Čím to je, čím to je, že dievčatá si vedia "vybrať" ?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Duben 2024, 14:30:15

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Čím to je, čím to je, že dievčatá si vedia "vybrať" ?
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Čím to je, čím to je, že dievčatá si vedia "vybrať" ?  (Přečteno 26500 krát)
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« kdy: 05. Srpen 2007, 09:54:25 »

Ak dokáže niekto odpovedať na otázku: prečo vidím dievča s človekom, ktorý ju ničím nemôže napĺňať? Teda môže ju uspokojiť naoko, možno ju uspokojuje iba ten stav, že ho chcela, aj keď on ju mal na háku, ale, pre hladného niet planého, a teraz sa jej ujme, po dlhom odmietaní iba preto, že je to jednoduché. Ten človek si ju predsa nezaslúži. je to Skryte platonické. Môj najlepší kamarát to spravil od hladu pred istou dobou a teraz sú nešťastní obaja. A ona je ním posadnutá. Popritom by mohli mať obaja zdravé vzťahy. A to je iba jeden z mnohých prípadov. Ja som sa tiež snažil o nejaký vzťah, ale s úprimnou myšlienkou vyzdvihnúť jej ženskosť a venovať sa jej v pravom zmysle slova. Ona si miesto toho vybere nejakého vola...
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 08. Srpen 2007, 14:41:49 »

Preco nic nenapisete? Ci uz nie je co dodat? pytam sa, ako tomu predist? To ak chcem dievca, musim byt neuprimny?
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Stacy
Host
« Odpověď #2 kdy: 08. Srpen 2007, 14:47:29 »

Já popravdě moc nepochopila, o co ti tady jde  Znepokojený Zoufáš si, proč t holky si pokaždé najdou kluky, kteří si je nezaslouží? Znám hodně případů, kdy holka opustila kluka protože dělal, co ji na očích viděl a byl takříkajíc "moc hodný" a utekly za nějakým grázlem, o kterého musely taky tak trochu bojovat, takže někdy z toho vyšel pěkný vztah, kdy se oba snažili nebo to byl grázl v pravém slova smyslu a ona s ním pak byla jen na prášky. Toť vše, co můžu říct.
Zaznamenáno
SteveS

Karma: 0
Věk: 34
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 08. Srpen 2007, 19:34:13 »

Zažil som to isté, prvý krát som sa zaľúbil do jednej slečny, nejako som v tom čase ešte nevedel ako na holky a tak, tak som sa k nej samozrejme správal milo, pekne, bol k nej dobrý, spravil by som pre ňu čo by na očiach videla a pod... a tiež si nedávno našla nejakého vola Úsměv. Beriem to už asi tak že ju mám na háku (a trvalo mi to dosť dlho kým som ju tak začal brať), je to jej život, nech si robí čo chce, ignorujem ju, neriešim to že prečo... Je to ich hlúposť, nie tvoja, ak chcú bojovať o nejakého grázla... v pohode, ak si s tým grázlom zničia život... v pohode, neľutujem ich. Také sliepky ti nestoja za to aby si sa nad nimi trápil... Mrkající
Zaznamenáno
johnny89
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 08. Srpen 2007, 22:29:18 »

V láske vyhráva ten kto ľúbi menej ... Baby to pravdepodobne maju rady ked sa nane kasle .. a tych moc dobrych si nechavaju len ako kamosov alebo ak sa vyznaju v nejakej oblasti tak len ako napr "kamosa na opravu pc "  Smějící se tj zavola a ozve sa len vtedy ak ma nieco pokazene a vtedy je prehnane mila .. a ked jej dotycny neurobi co jej na ociach vidi proste sa naneho vykasle a prestane sa s nim bavit ... holt svet je komplikovany
Zaznamenáno

Nikto sa ma nepýtal či sa mám narodiť , tak mi nekážte ako mám žiť.
"Don´t let a little fear stop you from getting what you want."
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 09. Srpen 2007, 19:53:02 »

A to mam byt aj ja taky arogantny k zenam, aby po mne dychtili? Mne len neda, preco je dievcat tohto typu tak strasne vela? Ako mozu tak lubit cloveka, ktory z nej robi blbu? Hlavne, ze nam zazlievaju, ze nam ide len o sex. Ale ked to tak koniec koncov je, tak im to vyhovuje. No nahlavu.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 09. Srpen 2007, 20:32:28 »

A to mam byt aj ja taky arogantny k zenam, aby po mne dychtili? Mne len neda, preco je dievcat tohto typu tak strasne vela? Ako mozu tak lubit cloveka, ktory z nej robi blbu? Hlavne, ze nam zazlievaju, ze nam ide len o sex. Ale ked to tak koniec koncov je, tak im to vyhovuje. No nahlavu.

tohle jsem kdysi nasel na hlavnim webu Qarka:

"Jenom taková malá poznámečka. Sebevědomí ja alfa a omega všeho a z vlastní zkušenosti vím, jak je těžký děsně žrát nějakou holku a bejt před ní sebevědomej. Protože když jí berete jako samotnou dokonalost…nejúžasnější, nejkrásnější div světa, zákonitě se před ní budete cejtit jako debil a o sebevědomí si můžete nechat jen zdát. Takže vám to nevyjde a ona nakonec bude s někým kdo si ji vlastně nezaslouží, ale dostane ji právě kvůli tomu že jí tak dokonalou nevidí a nežere ji tak moc, dokonce ji může mít jen na sex.
cituju:
"Žena je jako květina. Opravdoví muž o ní pečuje, opěvují krásu, bojí se jí i dotknou, aby se nerozplynula… A potom příjde nějaký osel a sežere jí"

Takže vám zbyde jen se poohlédnout po ostatních a to už půjde v pohodě protože všechny ostatní jsou už pak jen "jedny z mnoha" takže sebevědomí získate tak, že je vám to vlastně jedno a výsledek bude úspěch u holky ne který vám moc nezáleží a v podstatě ji máte jen na sex.
To je moje zkušenost. A teď můžou začít reagovat ty kvanta těch holek s klasickou věto a stěžováním si: "Proč jde klukům jen o to jedno??!"
Ne, klukům nejde primárně o sex, jenže realita nás nutí k takovýmu přístupu!!
Protože nám k tomu holky dávají podmínky a kluci jen přistupují na pravidla hry! Sorry, ale jestli je pravidlem "máš seběvědomí-máš holku" tak se snad už nikdo nemůže divit týhle zvláštní realitě.
A ta realita je: Hodný kluci, co by tý holce snesli modrý z nebe zůstávaj nakonec sami a buď dál čekaj (a že se nemusí dočkat) a nebo se z nich stává 2. typ kluků, a to Frajeři, který jsou pro holky COOL a V POHODĚ a mají všechno na háku. O tenhle typ se holky můžou pozabíjet a pak mě bude někdo se slzama v očích vyprávět, jaký sou kluci svině a že jim jde jen o jedno"
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
SteveS

Karma: 0
Věk: 34
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 09. Srpen 2007, 22:01:15 »

A to mam byt aj ja taky arogantny k zenam, aby po mne dychtili? Mne len neda, preco je dievcat tohto typu tak strasne vela? Ako mozu tak lubit cloveka, ktory z nej robi blbu? Hlavne, ze nam zazlievaju, ze nam ide len o sex. Ale ked to tak koniec koncov je, tak im to vyhovuje. No nahlavu.
No lebo su blbe  Pssst!, cest vynimkam  Úsměv, inak ten citat je svata pravda - takto vznikaju z dobrych chlapcov arogantni grazli ktori maju na haku (a uspech u zien), podla mojho nazoru Mrkající
Zaznamenáno
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 10. Srpen 2007, 14:54:24 »

Lenze ja sa kvoli zenskym nebudem menit, ja mam svoje priority. Aj ked picko sa zo mna hned stat nemusi. Ano sebavedomie je sice zaklad, ale treba vsetko s mierou. Takze ked chcem nejaku zensku, z ktorej som naruby, tak sa k nej mam spravat ako k huse, co si necha so sebou tocit? To by nebolo take zlozite, keby som bol taky magor ako ostatni... Ja som najradsej neutralny. Aj ked nie nenapadny. Lenze to si iba vypocujem, aky som iny a mudry a nenamysleny a tym to konci, pretoze nie som ani trocha obycajny, ani tupucky, ani detinsky... toto su asi tie prave vlastnosti, ktore na dievcata funguju... ale nemozu byt az tak na jedno kopyto. ci hej??? Alebo to bude vekom? Zeny asi dospievaju az po menopauze. a potom uz len revu a stavaju sa z nich semetriky a hysterky. Ja som ochotny aspon jednu pred tymto zenskym prekliatim zachranit, ale nebudem pre to zo seba robit vola. Ja skratka pojdem svojimi metodami a ak sa im take nepacia, tak by sme si nerozumeli.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 kdy: 10. Srpen 2007, 20:04:08 »

Takze ked chcem nejaku zensku, z ktorej som naruby, tak sa k nej mam spravat ako k huse, co si necha so sebou tocit? To by nebolo take zlozite, keby som bol taky magor ako ostatni...
No podle mě se k ní nemusíš chovat jako k huse ani se chovat jako magor. Stačí mít trochu sebevědomí a nedělat ze sebe hodnýho blbce...
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 10. Srpen 2007, 22:11:37 »

Lenze ja sa kvoli zenskym nebudem menit, ja mam svoje priority. Aj ked picko sa zo mna hned stat nemusi. Ano sebavedomie je sice zaklad, ale treba vsetko s mierou. Takze ked chcem nejaku zensku, z ktorej som naruby, tak sa k nej mam spravat ako k huse, co si necha so sebou tocit? To by nebolo take zlozite, keby som bol taky magor ako ostatni... Ja som najradsej neutralny. Aj ked nie nenapadny. Lenze to si iba vypocujem, aky som iny a mudry a nenamysleny a tym to konci, pretoze nie som ani trocha obycajny, ani tupucky, ani detinsky... toto su asi tie prave vlastnosti, ktore na dievcata funguju... ale nemozu byt az tak na jedno kopyto. ci hej??? Alebo to bude vekom? Zeny asi dospievaju az po menopauze. a potom uz len revu a stavaju sa z nich semetriky a hysterky. Ja som ochotny aspon jednu pred tymto zenskym prekliatim zachranit, ale nebudem pre to zo seba robit vola. Ja skratka pojdem svojimi metodami a ak sa im take nepacia, tak by sme si nerozumeli.

jo, ja na to mam stejny nazor jako ty...nebudu ze sebe kvuli zenske delat neco, co nejsem... asi proto jsem porad sam...a ano,dozvidam se jaky jsem chytry atd...


to Augi:

uz me stou ty reci o hodnych blbcich... moc nepobiram fakt, proc bych se k cloveku, ktereho strasne miluju, mel chovat jak k cizimu ne-li hur  Kroutící očima   pokud ji budu milovat, tak asi budu hodnej blbec...pokud ji nebudu milovat (a tim padem se budu chovat jako ne-blbec) tak ale neshledavam nejmensi duvod proc s ni byt  Kroutící očima
« Poslední změna: 10. Srpen 2007, 22:17:30 od ja » Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 kdy: 10. Srpen 2007, 22:37:55 »

uz me stou ty reci o hodnych blbcich... moc nepobiram fakt, proc bych se k cloveku, ktereho strasne miluju, mel chovat jak k cizimu ne-li hur  Kroutící očima   pokud ji budu milovat, tak asi budu hodnej blbec...pokud ji nebudu milovat (a tim padem se budu chovat jako ne-blbec) tak ale neshledavam nejmensi duvod proc s ni byt  Kroutící očima
Ale to, aby ses k ní nechoval jako hodný blbec, neznamená, že se k ní musíš chovat jako k cizímu Vykřičník To jsou dva extrémy, z nichž ten druhý možná také funguje, ale já ho nepraktikuju. Prostě to chce nalézt ideální kompromis mezi hodným blbcem a absolutní ignorací (tj. jako k cizímu) - toto se mi vyplácí. V praxi to může např. znamenat nepsat sms každou hodinu, ale jednou za den, dva. Prostě nebýt pořád k dispozici a kdykoliv přiběhnout jako pejsek - mezi partnery musí imho u dlouhodobého vztahu být aspoň malé napětí, malá nejistota, a v neposlední řadě si Tě musí partnerka vážit (což jde u poslušného pejska dost těžko).
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 10. Srpen 2007, 22:53:35 »

uz me stou ty reci o hodnych blbcich... moc nepobiram fakt, proc bych se k cloveku, ktereho strasne miluju, mel chovat jak k cizimu ne-li hur  Kroutící očima   pokud ji budu milovat, tak asi budu hodnej blbec...pokud ji nebudu milovat (a tim padem se budu chovat jako ne-blbec) tak ale neshledavam nejmensi duvod proc s ni byt  Kroutící očima
Ale to, aby ses k ní nechoval jako hodný blbec, neznamená, že se k ní musíš chovat jako k cizímu Vykřičník To jsou dva extrémy, z nichž ten druhý možná také funguje, ale já ho nepraktikuju. Prostě to chce nalézt ideální kompromis mezi hodným blbcem a absolutní ignorací (tj. jako k cizímu) - toto se mi vyplácí. V praxi to může např. znamenat nepsat sms každou hodinu, ale jednou za den, dva. Prostě nebýt pořád k dispozici a kdykoliv přiběhnout jako pejsek - mezi partnery musí imho u dlouhodobého vztahu být aspoň malé napětí, malá nejistota, a v neposlední řadě si Tě musí partnerka vážit (což jde u poslušného pejska dost těžko).

jo ja to chapu, ale tohle muze fungovat, pokud ji nebudu milovat, ale proste to bude takova lepsi kamoska, ktera se mnou bude i spat...asi to tak ma byt...

Ad. nejistota: nesnasim nejistotu...
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 kdy: 11. Srpen 2007, 08:39:53 »

jo ja to chapu, ale tohle muze fungovat, pokud ji nebudu milovat, ale proste to bude takova lepsi kamoska, ktera se mnou bude i spat...asi to tak ma byt...
Tak to jsi to asi nepochopil. Věř mi, že to takhle může fungovat i pokud se milujete! Stačí se umět trošku ovládat a myslet hlavou. V počáteční fázi vztahu to bývá nejtěžší, ale nejzásadnější...

Ad. nejistota: nesnasim nejistotu...
Jasně, málokdo má rád nejistotu a o tom to právě je! Když Tě holka nebude mít jistého, bude o Tobě přemýšlet a třeba Tě i sama začne dobývat (samozřejmě u ní ale musíš nejprve nějak vzbudit zájem). A právě ta mírná nejistota často vytváří takové to malé napětí, které je imho ve vztahu velmi zdravé...
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 15. Srpen 2007, 23:08:32 »

proc chceme idioty.... protoze se do nich zamilujeme, vytvorime si svou predstavu o tom chlapovi a pak proste nevidime realitu, porad ho omlouvame, pred sebou, pred ostatnima. A proc jsme se do nej zamilovaly? protoze nas zblbly hormony... byl uzasnej, chlapskej, nadherne vonel a takove oci nemel nikdo jinej.. zbytek si nepamatuju
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 15. Srpen 2007, 23:30:57 »

proc chceme idioty.... protoze se do nich zamilujeme, vytvorime si svou predstavu o tom chlapovi a pak proste nevidime realitu, porad ho omlouvame, pred sebou, pred ostatnima. A proc jsme se do nej zamilovaly? protoze nas zblbly hormony... byl uzasnej, chlapskej, nadherne vonel a takove oci nemel nikdo jinej.. zbytek si nepamatuju
No, tak ja si jdu prostřelit hlavu. Dneska mě tu už nehledejte Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 16. Srpen 2007, 07:12:04 »

jo ja to chapu, ale tohle muze fungovat, pokud ji nebudu milovat, ale proste to bude takova lepsi kamoska, ktera se mnou bude i spat...asi to tak ma byt...

Jojo, to je ta ironie. Nac mit babu, ktera o tebe treba i stoji, kdyz se v tom vztahu vlastne sam nemuzes naplno realizovat.
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #17 kdy: 16. Srpen 2007, 08:57:35 »

Kluci vy tu popisujete případy holek, které ještě neví co chtějí. Ženská, která už ví, že tolik šancí nemá u ostatních, bude vděčná jako veverka za oříšky, že má jistotu! Nemůžete od mladé holky čekat, že bude chtít jistotu. I když říká, že ji chce, tak ho*no ho*no zlatá rybko, po chvíli zjistí, že ji to NEBAVÍ a začne hledat ZÁBAVU jinde.
Jistě Šťastný motá se kolem nás víc děvčat z té první skupiny, to je ta překážka...

daemoniack: protoze nas zblbly hormony...
Ne, vy jste se nechaly zblbnout hromony. A to nedělají jen ženy...
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 16. Srpen 2007, 09:32:55 »

daemoniack: protoze nas zblbly hormony...
Ne, vy jste se nechaly zblbnout hromony. A to nedělají jen ženy...

jo zlato, tak pokud se tomuhle dokazes ubranit, tak ses dobrej... myslim, ze nejsem uplne blba a neschopna pipina, co pouziva hlavu jen na to aby ji neprselo do krku... zazila jsem to velmi nedavno a DOOPRAVDY jsem si nemohla vybrat (leda skocit z utesu a utopit se...)
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Unixorn
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 48
Místo: Praha
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 16. Srpen 2007, 11:08:22 »

No, nastesti ti "hodni kluci", co ctou Qarka, se brzy po par stretnutich s realitou nechaji Qarkem presvedcit, ze tudy ne, pratele a stavaji se z nich stastni "ne az tak hodni" kluci, kteri ulovi holku aspon obcas Super!
Co bychom byli bez interfernetu Šťastný
Zaznamenáno
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 16. Srpen 2007, 11:28:02 »

Ako sa mozte zalubit do chlapa za to, ze pekne vonal a to ostatne? To ze sa robi Majstrom sveta, vam monzo tiez imponuje... Ale to nemate ani zaujem troska sa zadivat na jeho sposoby prejavu?
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Mattheus

Karma: -1
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 16. Srpen 2007, 12:09:27 »

Tak to hold chodí ,že ti frajeři a chlapy co se chovaj jako hovada maj holek dost. Pak holky brečej ,že vždy naletí na takový kluky ,ale ony si ty kluky vybírají a ti hodní maj smůlu a zůstávaj samotní a když to chcou zmněnit ,musí být trochu drzejší a udělat ze sebe taky frajery.
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 16. Srpen 2007, 14:13:03 »

Ako sa mozte zalubit do chlapa za to, ze pekne vonal a to ostatne? To ze sa robi Majstrom sveta, vam monzo tiez imponuje... Ale to nemate ani zaujem troska sa zadivat na jeho sposoby prejavu?
tak ten muj se mistrem sveta nedelal... on mel jiste dobre vlastnosti a ty jsem videla. Casem jsem videla i zbytek, ale tak zvane pres ruzove bryle... nebyla jsem schopna to logicky posoudit, zvazit pro a proti. Ja jsem videla, co dela, jak dela, ze je to sobec, nedospelej kluk... ale proste mi to v tu chvili nevadilo, kdyz na to koukam tedka, uznavam, ze se ten clovek nehodi pro vztah, ale nemuzu si pomoc, jakmile ho vidim, slintam jak bernardyn. Myslim, ze jako darce genetickeho materialu pro me deti je good, ale jako otec, kterej by je vychovaval zatim ne. Laska je pekna svine, si vubec nevyberes a litas v tom Smutný
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 16. Srpen 2007, 20:12:49 »

Ja ked sa zalubim do dievcata, tak preto, ze ju mozem zmenit a pomoct jej. Spokojne dievca by som asi nechcel. No co by taka zenska odo mna chcela? Nech je to cokolvek, bolo by to docasne.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 16. Srpen 2007, 23:15:55 »

Jo, to je holt princip společnosti - buďto budeš takovej, jakého si společnost žádá, nebo budeš svůj (ale ne svůj ve smyslu "společenského" být sám sebou - mít vlastní názor a pohrdat autoritama, které mají názor byť jen troškuodlišný) ale holt ve společnosti budeš jen těžko hledat protějška.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS