Chodit s holkou kterou nemiluju?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 15:36:39

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Chodit s holkou kterou nemiluju?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8  Vše Tisk
Autor Téma: Chodit s holkou kterou nemiluju?  (Přečteno 89731 krát)
Di-X
*


Be ready for anything.

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha
Příspěvků: 82


Zobrazit profil
« Odpověď #125 kdy: 14. Leden 2009, 22:15:13 »

Pres sms mozna, ale na icq by to pusobilo, ze moc dlouho premysli, co vlastne napsat.

Tak když to bude dělat stylem:
Rychlá > Pomálá > Rychlá > Rychlá > Pomalá > Rychlá > Pomalá > Pomálá   odpověď - tak to bude vypadat, že moc přemýšlí... (v těch bodech, co jsou kurzívou. Neutrální)

Ale když se na to bude soustředit hned nazačátku rozhovoru a naučí se to dělat stylem Pomalá > Pomalá > -||- odpověď, tak to bude zase vypadat, že je zaneprázdněný... Úsměv

PS: Ale když si to tak po sobě čtu, co sem napsal, tak se to i bojim sem prezentovat, protože mi to připadá jako ujetost rozebírat takhle zbytečnou věc Smějící se, ale  nadruhou stranu, proč ne... Mrkající

(Btw, sorry za OT) Úsměv
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #126 kdy: 14. Leden 2009, 22:16:44 »

Z čehož vyplývá nepsat žádné icq zprávy
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #127 kdy: 15. Leden 2009, 09:45:01 »

...ale pouze normální chození které mi nabízí každá druhá.

Já vím že je to ted trochu "mimo mísu",ale jako chození ti nabízí každá druhá?To musíš být nějaky idol...to jsem jako ještě neviděl no  Super!...
Chci ti říct že asi jak každý na tomto fóru,ti i držím palce,a doufám že vše dopadne tak,jak si si ty přeješ...Hodně štěstí!
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #128 kdy: 15. Leden 2009, 11:05:32 »

...ale pouze normální chození které mi nabízí každá druhá.
Jo, k tomuhle jsem chtěl taky něco napsat. Jako asi jseš moc náročnej nebo co, ale co by plno lidí (třeba já) dalo za takovouto možnost. Mě žádná, opakuji žádná holka nenabízí chození jak píšeš ty - občasné schůzky, oboustranný flirt, pusy atd. Ne. Možná je to tím, že neznám tolik holek co ty (jsem z technické školy no), ale ani ty co znám by něco takovýho nedělaly. A můžu říct, že od toho ani zase tolik nečekám a stačilo by mi to. Chození je fajn, prostě jste spolu, domů si ji zatím každej den vodit nepotřebuju a zbytek už časem vyplyne sám.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #129 kdy: 15. Leden 2009, 15:59:59 »

Idolem asi nebudu, ale chodím momentálně do tanečních a škola na kterou chodím obsahuje 90% holek. + pracovní kolektiv a denně nějaký ty se mnou flirtující zákaznice.

Já bych chtěl aby mi věnovala více času a dávala mi před kamarádkama alespoň občas přednost. Ale jakmile se v naší společnosti objeví její nej. kámoška, což je dost často, jako by mě ani neznala. To moc mrzí a opět mě to přesvědčuje že buď všechno nebo nic - tedy nic...

Ještě uvidíme jak se to postupem času změní. Ale asi bych s tim praštil. Protože mi přináší víc trápení než dobrejch pocitů.
Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #130 kdy: 16. Leden 2009, 11:35:50 »

Takže pokud to chápu tobě vadí,že jde pokecat s kamarádkama.Ale!,tohle je přece normální ne?Možná jsi náročný v tom,že potřebuješ až moc pozornosti.
Cituji:"To moc mrzí a opět mě to přesvědčuje že buď všechno nebo nic - tedy nic..."
Takže "nic" v tomto případě nemusíme rozebírat,protože to je jasné.Ale ted si trochu probereme to "všechno".Všechno si muže představovat každý jinak.Je víc druhů "Všechen".Ted ale probíráme tebe,takže co ty zahrňuješ do "všechno",mužeš si to představovat jako že pro ni budeš jen ty bůh,že bude mít oči jen pro tebe,udělá si na tebe čas,kdy budeš chtít.Taky to mužeš vnímat jako že pro ni budeš "všechno".Nejde jen takto definovat to záhadné slovo.Navíc každý si pod maskou tohoto slovat muže vymyslet X jiných.

Jinak,ještě něco.Já chodím na střední kde je 70%holek,chodím (no spíš,začnu až o prázdninách,ale už jsem tam byl) na brigády ale,nestalo se mi,aby mi chození nabízela každá druhá.Kdyby každá dvacátá mi nabídla chození tak jsem šťastný  Smějící se...vím že to nemyslíš do slova,ale stejnak
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #131 kdy: 16. Leden 2009, 12:58:13 »

Hox: -Máš pravdu že "všechno" je relativní. U mě to znamená to, že by mi měla věřit jako vlastnímu manželovi a když jí něco trápí tak se mi svěřit. Měl bych mít alespoň přibližně takovou cenu jako její nej. kamarádka.  A pokud jsme někde ve společnosti tak si alespoň sedne vedle mě.
-Jinak o ty holky fakt není nouze, ale vím že s každou jinou by to dopadlo ještě mnohem hůř než-li s tou současnou. A tak do toho raději ani nejdu.

A co se týče aktuálního stavu, tak pokus číslo 4168453154 opět nevyšel a nasralo mě to natolik že jsem si řekl "už konec".
Dnes jsme spolu měli společnou cestu domů. Je sice fakt že měla špatnou náladu, ale když jsem jí řekl "dej mi pusu na rozloučenou", odvětila " dneska nic nebude" - ale se zcela vážnym výrazem. To mi příjde jako opravdu dost hnusný. Ona mě snad tahá za nos. Když si píšem tak má hubu plnou keců jak by chtěla šu*at, ale v reálu už mi nedá ani pusu. Mám chuť jí to dát pořádně sežrat. Ale na to jí mám až moc rád. Pokud by naprosto změnila svoje chování tak bych možná byl ještě ochoten dát 3. šanci. Ale to se nestane čili KONEC  Projel jsem to

Neznamená to že nebudu psát dál reporty dokud se tento případ nevytratí uplně.


Ja bych do toho šel, aspoň si trochu užiješ ( nemyslím sex, ale takový ten pocit a jistotou když z někým chodíte)
Tohoto pocitu se mi právě nedostává a je to to, co mi chybí.
« Poslední změna: 16. Leden 2009, 13:01:41 od Comanch » Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #132 kdy: 16. Leden 2009, 13:46:53 »

Podle mě je to ztracenej čas komanči, ta holka tě má evidentně na zábavu a sex od toho nečeká, poohlédl bych se jinde, po nějaké příjemnější, hezží..prostě lepší babě
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Zuzuki
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #133 kdy: 16. Leden 2009, 14:52:30 »

Hox: -Máš pravdu že "všechno" je relativní. U mě to znamená to, že by mi měla věřit jako vlastnímu manželovi a když jí něco trápí tak se mi svěřit.

mě napadá jestli ta důvěra a to co ty píšeš nepříjde spíše časem? když toho spolu hodně zažijete...a ne ve chvíli kdy si řeknete že spolu budete chodit..?
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #134 kdy: 16. Leden 2009, 21:34:50 »

Podle mě důvěra ani nic víc chtěného časem nepřijde. V tomto případě tohle všechno naopak časem odejde, takže bych se poohlídl jinde, tady je to ztráta času a nervů
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #135 kdy: 16. Leden 2009, 22:59:13 »

Porozhlédnu se jinde. Nikoliv na nové ženy ale opět se zaměřím více na školu a kariéru. Je to vlastně něco, co by mělo mít v mém věku mnohem větší prioritu než vážný vztahy.
škoda no.......nevyšlo
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #136 kdy: 17. Leden 2009, 21:22:35 »

Dnešní pokrok.:
5 hodin soustavné hádky na icq (osobně jsme na toto téma hovořili taky, ale je lepší to řešit v pohodlý domova než někde venku kde mi akorát tak zmrzne prdel). Řekl jsem jí že už chci konec našeho vztahu. Nakonec jsem povolil a dohodli jsme se že budeme kamarádi. Já vlastně o nic nepřišel. Její chování ke mně bude stejné ale mně přitom nebudou trápit další okolnosti které měli spojitost se vztahem.
Zaznamenáno
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #137 kdy: 19. Leden 2009, 11:19:09 »

l Nakonec jsem povolil a dohodli jsme se že budeme kamarádi. Já vlastně o nic nepřišel.

hmm to ale nemyslim ze to bude takovy jednoduchy...to by asi chtelo celkem se distancovat od ni.... Ďábelský
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #138 kdy: 19. Leden 2009, 15:19:03 »

l Nakonec jsem povolil a dohodli jsme se že budeme kamarádi. Já vlastně o nic nepřišel.

hmm to ale nemyslim ze to bude takovy jednoduchy...to by asi chtelo celkem se distancovat od ni.... Ďábelský
Což jsem již udělal. Poněvadž její přitroublá kamarádka je doslova její vocas. Laze za ní furt. A já se mezi ty 2 s*át nebudu. Proto se držim vždycky stranou.
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #139 kdy: 19. Leden 2009, 16:32:59 »


Poněvadž její přitroublá kamarádka je doslova její vocas. Laze za ní furt.


todle je příšerná věc....povídám si s kamarádkou a přijde její nejlepší kamarádka a normálně mě od ní vykopně, že si s ní potřebuje nutně pokecat (neviděly se deset minut)
Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #140 kdy: 19. Leden 2009, 16:39:55 »

ježišmarjá... seš v tom koukám pěkně hluboko... měl bys s ní přerušit kontakt úplně...protože tohle nikam nevede a ty to víš, ale stejně když ona něco chce tak ji podlehneš.. prostě ignore list a hotovo  Mrkající
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #141 kdy: 21. Leden 2009, 16:01:51 »

Stručná aktualizace stavu:
Dalo by se to shrnout asi tak, že mi jí přebrala její kámoška. Jakmile s ní jen mluvím tak se docela kámoška se*e. Jsou neustále spolu jako dva milenci a já se tam nesmím ani objevit. K tomu všemu se dotyčná teďka začala náramně bavit s mým kámošem. Ten jí přirozeně odmítá. Myslm že to dělá jen z trucu a nebo mě chce nas*at.
Zaznamenáno
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #142 kdy: 22. Leden 2009, 11:10:01 »

Stručná aktualizace stavu:
 Myslm že to dělá jen z trucu a nebo mě chce nas*at.

ja myslim ze bys mel na ni prestat myslet...myslim ze je to pipka ktera potrebuje nekoho pozornost....tebe mela jako babiku, nejaky jojo ...a to je duuvod ji ignorovat.... Provokatér
Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #143 kdy: 27. Leden 2009, 09:15:52 »

Měl bych mít alespoň přibližně takovou cenu jako její nej. kamarádka


Tak o tomto jsem se bavil s kámoškou...něco na toto téma...a "vysvětlila" mi že s klukem nemůže probírat všechno,i to čemu nerozumíme...snažil jsem se to nějak převrátit,že vlastně muži jsou brouci pytlíci a vše pochopí,ale je to pry trapné probírat s klukem vše...

No pochopil jsem to tak že žena bude s ženou probírat ženské problémy...Protože asi fakt že ti bude vyprávět že má "svoje dny",a nemá náladu a kdesi cosi,nemá cenu.Navíc mi moje "bývalá" holka řekla že když má "dny" tak je víc hádavá,bez nálady...a z toho vyplývá Comanch že kdyby měla stebou řešit vše a nebála se ti nic svěřit tak by asi vztah moc dlouho nevydržel (podle mě)
Zase se třeba s kámoškou pohádá atd...atd...a v tom případě to nemusíš tu špatnu náladu odnášet ty...


No trochu mě zaráži jaks psal  Cituji:"A pokud jsme někde ve společnosti tak si alespoň sedne vedle mě"...no pokud toto udělala není to trochu až urážející? Podivený
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #144 kdy: 27. Leden 2009, 09:55:06 »

No máš pravdu že vše by probírat se mnou nemusela. Vlastně i kdybych chtěl tak to stejnak neudělá. Ale když prostě bude mít nějaký tajemstvý a já o tom vědět nebudu, tak se to dá respektovat ale zamrzí to. Potom už to prostě není pravej pevnej vztah, ale jen jeden z tisíce dalších, obyčejných úletů.
Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #145 kdy: 27. Leden 2009, 15:59:44 »

Já si naopak nemyslím, že by si museli partneři svěřovat úplně všechno. Dokud spolu jenom chodí a nejsou manželé, tak stačí, že je jim spolu dobře a respektujou soukromí jeden druhýho. Některý věci podle mě holka vědět nepotřebuje, a chlapa taky nemusí zajímat všechny její pohnutí mysli. Trocha tajemství je zapotřebí aby udrželo zájem.
Možná to bereš až moc vážně. Zkus slevit z požadavků. Ale je to na tobě.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #146 kdy: 27. Leden 2009, 17:31:14 »

Obecně řečeno : Je dosti těžký chodit s někým, ke komu necítíš lásku nebo důvěru-- Ano leda z rozumu (peníze,modelka=vystavni kousicek,sex atd..)
Sry, nečetl sem si předchozí příspěvky,kdyžtak za to vedení  Smějící se
Muj nazor : ja bych do toho nešel, holku musim milovat a starat se o ní (ne ve všem) ale mít jí pod ochrannou.Rozhodně nebýt v její nadvládě tzv.pod pantoflem

-no to sem asi odbočil, ale musiš si to sestavit rozumově tak, jak ti vyhovuje.(resp-jak cítí tvoje srdce)
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #147 kdy: 27. Leden 2009, 22:02:55 »

Potřebuju mít nějakou jistinu, že to není holka která mě chce jen pro zábavu. A tou jistinou je právě důvěra a její neobyčejná nakloněnost. Pokud tohle holka postrádá, je pro mě jen jedna z mnohých "bílých myší"

btw....teď si opravdu nějak náramně rozumí s mým kámošem. Co to má k sakru znamenat??? Zjistila že já se jako hračka zneužít nedám a tak šla o dům dál?
« Poslední změna: 27. Leden 2009, 22:28:40 od Comanch » Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #148 kdy: 27. Leden 2009, 23:28:54 »

Jde o to v jakým smyslu si spolu rozumějí
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #149 kdy: 27. Leden 2009, 23:50:14 »

Comanch: asi se v tomhle topicu budu opakovat, ale MOC TO ŘEŠÍŠ, na svůj věk dvakrát... podle mě je normální, že každej má určitý věci, který partnerovi neříká a pokud se nejedná o nic zásadního, vztah-ohrožujícího, tak to přece neni problém... s tím svým tvrdohlavým hledáním vysněnýho vztahu, kterej v reálu v podstatě neexistuje, si akorát zbytečně přiděláváš problémy, který bys řešit nemusel... Kroutící očima
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS