Chci, ale nemůžu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Duben 2024, 02:32:34

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Chci, ale nemůžu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Chci, ale nemůžu  (Přečteno 19918 krát)
.Honza.
Host
« kdy: 06. Leden 2010, 23:22:56 »

Čau, co by jste na to řekli? Už přes rok se znám s jednou slečnou, za tu dobu jsme si na sebe tak zvykli, že k žádně jiné holce nemám tak blízko. Je to všechno bezva a hrozně rád bych s ní byl. Ona mně v poslední době jasně naznačuje, že by taky chtěla. Můj problém je takovej, už od mojí první holky, asi před 3 rokama jsem měl hroznej problém sám se sebou, ty holky za to nemůžou, je to v mé hlavě. Prostě doma s ní jsem úplně normálně, ale jakmile jdeme ven tak se cítím nesvůj. Ve škole se už vůbec s ní nedokážu bavit. Mám pocit, že mě každej sleduje a zajímá ho s kým se to bavím. V hlavě mi koluje, že ta holka není dokonalá, není podle mích snů, ale co si budu namlouvat... Nikdy nenajdu dokonalou a štve mně, že nemůžu v hlavě zapomenout na její nedostatky ve vzhledu, protože ani já nejsem dokonalej a já ji chci mít takovou jaká je a jak ji mam rád jako člověka.  Chtěl bych od vás nějakou pomoc, jak se naučit nehledět na lidi kolem mě když chci být s ní. Možná vám to přijde neuvěřitelné, s kamarády se cítím super a jsem sám sebou, ale s ní mezi lidmi to nejde... Co udělat abych si nepřemítal v hlavě, že ta holka nemá 90 60 90? Minimálně potřebuju zkušenosti a s mojí bázlivostí a nulovým sebevědomím a "blokem" v hlavě jich moc nenaberu. Jestli jsem to popsal blbě a nejde to z toho pochopit, tak to dovysvětlím  Mrkající Díky
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 06. Leden 2010, 23:30:15 »

Odpověz si na to, proč tě zajímá co si ostatní myslí. Až to budeš vědět, napiš sem odpověď.

(a jestli chceš, tak mi pošli na PM fotku, ať to můžu hodnotit objektivně - to jak vypadá - sem fotku nedávej)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 06. Leden 2010, 23:41:51 »

Asi jsem pochopil co tě trápí, i když nechápu smysl a proč...

Třeba by stačilo to překousnout, nějak překonat svůj blok. Dostatečnou motivací by ti mělo být to, že když se neodhodláš zavčas, nebude z toho zdaleka ani to, co máš teď. Tím reprezentuji zkušenosti jiných, který se tu dočteš. "Choval jsem se dlouho kamarádsky a už jsem jen kamarád". Možná ne, ale stejně jak nejde udržovat sirku zapálenou celej den, nebude hořet plamínek touhy další dva měsíce.
Zaznamenáno
.Honza.
Host
« Odpověď #3 kdy: 06. Leden 2010, 23:50:15 »

Třeba by stačilo ....

V tomhle máš pravdu, ona nebude čekat. Ale, já jako doposud introvert s hrozně malým sebevědomím nedokážu být za toho frajera, kterej neřeší řeči ostatních. To mně hrozně mrzí, ačkoli by to nejpíš většina lidí vůbec neřešila. Ale já když jdu po městě, kde poznávám známý lidi, tak se bojím abych nevypadal blbě a jsem hrozně ve všem nejistej.
Zaznamenáno
.Honza.
Host
« Odpověď #4 kdy: 06. Leden 2010, 23:53:24 »


(a jestli chceš, tak mi pošli na PM fotku, ať to můžu hodnotit objektivně - to jak vypadá - sem fotku nedávej)

Zpráva došla? Nejsem si jistý, v outboxu ji nevidím.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 07. Leden 2010, 00:15:48 »

Zažil jsem něco podobnýho... taky jsem měl blízko k jedný holce, oba jsme se chtěli... ale já s ní nechtěl bejt proto, že jsem se za ní jakoby styděl... prostě myslel jsem si, že lidi kolem mě očekávaj, že budu s někym lepšim... a jak to dopadlo?... no, nějak jsme se pohádali a od tý doby spolu nemluvíme Úsměv ... takže žádný ponaučení z toho nemam
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 07. Leden 2010, 00:16:26 »

Zpráva došla. A je to luxusní baba ! Krom jiného krásné vlasy a hezký úsměv a nádherné oči. V čem je problém? Já bych jí bral. A dost možná i radši než 90-60-90.

A když nad tím tak přemýšlím - pokd jsi za introverta a ňoumu, tak není divu, že se všichni koukají a diví, jaktože máš takovouhle holku - mě to tak trochu taky zaráží. Ta holka (od pohledu) vypadá, že je živá, veselá a tak, ne zrovna typ, co by jí přitahovali introverti... myslím, že máš víc štěstí než rozumu.

Co se ti na ní vlastně nelíbí? Já sem se fakt hodně snažil na ní něco najít, co by se mi nelíbilo (nebo nebylo in vzhledem k momentálním trendům) a snad, že by mohla mít o něco hubenější nohy (což mě se teda nelíbí, ale je to in, tak OK - a navíc je to možná úhlem focení) krom toho nevidím jediný důvod proč by nemohla být něco jako HB7 nebo HB8. Myslíš, že kterýkoli z tvých kamarádů by jí nechtěl? Myslíš, že si na ní ukazují lidi na ulici? Řekl bych, že ne ! Úsměv

Mezi námi.... čekal jsem, že bude nějaká taková obyčejná hezká holka, jakejch je na každym rohu 10, ale když to vidim, tak fakt nevim, co řešíš - takhle je luxusní.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 07. Leden 2010, 00:28:14 »

Sakra....jak to Ava popsal, tak bych chtela taky videt Smějící se

Jinak napis sem to, co se ti na ni tak nelibi, ze jsi ochotny se za ni pred lidma stydet. Nebo nestydis se spis za to, jak se k sobe budete chovat? Jak se budes chovat ty a nemas strach z toho, ze si uriznes ostudu prave tim chovanim? (sranda typu podpantoflak, ťuťu ňuňu atd)Otázka
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 07. Leden 2010, 02:02:21 »

Pravda, že tu chybí věk. Ale počítám tak 18 podle slečny. To už je holka spíš šperk, než něco za co by se měl stydět (tutununu).
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 07. Leden 2010, 09:48:32 »

Honza: nechceš jí poslat i mně?
Zaznamenáno

.Honza.
Host
« Odpověď #10 kdy: 07. Leden 2010, 16:13:49 »

Mně je 17 a jí bude za měsíc taky. Má postavu jako její mamka, malá s větším zadkem (nevim jak to napsat líp). Je to dost těžký, když mně dnes kámoš řekl: Jo tahle ta! ta s tim velkým zadkem. A pak přišel odpoledne další kámoš a říká: Ježiš, já vim proč s ní nechceš chodit, fakt není hezká. Jako by to snad tady četli a věděli, že mně to štve... Taky bych chtěl krásnou holku, ale prostě s jinou si teď nerozumím jako s ní... Jako by mí kamarádi tohle nechápali, rozhodně mně ty jejich řeči nepřidávaj. Vztahy v tomhle věku beru jako poznávání chování žen. Byl jsem na plese, kde jsem se zapovídal s jednou krásnou slečnou a nakonec jsme se líbali, byli jsme opilý a druhý  den mně napsala, že nechce vztah a psala mně, že je bezcitná, protože druhý den flirtovala zase s jiným. Tohle mě horzně mrzelo. (stalo se mně to docela nedávno). . Ovšem i já to vím, že ta holčina prostě takovouhle postavu má a nic s tim neudělá, protože to má po mámě... Možná budu bez holky, protože ty moc hezké jsou jen na jednu noc, jak to bývá teď in. A ano, mám strach i z toho, že se neumím chovat já. Ale prostě se bojím, že nemůžu být se slečnou, která mě každým pohledem nepřitahuje  Smutný
« Poslední změna: 07. Leden 2010, 16:34:48 od .Honza. » Zaznamenáno
Raydeeen
Host
« Odpověď #11 kdy: 07. Leden 2010, 16:38:40 »

Jednoduše si vyber, jestli ti záleží na tom, co říkají kamarádi, nebo jestli chceš být s holkou se kterou si rozumíš. A IMO když si to takhle všechno bereš, nemůžeš mít nějakou HB10, protože jak říkáš, ta ti nevydrží. Většinou na jednu noc, anebo tě potom stejně podvede Úsměv
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 07. Leden 2010, 18:08:50 »

Ahoj Honzo, poslal by si mi prosimtě tu fotku ?
btw- Kamrádi třeba jen hodně závidí Úsměv, ale chápu to, mě by do toho také moc nepřidali, kdyby říkali tyto kecy. Takže to moc neřeš a i kdyby, tak co ... každý má jiný vkus a tohle je tvůj život a nikdo ti ho nebere Šťastný. oukej ? Tak pošly, prosím.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 07. Leden 2010, 19:03:56 »

koukej míň na po*no a zvedni si sebevědomí..
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 07. Leden 2010, 19:22:34 »

Otázka je, jestli je problém v tý holce nebo v tobě. Podle toho, co říkal Ava, tak to s ní tak špatný nebude. Problém bude v tom, že nemáš dostatek sebevědomí a sebeúcty k tomu aby sis vážil svého úsudku víc než úsudku lidí okolo tebe.

Sám říkáš, že s ní chceš být, ale když jsi s ní někde ve společnosti, tak z toho máš fofry. Jediný co ti můžu poradit je: "Get over it."
Nemůžu ti poradit nic jiného než věřit sám v sebe a vykašlat se na to, co si ostatní myslí.

A ještě bych měl otázku. Ti tvoji kámoši s někým chodí?  Eh?



Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
.Honza.
Host
« Odpověď #15 kdy: 07. Leden 2010, 19:41:16 »

A ještě bych měl otázku. Ti tvoji kámoši s někým chodí?  Eh?

Chtěl jsem napsat, že ani pořádně nevím, jestli jim můžu kámoši říkat. Jsou to kluci ze třídy a mohl bych je rozřadit asi tak, že jeden to bere tak, že mně říká ať to zkusím a užiju si s ní to dobrý a když to nepůjde tak se nic neděje a aspoň budu o něco zkušenější. Další má holku a když jsem mu řekl, že to chci zkusit a, že mně vadí jak o ní mluví tak teda uznal, že to je hnusný. No a poslední holku nemá... I tak mně to vadí. Je to hrozný, narážky jsem na ní jen od lidí ze třídy slyšel už 4x. U ní doma jsem to vůbec neřešil, ale abych s ní šel někam po škole a předevšema se s ní držel za ruku, natož dal pusu... Přitom já taky nejsem ten dokonalej, kterej je idol všech holek. Můžu být rád, že jsme super kámoši..
Zaznamenáno
Velorex



Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Místo: Severni cechy
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 07. Leden 2010, 19:48:39 »

heh s tou holkou budes chodit ty nebo kamosi? podle me jen zavidi, tak si rozmysli jestli kvuli nim nechas holku se kterou si rozumis a (podle toho co pise ava) je hezka Mrkající zarid se jak to chces ty ne kamaradi
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 07. Leden 2010, 20:31:56 »

Velorex, ale to on právě nedokáže, protože si neváží sám sebe, ale chce, aby si ho vážili ostatní. ale paradoxně funguje obráceně. já si málokdy vážím někoho, kdo má stejný názory, takovýho člověka nepotřebuju. potřebuju někoho, kdo mi dokáže oponovat, abych se nad něčím zamyslel.... a on jen přikyvuje kamarádům.

Honzo však si vezmi absurdní situaci. Tvoji kamarádi s ní chtějí spát, ale ona říká, že nemůže, že chce tebe... a tak ti tvoji "dobří kamarádi" chodí za tebou a odrazují tě. přestaň se pídit po tom, co chtějí po tobě druzí a zaměř se na to, co chceš.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 07. Leden 2010, 20:34:40 »

a teď, když jsem ji voděl na fotce, tak ošklivá není, ale rozhodně není můj typ. každopádně mi příjde hodně nekongruentní jak působý podle body language a tím, jak se oblíká.... řekněme, že bych si takové oblečení představil na někom, kdo působí rozhodněji.

třeba je i ten problém, že ona si je sebou samotnou taky nejistá a tak váháte oba a přenášíte to na sebe.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
.Honza.
Host
« Odpověď #19 kdy: 07. Leden 2010, 20:51:42 »

Myslím, že ona na venek je dost sebejistá a nebojí se si vzít takovýhle oblečení... Dokonce jsme si o tom jednou i psali, co nosí (i jak vypadá), ale nakonec z toho byla hádka   Úsměv Občas mně problikne hlavou jestli se mám trápit přemýšlením jak by to bylo... nebo "složit zbraně" a zůstat s ní kamarád. A pak, že na vzhledu nezáleží jsem si pořád před lety říkal.
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 07. Leden 2010, 20:54:55 »

- Tohle mě dokáže rozčílit... Místo aby si lidi vážili štěstí, místo aby si užívali jeden druhého a byli vděčný za to, že se mají vymejšlí s prominutím kokotiny proč by to nemělo jít. Představ si, že máš poslední tejden svýho života! Co uděláš? Budeš se stresovat nad tím co si myslí "kámoši", nebo pudeš za tou holkou, chytneš jí do náruče, řekneš jí, že pro tebe moc znamená a políbíš ji?! Každej jsme nějakej, nikdo není dokonalej (jenom já k tomu mám fakt blízko  S jazykem ), tak se přestaň zatěžovat blbostma a užívej si života dokud to jde, protože nikdy nevíš co se může podělat... Mrkající
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 07. Leden 2010, 20:55:42 »

na vzhledu záleží. jenže každému se líbí něco jiného. pokud chceš dumat o tom, jestli se ti vlastně vůbec líbí, je jasný, že se ti nelíbí a nech to plavat. čím míň jistej si budeš, tím spíš pohoříš, odkopne tě ona a budeš z toho špatnej
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 07. Leden 2010, 22:16:16 »

Ted si to poradne uvedom : JE TO HEZKA HOLKA.
To ze ma oplacane stehna (to dotvari podle me ten pocit velkeho zadku, ale delaji to nohy) je snad porad lepsi, nez kdyby byla vychrtla kostra. A hlavne, lepsi nemit "luxusni" postavu, nez mit v hlave nasr-no. Má hezký obličej, stihly vrsek a kvuli trochu tuku na nohach prece nezahodis moznost zazit s ni pekne chvile, ne?

A pokud to i tak neprejdes (nejhorsi na tom je, ze tobe to ocividne nevadi, ale vadi ti, ze nebudes koser v ocich pratel), tak je to jen dobre pro tu slecnu. Kdo by chtel mit vztah s nekym, kdo je tak povrchni (pokud tedy opravdu jsi).
Zaznamenáno
.Honza.
Host
« Odpověď #23 kdy: 07. Leden 2010, 22:24:31 »

Ted si to poradne uvedom....

Díky za názor, jsem rád, že se vyjádřilo i něžné pohlaví  Mrkající
Zaznamenáno
redweed
*
Karma: 10
Pohlaví: Ženské
Věk: 50
Místo: Praha
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 07. Leden 2010, 23:10:44 »

Třeba je to tak, že kamarádi chtějí být škodolibí a trochu tě srazit a tím si zvednout vlastní sebevědomí. Pokud to chtějí udělat, tak si nějaký prostředek vždycky najdou. Kdyby měla slečna vzhled bez poskvrnky, vymysleli by něco jiného. Jaký s nimi máš vztah, co si o nich myslíš? Důvěřuješ jim? Nebo je váš vztah spíš o tom, jak se navzájem trumfnete? To je hrozný ty telecí léta.....děsně si tím soupeřením znepříjemňujete život.
Představ si, že jsi jen ty a ta slečna a jde jen o to, jestli se líbí tobě a jestli tě přitahuje. Pokud si na obě otázky odpovíš ano, pak buď šťastný v hezkém vztahu a na případné poznámky "kamarádů" odpovídej po jejich způsobu nebo dej aspoň najevo, že se jejich názory nedáš ovlivnit, že pro tebe nemají žádnou hodnotu. Asi je třeba si vybudovat v kolektivu autoritu, ale je mi jasné, že to není snadné.
Já byla v kolektivu taky ta vysmívaná. Jednou někdo něco plácl a už se to se mnou táhlo a na mě bylo vidět, že mi to vadí. Dodnes si myslím, že jsem ošklivá a když mě někdo chce přesvědčit, že se mu líbím, tak mu to dá dost práce Úsměv
Takže to udělej i kvůli své slečně. Pokud jí samotné taky někdo dává najevo, že má nějaké nedostatky, tak tím dost trpí. Je na tobě, abys ji přesvědčil, že pro tebe je ta nejhezčí a že tě názory jiných nezajímají a ne ji naopak znejisťoval svou nejistotou a nejistým názorem na smysl vašeho vztahu.
Zaznamenáno

Ctnost je jenom nedostatek příležitostí hřešit.
                                                                 M.T.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS