Bolest při styku

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 12:12:11

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Bolest při styku
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Bolest při styku  (Přečteno 27014 krát)
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« kdy: 14. Srpen 2012, 19:11:42 »

Původně jsem vůbec neměl v úmyslu se na tohle tady ptát, ale okolnosti posledního času mne k tomu bohužel donutili, a hlavně protože se jedná o dost citlivé a intimní téma, není to nic lehkého Úsměv.

Se svojí současnou přítelkyní máme problém v posteli. Prostě jí to bolí. Už není panna, před tím spala 2x s nějakým klukem, a to jí prý bolelo dost, a jemu to prostě nevadilo.
Poprvý když jsme to zkoušeli, jsem byl panic a moc jsem nedal předehře, celé to bylo hrozně uspěchané, dobu jsem se nemohl trefit.. rozumíte Šťastný
Po druhé to bylo mnohem lepší, předehra opravdu aspoň hodinku, prstil jsem jí i lízal, ale stejně jí to prostě bolelo.
Po třetí už předehra hodina a půl, povedlo se mi jí i trochu udělat, bohužel to samé. Rozumíte, jediné k čemu jsme se dostali bylo, že jsem jí ho tam pomalu vsouval, ani jsem nebyl skoro na doraz a shodila mě, že jí to bolí.

Původně jsem to chtěl zkoušet, dokuď to prostě nepůjde, ale čím dál tim víc mě to začíná vadit. Respektive, snažím se jí podporovat, říkat jí, že za to nemůže, opravdu podporovat co to jde.
Nedávno se o tom bavila se svým nevlastním tátou a nevlastní mámou, odděleně. Ty jí oba řekli, že má pravděpodobně nějaký blok od toho předchozího kluka, ale co mě hrozně nasralo, řekli že za to můžu taky já, protože jsem před tím neměl žádnou holku. Rozumíte, snažím se ze všech sil, opravdu ano, jenže je to pro mě hrozně frustrující, co si budem povídat protože ano, prostě také moc nevím, nehledě na to, že ona mi v tomhle moc nepomáhá, je hodně uzavřená, takže musím na všechno přicházet sám. Vysává to ze mě energii, dobrou náladu a ani nemluvím o chtíči, který mi taky pomalu a jistě jde do hajzlu.
Kdyby jste věděli, jak jen mě to hrozně nasralo, jako chápu, že určitě nejsem zkušený, ale sakra to není žádný handicap nebo něco za co bych mohl (no dobře, tak z části ano), dělám co je v mých silách aby to bylo v pohodě, a jediné čemu se mi dostane je, že za to mohu v podstatě já. Kdyby přednesli nějakou konstruktivní kritiku typu, ať zkusí tohle nebo támhleto, místo toho to svedou na mě.

Ještě před tím, jsem to celé konzultoval s pár kamarádkami, které mi potvrdili, že ze začátku je to taky hodně bolelo, ale každým dalším sexem se to pořád zlepšovalo. Jedna kámoška psala, že málem brečela vždycky, ale prostě to vydržela, že prý bych měl zkusit nadopovat tu svojí práškami na bolest Šťastný což mi jako nejšťastnější řešení nepřipadá. Nebo ano? Šťastný
Ještě jsem doufal, že nám pomůže gynekolog, bohužel má teď dovolenou, navíc kamarádka mi řekla, že u něj byla několikrát když jí to taky bolelo, ale prostě nepomohl.

Kamarád, který na tom byl stejně jako já (panic, nezkušený, dokonce bych řekl, že teoretické znalosti neměl žádné, to já nějaký základ měl) přišel se svojí holkou o panictví (ona byla také panna), a takovýto problém prostě neměli. Nevím co si o tom mám všem myslet.

Další věc která mě hrozně frustruje je, že s tím klukem před tím, to prostě dokázala vydržet, furt o něm mluví jako o debilovi a mě říká jak je to se mnou jiné.. blabla, ale mě tohle prostě taky sere.

Včera jsme spolu znovu byli, ale já už prostě neměl ani chuť to zkoušet, protože jsem věděl, že bych akorát byl nasraný, a popravdě si myslím, že takovýhle moc zklamání už moc nevydržím. Sakra mám ego, nějakou důstojnost.. a tohle se mi těžce překousává. Sice mi sama řekla, že ví že to není mnou, že za to nemůžu, ona je z toho taky vždycky dost v prdeli, ale i tak mi to moc nepomáhá Úsměv A Sex je ve vztahu důležitá věc..

Vůbec netuším jak to vyřešit, proto se obracím na vás, zkušenější, kteří by mi mohli poradit, nebo dát alespoň rozhřešení. Opravdu za každý konstruktivní nápad budu hodně vděčný Úsměv
« Poslední změna: 14. Srpen 2012, 19:16:12 od Daidalos » Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 14. Srpen 2012, 19:18:05 »

Lubrikant si skúšal?
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 14. Srpen 2012, 19:19:23 »

Ano, po druhé i po třetí, vlhká byla sice dost, ale i tak jsem jí tam nakydal tunu gelu, i sobě na ptáka a vůbec to nepomohlo Úsměv

Nevím, třeba opravdu dělám něco špatně, jenže se to nemám jak dozvědět  Bláznivý
« Poslední změna: 14. Srpen 2012, 19:24:44 od Daidalos » Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
lustrigol
**


Karma: 20
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 250


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 14. Srpen 2012, 20:37:04 »

Máš hold moc velký péro no  Smějící se Smějící se
Zaznamenáno

Jsme tím, čím si myslíme, že jsme.
It's not only about picking up a women, it's about building a life.
Život je přesně tím, co si z něj ty sám uděláš.
Víme, co jsme, ale nevíme, co můžeme být.
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 14. Srpen 2012, 20:41:34 »

I když bych rád řekl, že ano, ve skutečnosti ho mám naprosto průměrné Smutný Šťastný
I se dvěma prsty, si někdy trochu stěžuje..
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 14. Srpen 2012, 21:52:10 »

Prostě to dělejte furt, ono jí to přejde časem… Fieldtested Mrkající (A když ta bolest nebude ubývat s počtem vašich styků, možná gynekologie?)
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 14. Srpen 2012, 22:04:12 »

Jenže já prostě nevidím žádnej postup, tam kde jsme začali jsme pořád a to mě na tom hrozně ubijí ..
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Sammys

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Capital City
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 14. Srpen 2012, 23:21:22 »

Kolego, je mi 30. Víš, žena to má trochu jiné "tam dole", než muž. Zkus si s ní v klidu promluvit, naslouchej ji a hlavně na ni netlač. Třeba se uspokoj sám předtím, ale až budete spolu, nespěchej. Může to být i psychikou. Udělejte si fajn večer, dejte si vínko a uvidíte. Žena potřebuje muže poznat i duševně, než se mu otevře. Zeptej se jí, co jí dělá dobře (např. pusa za ucho apod..) Prostě timle způsobem. Zkus být nad věcí a uvidíš, že vše bude fajn. Držím palce.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15. Srpen 2012, 00:31:44 »

Sammys: Nemyslim, že by to bylo tak snadný. Resp u mě teda tenhle postup ani trochu nefungoval Úsměv Logicky to byl první krok, když to nešlo "normálně podle očekávání".

Daidalos: Já než jsem zažil pořádné milování se svojí současnou slečnou, tak to trvalo prakticky skoro půl roku. Je jen na tobě, jestli ti za to stojí, aby ses snažil a sám si trochu odpíral. Rozhodně to není její chyba, to jsi pochopil správně. Ale nemyslim, že by to byla tvoje chyba. Resp. může být sčásti - je to stejně tak tvoje chyba, že nevíš jak správně na to, jako je její chyba, že nedokáže říct, co děláš špatně Šťastný Je pravda, že jít na to jako muž asi není ideální (tj. logicky). Časem se to určitě poddá a bude to v pohodě, ale chce to počkat.

Samozřejmě musíš vidět i nějakou snahu z její strany. Jakože to jednou za čas chce (!) zkusit i když jí to bolí. Ale určitě jí nějak nenuť. Z toho co píšeš to vypadá, že jste spolu spali tak 10x max. a ty už jsi na nervy. Relax. I když to zní frázoidně, tak neni kam spěchat. Můžeš jí v mezičase třeba naučit perfektně kouřit S jazykem Mimochodem, to se ukázalo jako poměrně dobrý způsob jak slečnu nažhavit (fuck logic... it's woman). Mohl jsem se snažit jí nažhavit třeba 10 hodin ale ona stejně jen myslela na to, že je to předehra a že to asi zas bude bolet a bylo to k prdu. Naopak, když se začla soustředit na to aby se to líbilo mě, tak se uvolnila mnohem víc.

Nemůžeš ale čekat zázraky na počkání !!! Skromný časový odhad - minimálně měsíc pravidelného sexu (tj. klidně 30 pokusů, než to vůbec začne stát za něco)... Ale co to je proti následným několika měsícům/letům pravidelného sexu s někým, kdo ví co se ti líbí S jazykem

Ještě rady, které mě napadají:
* osobně mi moc nefungovaly vodní lubrikanty - hrozně rychle se vysušují (pokud s tím má slečna problém) - naopak silikonový funguje excelentně - vydrží klidně hodinku ve 100% stavu (konkrétně tenhle - http://www.erossexyshop.com/public/zoom_15073237_100_01.jpg - nelekni se ceny asi 600, fakt stojí za to - ha, tak oprava - stojí 300 http://lubrikacni-gely.heureka.cz/hot-intimate-moments-personal-lubricant-siliconebased-100ml/ Úsměv )
* je hodně důležité jí přesvědčit (dočasně), že vlastně ten sex tolik nepotřebuješ a nemusí se s tím nervovat...
* na druhou stranu je potřeba vyvíjet stálý, ale VELMI MÍRNÝ tlak na to, abyste se pokoušeli dál...
* alkohol pomáhá a ne že ne - jestli je to psychické, tak určitě - ale zas - je blbost se jí snažit prvoplánovitě opít (problém je v hlavě), takže jak bude mít pocit, že se jí snažíš opít jen aby něco bylo, tak se to může minout účinkem

No a pak samozřejmě záleží taky na polohách - z mé zkušenosti:
* misionář - funguje tím lépe, čím jsi víc nad ní
* cowgirl funguje asi nejlíp
* doggy style jak kdy, ale spíš ne

Jo a tip na závěr - aspoň pro mě byl ten "správnej" úhel celkem překvapení, protože jsem čekal, že bude v leže prakticky vodorovný a přitom je trochu víc nahoru! Ale možná to záleží na konkrétní slečně a na tom, jak je zvyklá ležet a jak má třeba prohlá záda v pánevní oblasti.

Jo a úplně poslední věc: Nejzásadnější je aby měla v kritických okamžicích chuť! A to je mimochodem něco co naprosto neovlivníš (a konec konců ona taky ne). Takže, jestli uděláš všechno správně a ona pak bude nic moc, tak nebuď nasranej a schovej si nadrženost na další pokus Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 15. Srpen 2012, 13:57:41 »

Sammys: Něco podobného jsem zkoušel, šampáňo, svíčky.. relax Úsměv

Av4: Zrovna jsem včera narazil na podobný topic, ve kterém si se ozýval a také hledal východisko, proto jsem doufal že se ozveš a poradíš mi Úsměv. Je to tak jak jsem si myslel, chce to pravděpodobně počkat, až si na mne zvykne, ale nepřestávat to zkoušet. Nikdy jsem na ní žádný velký nátlak nedělal, vlastně naopak, vždycky mě k tomu vyzvala ona abych to zkusil.
Problém je, že nemáme moc šancí k pokus, ani jeden nemáme vlastní byt a navíc ona to má dost složité doma, takže máme třeba 1,2 pokusy týdně max..
S tím kouřením jsem si všiml také, teď naposledy jsme se hladili, líbali atd. dobrých pár desítek minut, ale dole mi přišla naprosto suchá, po chvíli se sama odporoučela dolů pohrát si se mnou a když se vrátila, hezky tekla, což musím říct že mě opravdu dost překvapilo Úsměv
Vlastně jsem to tak bral, že to pro mě není nic důležitého, a taky jsem jí to tak podával, ať se tím hlavně netrápí, že to časem půjde a byl jsem o tom přesvědčen, ale po tom co to její rodina začala házet celé na mě, jsem se akorát nasral .. (a přiznejme si, že přijít o panictví tím, že si jen zastrčíte a zas musíte ven není nic moc Úsměv )
Akorát si mi potvrdil to co jsem si myslel, jedná se o psychický blok, pravděpodobně od jejího předešlého kluka (což jsem se také dočetl v jednom článku). Bude to chtít čas, aby si na mě zvykla, a hold to pořád zkoušet. Každopádně tohle všechno hlavně zlepšilo můj postoj k tomuto a snad už to budu brát lépe Úsměv
Nejdůležitější věc je, abych si hlavně já srovnal v hlavě, jestli mi ta holčina za to stojí, protože popravdě si nemyslím, že by nám ten vztah měl vydržet nějak dlouho, ale třeba budu překvapen..  Super!
« Poslední změna: 15. Srpen 2012, 14:18:53 od Daidalos » Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 16. Srpen 2012, 06:17:38 »

Rozhodně ji nedopuj práškama proti bolesti. to, že člověk cítí bolest je varovný signál, že se může stát něco horšího.

Hele, ať k tomu gynekologovi zajde a zeptá se, zda by to nemohly být tzv. srůsty. on by to snadno poznal.
Je to onemocnění, které má v dnešní době víc než dost ženských a hodně to omezuje sex. Blbě se to i léčí a dlouhodobě.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 16. Srpen 2012, 09:47:44 »

Už je tam objednaná, tak uvidíme Úsměv.
Ale řekl bych, že je to opravdu spíš psychické viz. vaginismus
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 16. Srpen 2012, 09:57:19 »

Je dosť možné že je to psychické..tam ide o to aby bola do maximálnej možnej miery uvoľnená a to je stále ťažšie, predsa len vám určite obom pred sexom behá stále viac hlavou že čo ak to zase nevyjde, ako to urobiť inak, či to nebude trapné a podobne. Skúsil by som si urobiť romantický večer s vínkom, sviečkami, vaňou a filmom, vopred avizovať že chceš večer bez sexu! Jemne pripitý a úplne uvoľnený sa začnete bozkávať a nejak plynule bez rečí k tomu sexu prejdete.

Nevravím že to bude fungovať Šťastný ale skúsiť to môžeš Úsměv
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 16. Srpen 2012, 10:05:37 »

Rád to vyzkouším, až budu mít příležitost Úsměv (což jen tak nebude)
Samozřejmě máš pravdu s tím uvolněním, částečně je také problém, že jí nedokážu dobře nažhavit/uvolnit, proto to chce čas, abych se to naučil Úsměv
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 16. Srpen 2012, 11:32:35 »

Hlavne se uvolni ty. Z tohodle topicu mam pocit, ze i kdyz problem ma ona, na prasky si z toho ty.
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 16. Srpen 2012, 11:42:10 »

No teď už ani ne, ze začátku taky ne, ale jak jsem psal.. hodně mě naštvali ty její rodiče, i když měli z části pravdu, prostě mě to hodně naštvalo a na prášky jsem z toho fakt byl Šťastný
Teď už to nebudu hrotit, hlavně jsem si čim dál tim víc jistý, že nám ten vztah dlouho nevydrží, tak si nechci kazit ty chvíle s ní takovouhle .. blbostí Úsměv
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 16. Srpen 2012, 13:36:30 »

Jo, ještě jsem zapoměl, jednou možností jak postupně tu bolest změnšit je ze začátku "nezasouvat" až na doraz. Ideálně vůbec. Zkusit lehoučce, třeba jen půl centimetru, centimetr. A ona se postupně bude uvolňovat. Ale zas - nesmíš na to spěchat (jakože se to nezmění během dvou večerů) Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 16. Srpen 2012, 19:50:04 »

Citace
Teď už to nebudu hrotit, hlavně jsem si čim dál tim víc jistý, že nám ten vztah dlouho nevydrží, tak si nechci kazit ty chvíle s ní takovouhle .. blbostí Úsměv

Tak to vypadá, že ses už rozhodl... To je škoda, že nechceš dlouhodobý vztah...
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 16. Srpen 2012, 20:29:59 »

Nechci se nikoho dotknout, a nemůžu soudit.. ale ten topic mi připadá trochu jako jedno velký divadlo.

K problému.....Prostě bych to zkusil příště znova, v klidu, opatrně a pak šel případně k doktoru.
Zaznamenáno

Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 16. Srpen 2012, 21:54:52 »

Co jsem pochopil tak doktor nepomůže, protože po fyzické stránce je ok Úsměv
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 17. Srpen 2012, 00:05:00 »

K problému.....Prostě bych to zkusil příště znova, v klidu, opatrně a pak šel případně k doktoru.
To přesně uděláš a je to to samé. A pak sem napíšeš.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 12. Září 2012, 18:03:46 »

Mladá tedy byla na gynekologii.
Samozřejmě nevím co se tam odehrávalo (rozhovor), ale gynekoložka jí řekla, že na to nejspíše moc spěcháme, což jsem pochopil tak, že hodina a půl předehry zdá se nestačí Úsměv.
Na druhou stranu říkala, že s lubrikačním gelem by mělo být vše v pořádku (který jsme zkoušeli několikrát, nevím jestli se přítelkyně zmínila doktorce).
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Markk
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 12. Září 2012, 19:22:13 »

No jo, necháš to na ženský a vůbec nic se nevyřeší.  Kroutící očima To jí to hergot nedokáže ani všechno popsat, abyste si mohli nechat poradit a konečně dojít k nějakýmu řešení? Šťastný
Zaznamenáno

Confidence is the key!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 13. Září 2012, 00:11:12 »

Njn, tak to teda nic moc Úsměv

No, tak budeš muset bejt extrémně trpělivej a vyzkoumat čím to je sám Úsměv Jen tak mimochodem - "bolí" je široký pojem. Ta bolest může být způsobena několika věcmi:
* dře to - je málo navlhčená, takže pomůže gel (viz výše - pokud používáte ten na vodní bázi a nefachá to)
* zasouváš moc hluboko
* nebo je to rozměrová nekompatibilita - pak jí bolí to, že ho tam má moc "natěstno"

To první poznáš snad snadno Úsměv Druhé se dá řešit tak, že zkusíš zasouvat jen kousek (3-5cm) - dobře to jde když jsi dole, protože nemusíš mít tolik sílu a tím pádem jsi "obratnější" Úsměv No a ten třetí případ se dá vyřešit časem, tréninkem a trpělivostí.

Jo a ještě mě napadá - možná blbej dotaz, ale jak konkrétně používáš ten gel? Úsměv

No a pak je tu samozřejmě možnost se na to kompletně vyprdnout a nechat ať se s ní trápí radši někdo jinej Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 13. Září 2012, 20:07:25 »

No podle mě je to všechno způsobené hlavně psychicky, že se nedokáže pořádně uvolnit a tak celkově Úsměv Nedávno jsem zkoušel třeba tu vanu, svíčky .. myslím že to bylo hodně dobré, ale na druhou stranu se mi zdá, že to ani moc neocenila a celkově to ničemu moc nepomohlo Smutný
Gel nanáším .. no dám si ho na prsty a pak jí ho tam prostě dám Šťastný a samozřejmě sobě si tím pořádně napatlám kondom.
Mám ještě pár postřehů. Hlavně jsem si všiml, že mi dělá problém vůbec penisem trefit se "tam", prostě to dobu trvá než proniknu přímo do vagíny ..

Druhá věc je, že poslední dobou je čím dál tím těžší jí vzrušit. Pamatuji si, jak jsme se ze začátku jen líbali, a když jsem si šáhnul byla hodně vlhká, ale teďka ležíme třeba 10minut v posteli, líbáme se, hladíme .. a když sjedu dolů je úplně suchá, i když jí začnu hladit tam a hrát si s ní, opravdu dost dlouho to trvá než trošičku zvlhne. Je to normální? Respektive je uřcitě někde problém, ale potřeboval bych opravdu poradit kde ..

P.S.: Avo děkuji, vážím si tvých rad a popravdě nebýt tebe nevím co bych si počal Úsměv
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS