledu jak píšou kluci na charakter, osobní kouzlo, smysl pro humor a jiné. Na to holka musí přijít sama.

Celé tohle je můj názor.. Nazor založen na tom, co jsem viděl od začátku toho, co jsem vytáhl svoje koule z prdele a začal je používat. To co ted zažívám, když mé méně "zkušenější" kámoše komu k tomu, aby si v baru zatančili s holkou, jednomu jsem ze začátku pomáhal tvořit smsky, holka se chytla a ted je píše sám!  ( dodám, že úspěšně! jeden z nich je již zadán a vypadají spokojeně Šťastný )..
« Poslední změna: 30. Prosinec 2012, 10:17:00 od Spokey » Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS