city k byvalej aj ked mam lepsiu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 16:53:05

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  city k byvalej aj ked mam lepsiu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: city k byvalej aj ked mam lepsiu  (Přečteno 4695 krát)
Treize

Karma: 0
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« kdy: 02. Září 2011, 22:03:33 »

pokusim sa vam co najpresnejsie popisat moj problem lebo si uz zacinam o sebe mysliet ze som jebnuty a niekedy sa dokocna citim ako zenska  Šokovaný

takze mal som priatelku (bola to moja prva vazna znamost) boli sme spolu asi rok a rozisli sme sa pred priblizne 4 mesiacmi
hadali sme sa kazdy tyzden, bola tvrdohlava vsetko muselo byt ako ona chcela nevedela spravit ustupok, sex s nou bol o nicom a ani nebol casty, takmer nikdy mi nedokazala napisat alebo zavolat ako prva, spravit pre mna malickost jej robilo velky problem dokonca ked som sa jej spytal kedy mi nieco navari mi povedali ze ona bude len muzovi varit Šokovaný , taktiez ma dost sral jej styl obliekania proste kazda baba ma na sebe suknu a ona v ryflach, nic co som mu pre spravil si nevazila a takto by som este mohol dlho pokracovat

momentalne mam novu priatelku asi 3 mesiace
ani raz sme sa nepohadali, neni tvrdohlava a ked poviem nieco tak vie ze to plati, sex s nou je skvely a aj casty, sama inicializuje kontakt ja jej skoro ani nidky nepsiem ako prvy, ked ju o nieco poprosim rada to pre mna spravi, uz mi aj uvarila dobre jedlo, a aj celkom dobre sa oblieka proste same dobre vlastnosti

iba ak by som mal porovnat vyzor tychto dvoch bab tak byvala jednoznacne vyhrava

dnes sme sa s byvalou stretli po dlhom case nakolko sme mali triednu schodzku a ja som zase zacal pocitovat tu slabost sa k nej vratit aj ked viem ze vztah s nou by stal za hovno aj tak by som ju chcel a problem nastava ze sme spoluziaci takze sa budeme vydavat kazdy den a neviem jak to vydrzim :/ dnes sme boli aj chvilu spolu teda az ked ostatny spoluziaci odisli tak asi take 2 min sme boli sami lebo sme sa aj mi lucili mal som chut ju k sebe pritiahnut a pobozkat ju ale nastastie ejdine co som spravil ze som sa s nou rozlucil so slovom ahoj ani sa dokonca ani na mna nepozrela neviem ci sa bala alebo nieco


takze neviem ci som jebnuty alebo co ale mam skvelu babu no ja aj tak viac tuzim po byvalej ktora so mnou zachadzala ako so psom  Podivený mali ste uz niekto tento pocit alebo nieco podobne? lebo ako silno nad tym  rozmyslam tak jedine co sa mi na nej paci je vyzor ale aj to sa zahaluje ako moslimka :/
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 06. Září 2011, 00:45:32 »

Stane se. Mě tyhle pocity přešli úplně až po roce. Důležitý je mít rozum v hrsti a mozek v hlavě a ne v kalhotách.

Nemysli na ní.

Nemluv s ní, když nemusíš.

Užívej si jak úžasná je ta tvoje nová a v čem všem je lepší než ta stará Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS