Chci, ale nemůžu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 04:27:37

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Chci, ale nemůžu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Chci, ale nemůžu  (Přečteno 19877 krát)
User-91



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 07. Leden 2010, 23:50:26 »

Když nemůžeš s jistotou říct, jestli můžeš své kámoše nazývat kámoši, tak kašli na to co ti říkají. Nikdo není dokonalý, a ta holčina na tom určitě nebude tak špatně, aby ses musel stydět Mrkající

To, že se moje holka nebude líbit (vzhledově) mým kamarádům, neznamená, že s ní nebudu.

Just do it! Andílek
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 08. Leden 2010, 08:00:55 »

Podle mě by jsi měl cítit, jestli se ti líbí nebo ne. Líbit se a být pěkný je velký rozdíl. Pěkní lidé se nám líbit nemusí a normální lidé, o kterých neřekneme, že jsou pěkní, se nám naopak líbit můžou. Moje holka není sexbomba a jsou i hezčí holky, ale mě se tak líbí ... tak strašně moc líbí ... a to je pro mě důležité (co se vzhledu týče - to, že si rozumíme, je jasné, jinak bychom spolu tak dlouho nechodili).

a) máš nízké sebevědomí a nedokážeš dát svoje rozhnodnutí, že s ní budeš chodit, najevo před kámošema ... to je docela škoda jestli se ti líbí ...
b) rozumíte si, ale nelíbí se ti (ne že není pěkná ... nelíbí se ti)... potom to nemá asi moc smysl nad tím přemýšlet a radši s ní být jako s kámoškou, se kterou si rozumíš Mrkající
c) jiný důvod ... zkus ho popsat Úsměv

Vyber si Mrkající Ale pokud se ti na ní něco líbí nebo pokud se ti ona líbí a zároveň si rozumíte, je jediným možným řešením jít do toho a nemyslet na to, co říkají ostatní. Vem to ještě tak, že kdybyste spolu chodili, najdeš si postupem času spousty dalších věcí, které se ti na ní zalíbí. Jen se tomu nebránit a nedávat na kecy nějakých puberťáků a kamarádů. Jak popsal Ava tu holku, tak si myslím, že bude opravdu kus a věř, že Ava má vkus (troufám si tvrdit... Úsměv )
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
mehari



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Praha/Žacléř City
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 08. Leden 2010, 11:37:29 »

Předem se omlouvám za následující výrazy, ale jinak to fakt nejde. Ser na to, co si ostatní myslí!!! Jestli se budeš v životě zabývat dementními názory dementních lidí, tak jak asi ten život bude vypadat? Přestaň se plácat na jednom místě a udělej, co udělat chceš. "Život je boj, ale jediným vítězem je smrt" (Zakk Wylde). Tak si ksakru ten krátkej život pořádně užij než ta sviňa přijde.
Zaznamenáno

Je umění sníst uhlí a vysrat brikety
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 08. Leden 2010, 11:59:08 »

omg Přestaňte ho do toho všichni tlačit, když je očividný, že jí vlastně nechce. Kdyby jí doopravdy chtěl, tohle by neřešil, se sebevědomím to nemá vůbec co dělat. V životě jsem neviděl člověka, kterej by byl zamilovanej a řešil by, co si ostatní pomyslí. Naopak, lidi, co někoho chtěj, tak dokonce i když často slyšej kritiku, tak jí svym chovánim uplně ignorujou a stejně jsou s tim, koho chtěj...

"Ale prostě se bojím, že nemůžu být se slečnou, která mě každým pohledem nepřitahuje"
Tohle podle mě jasně dokazuje, že se ti vlastně až tak nelíbí a že bys chtěl radši lepší...
Zaznamenáno

.Honza.
Host
« Odpověď #29 kdy: 08. Leden 2010, 14:29:04 »

Chci s ní chodit, ale nemůžu. To je název a tak to i je... Srdce by chtělo, ale oči koukaj po nečem jiným. Je i pravda, že mám malé sebevědomí, protože si podvědomě nechávám schvalovat holku od kámošů. Znám hodně kluků v mím věku, který ještě nemaj holku a nejsou prostě připraveni ji mít, protože nechápou co je podstatný a celkově na to maj jinej pohled... Už jsem sice holku měl, ale když to teď vidím, tak se chovám jak oni. Kdybych se naučil komunikovat a seznamovat se i s jinými děvčaty, bylo by to taky o něčem jiném. Protože tahle si mě našla sama... Ale to už je trochu do jiné diskuse.
Zaznamenáno
redweed
*
Karma: 10
Pohlaví: Ženské
Věk: 50
Místo: Praha
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 08. Leden 2010, 14:55:10 »

D9: Myslím, že máš pravdu v otázce oslepnutí v zamilovanosti, ale buď to platí pro starší a zralé jedince nebo se to možná v reálu zase tak často nestává, aby byl člověk zamilovaný až tak intenzivně, aby neviděl neslyšel. Zamilovanost vzniká na základě nějakých vjemů, kterými na nás působí objekt zájmu. Fyzická přitažlivost je způsobena nějakými chemickými látkami, ale to jestli se do osoby opravdu zamilujeme je ovlivněno i rozumem. Každý máme jiný žebříček hodnot, podle něhož se v takovém případě rozhodujeme, jestli o danou osobu máme zájem nebo ne. Čím jsme mladší a méně sebevědomí, tím více dáme na názor okolí nebo třeba se necháme ovlivnit už jen tím, jak se nám zdá, že na něco budou druzí pohlížet. Ideálem krásy je štíhlá žena, jsme o tom přesvědčováni médii neustále. Mladí si vytvářejí své názory na základě tohoto diktátu. Mají pocit, že partner, který není okolím příliš ceněna, sníží i jejich vlastní hodnotu. Je to prostě otázka sebevědomí a sebehodnocení, jedinec nezávislý na mínění druhých by takový problém prostě neměl, pro ocenění druhého mu stačí jeho vlastní názor.

.Honza. podle mě vlastně teprve uvažuje, jestli se zamilovat. Slečna v některých ohledech splňuje a v některých nesplňuje jeho požadavky na potenciální partnerku. Myslím, že není pravda, že by neměl vůbec zájem. To by o tom nepřemýšlel a nepsal by sem. Třeba jí v podstatě chce a potřebuje jen dostat nějaké potvrzení, že udělá správně, když ten vztah uskuteční. I když možná jeho názor je tak hluboce zakořeněný, že prostě bude ve vztahu stejně působit problémy.

Než jsem to stačila napsat tak tu byla odpověď od Honzy. Takže to vypadá, že jsi rozhodnutý a veškeré teorie jsou naprosto zbytečné....mám pocit, že je to opačne, než píšeš...rozum by chtěl - je to prima holka a rozumíte si, ale srdce nechce - nepřitahuje tě. Možná potkáš nějakou, kterou opravdu chtít budeš, i když nebude dokonalá a okolí tě od ní bude zrazovat. Tak ti přeju, aby sis jí dokázal obhájit sám před sebou i před ostatními !
« Poslední změna: 08. Leden 2010, 15:02:06 od redweed » Zaznamenáno

Ctnost je jenom nedostatek příležitostí hřešit.
                                                                 M.T.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 08. Leden 2010, 15:13:33 »

OK, už taky začínám mít pocit, že se ti fakt nelíbí. A pokud to tak je, tak fakt neni důvod v tom pokračovat.

Vlastně si stejně myslím, že by si zasloužila někoho lepšího než tebe. A rozhodně bych jí nepřál, aby s tebou někde byla, někdo hodí nějakou poznámku a ty místo aby ses choval jako chlap a zastal se jí, tak se začneš stydět s čím že to chodíš. Takovýho jsem jednoho znal a pokaždý když jsem ho viděl, tak jsem měl chuť mu jednu vrazit.

Potřebuješ dospět a pochopit, že názor okolí bys neměl ignorovat, ale neměl by pro tebe být určující.

OT (a to nesouvisí s tebou - jen obecná myšlenka): Často mi přijde, že "outsideři" začnou "ignorovat" okolí a to co si o nich myslí (nezabývají se s tím, co nosí, jestli smrdí, ....) a mají to jakože obranu proti tomu, že je ostatní neberou a ve výsledku je názor ostatních to jediné na čem jim záleží.  
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
.Honza.
Host
« Odpověď #32 kdy: 08. Leden 2010, 15:18:32 »

Máte pravdu... asi jsem naivní a myslel jsem si, že váš názor to změní a zábrana bude pryč.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 08. Leden 2010, 15:34:53 »

Máte pravdu... asi jsem naivní a myslel jsem si, že váš názor to změní a zábrana bude pryč.
Pořád ten samý problém. Potřebuješ potvrzení "zvenku", že to co děláš je správné. Začni se trochu zabývat tím, ajké máš hodnoty. Musíš prostě být schopný rozlišit dobré a špatné. A v tu chvíli bude jen na tobě jestli uděláš "dobrou" nebo "špatnou" věc - a pak si to před sebou zdůvodnit a ospravedlnit. Takhle se jen plácáš jak hard ve větru mezi tím, že si udělal dobře že s ní jsi ale nejsi s ní spokojený, nebo si udělal špatně, že s ní nejsi jen kvuli vzhledu a le víš, že by to stejně nemělo cenu, ....

Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
.Honza.
Host
« Odpověď #34 kdy: 18. Leden 2010, 21:33:00 »

Už to tak dopadlo. Napsala mně, že já sám jsem ji dal jasně najevo, že spolu nemůžem chodit.Je to pravda, teď se do mě můžete opřít jakej jsem blb... Mrzí mě to, protože jsem na ní byl hrozně zvyklej a ikdyž se teď vlastně nic nezměnilo, tak ten pocit je zvláštní. Asi se vrhnu na čtení fóra, abych, měl aspoň nějakou teorii a třeba se i nebál nějakou oslovit. Budu si nalhávat, že se dokážu změnit a nebudu ten stydlín. A díky všem za vaše názory!
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 18. Leden 2010, 22:24:51 »

- Nalhávat si, že se změníš? Blbost, každej se může změnit, stačí si pročíst fórum a zjistíš, že je tady spousta živoucích příkladů. Každopádně, že to nevyšlo teď neznamená, že to nevyjde za nějakou dobu až si to srovnáš v hlavě...  Mrkající
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 18. Leden 2010, 23:44:51 »

"Every journey begins with the first step." (volně přeloženo - nejdůležitější je se rozhodnout a udělat první krok)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 20. Leden 2010, 17:29:32 »

Jestli pořád řešíš, co si myslí kámoši o tvý babě je něco v nepořádku..Asi sem pochopil, co v tobě hlodá, ten pocit znám => získáním uznání od kamarádů si zvednu sebevědomí a rozhodnu se, zda tu holku přijmu nebo ne. Kašli na svý kamarády, tohle je často projevem žárlivosti, že ti jí zošklivují, protože sami ti jí závidějí.
Např. jednu dívku, kterou sem sváděl se mi kaziš*ci snažili zošklivit , ale chtěl sem jí a nic mi v tom nemohlo zabránit.. (chemie je chemieMrkající

Neber si to osobně, ale buď tu holku chci a nebo ne....žádný střed není, pak vznikají pochyby a ty nevíš, co s ní "máš dělat"...(takže si vždycky urči co s ní máš v plánu do budoucna). Takhle to na mne akorát působí, jako že ještě nejsi tolik kongruentní se svými rozhodnutími a stále se ohlížíš přes rameno na ostatní.

Teď už to je jedno, ale do budoucna budeš už určitě vědět.



« Poslední změna: 20. Leden 2010, 17:37:07 od Barzini de Tutto » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 20. Leden 2010, 19:42:19 »

Fuj. Kongruence. Kdo zná soustavy rovnic kongurentní modulo xy, ví Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
FE

Karma: -2
Místo: Ash
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 21. Leden 2010, 21:13:58 »

Tohle je neštěstí v pubertě - většina lidí je v tom období velmi povrchní.
Jestli ji máš skutečně rád, tak do toho jdi. Jestli ti to vyjde, tak ti, kteří mají teď plnou hubu keců, budou za pár let těžce závidět.
Jestli je hodná, milá a celkově ti povahově sedí (a ty jí též), tak tě může potkat daleko šťastnější život než jiné, kteří budou hledat jen "hezký holky"

Jinak tedy pamatuj jedno: "každá žena je krásná. Každá ale jinde a ne každý muž to vidí"
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 21. Leden 2010, 21:23:23 »

A taky platí, že i na té nejkrásnější ti začne něco vadit, dřív nebo později. A bude to tím větší, čím usilovněj si to přehlížel díky její kráse S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
.Honza.
Host
« Odpověď #41 kdy: 28. Leden 2010, 18:14:06 »

Co se dá dělat, fakt jsem asi povrchní. Nevim co víc napsat  Úsměv
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS