Bolest při styku

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 00:52:32

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Bolest při styku
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Bolest při styku  (Přečteno 27017 krát)
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 13. Září 2012, 20:36:51 »

No, ono to sucho může být způsobené třeba menstruačním cyklem, a to nepomůže, ani když je vzrušená. A jak už jste tu psali, může pomoct, když se holka soustředí na kluka a ne na sebe.
Moc nedoporučuju ji dráždit přímo, pokud je suchá - může to dost bolet. Zkus masáž, kdy ona úplně vypne a ty ji postupně masíruješ celou. Nic do ní nestrkej, ono pro orgasmus klidně stačí i dotyky přes kalhotky/přímo a mohl by odpadnout ten stres, že teď to bude bolet. I když se to nezdá, deset minut je docela málo.

Citace
povedlo se mi jí i trochu udělat
Já myslela, že to je buď ano, nebo ne, tohle je trochu fuzzy logic Úsměv

Hodně štestí
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 13. Září 2012, 20:50:58 »

Dobře, zkusím Úsměv
Máš pravdu, že pro ní je 10 minut málo.. jenže pro mě je to docela dost no, je tam hodně velký nepoměr, protože ona prostě fakt potřebuje hodně času a já bych zas nejradši co nejdřív. Každopádně co jsem se bavil tak nějak s kamarádama, většina z nich má předehru 15-30 minut cca. takže jsem se většinou prostě řídil podle toho Úsměv

Citace
Já myslela, že to je buď ano, nebo ne,

Nevím, neznám, neumím Šťastný Popravdě si příjdu jak ve španělské vesnici s tímhle vším okolo. Celý život jsem byl zviklý na ten mužský pohled na sexualitu a teď teprve vidím jak hrozně jiné to dámské pohlaví má..
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 13. Září 2012, 22:22:14 »

Zkoušeli jste spolu spát, když měla "svoje dny"? Jen nápad… Šťastný
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 14. Září 2012, 14:28:56 »

Máš pravdu, že pro ní je 10 minut málo.. jenže pro mě je to docela dost no, je tam hodně velký nepoměr, protože ona prostě fakt potřebuje hodně času a já bych zas nejradši co nejdřív.

Tak ať se ona nejdřív věnuje tobě - alespoň nebude mít čas se stresovat - a pak ty jí, ne? Dá se dělat tolik jiných věcí než klasický sex, že by neměl být problém první půl hodinu nedělat nic potenciálně bolestivého...
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 14. Září 2012, 19:46:08 »

Však většinou ano Úsměv nepamatuji si, že by jsme to někdy zkoušeli dříve jak za půl hodiny, resp. možná poprvé, ale to se nepočítá Šťastný

Každopádně jí bolí i dva prsty..
« Poslední změna: 14. Září 2012, 19:51:27 od Daidalos » Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 15. Září 2012, 21:10:25 »

P.S.: Avo děkuji, vážím si tvých rad a popravdě nebýt tebe nevím co bych si počal Úsměv
Hele, tyjo, začínám mít pocit, že žiješ můj život tři roky zpátky Šťastný

A z toho co vyprávíš to vypadá fakt hodně na psychický problém - teď nezvlhne, protože se už předem stresuje tím, že to "zase nepůjde".

A ohledně toho trefování asi vím co máš na mysli, trochu jsem s tím taky zápasil, zezačátku a když je v tomhle holka k ničemu a nezvládne si ho tam zasunout sama, tak seš v pytli Šťastný Osvědčený způsob je netrefovat se "z první", ale nastavit si jí tak, abys ho měl tak 45stupňu od tvého těla, trefit se tak do půlky prostoru a pak zvětšovat ten úhel tak, abys vlastně už s nějakým tlakem sjížděl níž a níž. V dolní čási je takový kus kůže nebo co to je a ty se potřebuješ dostat pod něj, jinak ho při zásunu vezmeš s sebou a protože je jakoby "zvenku", tak není vůbec vlhký, přicucne se a pak jí to tahá Úsměv Ale je to epicky sožité na vysvětlení v textu Šťastný

Kdybys myslel, že ti to nějak extra pomůže, tak se můžem někdy sejít a pokecat o tom Mrkající Vim, jaký to je, když to nemáš jen "zasuň a vydrž aspoň 10 minut", takže s tebou fakt soucítim Úsměv A oceňuju, že to nechceš hned vzdát Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS