Bojovat o ní nebo ji ignorovat?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 06:28:34

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Bojovat o ní nebo ji ignorovat?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Bojovat o ní nebo ji ignorovat?  (Přečteno 5351 krát)
Pickle



Born stupid? Try again!

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« kdy: 25. Březen 2010, 17:25:08 »

Zdravím vás a prosím vás o pomoc s mým problémem.
Stručné intro do mé story: jsem na VŠ a něco jsem si začal se spolužačkou (oboum nám je 23 let). Prvně kecání přes FB, pak ICQ, moc dobře se nám povídalo dlouho do noci a rozuměli si jsme si. Nakonec to skončilo až tak, že jsme se několikrát spolu vyspali. Ona si chtěla užívat, zapomenout na rozchod a já si taky užíval. Bylo ji se mnou fakt moc pěkně.

Pak se ve mně něco zlomilo a já k ní začal cítit něco víc. Vyventiloval jsem ji svoje pocity a ona se toho asi trochu lekla, chce si totiž pořád užívat a prý mě tím nechce zranit, že jsem hodnej kluk.
A zde přichází problém: našla si doma ještě jednoho kluka, s kterým si chce užívat jako předtím se mnou. A rozuzlení: obecně se ví, že ženy nerady dělají velká rozhodnutí a spíše nechávají věci vyšumět. A toho se moc bojím. Nechci o ni přijít, i kdyby to mělo být zase bez citů a šlo jenom o užívání si.

Jak si ji teda udržet? Jak nespadnout do kategorie kamarád? Jak ji přimět, aby si nic nezačínala s tím druhým? Měl bych dát holomráz, nechat ji trochu vycukat, ať zjistí, že už to třeba beze mě nebude ono? V tom případě ale riskuju, že to vyšumí úplně, půjde za tím druhým a bude vymalováno. Nebo ji dál svěřovat svoje city, bojovat o ní?
Mám dilema a fakt nevím, co mám teď dělat...
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 25. Březen 2010, 17:58:37 »

Asi bych jí trošku pomrazil a když to nebude mít žádoucí účinek, nechal bych jí.
Zaznamenáno

Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 25. Březen 2010, 18:18:25 »

Ona ti řekla, že si chce jenom užívat, tak na to přistup! Nic lepšího z toho asi nevytřískáš. Aspoň zatím ne, takže setrvej v tomhle stavu a časem se to třeba přehoupne do něčeho víc i z její strany. Každopádně rozejít se s ní můžeš vždycky, takže si užívej, jestli nemá nic proti  Mrkající
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS