Černé brýle

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
16. Duben 2024, 05:26:21

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Černé brýle
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Černé brýle  (Přečteno 18380 krát)
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« kdy: 05. Červen 2008, 20:33:30 »

Dneska jsem byl na rande v parku a pak v kavárně, slečna (21 let) měla celou dobu nasazené černé brýle i ve stínu, přestože k tomu neměla žádný zdravotní důvod. Připadá vám to normální? Pro mě je oční kontakt docela důležitý a tady prakticky nebyl, z celé schůzky jsem pak měl dost divný a nepříjemný pocit, přestože rozhovor byl relativně v pohodě.
Zaznamenáno
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Červen 2008, 20:39:50 »

jo hochu modá... já zase nosim kšiltovku aji v baru kde je tma Smějící se
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Červen 2008, 20:52:48 »

Móda nemóda, tohle mně připadá trochu zvláštní a co hlavně, tak nefér, připadal bych si tak nějak podřadněji. Jakobych stál za jednostraným zrcadlem, já viděl zrcadlo, ale ona všechno, a to mně nepřipadá rovnocenné.
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Červen 2008, 21:01:28 »

Já třeba sluneční brejle nenosim právě proto, že chci, aby mi bylo vidět do očí...

V tomhle případě to vážně bude ta móda
Zaznamenáno

Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 05. Červen 2008, 21:03:26 »

no, nevím,co si o tom mám myslet, každopádně to bylo dost nepříjemný
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 05. Červen 2008, 21:13:36 »

Jestli bude takhle lpět na módě ve všem a pořád, tak nevím jak bude moc vhodná do normálního života. Ale těžko říct, první dojem často klame, chce to ji poznat ještě víc
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 05. Červen 2008, 21:15:18 »

Člověk se může, právě díky tomu, že mu není vidět do očí, cítit v prostředí plným cizích lidí sebejistěji. Samozřejmě lidi s dobrým sebevědomím to nepotřebují, ale to přece nemaj zdaleka všichni.
A samozřejmě za tím může být i ta móda... nebo subjektivní pocit, že v těch brýlích vypadám líp. Já bych je třeba nosil častěji, kdybych nemusel nosit dioptrický brýle.
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 05. Červen 2008, 21:22:47 »

Jako já nevim, ale kdo se kapku pohybuje "venku"...tak si musel všimnout, že tohle je celkem běžné dneska Mrkající a to nejen u italských učňů, kteří snažíc se přes plný vagón metra domluvit že se bude vytupovat na Můstku, nesundávají sluneční brýle ani v listopadu v dešti Smějící se

Jinak je to dobrá pomůcka, jak se uzavřít do sebe...komunikační blok...taky to někdy používám, když mám všeho dost...dioptrické brýle vyměním za sluneční...do uší sluchátka...a kdyby nebylo toho puchu, tak mám pocit, že v socce cestuji naprosto sám Kroutící očima
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
QitraM

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 05. Červen 2008, 22:25:57 »

A zkusil jsi ji požádat, aby si brýle odložila, abys jí viděl do jejich krásných očí Otázka  Znepokojený Přinejmenším bys zjistil, co za tím vězí.

Přidám ještě moji příhodu se slunečními brýlemi  Super!
Moc často je nenosím, ale za těchto extrémně slunečných dnů jsem bez nich vůbec nevycházel. Když jsem ale vcházel do jednoho obchodu, musel jsem si je sundat (zvednout na hlavu) abych uvnitř něco viděl, protože tam bylo dost šero. V tom okamžiku vycházela ven krásná dívka, musela mě vidět už dřív, ale já ji až když jsem brýle sundal. Pouštěl jsem ji ve dveřích a přitom se na ni přirozeně usmál tak jako obvykle. A dostalo se mi tak vřelého opětovaného úsměvu, jako nikdy předtím od cizí dívky na ulici.

V takových situacích se na mě jindy dívka pousměje jen tak diplomaticky, jako že je samozřejmostí, že ji pustím první do dvěří. Ale tady ji ten můj pohyb sundání brýlý asi nějak zaujal a určitě jí to bylo příjemné.

Tak mě napadlo, že by se toho dalo využít při cíleném oslovování dívek na ulici. Takové jasné gesto, že si ty brýle sundavám kvůli ní, aby mi viděla do očí, že se za nic neschovávám. Prostě pozitivní signál  Super!  Šťastný

Myslíte, že to může fungovat? Někdo s hlubšími znalostmi řeči těla ... ?

Zaznamenáno
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 06. Červen 2008, 10:50:53 »

Třeba měla moncla od starýho... co ty víš  Mrkající Úsměv

V každým případě je to hodně neslušný někde s někým sedět a schovávat se za brýle. Neřeknu, kdyby to byla nějaká 16ti letá pipinka, ale ve svým věku (21) už by takovýhle základní věci měla vědět. Příště (jestil nějaký bude) si je vem na oplátku ty  Super!
Zaznamenáno
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 06. Červen 2008, 11:22:16 »

Quilty: dobrej nápad  Super! akorát ještě váham,jestli nějaký příště budu mít chuť podniknout.  Když jsem naklonil  a trochu nadzvednul hlavu a podíval se ze strany,tak jsem její oči viděl, měla obě, monokl tam nebyl ani umělý oko nebo tak..   Párkrát jsem ji nenápadně ve vtipu naznačil, že by si je mohla sundat,ale asi to nepochopila, byla natvrdlá.  Ještě jsem se o tom bavil s kamarádkou, říkala, že to mohlo být kvůli tomu, že si nestihla oči nalíčit,tak nevím.. : )) Myšlení některých (možná všech) ženských asi nepochopím
Zaznamenáno
Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 06. Červen 2008, 11:28:14 »

jj, to s tím nalíčením bych taky brala Úsměv to může celkem pocuchat nervy- jestli je navíc světlej typ, tak by to bylo společensky pro ni příšerný... já jsem nechala přítele mě vidět nenalíčenou a v brýlích (normálně nosim čočky) asi až po 3 měsících chození a to už jsme spolu měsíc bydleli  Smějící se
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 06. Červen 2008, 12:38:40 »

Nechápu... proč jsi jí prostě nepožádal, jestli by si ty brejle mohla sundat, že jí chceš vidět do očí?? to je snad to první, co by mě napadlo, kdybych chtěl, aby si je sundala... že bych jí to prostě řek
Zaznamenáno

QitraM

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 06. Červen 2008, 13:39:28 »

No, kdyby mně holka na radne trvala na slunečních brýlích kvůli nenalíčení, tak už by mě víckrát neviděla Řekni to mé ruce Je sice pěkné, když se dívka přirozeně nalíčí (nejlépe tak, aby to vůbec nebylo poznat   Úsměv ), ale ještě víc ocením, když nad tím mávne rukou v případě, že to nestihne. A zase jsme u toho sebevědomí   Úsměv
Co na to ostatní pánové? Oceníte víc pěknou tvářičku, nebo přirozenost?

já jsem nechala přítele mě vidět nenalíčenou a v brýlích (normálně nosim čočky) asi až po 3 měsících chození a to už jsme spolu měsíc bydleli  Smějící se
Proč jste spolu bydleli??? To fakt nechápu. Jsem divnej já nebo Ty?
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 06. Červen 2008, 13:44:14 »

já jsem nechala přítele mě vidět nenalíčenou a v brýlích (normálně nosim čočky) asi až po 3 měsících chození a to už jsme spolu měsíc bydleli  Smějící se
Proč jste spolu bydleli??? To fakt nechápu. Jsem divnej já nebo Ty?

Zřejmě proto, že v té době už neměl tak snadný jí utýct Mrkající Smějící se
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 06. Červen 2008, 13:59:52 »

Já nejvíc ocenim, když je holka pěkná i bez líčení Šťastný takový znam asi dvě...
Zaznamenáno

petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 06. Červen 2008, 17:11:35 »

Brýle bych zakázal úplně, já je nosím tak max. u moře, ale pokud nemusím, tak raděj vůbec. Nakonec oční kontakt je tak krásná věc a s brýlemi uvidíte ***. Většinou brýle stejně nosí ty typy holek, co u sebe mají značkovou kabelku a džíny Replay, takže nic pro mě.
Pozn.: Z dohledu si ani nepamatuju žádnou holku s brýlemi, která by se přirozeně usmívala.
Zaznamenáno
Beru
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 07. Červen 2008, 10:04:27 »

Třeba k tomu měla důvod a jen jsi to nepoznal (třeba já mám zrovna alergickou sezónu a občas mám oči červený jak králík, to bych se na rande asi styděla a brýle by byly z mého pohledu menší zlo).

Pokud důvod nebyl, tak je to podle mě krajně neslušné...
Zaznamenáno
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 07. Červen 2008, 19:43:40 »

A to mela slecna ty bryle nasazene aji v te kavarne? Šokovaný
Zaznamenáno
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 08. Červen 2008, 06:15:55 »

Luky: ano, měla
Zaznamenáno
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 08. Červen 2008, 11:11:13 »

Tak to je lol. Ja jsem jeste nikoho nikdy nevidel mit nasazene slunecni bryle v uzavrene mistnosti jako je restaurace, kavarna, hospoda adt... Šťastný
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 08. Červen 2008, 12:42:38 »

Mam kamose s velmi citlivejma ocima, kteremu nekdy staci dost malo a ma oci jako kdyby celou noc paril. Takze mozna je slecna jenom stejne svetloplacha. Ale i kdyz vim proc bryle nosi, vadi mi to, kdyz s nim mam mluvit.
Priste ji popros, zda by si bryle mohla odlozit.
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 08. Červen 2008, 13:49:47 »

no to je asi nejjednodušší, říct té slečně že ti to vadí, mě se taky nelíbí, když někomu nevidim do obličeje a klidně mu to řeknu ... tady na foru už asi moc nenapláčeš  Mrkající
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Salem



Nikdy nie je tak dobre aby nemohlo byt lepsie ;)

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 16. Červenec 2008, 18:11:03 »


V takových situacích se na mě jindy dívka pousměje jen tak diplomaticky, jako že je samozřejmostí, že ji pustím první do dvěří. Ale tady ji ten můj pohyb sundání brýlý asi nějak zaujal a určitě jí to bylo příjemné.

Tak mě napadlo, že by se toho dalo využít při cíleném oslovování dívek na ulici. Takové jasné gesto, že si ty brýle sundavám kvůli ní, aby mi viděla do očí, že se za nic neschovávám. Prostě pozitivní signál  Super!  Šťastný

Myslíte, že to může fungovat? Někdo s hlubšími znalostmi řeči těla ... ?


jj ja tiez neviem preco ale funguje to a vyuzivam to uz od konca Mája  Úsměv ja vlastne vzdy kde sa s niekym rozpravam tak si hnet okuliare dam dolu aspon lepsie vidim ja niekomu do oci a on vidi mne takze ma to obojstrannu vyhodu
Zaznamenáno

Yesterday is a History
Tomorrow is a Mystery
but Today is a Gift
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 16. Červenec 2008, 19:44:44 »

Může mít prostě trochu citlivější oči - já to mám zrovna tak.

Stačí aby nebylo vysloveně zataženo a za světla mě venku prostě začnou pálit, když si ty brejle nevezmu (a to používám snad nejtmavší, co se daj koupit...).... úplně nejhorší je ostrý světlo přes mraky, to nesnesu.... Super!
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS