Co a jak holkám vadí?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 07:26:52

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co a jak holkám vadí?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4]  Vše Tisk
Autor Téma: Co a jak holkám vadí?  (Přečteno 56406 krát)
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 08. Červen 2007, 19:27:09 »

fakt slabota... ani prach tam nevidim.. na druhou stranu, dneska jsem zametala!!
jinak prilis cita chlap by se mnou asi nevydrzel - myslim, ze prilisna organizace tupi rozum a schopnost orientace, tudiz je nutne neustale udrzovat aspon trosku chaos, aby se mozek mohl rozvijet Úsměv

Chaos je pro mě báseň a pořádek je přílišná jednoduchost. Měl jsem na pokoji spolubydlícího, který dost dá na svůj zevnějšek a taky přerovnává věci do jedný přímky či linie..Já se nestačil divit a pak jsem pronesl poznámku: Nestačí ti jeden spray? Ten měl hotovou kosmetiku...To bylo k nevíře, jak dlouho býval v koupelně...jednou jsem mu pronesl, že v chaosu je krása a von úplně vyletěl ze židle... Smějící se
Tady nemůžu souhlasit, co je přesně to, co je na chaosu krásného? Je lepší něco optimalizovat k limitě svých možností, nebo to tam fláknout a uvidíme jak se to uhraje? Zatracujete chaos asi jen pro to, že pořádek dá víc práce, sebeodříkání a kázně.

Prostě zbožnuji mít tuhy do pentelky HB hned vedle tuhy B, opodál tuhu F, všechny srovnané v jedné lajně, protože když vím, že potřebuji něco najít, šáhnu na osvědčené místo, najdu to a zkvalitním svůj pracovní proces.  Kdybych měl 10 minut hledat v šuplíku, s cholerickým záchvatem dojít k tomu, že tuhy F došly, no kde to jsme?

Jak vypadá neorganizovaný chlap? Pravděpodobně tak trochu feťáček, hnusné dredy se vši, havajské triko ze second handu s urvanými knoflíky, slogan "zahulíme, uvidíme", s naprostou ignorací, kam jeho život směřuje (je to entropie, dámy a pánové)

Jak vypadá organizovaný chlap? Sestřih na 15mm, vytříbený vkus, pan podnikatel (profesor, továrník, filosof, ředitel ... atd.), ví, co přesně dělá a k jakému cíli směřuje, má úspěch a je oporou ostatním.

Můžem na tohle téma ještě polemizovat, se nebráním.
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 08. Červen 2007, 19:57:06 »

fakt slabota... ani prach tam nevidim.. na druhou stranu, dneska jsem zametala!!
jinak prilis cita chlap by se mnou asi nevydrzel - myslim, ze prilisna organizace tupi rozum a schopnost orientace, tudiz je nutne neustale udrzovat aspon trosku chaos, aby se mozek mohl rozvijet Úsměv

Chaos je pro mě báseň a pořádek je přílišná jednoduchost. Měl jsem na pokoji spolubydlícího, který dost dá na svůj zevnějšek a taky přerovnává věci do jedný přímky či linie..Já se nestačil divit a pak jsem pronesl poznámku: Nestačí ti jeden spray? Ten měl hotovou kosmetiku...To bylo k nevíře, jak dlouho býval v koupelně...jednou jsem mu pronesl, že v chaosu je krása a von úplně vyletěl ze židle... Smějící se
Tady nemůžu souhlasit, co je přesně to, co je na chaosu krásného? Je lepší něco optimalizovat k limitě svých možností, nebo to tam fláknout a uvidíme jak se to uhraje? Zatracujete chaos asi jen pro to, že pořádek dá víc práce, sebeodříkání a kázně.

Prostě zbožnuji mít tuhy do pentelky HB hned vedle tuhy B, opodál tuhu F, všechny srovnané v jedné lajně, protože když vím, že potřebuji něco najít, šáhnu na osvědčené místo, najdu to a zkvalitním svůj pracovní proces.  Kdybych měl 10 minut hledat v šuplíku, s cholerickým záchvatem dojít k tomu, že tuhy F došly, no kde to jsme?

Jak vypadá neorganizovaný chlap? Pravděpodobně tak trochu feťáček, hnusné dredy se vši, havajské triko ze second handu s urvanými knoflíky, slogan "zahulíme, uvidíme", s naprostou ignorací, kam jeho život směřuje (je to entropie, dámy a pánové)

Jak vypadá organizovaný chlap? Sestřih na 15mm, vytříbený vkus, pan podnikatel (profesor, továrník, filosof, ředitel ... atd.), ví, co přesně dělá a k jakému cíli směřuje, má úspěch a je oporou ostatním.

Můžem na tohle téma ještě polemizovat, se nebráním.

 Smějící se Smějící se Smějící se
Ale zase s mírou...nepřehánět s tím.
Chaos se nerovná bordelu, ale takovému složitějšímu řádu.
Samozřejmě, že nemám jedny tuhy v šuplíku, pak na skříni, pak pod postelí...mám je taky srovnaný vedle sebe.
V životě je docela důležitá organizace a bez ní by nic nefungovalo..kolikrát musím ve škole vytrpět kvůli špatné organizaci, kde každej říká něco jinýho a přitom máme dělat něco jinýho a ještě ke všemu nám to oznámí na poslední chvíli..Kdysi germáni vymřeli, páč postrádali řád a organizaci...
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 09. Červen 2007, 10:30:29 »

Paul Denton: filozof s fajn sestřihem, s vytříbeným vkusem a organizovanej????  Smějící se jsi asi žádnýho neviděl ani z rychlíku...
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 09. Červen 2007, 14:39:16 »

Paul Denton: filozof s fajn sestřihem, s vytříbeným vkusem a organizovanej????  Smějící se jsi asi žádnýho neviděl ani z rychlíku...
Proč ne? Není takovej chlap krásnej?

Možná se říká, že na filosofickou fakultu chodí jen samé trosky, někde o tom padlo slovo; ale tak pozor, v září nastupuju na filosofickou fakultu, tak važte své výroky  S jazykem
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #79 kdy: 09. Červen 2007, 16:11:51 »

Proč ne? Není takovej chlap krásnej?

Možná se říká, že na filosofickou fakultu chodí jen samé trosky, někde o tom padlo slovo; ale tak pozor, v září nastupuju na filosofickou fakultu, tak važte své výroky  S jazykem

Spis nez trosky mi pripada, ze student FF vlastne nevi co chce dal delat, a tak studuji jen pro studium. Samozrejme to nelze pausalizovat a ve vetsine pripadu to pravda bude. A osobne ti preju, at jsi vyjimka z pravidla, protoze co jsem videl, tak filosofove jsou opravdu dlouhovlasi, zarostli a neumi se oblekat Úsměv
Zaznamenáno

ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 09. Červen 2007, 16:38:04 »

sice už jsme OT, ale když už se tu tak probírají ti filozofové...
K čemu je takový filozof vlastně užitečný Otázka Tím se nechci nikoho dotknout, jen mě zajímá, co může takový člověk po dokončení VŠ vlastně dělat Otázka
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 09. Červen 2007, 16:47:08 »

sice už jsme OT, ale když už se tu tak probírají ti filozofové...
K čemu je takový filozof vlastně užitečný Otázka Tím se nechci nikoho dotknout, jen mě zajímá, co může takový člověk po dokončení VŠ vlastně dělat Otázka
Publikovat nesmysly, kterým nikdo nerozumí, ale třeba přispěje k duchovnímu rozvoji lidstva.

Když máš dneska svět tak na prachy, co teda takový ekonom může dělat? Snažit se z naší planety země vymáčknout jestě víc pro svoje prasátka do korýtka? Má to nějaký hlubší smysl? Nemá.
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 14. Červen 2007, 06:35:41 »

Jo, studium na filosoficke ti v podstate nic neni... muzes treba ucit, nebo si udelat nadstavbu na jine obory, ale samotna filosoficka ti k nicemu neni. Za filosofovani ti dneska tezko nekdo zaplati  Smějící se

A je pravda, ze ja jsem takovej "filosof" (dobre, v podstate ne, ale smeruju k tomu), mam dlouhe vlasy, bradku, ale oblikat se umim (doufam). Myslim, ze ten popis dlouhe vlasy, neupravene vousy a takove trochu "volnomyslenkarske" obleceni (rozhalena kosile, stary svetr, orientalni sala) k temhle lidem proste patri...
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 14. Červen 2007, 18:16:30 »

fakt slabota... ani prach tam nevidim.. na druhou stranu, dneska jsem zametala!!
jinak prilis cita chlap by se mnou asi nevydrzel - myslim, ze prilisna organizace tupi rozum a schopnost orientace, tudiz je nutne neustale udrzovat aspon trosku chaos, aby se mozek mohl rozvijet Úsměv

Chaos je pro mě báseň a pořádek je přílišná jednoduchost. Měl jsem na pokoji spolubydlícího, který dost dá na svůj zevnějšek a taky přerovnává věci do jedný přímky či linie..Já se nestačil divit a pak jsem pronesl poznámku: Nestačí ti jeden spray? Ten měl hotovou kosmetiku...To bylo k nevíře, jak dlouho býval v koupelně...jednou jsem mu pronesl, že v chaosu je krása a von úplně vyletěl ze židle... Smějící se
Tady nemůžu souhlasit, co je přesně to, co je na chaosu krásného? Je lepší něco optimalizovat k limitě svých možností, nebo to tam fláknout a uvidíme jak se to uhraje? Zatracujete chaos asi jen pro to, že pořádek dá víc práce, sebeodříkání a kázně.

Prostě zbožnuji mít tuhy do pentelky HB hned vedle tuhy B, opodál tuhu F, všechny srovnané v jedné lajně, protože když vím, že potřebuji něco najít, šáhnu na osvědčené místo, najdu to a zkvalitním svůj pracovní proces.  Kdybych měl 10 minut hledat v šuplíku, s cholerickým záchvatem dojít k tomu, že tuhy F došly, no kde to jsme?

Jak vypadá neorganizovaný chlap? Pravděpodobně tak trochu feťáček, hnusné dredy se vši, havajské triko ze second handu s urvanými knoflíky, slogan "zahulíme, uvidíme", s naprostou ignorací, kam jeho život směřuje (je to entropie, dámy a pánové)

Jak vypadá organizovaný chlap? Sestřih na 15mm, vytříbený vkus, pan podnikatel (profesor, továrník, filosof, ředitel ... atd.), ví, co přesně dělá a k jakému cíli směřuje, má úspěch a je oporou ostatním.

Můžem na tohle téma ještě polemizovat, se nebráním.
Podle tohodle, co tu pises si dovolim rict, ze ses tak trochu posuk  Smějící se a jeste vetsi posuk, jestli to fakt delas tak, jak pises  Provokatér
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Palo



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #84 kdy: 23. Srpen 2007, 01:45:39 »

Ještě jsem nepřemýšlel, zda by mi vadilo u holky kousání nehtů, ale bez toho by to bylo určitě lepší...já sám si je nekoušu. Kdysi před lety jsem chtěl zkusit začít, ale asi na to nemám nehty, ukousl jsem prd a akorát mě bolely zuby Smějící se
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #85 kdy: 23. Srpen 2007, 08:37:08 »

Paul Denton: filozof s fajn sestřihem, s vytříbeným vkusem a organizovanej????  Smějící se jsi asi žádnýho neviděl ani z rychlíku...
Proč ne? Není takovej chlap krásnej?

Možná se říká, že na filosofickou fakultu chodí jen samé trosky, někde o tom padlo slovo; ale tak pozor, v září nastupuju na filosofickou fakultu, tak važte své výroky  S jazykem
 

poznamka na okraj: vystudovala sem filosofickou fakultu (dokonce obor filosofie) a filosofa s fajn sestrihem, organizovaneho a s vytribenym vkusem sem tam nepotkala... no mozna prvni dva mesice nez se z nich stalo, co se z nich stalo...pze pres svou originalitu a individualitu jsou filosofove celkem stadni zviratka  Smějící se
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Bloody.ghost

Karma: -3
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #86 kdy: 14. Listopad 2007, 17:52:41 »

Chtěl bych se zeptat , jak vám holky vadí,když kluk ráčkuje ?
POmali se učím vyslovovat R a Ř. R už mi docela jde kromě špatných slov,např černá apod.. Ř mi dělá už větší problémy,neni to sice to šišlavý ř ale jde slyšet...
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #87 kdy: 15. Listopad 2007, 19:26:24 »

Můj názor: normální rozumná holka > 20 let takovou nepodstatnou věc vůbec neřeší...
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #88 kdy: 15. Listopad 2007, 19:40:46 »

Dievčatám sa skôr ráčkovanie páčí, už sme tu o tom niekde písali.
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
Bloody.ghost

Karma: -3
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #89 kdy: 15. Listopad 2007, 21:49:46 »

fakt jo? a nevíte pod jakym názvem to téma bylo?
Zaznamenáno
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #90 kdy: 15. Listopad 2007, 22:00:41 »

Nemusíš hladať tú tému. Proste to povedalo pár dievčat predomnou keď sme si z niekoho robili srandu. A ja neráčkujem, takže to nehovorili len kvôli mne.
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
Stran: 1 2 3 [4]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS