Chodit s holkou kterou nemiluju?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
23. Duben 2024, 15:40:58

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Chodit s holkou kterou nemiluju?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 ... 8  Vše Tisk
Autor Téma: Chodit s holkou kterou nemiluju?  (Přečteno 90259 krát)
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« kdy: 10. Prosinec 2008, 22:39:30 »

Nejen že já sám stojím před tímto závažnim rozhodnutim, ale chtěl bych se zeptat aj obecně.
Holky obyčejně odmítám, protože u nich požaduju alespoň základní inteligenci, které se mi však nedostává. Teď se o mě ale pokouší holka, která je kupodivu chytrá a i pěkná. Jenomže nevím jestli má smysl chodit s holkou která sice odpovídá parametrům, ale zkrátka jí nemiluju. Říkám si že bych poté musel zanechat flirtu s ostatníma slečnama a bejt upjatej jen na ní. Ale to se dá těžko když jí nemiluju.


Jaký vy v tom máte zkušenosti? Má to cenu? Preferujete spíše zamilovanost? nebo velekamarádský vztah se všemy fyzickýmy bonusy?


Zaznamenáno
profi
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: KOSTELEC U KŘÍŽKŮ
Příspěvků: 84


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 10. Prosinec 2008, 22:53:15 »

Ja bych do toho šel, aspoň si trochu užiješ ( nemyslím sex, ale takový ten pocit a jistotou když z někým chodíte). Aspoň dokud si nenajdeš někoho lepšího. ( holky to dělají furt, že mají přechodné vztahy, tak proč ne ty). Ale takhle bych to udělal já. To je jen můj úhel pohledu.  Super!
Zaznamenáno

Pravý přítel přijde když všichni odejdou.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 10. Prosinec 2008, 23:02:40 »

ou yeah! green text makes me much wilder!

Šel bych do toho, vždycky se nemusíš zamilovat hned
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 10. Prosinec 2008, 23:43:22 »

Ved na zaciatku ani nemozes vediet, ci tu osobu milujes alebo nie, to pride az casom. Celkovo mi to pride tak, ze sam nevies, co poriadne chces. Na jednej strane sa stazujes, ako si nemozes najst holku, ktora by odpovedala tvojim parametrom a ked ju uz potom najdes, tak sa pytas sam seba (nie nas), ci mas s nou chodit. Podla mna to je len taky pocit neistoty. Stojis pred situaciou, ktoru si nikdy neriesil a bojis sa nejakeho zleho rozhodnutia. Rozhodnutie vsak spravis tak ci tak a nikto ho neurobi za teba. To, ci to bolo dobre rozhodnutie alebo zle vsak budes vediet az potom, ako si ho urobil. Takze nerozmyslaj a konaj pudovo. Bud to pude nebo nepude Šťastný
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 11. Prosinec 2008, 07:07:10 »

Přesně tak, odejít můžeš vždycky.  Mrkající
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 11. Prosinec 2008, 08:36:19 »

Souhlasim s ostatníma. Taky bych do toho šel s tím, že pokud se v tobě neprobudí city, tak odejít můžeš vždycky.

2Bobo: Souhlasim, že na začátku člověk nemůže vědět, jestli tu osobu miluje nebo ne. Ale občas se stane, že jdeš s holkou na první rande a už tam přeskočí nějaká jiskra. A ty prostě víš, nebo spíš chceš se s tou holkou vidět zas a znova. Myslim, že něco takovýho měl Commanch na mysli.
On je teď v takový fázi, kdy ta holka je sice podle jeho představ, ale neni u něj ta touha být s ní co možná nejvíc. Zatim. Může se to časem změnit, ale taky nemusí.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 11. Prosinec 2008, 08:44:51 »

Comanch: do toho bys měl jít, ber to jako výhodu, že je ta holka jak říkáš hezká a chytrá. Když se ti to nebude pozdávat časem, tak to prostě nějak ukončíš do kamarádství.

V horší situaci jsem teď já. O mě se pokouší holka, která není můj typ a jestli je chytrá...je to spíš taková pařmenka, já jsem oproti ní svatoušek. A teď mám stejné dilema. Začít, nezačít? Odejít můžu vždycky, ale ani odcházení není úplně nejsnazší...
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 11. Prosinec 2008, 08:49:03 »

...ale ani odcházení není úplně nejsnazší...

To sem zapomněl zmínit.
Každej ti tady radí, že odejít můžeš vždycky, ale ono to pak neni tak jednoduchý. Jestli to bereš s nadhledem, tak to je v poho. Jestli to ale budeš brát tak, že nechceš tý holce ublížit (tim, že jí řekneš, že ji nemiluješ a odejdeš od ní), tak si to dobře rozmysli
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 11. Prosinec 2008, 12:27:49 »

Jestli to bereš s nadhledem, tak to je v poho. Jestli to ale budeš brát tak, že nechceš tý holce ublížit (tim, že jí řekneš, že ji nemiluješ a odejdeš od ní), tak si to dobře rozmysli

ženský musíš brát jedině s nadhledem. S velkym nadhledem. A bojíš-li se že někomu ublížíš, pak nechoď do lesa
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 11. Prosinec 2008, 14:11:39 »

Jdi do toho, protože holku, kterou budeš milovat už předem a budeš o ní snít, nesbalíš (nebo hůř než v tomto případě)  Šťastný co já bych za to dal, kdyby se o mě pokoušela hezká holka sama od sebe, zatim se o mě pokouší jen takovej ten průměr (fyzicky, co se týká intelektu tak podprůměr)  Šťastný
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 11. Prosinec 2008, 15:12:05 »

Jedna stará pravda říká, že člověk vždycky lituje jen toho, co neudělal... tak se tím řiď a jdi do toho... nebudu ti tvrdit, že to přijde časem, protože to třeba nepřijde nikdy, ale vždycky to bude minimálně dobrá zkušenost a úplně v nejhorším případě (což teď konkrétně moc nepředpokládám) aspoň budeš pro příště vědět, co nechceš... na tomhle v podstatě nejde prodělat...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 11. Prosinec 2008, 16:51:17 »

Já jsem tu před půl rokem řešil něco podbnýho:
http://forum.qark.net/o-zenskych/vztah-z-rozumu/
Skončilo to tehdy tak, že z toho nic nebylo. Byť jsem se snažil sám sebe přesvědčit, prostě to nešlo, jelikož tam ta jiskra fakt nebyla oboustraně.
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 11. Prosinec 2008, 17:17:52 »


protože u nich požaduju alespoň základní inteligenci,


jsem rád, že takovej pohled nemám sám a rád vidím,že nejsem jedinej, kdo je obklopen spíše hloupoučkejma a naivníma holkama.
Možná mi to nebudeš věřit, ale řešim podobnou situaci.
Holka, kamarádka (znám jí dýl, ale tak půl roku se s ní intenzivněji kamarádím).
Před několika měsíci mi řekla, že se jí už pěknou dobu líbím (to fakt nechápu, potkávali sme se jen ve škole a tam jsem byl ten největší lůzr s respektem čáry na přechodu).
Pak jsme se jen kamarádili a hodně si na ní trénuju flirtování, ale nikdy nic nebylo. Hodně to vypadalo, že její zájem upadl, což jsem uvítal, neboŤ jsem jí nikdy nechtěl. No a teď poslední dobou se asi klepla o trám do hlavy, neboť mě furt tahá ven, když sme venku, sami, vidim jak najednou nejsme půl metru od sebe, ale ona je na mě nalepená, kouká mi do očí, dotýká se mě, všiml jsem si že má i hlavu mírně nakloněnou do strany a podobný ty iz, který nepřehlídne ani hňup mého kalibru.
No a  já jsem byl rozhodnut, že tomu dám volný průběh=vyšumí to, budem dál normální kamarádi, nebo se přestanem vídat. Jenže po přečtení tohodle topicu jste mě vyvedli z rovnováhy...
Zaznamenáno
bronox
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 11. Prosinec 2008, 19:08:18 »

Podle mně jenom moc přemýšlíš. Jak píšeš, jestli chodit s holkou, kterou nemiluješ. Přeci si zejtra v 8 neřeknete, od teď spolu chodíme Úsměv. Ber to tak, že doteď si to bral tak, že si s ní nic mít nechtěl, nanejvýš kamarádství... Tím, že si o ní začal přemýšlet jako o potencionální přítelkyni je první kamínek mozaiky. Přemýšlel bys tak, kdyby tě nepřitahovala, nelíbila se ti, nechtěl by si jí dál poznávat ? ..Nepřemýšlel.. Nic jednoduššího, než s ní někam ve dvou vyrazit a hloubš jí poznávat, zjišťovat, jestli je tvůj typ i v dalších věcech není. Tím, že se o ní dozvíš spoustu dalších věcí, ve kterých ti bude imponovat a budeš o ní potom  přemýšlet se do ní začneš zamilovávat. A když ti imponovat nebude a nepřeskočí jiskra.. tak to jemně skončíš..  za mně : LET´S GO...
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 11. Prosinec 2008, 20:05:51 »

Kazisvět:

Asi jsi to špatně pochopil, tady se nedoporučuje chodit s JAKOUKOLIV holkou co o tebe projevuje zájem (zvlášť jestli je hloupoučká)...

Jak píše Comanch, "jeho" holka je chytrá a hezká => tudíž nevidím důvod to nezkusit, i když ji zatim nemiluje

Tvoje holka je jak píšeš hloupoučká a naivní (teda zmínil jsi to v začátku příspěvku že jsi takovýma obklopen, tak soudím že je taková i ona, ale to záleží na tobě, jestli by ti nevadilo chodit s blboučkou holkou) => v tomto případě bych do toho asi nešel 
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 11. Prosinec 2008, 20:10:06 »

Jestli odpovídá parametrům, který sis nastavil, ale prozatím tam něco chybí, tak jediná možnost, jak zjistit jestli to tam bude chybět pořád nebo se to v něco promění je ta, že do toho půjdeš. Taky jsem už párkrát takhle rozmýšlel, jenomže to byly vždycky holky který mi nic moc vzhledově neříkaly, a ani po intelektuální stránce to nebyla žádná hitparáda. Takže jsem do toho nakonec nikdy nešel a myslím si, že jsem udělal dobře. Vím co to je se do někoho postupně zamilovat (samozřejmě s dost bolestivím koncem  Šťastný ) , jenže tady by to prostě nešlo. Takže asi tak no. Ale ty to zkus, je přece chytrá a hezká, ne?  Úsměv
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 11. Prosinec 2008, 23:29:01 »

Bobo:Kdybych mohl, zvýšim ti karmu.
J/R:A kdo se zamiloval do koho?
bronox:Zajímavá úvaha.
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 12. Prosinec 2008, 00:12:48 »

J/R:A kdo se zamiloval do koho?

Když píšu, že jsem řešil něco podobnýho, jak ty, tak tím myslím, že taky ona do mě, Einsteine. (Teda nevím, jestli se přímo zamilovala, ale měla zájem)
...nic na tom nemění ani fakt že situací, kdy to bylo naopak, jsem zatím zažil víc  Smějící se
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 12. Prosinec 2008, 01:20:54 »

Comanch: Je rozdíl mezi "asi jí nemiluju" a "nic k ní necítím" a "vůbec mě nepřitahuje" Úsměv

Jestli tě přitahuje, ale přitom není taková ta jiskra, tak to za pokus stojí, ale jestli už teď víš, že jí nechceš, tak bych řek, že je to zbytečná investice - časová, finanční a konec konců citová Úsměv Ono se to nezdá, ale když s ní budeš chodit, tak to neni taková sranda, jsou s tím i určité nepsané "povinnosti". A jestli si spolu začnete a ty druhý den zjistíš, že to nemá cenu, tak budeš lehce za debila Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 12. Prosinec 2008, 12:55:08 »

Stručně bych to napsal asi takhle:
-přitahuje mě
-jiskra je zatim minimální
-a jdu do toho
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 12. Prosinec 2008, 14:04:58 »

Citace
Stručně bych to napsal asi takhle:
-přitahuje mě
-jiskra je zatim minimální
-a jdu do toho

To je slovo chlapa, takže jako poslední nastupuje Hemelka (Koudelka) ... STS Chvojkovice Brod, zřejmě slušnej oddíl.....
(sorry ale vzpomněl jsem si na Jáchyme, hoď ho do stroje)  Šťastný
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 12. Prosinec 2008, 14:49:00 »

Kazisvět:

Asi jsi to špatně pochopil, tady se nedoporučuje chodit s JAKOUKOLIV holkou co o tebe projevuje zájem (zvlášť jestli je hloupoučká)...

Jak píše Comanch, "jeho" holka je chytrá a hezká => tudíž nevidím důvod to nezkusit, i když ji zatim nemiluje

Tvoje holka je jak píšeš hloupoučká a naivní (teda zmínil jsi to v začátku příspěvku že jsi takovýma obklopen, tak soudím že je taková i ona, ale to záleží na tobě, jestli by ti nevadilo chodit s blboučkou holkou) => v tomto případě bych do toho asi nešel 

Jo, to se omlouvám. S těma hloupoučkejma a naivníma se nekamarádim, nestýkám, vyhýbám se jim. Tadle je je v pohodičce a kouká na věci i tak jakoby s nadhledem...
Zaznamenáno
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #22 kdy: 12. Prosinec 2008, 19:56:01 »

jj dej jí šanci  Mrkající
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 17. Prosinec 2008, 02:30:20 »

to je vul, kaviarovy tousty Úsměv

Je pekna, ma nieco v hlave, a ty ju nechces? Ved milovat ju nemusis po tyzdni co ju poznas. Ale vobec nechapem, co ako cakas, ked ako vravis, splna tvoje poziadavky. Skoro by som povedal, ze sa nechces viazat, ale uzivat si - ale v tom pripade zase nechapem, preco sa s nou aspon nevyspis. Teda suma sumarum vobec ti nerozumiem, o co ti ide, nejak si to vsetko odporuje. Vztah s nou nechces, sex s nou nechces. Na co teda cakas, ze k tebe jedneho dna pride, vies to aspon ty sam? Úsměv Najprv si to asi zrovnaj v hlave - to je moja rada...
« Poslední změna: 17. Prosinec 2008, 02:44:44 od asdf » Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 17. Prosinec 2008, 16:03:48 »

asdf: Kdyby šlo jen o sex, kývnu některé z kamarádek, které mi ho nabízejí. Ale v tom háček není.


Jinak obecně, nějaká vazba se už mezi náma tvoří, ale stále se snažím být ten dominantní. Protože nechci aby nastala situace, že se do ní zamiluju a ona mě odkopne.
Až budou výraznější výsledky tak napíšu. Zatím jen mohu říct že se to den ode dne vyvýjí kupředu, ale né moc závratnym tempem. Možná kvůli tomu že to z části sabotujou moje negy.
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 ... 8  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS