Chodit s holkou kterou nemiluju?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 16:00:16

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Chodit s holkou kterou nemiluju?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8  Vše Tisk
Autor Téma: Chodit s holkou kterou nemiluju?  (Přečteno 90066 krát)
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #100 kdy: 11. Leden 2009, 20:44:46 »

bavili jste se přes hodinu...a jediné, co tam stále zaznívá...."nevím, co chci" a "proč mě nechceš?"....Je to o ničem, ona si chce užívat zájmu jiných kluků a to v tom ji fakt asi překážíš Šťastný
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #101 kdy: 11. Leden 2009, 21:22:08 »

Podla mna nazor, ktory napisal Ava sa najviac priblizuje skutocnosti. Druha vec, ze do tej holky nikto nevidi a ona si momentalne asi chce fakt uzivat. Lenze keby som sa na nu pozeral ako na nakupujuceho cloveka a na teba ako predavajuceho, tak ten predajca moze nakupujucemu predat hocico, co clovek povodne ani len nechcel (dokonca sa tomu mohol vyhybat), pokial je ten predajca dobry. Cize, ak ona povie, ze chce momentalne len uzivat si, tak ty jej postupnymi krokmi mozes "predat" ten vztah, cize "kupi" si od teba nieco, co povodne vobec nechcela. Vyvolas u nej potrebu, ze to jednoducho chce.

A byt tebou, tak takymto rozhovorom sa po icq (a dokonca aj v reali) vyhybam, pretoze absolutne nic sa nevyriesi a len budete jeden na druheho nahnevani. Z toho rozhovoru si totiz niekolkokrat sam seba iba zhodil. Vyznelo to tak, ze o nu prilis stojis, ze ti na nej neskutocne zalezi a spravas sa ako keby ste spolu zili uz niekolko mesiacov (rokov) a pritom mate uplne cerstvy vztah.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #102 kdy: 11. Leden 2009, 21:31:42 »

Z toho rozhovoru si totiz niekolkokrat sam seba iba zhodil. Vyznelo to tak, ze o nu prilis stojis, ze ti na nej neskutocne zalezi
Jo ale ona sama řikala že se k ní chovám lhostejně. Tak jsem jí to chtěl jen vyvrátit
Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #103 kdy: 11. Leden 2009, 21:54:08 »

No,když nad tím tak přemýšlím,tak jako kdyby ti dávala nějake náznaky,nějake indicie...prostě jak třeba řikala že nemá kredit,(ikdyž udajně měla),že na ni spěcháš,že si ji nezasloužíš,že má obavy,že ti zahne,tohle už něco naznačuje ne? Podivený...Jako jestli tím že ti někdy zahne,nechce dat najevo že: a)někoho má
                                         b)chce volnost,kluky,užívat si
Toto je fakt hodně složité,jsi v tom jak jsem již řekl,zamotaný...cele tady toto je záhadné...něco za tím stojí   Podivený
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #104 kdy: 11. Leden 2009, 23:42:30 »

Z toho rozhovoru si totiz niekolkokrat sam seba iba zhodil. Vyznelo to tak, ze o nu prilis stojis, ze ti na nej neskutocne zalezi
Jo ale ona sama řikala že se k ní chovám lhostejně. Tak jsem jí to chtěl jen vyvrátit

Ja si myslim, ze si jej poslal niekolko smsiek, ked bola prec. To, ze na ne nereagoval, je uz jej problem. A inac dokazat to, ze ti nie je lahostajna sa da aj inac ako tak, ze jej to zacnes hovorit slovami. Mimochodom stale som toho nazoru, ze toto nie je debata, ktora by sa mala s holkou riesit.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #105 kdy: 12. Leden 2009, 14:55:32 »

Mimochodom stale som toho nazoru, ze toto nie je debata, ktora by sa mala s holkou riesit.
Jo ale jak si to pak máme ujasnit? Ona bude žít s tim že mě už nechce a já s tím že ji chci, ale zároveň to o sobě nebudem vědět.
Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #106 kdy: 12. Leden 2009, 17:45:29 »

Comanch,myslím že sis už odpověděl sám,Ona bude žít s tim že mě už nechce a ty s tím že ji chceš...Ty seš v tom strašně zamotanej...možná...já vím že je to blbost...ale pokud už fakt nevíš "co",tak ji dej odkaz na tuto debatu  Mrkající
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #107 kdy: 12. Leden 2009, 21:03:29 »

Mimochodom stale som toho nazoru, ze toto nie je debata, ktora by sa mala s holkou riesit.
Jo ale jak si to pak máme ujasnit? Ona bude žít s tim že mě už nechce a já s tím že ji chci, ale zároveň to o sobě nebudem vědět.

Nechci vsetko hned, vsak ste spolu len chvilu. Treba tomu nechat volny priebeh a casom uvidis, ci sa k sebe hodite.
Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #108 kdy: 12. Leden 2009, 22:23:34 »

2Commanch:

Tak přesně z takovéhle situace mám hrůzu Podivený

Přijde mi, že jste měli ten vztah tak nějak špatně definovaný. Možná by pomohlo, kdyby jsi jí ukázal, že na ní nejsi závislý. Něco ve stylu - "Jestli máš zájem, buď se mnou, já zájem mám. Jestli ne, tvoje chyba, já se budu mít dobře i bez tebe." Když na holce moc visíš, tak jí to nedá, a bude s tebou zametat. Alespoň to je, co jsem já vypozoroval. Nemám za sebou tolik vztahů, abych to mohl skálopevně prohlásit, ale i z toho co všude možně čtu jsem si tím dost jistý.

Pamatuj, že ty jsi ten důležitější ve vztahu. Ona potřebuje tebe, ne naopak! Ty můžeš mít holek kolik chceš. (Takovej frame of mind by jsi měl nejspíš mít.)



Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #109 kdy: 12. Leden 2009, 22:29:54 »

.ale pokud už fakt nevíš "co",tak ji dej odkaz na tuto debatu  Mrkající
To mě taky na zlomek sekundy napadlo, ale naštěstí hned přešlo. Protože to by byla sebevražda. Navíc jsou tu i jiné témata odemne, které se týkají jiných holek.

ICQ PART 2


Dnes jsem mluvil s její spolužačkou (Míša) a tak trošku se jí vyvzpovídal. Ona jí to samozřejmě že řekla.

Melounek ‎(15:42):
nevedela jsem že je to tak zlý...omlouvám se....
Comanch ‎(15:42):
co jako?
Melounek ‎(15:44):
to mezi námaa.....nechvci aby si to dával míše za vinu ale naznačila mi o čem ste si povídali...........je mi to líto....
Melounek ‎(15:44):
omlouvám se ti.....
Comanch ‎(15:46):
míša vykecá všechno
to je jasný
ale ona se jen tak naslepo ptala a já nechtěl lhát
řekl jsem jí ale to samý co tobě
Melounek ‎(15:46):
je mi líto toho že jsem ti do života přidala další zklamání....
Comanch ‎(15:47):
mě už se celkem podařilo zničit všechno to, co se ve mně za tu dobu utvořilo
ale jak říkám
jen to utužolo mojí teorii a zjistil jsem že vyjímky fakt nejsou
myslím konkrétně v tomhle
Comanch ‎(15:48):
takže mi to naopak prospělo že jsem o něco zkušenější
Comanch ‎(15:48):
jinak to vše nemění nic na tom že tě mám rád
Comanch ‎(15:48):
jen už jsem to prostě otočil prudce zpět
Comanch ‎(15:48):
protože tohle není co chci
Melounek ‎(15:50):
me to opravdu mrzí.....
Melounek ‎(15:51):
chci aby si vedel že mi to opravdu enni jedno...
Comanch ‎(15:52):
tak ted už s tim stejně nic neuděláme
Melounek ‎(15:52):
ale to ti asi enni nic platný že...
Comanch ‎(15:53):
nemá smysl to řešit
teď když už vůbec o nic nejde
Melounek ‎(15:54):
ale já enchtela aby to takhle zkončilo........
Melounek ‎(15:54):
ale ty už si to zkončil................asi je to lepší než abych te trápila....
Comanch ‎(15:55):
možná že jsem to ukončil já
ale ty jsi k tomu dala nejednou velký podnět
Comanch ‎(15:56):
navíc to co bylo doposud může být i dál
aniž by jsme si mysleli že spolu chodíme
Melounek ‎(15:56):
já jen nechci aby to zkočilo tak že už si me nepustíš k telu........
Comanch ‎(15:58):
to by nastalo v případě že bych měl nějakou jinou a žárlivou
ale to se nestane
já nechci žádnou
Comanch ‎(15:59):
sám si nechávám svoje nitro proti holkám velmi uzavřený a když už tam někoho pustím tak to není jen tak samo sebou
Comanch ‎(15:59):
prostě jsem si ho jen asi dobře neohlídal
Melounek ‎(16:00):
takže.....už konec.....už....uplne..?
Comanch ‎(16:02):
já nevím jak si to ale představuješ
když není vážnej vztah, tak je to už jen šukání nebo kamarádství
co je u tebe nemít vážnej vztah?
Melounek ‎(16:07):
proste kdyby byl čas tak prožít chvíle hezky a spolu... a ano asi by do toho patřil taky sex.....ale nebyla by to hlavní nápln ....proč.... já nevím...
Comanch ‎(16:09):
neříkám konec
ale ještě to budu muset vstřebat v hlavě
nevím potom jak se k tobě mám chovat atd...

Comanch ‎(16:09):
kdyžtak až večer
ted jdu do práce
budeš tu?
Melounek ‎(16:09):
jj snad ano....
Comanch ‎(16:10):
tak pa
Melounek ‎(16:10):
ahojky



Obecně se má situace tak, že já jsem takový že chci všechno nebo nic. A jelikož jsem nedostal všechno tak teď nechci nic. Ona se ale stále dožaduje své poloviny. Proto mám teďka navrch.


ICQ PART 3


Melounek ‎(22:08):
čekala jsem na tebe..........ale.......asi půjdu páč zítravstávám v 5.....
Comanch ‎(22:11):
chceš abych navázal na tu diskuzi kterou jsme nedokončili? nebo raději ne?
Melounek ‎(22:12):
celou dobu nad tím přemýšlím.....
a hrozne me to trápí...
Comanch ‎(22:15):
to co jsi mi psala není "nevážný" vztah, ale kamarádství
takovýto vztah mám se spoustou kamarádek. Jdem spolu někdy ven a dobře si pokecáme. Potom už ale patříš mezi grupu spousty holek. A už nejsi ta jedna jediná Péťa. Nebudem k sobě upřímní. Alespoň ne já k tobě. Uzavřu se ti tak jako ostatním. Neber to prosím jako nějaké vyhrožování. Ale je to něco co sama chceš a tak ti to dám
Melounek ‎(22:16):
ale já nechci aby si se mi uzavřel....
Melounek ‎(22:17):
a rpoč by si nebyl být uprímný...
Comanch ‎(22:19):
protože 100% upřímný mohu být jenom k někomu kdo se mnou společně kráčí životem a mám k němu velikou důvěru. A to kamarádky nejsou
Melounek ‎(22:21):
to nemá logiku.....jen protože nebudeme mít vážný vztah... tak ve me nebudeš mít důveru....proč mi nemůžeš veřit......asi jsem te zklamala..... ale tohle je jiný tip zklamání....tohle neni žádný podvod nebo neco co schválne jsem udelala...ale jestli by si em mel rád pochopil by si moje potřeby...ale stále jen vídám jen co ty ty ty........
Comanch ‎(22:24):
asi pochopil
ale já je neznám

zatím si mi je popsala jen asi dvěma větama
zajít někam až bude čas ven
a občas sex
nebo tak něco
to je ono?
Melounek ‎(22:26):
ty si to pochopil asi tak že kybych nemela co delat tak bych řekla jestli nemáš čas a trávila s tebou snad nudný chvíle užívala bych si s tebou jen tak....tak ty si myslíš že jsem až tak bezcitná....a bez srdce.....
Comanch ‎(22:28):
je těžký aby jsi mi sama řekla co chceš když to asi sama nevíš
nebo snad ano?
tak mi to řekni
zatím říkáš jen co nechceš
Melounek ‎(22:30):
jo a další co nechci...nechci o tebe přijít.....
Melounek ‎(22:32):
budu muset jít...
Comanch ‎(22:33):
počkej
furt jsi mi ale stále nic neřekla
Melounek ‎(22:34):
asi ti nic víc ted říct nemůžu....
Comanch ‎(22:34):
každý má asi svojí představu o tom co je to chození
moje představa je možná až moc přehnaná
a podle ní si to snažim formulovat
Melounek ‎(22:34):
nebo neumím
Comanch ‎(22:34):
to co chceš ti příjde jako chození? nebo kamarádství?
Melounek ‎(22:35):
asi ani jedno.....
Melounek ‎(22:36):
krásne se vyspi...omlouvám se že musím odejít...
Comanch ‎(22:37):
ještě minutu
zítra o hodině volna
budeš mít čas se někam zašít?
nebo budeš s kristýnou?
Melounek ‎(22:37):
já nejsem její ocas...můžu snad delat co chci....
Comanch ‎(22:37):
proto se tě taky ptám
Melounek ‎(22:38):
a kam zašít?.....
Comanch ‎(22:38):
kamkoliv

taky se mi nechce mrznout venku
ale nikde jinde to asi nebude
prostě si promluvit
Comanch ‎(22:39):
to je to hlavní
Melounek ‎(22:39):
jo...klidne...ráda půjdu..
Comanch ‎(22:39):
tak fajn

tak s tím počítej a řekni to i týně
Comanch ‎(22:40):
už tě nebudu zdržovat
Melounek ‎(22:40):
ano řeknu jí at se mnou na volno nepočítá..
Comanch ‎(22:40):
dobrou noc
Melounek ‎(22:40):
sladké sny...dobrou
Comanch ‎(22:40):
« Poslední změna: 12. Leden 2009, 22:45:58 od Comanch » Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #110 kdy: 12. Leden 2009, 23:39:34 »

Nebudu ti nic radit, protože bych asi neporadil dobře Úsměv Ale strašně ti fandím, aby jste to dali dohromady. Možná to bude těžší než vypadá, holka pořád nemá jasno jak se k tobě chovat.

PS: tak přece jen něco poradím. Určitě přijdi v dobré náladě a hned ji chytni za ruku (jak tu zrovna někdo psal při jeho rande z libka), třeba jí to dá trochu kina Úsměv
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #111 kdy: 13. Leden 2009, 00:07:48 »

Tedat toto je ako telenovela... Uz sa tesim na dalsie pokracovanie.

Ja ani neviem, co si mam o tom mysliet, ale byt na tvojom mieste, tak ked nie je vztah, tak taky nezavazny sukec by som obcas bral.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #112 kdy: 13. Leden 2009, 01:02:44 »

Vysekal si se z toho dobře. Good game Úsměv Já bych neměl nervy na to s ní řešit takovouhle kravinu dokola a dokola. Aniž by ona odpověděla na to na co se celou dobu ptáš a to "jak si to představuje" Úsměv Zdá se, že je v tobě skrytý potenciál.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #113 kdy: 13. Leden 2009, 10:50:28 »

PS: tak přece jen něco poradím. Určitě přijdi v dobré náladě a hned ji chytni za ruku (jak tu zrovna někdo psal při jeho rande z libka), třeba jí to dá trochu kina Úsměv

To jsem dělal snad všechny minulé rande. Ale teď už to bude asi těžší. Nemám na to koule. Raději asi ne

Bobo:Těš sa! Druhá část třetího dílu druhé epizody šesté serie páté sezony naší telenovely příjde již dnes večer okolo 22h až se vrátim z práce.
Za 3 hodiny s ňou jdu ven.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #114 kdy: 13. Leden 2009, 22:53:54 »

Inu musim říct že kočičí teorie zabrala dokonale. Z prvu jsme flirtovali přímo se sexuálním podtextem a mimochodem jsme se nezávazně dohodli že mi dá její červený kalhotky za moje modrý trenky. Pak došlo na vážnou diskuzi a vyříkali jsme si fakt vše. Takhle upřímnej jsem k holce ještě nikdy nebyl. Fakt mazec. Každopádně u mě opravdu klesla na ceně a už jí mám zařazenou o něco níže. Po vážné diskuzi následovalo asi 60 sekund čistého času těsného objetí (libovka) .

Opět jsem nedostal co jsem chtěl - vážný vztah
ale pouze normální chození které mi nabízí každá druhá. Najednou jako bych u ní stratil důvěru a cítím k ní takovej vztah jako s každou normální obyčejnou holkou. Obzvlášť potom co jsme kecali o tom sexu což snížilo dost její cenu. Není to už jako s holkou kterou miluju. Možná se to ještě asi změní, poněvadž je to neustále proměnlivý.

Co se týče icq tak stojí za zmíňku pouze jedna věta kterou jsem jí poslal abych zjistil její reakci.

Comanch ‎(22:09):
Někdy když jsem s tebou, tak mám takový smíšený pocity. Zároveň se od tebe držet co nejvíc stranou a zároveň tě políbit.
Melounek ‎(22:10):
já nekdy to samé...
Melounek ‎(22:12):
promin..ale už opravdu půjdu...krásne se vyspi....pa


Nejvíc mě štve že už jsem k ní stratil takovou tu důvěru. škoda no.......

btw...pardon za gramatické chyby a nesrovnalosti. mám už nějaký to pivo v sobě  Šťastný
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #115 kdy: 13. Leden 2009, 23:59:16 »

Neodpustim si malej rejpavej komentář: termín "vážný vztah" myslim neni odvozen od "brát všechno hrozně vážně"... řešíš věci mnohem víc, než je žádoucí...

mimochodem co je pro tebe "normální chození, který ti nabízí každá druhá"?
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #116 kdy: 14. Leden 2009, 09:11:51 »

Tak přesně to co myslí Aldamir zajímá i mě: Co ti ona nabízí za chození?

Buď jste kamarádi (dobří) nebo spolu chodíte. Mezi tím je akorát úlet a nezávazný sex a to není váš případ tak fakt nevím co ona chce.

Jestli to mělo být tak, že spolu budete pořád, ale nanejvýš se obejmete, tak to je fakt jenom kamarádství. Asi bude potřeba definovat rozdíl mezi "chozením" a "vztahem". Oboje může znamenat to stejné. Ale jak pro koho - třeba pro ni je chození to kamarádství, bohužel to už nepovažuju za chození. Pokud přijdu mezi kamarády a řeknu "tohle je moje holka", tak je to chození, jinak ne.
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #117 kdy: 14. Leden 2009, 09:27:21 »

jen tak mimo...já tě obdivuju, že tady dáváš přímo rozhovory...nechtěla bych někde náhodou potkat svůj dost osobní rozhovor, kde se někomu svěřuju....

A teš nechápu, co nechápeš....vdyť řekla, co chce....Nechce s tebou chodit, ale chce být tvá kamarádka....Proč teda děláš tak důležitého?....
Říkáš, buď vše a nebo nic....tak proč taková diskuse?....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #118 kdy: 14. Leden 2009, 11:09:12 »

Tak toto je čočka Smějící se...boze na tohle bych nemela nervy, to by me zabilo, klobouk dolu, ze to jeste zvladas resit.

Nepamatuju se, ze bych nekdy takhle motala chlapy, takove omacky kolem atd.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #119 kdy: 14. Leden 2009, 16:08:25 »

Monny: Tohle ještě nic není. To co probíráme osobně, to jsou teprve pravé intimní rozhovory. Navíc když nikdo nezná osobně mě a jí taky ne, tak o nic nejde. Vše je naprosto anonymní. Třeba si ty celý rozhovory vymejšlím sám  Smějící se

Petanx + Aldamir:Chození co mi nabídne každá druhá je to, že spolu jen málo kdy někam zajdem ale především to bude jen flirt a nějaký ty pusinky.
Vztah je například to, že nejen kámošům, ale i vlastním rodičům budeš moct říct: "to je moje holka", s tím že ona to bude brát vážně

Cassies:Co mi zbejvá? Už jsem se na to jednou chtěl vykašlat, ale to zas ona ne
« Poslední změna: 14. Leden 2009, 16:12:12 od Comanch » Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #120 kdy: 14. Leden 2009, 17:56:46 »

Comanch: je ti sedmnáct, na supervážný vztahy máš ještě čas... Eh?

nevěřim, že polovina holek v tvym věku bere jako chození to, co ty popisuješ... možná neni od věci nechat věcem trochu volnej průběh a skoncovat s tim ultimátním "buď všechno nebo nic", zbytečně se tím postojem o mnohý připravuješ...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Di-X
*


Be ready for anything.

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha
Příspěvků: 82


Zobrazit profil
« Odpověď #121 kdy: 14. Leden 2009, 20:07:47 »

to Comanch:
Všiml jsem si, že odpovídáš poměrně hodně rychle na ICQ. Andílek Myslim, že v Jak se stát Alfou píšou, že by se mělo odpovídat až za "nějakou" dobu, aby to vyvolávalo dojem, že si zaneprázdněný a nemáš čas řešit pouze jí. Provokatér
Btw, tohle neni rada, tohle je spíš otázka jestli by se na tohle mělo dávat pozor nebo ne... Mrkající   (někdy se nechám totiž unést situací Podivený a odpovídám prakticky okamžitě a ono to opravdu vypadá, že se moc snažíš Smutný)
« Poslední změna: 14. Leden 2009, 20:12:37 od Di-X » Zaznamenáno

petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #122 kdy: 14. Leden 2009, 20:46:47 »

Chození co mi nabídne každá druhá je to, že spolu jen málo kdy někam zajdem ale především to bude jen flirt a nějaký ty pusinky.
To mi nějak zamotalo hlavu, dosud jsem žil v domění, že chození je to, jak píšeš, akorát jste spolu zhruba tak stejně jak ve vztahu. Ale to nebudem řešit, jsou tu důležitější věci. Být tebou zvolím všechno nebo nic, jinak tě to akorát bude omezovat a nakonec zničí
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #123 kdy: 14. Leden 2009, 21:28:50 »

to Comanch:
Všiml jsem si, že odpovídáš poměrně hodně rychle na ICQ. Andílek Myslim, že v Jak se stát Alfou píšou, že by se mělo odpovídat až za "nějakou" dobu, aby to vyvolávalo dojem, že si zaneprázdněný a nemáš čas řešit pouze jí. Provokatér

Pres sms mozna, ale na icq by to pusobilo, ze moc dlouho premysli, co vlastne napsat.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #124 kdy: 14. Leden 2009, 22:06:38 »

Aldamir:Souhlasím s tebou že mám na vztah ještě hafo času. Ale v součaný době jediný co mám je škola a práce. Do práce chodím každej den po škole a nic jinýho nestíhám. Chce to proto nějaké spestření které mi přidá trošku pohody a uklidnění do toho všemožnýho stresu.

Di-X: To jo, ale jediná chvíle kdy se střetnem na icq je když příjdu z práce okolo 22h večer. A to akorát odchází pomalu spát. Takže když bude prodleva větší tak napíše "dobrou" a odhlásí se.

All:Mohl by mi někdo definovat chození? Mám na mysli jak se k sobě musíme chovat, abych i před ní mohl prohlásit že je moje holka.

btw...Dnešní zážitek z práce...cca 2 hodiny zpět
Říkal jsem si že bych si někdy mohl v práci zahrát hru, ale ještě jsem se k tomu nedostal. Dnes byla u nás ovšem jedna taková usměvavá holčina (HB8 - věk asi 20) tak jsem do toho praštil. Zkončilo to tak že mám její telefon a tykáme si (v práci si přirozeně se všema kromě dětí vykám). Ozývat se jí nebudu, ale hra to byla dobrá - popisovat průběh nemá smysl.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS