Chodit s holkou kterou nemiluju?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 00:08:49

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Chodit s holkou kterou nemiluju?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3 4 ... 8  Vše Tisk
Autor Téma: Chodit s holkou kterou nemiluju?  (Přečteno 89737 krát)
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 17. Prosinec 2008, 16:41:24 »

Citace
Protože nechci aby nastala situace, že se do ní zamiluju a ona mě odkopne.

ak ti mozem poradit, takto to nikdy neber...Radsej sa x-krat nechat odkopnut, ako sa pripravit o ten pocit, ked ta stekli v bruchu, usmievas sa od ucha k uchu ako debil, a je ti vsetko jedno Úsměv Prijdes o to najlepsie, ak to budes brat tak ako pises...
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 17. Prosinec 2008, 17:38:08 »

stále se snažím být ten dominantní. Protože nechci aby nastala situace, že se do ní zamiluju a ona mě odkopne.

Můžeš bejt dominantní jak chceš, ale tuhle situaci tim vůbec neovlivníš... Proti tomu je jediná obrana, nezamilovat se... ale to zas předpokládám nechceš... takže to neřeš, pokud se to má stát, tak se to stane, ale primárně je kravina řešit, jak to může skončit, když to ještě nezačalo... Šokovaný
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 17. Prosinec 2008, 18:36:12 »

A jak by sis představoval ten váš vztah bez zamilování z tvé strany?
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 17. Prosinec 2008, 22:17:13 »

A jak by sis představoval ten váš vztah bez zamilování z tvé strany?
Představuju si ho jako zamilovanost z obou stran. Jiné varianty nepřipadají v úvahu. A tuhletu holku fakt jen na š**ání nechci. Na to by tu byly jiné expertky. O některých jsem se i zmiňoval např. zde:
http://forum.qark.net/o-komunikaci-a-komunikacnich-tricich/aplikovat-holomraz/
http://forum.qark.net/o-zenskych/hraje-si-se-mnou/
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 17. Prosinec 2008, 22:21:32 »

Protože jsem ještě nikdy neměl opravdu pevnej vztah.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 19. Prosinec 2008, 11:53:01 »

Tak jsme dneska byli se školou na procházce Prahou. Ona tam byla taky. Ale věnovala se spíše svojí kamarádce. A to tak že s ní byla pořád a nepodařilo se mi jí od ní odtrhnout. Tohle mě fakt na holkách sere nejvíc. Po skončení akce jsem jí nabídl zda se nechce projít ještě o samotě. A ona že ne, že jde hnedka s kristínou (ta kámoška) na metro. Tak jsem se sebral a bez rozloučení odešel na tramvaj. Ještě po cestě mi chodili sms, s tím že myslela že pojedu taky metrem a proč jsem se nerozloučil. Fakt mi pomalu příjde že se chce bavit jen přes sms a icq.

btw...jaktože byly smazány některé příspěvky od D9 které předcházely mému minulému příspěvku?
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 19. Prosinec 2008, 16:44:20 »

Chtěl jsem napsat, že je nevyzrálá, a pak mě to došlo. Je to tu zase: neví co chce. Nejdřív jsem myslel, že chce tebe a ty jseš k tomu takovej nerozhodnej, ale koukám, že nic není vyhráno. No, máš na čem pracovat...
Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 19. Prosinec 2008, 17:58:27 »

Mám z toho pocit, že tě chce trošku vytrestat za to, že se jí moc nevěnuješ ( jak píšeš s těma negama), třeba ji přestává ta hra co s ní hraješ bavit. Takže jestli ji chceš běž do toho a snaž se ji svést Mrkající ale napsal si málo informací tak nevim
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 19. Prosinec 2008, 19:21:36 »

Tak jsme dneska byli se školou na procházce Prahou. Ona tam byla taky. Ale věnovala se spíše svojí kamarádce. A to tak že s ní byla pořád a nepodařilo se mi jí od ní odtrhnout. Tohle mě fakt na holkách sere nejvíc. Po skončení akce jsem jí nabídl zda se nechce projít ještě o samotě. A ona že ne, že jde hnedka s kristínou (ta kámoška) na metro. Tak jsem se sebral a bez rozloučení odešel na tramvaj. Ještě po cestě mi chodili sms, s tím že myslela že pojedu taky metrem a proč jsem se nerozloučil. Fakt mi pomalu příjde že se chce bavit jen přes sms a icq.

btw...jaktože byly smazány některé příspěvky od D9 které předcházely mému minulému příspěvku?
jojo, todle s těma kamarádkama je napřesdržku...
a to že se chce bavit jen přes icq a sms, to je taky věc, která mě nehorázně na holkách rejdí...
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 19. Prosinec 2008, 22:24:29 »

Nevím zase zda je správný za ní dolejzat. A podle jejího chování mi přijde že by jí spíše pozvání na instatní rande vyrazilo dech. Ale byl jsem to nakonec já, komu odmítnutí vyrazilo dech.

stegy:K těm informacím. Napiš co chceš vědět!
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 19. Prosinec 2008, 23:50:14 »

Právě jsem jí napsal sms s trošku ironickým podtextem:

Promiň jakej jsem na tebe dneska byl. (dával jsem jí poté na icq trošku kouř) Pozvat holku po 14ti dnesch na procházku je asi jeste moc brzo. Bude to chtít ještě pár týdnů na icq. Nezlob se. Dobrou noc  Úsměv

Její odpověď:
Nezlobim se... A kdyz už tak jen sama na sebe... Měj se hezoučky a krásnou noc pa

Co vy na to?
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #36 kdy: 20. Prosinec 2008, 10:40:59 »

Právě jsem jí napsal sms s trošku ironickým podtextem:

Promiň jakej jsem na tebe dneska byl. (dával jsem jí poté na icq trošku kouř) Pozvat holku po 14ti dnesch na procházku je asi jeste moc brzo. Bude to chtít ještě pár týdnů na icq. Nezlob se. Dobrou noc  Úsměv
Podlejzání a žádnou ironii tam nevidím (možná mi ale jen chybí kontext) - baaaad.
Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 20. Prosinec 2008, 11:59:12 »

Vy spolu nechodíte ven ???  Překvapený Co to pak je za vztah ? Jedině přestaň na icq chodit Mrkající
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 20. Prosinec 2008, 12:41:08 »

ale on jí chce vytáhnout ven, a když jí vytách vzala ssebou dementní kamarádku. taky řekl, že ona chce radši jen sms a icq. a to je ta ironie těch pár týdnů na icq...jestli jsem to správně pochopil
Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 20. Prosinec 2008, 12:50:10 »

Tu ironii jsem pochopil.. pokud to je tak jak píšeš, tak ho chce asi jen jako kamáráda...tohle totiž holka která tě chce nedělá Mrkající
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 21. Prosinec 2008, 03:06:35 »

Kazisvět to pochopil správně. Nejde o to že se chová jako kamarádka. To bych pochopil. Ale nejvíc zarážející na tom je to, že se chová jak kdyby mě milovala, ale zároveň že se stydí. Tak když já udělám něco, abych jí ulehčil takovou věc jako je pozvání na rande tím že to udělám sám, tak odmítne. To je na to to k nepochopení.


btw...dneska jsem byl v jednom metlounskym klubu a vyjela tam na mě nějaká dvacítka. Z prvu jsem si jí nevšímal, ale ona na mě furt zírala a pak mi z ničeho nic podala ruku a představila se. Dávala samý IZ a samý tělesný kontakty. Bylo by to žůžo kdyby tam neměla svýho přítele kterej byl docela vazoun.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 21. Prosinec 2008, 12:59:09 »

Jo to už se mi taky stalo, že mě sama podobně oslovila holka která tam měla přítele, zřejmě si chtěla dokázat že se bude ještě pořád líbit i osatním, nebo nevím co to mělo za účel
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 23. Prosinec 2008, 00:23:22 »

Dneska (resp. včera) jsem s ní byl venku. Sešli jsme se okolo 20h a zamířili si to rovnou do přírody. Byla sice už tma ale i to mělo svoje světlý stránky. S komunikací nebyl absolutně žádnej problém. Možná aj proto že už se známe tak 4 měsíce. Kecali jsme a já jí docela s velkym zájmem sem tam negoval, což mě bavilo a myslim že i celkově uvolňovalo atmosféru. Poté co jsme sešli z osvětlené stezky na cestu mezi stromy kde byla absolutní tma, začala se docela bát. Což byla příhodná chvíle pro fázi 1. Řekl jsem jí přísně: "ty seš jak malá. chyť se mě za ruku a pojď!" No a pak jsem si jí vodil po zbytek procházky tak 1 a půl hodiny za ruku. Další průběh přeskočim. Když jsme došli na zastávku která byla nejblíže jejímu domu, čekala se mnou na bus. Řikal jsem si že jí asi budu muset dát pusu. Když už byl bus blizonko, pokukovala po mě, což bylo jasný znamení že to nechává na mně. Vlepil jsem jí pusu a vlezl do busu. Čili výsledek je ten že už jsem v tom a není cesta zpátky. Poté napíšu jak pokračujem.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 23. Prosinec 2008, 01:54:22 »

EDIT: Až jí budu chtít políbit, mám říct "chtěla bys mě líbat" a dále postupovat podle Mysteriho metody? Nebo jí říct "mám chuť tě líbat". A nebo vůbec nic neřikat rovnou se přisát?
U holky se kterou nemám počáteční vztah bych to neřešil. Ale tohle je individuelní situace.
Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 23. Prosinec 2008, 09:04:20 »

Já bych nic neříkal.. Mrkající
Zaznamenáno
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 23. Prosinec 2008, 11:44:14 »

Asi se přikloním k názoru většiny. Myslím, že dost vztahů vzniká v okamžiku, kdy do sebe ti dva nejsou oboustranně opravdu zamilovaní (milují se), ale pokud je jim spolu dobře, přitahují se, tak i ty city většinou přijdou.
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 23. Prosinec 2008, 14:02:11 »

EDIT: Až jí budu chtít políbit, mám říct "chtěla bys mě líbat" a dále postupovat podle Mysteriho metody? Nebo jí říct "mám chuť tě líbat". A nebo vůbec nic neřikat rovnou se přisát?
U holky se kterou nemám počáteční vztah bych to neřešil. Ale tohle je individuelní situace.

Vůbec nic neříkat.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 23. Prosinec 2008, 14:05:43 »

EDIT: Až jí budu chtít políbit, mám říct "chtěla bys mě líbat"
tak to je drsné Šťastný....
Myslíš, že když ji nic neřekneš, tak ji to nedojde?
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 23. Prosinec 2008, 15:26:16 »

Monny: To ne, ale pak se můžu ušetřit situace že ucukne. Ale to asi neudělá.

Jinak teda nic říkat nebudu. Dík za rady.

Pak ještě jedna otázečka. Včera bylo vlastně naše první rande. Co dárek k vánocům? Já osobně bych se na něj vykašlal. Ale co když ona dá nějakej mně?
« Poslední změna: 23. Prosinec 2008, 15:39:32 od Comanch » Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 23. Prosinec 2008, 15:48:13 »

Tohle vždycky můžeš ošetřit nějakou kravinou, nejlíp plyšákem... prostě něčim, co nikdy neurazí... neni to žádnej velkej dar, ale v tomhle případě je to spíš o tom aktu než o konkrétní věci, kterou dáváš...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Stran: 1 [2] 3 4 ... 8  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS