C'mon sedukce lesbičky!

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 10:17:29

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  C'mon sedukce lesbičky!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: C'mon sedukce lesbičky!  (Přečteno 8583 krát)
Falo
Host
« kdy: 05. Říjen 2010, 18:33:45 »

Před pár lety sem viděl v nějakym pořadu, tušim, že to byla snídaně s novou, jak se bavili moderátoři s lesbičkou a dostali se k tématu, jestli se někdy vyspala s chlapem, odpověděla, že sice ano, ale potom se z ní stala lesbička. Před asi 2 měsícema mě začal užírat nápad svíst lesbičku, protože moje teorie spočívá v tom, že lesbičkou se stane dívka, která byla velmi nekvalitně (ne)uspokojena mužem při prvním/prvních sexech. K tomu se váže úkol č.2 - udělat z lesby heterosexuálku. Musim uznat, že nechat si pustit lesbičku k tělu neni vůbec těžký, ale jejich postoj k tomu je dost ortodoxní. Tak či onak se mi to v Praze v jedné z nejznámějších diskoték podařilo (čelisti si vytáhněte zase zpátky nahoru), jenže udělat z ní heterosexuálku se mi ani náhodou nepodařilo. Řekl bych, že to je prostě konzervativnost a spíš princip zůstat věrná současnýmu stavu ze strachu z něčeho, každopádně sem se vyspal s lesbičkou a dyš se mi podařilo tohle, tak se mi i podaří vyspat se s letuškou v letadle za letu (akorát dám za letenky hrozný prachy než se mi to podaří). A až to zvládnu, tak pudu vejš a vejš! Úsměv)))
Zaznamenáno
Marshal
*


Life's game...

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Místo: Trutnovsko
Příspěvků: 132


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Říjen 2010, 19:44:41 »

No, jestli se Ti někdy podaří přeorientovat lesbičku tak seš king. Když je někdo heterosexuál, bývá to většinou už vrozené...
Zaznamenáno

Chybami se člověk stává člověkem. Čím víc naděláš chyb, tím víc budeš společensky žádanější.
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Říjen 2010, 19:56:31 »

Proč se vždycky najde někdo, kdo věří, že může jednou nocí změnit něčí orientaci? Kroutící očima
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Říjen 2010, 20:15:08 »

Pokud se nepletu, tak se sexuální orientací se člověk už narodí, čili ji nepředěláš ani omylem.
Zaznamenáno
Falo
Host
« Odpověď #4 kdy: 05. Říjen 2010, 20:29:00 »

Tak to už je na jiný téma, změna sexuální orientace byla taková výzva pro mě, ale nepodařilo se mi to, tak co už, každopádně heterosexuální sex s lesbičkou se nepodaří jentak někomu  Smějící se, notak, ani malá pochvala?  Smějící se
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 05. Říjen 2010, 20:35:49 »

Na jiné téma? To ty jsi napsal: "K tomu se váže úkol č.2 - udělat z lesby heterosexuálku."
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 05. Říjen 2010, 20:41:10 »

O čem tu píšeš, nejsou lesbičky, ale bisexuálky.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
spinkos
*
Karma: 10
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 05. Říjen 2010, 20:44:36 »

No, jestli se Ti někdy podaří přeorientovat lesbičku tak seš king. Když je někdo heterosexuál, bývá to většinou už vrozené...
Vždy je to vrozené.

Jiná věc je ovšem urč. sociální přitažlivost tvzení "jsem lesba".
Tvrzení je výborně nonkonformní, je to způsob jak se vyčlenit z davu. Dovedeno ad absurdum, pak ženy tvrdí, že jsou lesby jen proto, aby získaly pozornost mužů.

Tento trend mezi mladými ženami je krásně vidět v průzkumech sexuální orientace. Kolik žen ve věkovém rozmezí cca 15-25 let zaškrtne kolonku "bi" anebo "homo" namísto "hetero"? A jaké je toto statistické rozložení u žen starších? Výrazně menší.
Že by se procentuání rozložení nestandardních sexuálních preferencí změnilo geneticky v jedné generaci, tak tomu určitě není.
Zaznamenáno
Falo
Host
« Odpověď #8 kdy: 05. Říjen 2010, 22:47:49 »

Dík za názory na téma sexuální orientace a věci s tím spojené, ale co třeba se nad to trošku povznýsta a zkusit to taky? Nenapadlo vás někdy zkusit sbalit někoho netradičního? Vietnamku? Policajtku? 2 policajtky najednou? Neviděl sem tady žádný téma o kurioznim svádění:)
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 06. Říjen 2010, 07:22:10 »

Nekoho netradicniho? Šťastný Nevim jak ostatni, ale ja nerozlisuju holky podle povolani ci rasy, ale podle jejiho chovani a vzhledu. Proto mi ty tvoje priklady neprijdou netradicni.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 06. Říjen 2010, 09:26:45 »

Ono tvrdit o sobě, že je lesbička má i jednu další obrovskou výhodu... může se s tebou yvspat a místo hloupých vtíravých sms, kde se ji snažíš vytáhnout na další rande ti napíše, že je prostě na ženský a ty to nezměníš... a nemáš na to co napsat:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 06. Říjen 2010, 10:17:14 »

Myslím, že spinkos to shrnul dobře. Pokud ti řekne holka, že je lesbička, tak je to spíš fail, než cokoli jiného. A je to fail protože to říká proto, že nejsi dost přitažlivý a neodolatelný na to, aby řekla, "chci tebe, jen tebe, jdeme ke mně" Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Falo
Host
« Odpověď #12 kdy: 06. Říjen 2010, 20:45:03 »

Nekoho netradicniho? Šťastný Nevim jak ostatni, ale ja nerozlisuju holky podle povolani ci rasy, ale podle jejiho chovani a vzhledu. Proto mi ty tvoje priklady neprijdou netradicni.

Rozlišovat holky podle vzhledu je samozřejmost, devítka letuška si mě oproti pětce letušce zaslouží, ale přemejšlet nad jejim chováním když vim, že potom v životě neuvidim je zbytečný.. Úsměv
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 07. Říjen 2010, 18:19:43 »

Lesby, respektive bisexualky max. na jeden šuk, pokud se totiž zamiluješ, zničí tě to....Nikdy více!
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS