Bývalý kamarád a bývalá přítelkyně

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 17:37:54

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Bývalý kamarád a bývalá přítelkyně
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Bývalý kamarád a bývalá přítelkyně  (Přečteno 8069 krát)
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« kdy: 10. Září 2011, 10:28:41 »

I když jsem vcelku optimistický člověk a mám kolem sebe dost úspěchů, stačí, aby přišla nějaká špatná příhoda a ta mě dokáže srazit dolů. Nastíním osoby, o kterých se bude v příběhu mluvit. Moje bývalá přítelkyně Adéla (hlavní role), druhá bývalá Bára (vedlejší role) a bývalý kamarád Cyril... Adéla se se mnou rozešla loni v létě po ročním vztahu kvůli tomu, že jí Bára nakukala, že ji chci podvést. Ano, před rokem, a přesto je o ní tenhle příběh. Cyril byl vždycky největší holkař ve městě, naturál, rozuměli jsme si v jiných oblastech a byli jsme dobří kamarádi, ale postupem času jsme se oba vydali jinou cestou a kamarádství ochladlo.

Včera jsem byl ve městě. Čistě náhodou jsem potkal Cyrila a protože jsme se dlouho neviděli, dali jsme se do řeči. Začali jsme se bavit mimo jiné o holkách a přišla řeč i na Adélu. Prý se s ní před pár dny rozešel její kluk (to mi je jedno, nezajímám se o ní) a Cyril se s ní už tak dva týdny intenzivně baví. Nedělalo mu problém mi vpálit do obličeje, že jí na rovinu řekl "mohl bych tě mít, kdybych chtěl", že do ní v nejbližší době určitě půjde a jak si s ní celkově pohrává.

Myslím si, že nejsem nějaký zamilovaný AFC klučina. Mám pravidelnou sexuální kamarádku, pár 15ti-letých fanynek díky tomu, že přednáším na středních školách, a i když mám kamarády (myslím teď skutečný kamarády, ne známý) roztahaný po celý republice, tak jsem spokojený... Bára má kluka, nezajímám se o ní. Adéla měla kluka, bylo mi to jedno. Každý jsme si prostě jeli po svém. Ale nějak nedokážu překousnout, že by Adéla teď byla s Cyrilem. Já bych to na jeho místě neudělal - nepřijde mi to morálně správný. Ostatně, nic s tím nemůžu udělat a tak jen předpokládám, že to spraví čas.

A co vy? Myslíte si, že Cyrilovo chování je nesprávný nebo si to možná jen moc beru? Zažili jste podobnou situaci? Jak jste se s tím vyrovnávali?

P.S.: Příští týden se kvůli škole stěhuju do Prahy. Bude mi potěšením s váma zajít do terénu, kluci. Úsměv
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 10. Září 2011, 11:42:23 »

Čau,

v týhle situaci mi Cyrilovo chování nepřijde špatný. S Adélou už nejsi a nezajímáš se o ní. S Cyrilem taky už nejsi takový kámoš jako dřív, o to víc ti to může být jedno.

Podobnou situaci jsem teda ale nezažil, tak třeba by mě to taky rozebralo Mrkající
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 10. Září 2011, 12:54:49 »

Jak píšeš, Cyril je naturál. On se neohlíží a jde do toho, protože on chce. Okolí ho nezajímá. Ještě k tomu Ti to "vpálí do obličeje". Když jste se potkali čistě náhodou a každý jste na "jiné cestě", nemusel říkat nic a Ty by ses to nikdy nedozvěděl. ...a nic by Tě netrápilo.
Nicméně opravdu si to moc bereš Úsměv Nemáš zapotřebí se tím nějak zaobírat. Hodit to za hlavu.  Úsměv  Mrkající ...Ale myslím si, že Tvoje reakce není nijak neobvyklá Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 10. Září 2011, 13:01:45 »

Asi jo. Asi se fakt jedná jen o takovou malou ješitnost typu "takže se mnou se rozešla kvůli mý záletnický minulosti, že si prý nemůže být jistá, kdy ji podvedu, a teď jde s ještě větším holkařem, tak proč teda chce jeho a neozvala se mě?". Pustil jsem si nějaký písničky, na večer mám naplánovanou kamarádku, a už snad v pohodě... Ale neříkám, že mě to nezaskočilo.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 10. Září 2011, 20:56:38 »

Dneska večer byla u nás ve městě kulturní akce. Mám kamaráda v zákulisí, tak mě (plus slečnu Danu a ještě jednoho kamaráda) propašoval za pódium. Kdyby nás securiťáci nevyhodili, že tam nemáme co dělat, mohlo to tam být zajímavý. A nebo taky nemuselo. Těsně před tím, než nás vyhodili, tam do zákulisí přišli Cyril s Adélou a začali se tam vykusovat... Přímý pohled do jejích očí, když byla v objetí s ním, se mnou nic neudělal - až se tomu sám divím. No, šel jsem se projít s Danou, že půjdeme dál od davu. Všechno v pohodě, až do chvíle, kdy jsme seděli naproti sobě na lavičce, nohy zakleslý v sobě, jdu na MC - a ona že ne, že má přítele. No nedala se, takže dneska totální fail. Ale už se těším na ty další holky, na ty kvalitní, který za to stojí. Úsměv

Asi si založím deník, ať tu nespamuju threadama ohledně jednotlivých holek... Je tu někdo, kdo by si vzal věčnýho teoretika (to jako mě Provokatér ) v Praze pod svá ochraná křídla? Kdyžtak PM. Rád poznám osobně další lidi, se kterýma tu sdílím názory.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 10. Září 2011, 21:15:46 »

Já rád poznám nový sympatický lidi, který se něčemu věnují, mají nějaké cíle a jen se tak neflákají. Akorát nejsem v pohodě s částí "pod svá ochranná křídla"... já takový AFCčko může sotva někomu říkat a nedejbože ukazovat, jak se balí holky. Takže budeš spíš učit ty mě, na což se speciálně těším. Klidně něco podniknem až budeš v Praze.
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 10. Září 2011, 21:38:43 »

Puzzle to je skvělý. Četl jsem tvoje reporty a určitě se dohodneme, že půjdeme někam do terénu. Do Prahy se stěhuju během příštího týdne, takže se ti pak ještě ozvu. Úsměv
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 10. Září 2011, 21:41:00 »

Citace
Četl jsem tvoje reporty

No právě... Smějící se Jako to co jsem tady předváděl dřív...každopádně díky tomu jsem našel tu správnou cestu, tak už je to lepší - a hlavně já jsem spokojenější. Občas nějaký report napíšu pro kámoše na FB, tak ti to třeba dám někdy přečíst.

Tak zatím užívej, čao.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS