Co a jak holkám vadí?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 22:53:54

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co a jak holkám vadí?
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 4  Vše Tisk
Autor Téma: Co a jak holkám vadí?  (Přečteno 56687 krát)
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« kdy: 14. Leden 2007, 16:31:14 »

Při jedné hospodské diskusi sme s klukama došli k názoru, že existují věci (rysy chování, zlozvyky) který můžou slečnu odradit, i když z chlapskýho pohledu jde o drobnej detail. Takže pište, co vás na toto téma napadá a přítomný slečny nám snad řeknou, jak to vidí
Já tady rovnou předložím první dvě věci:


1) Když si chlap kouše nehty. Vadit to bude asi určitě, ale jde o to jak moc.
Já třeba tento zlozvyk pořád mám a zvláštní je, že to ani nějak nesouvisí s nervozitou, prostě to dělám jakoby ze sportu. Dokonce sem se jednou přistihl v autě, jak jednou rukou řídím a na druhý si hryžu nehet.

2) Tohle už je takový lechtivější téma. Stane se, že když kluk na plese nebo na disku tančí s pěkně tvarovanou slečnou a docela na těsno (nejsme přece malý děcka), tak se mu postaví. Mě se to teda stane často. Většinou se pak snažím trochu odtáhnout , ale stejně to pak vyjde najevo. Slyšel jsem o tom různý názory od "nevadí vůbec" až po "vadí moc". Tak co myslíte vy?
Zaznamenáno
Sordidus



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Praha
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 14. Leden 2007, 16:36:41 »

Citace

2) Tohle už je takový lechtivější téma. Stane se, že když kluk na plese nebo na disku tančí s pěkně tvarovanou slečnou a docela na těsno (nejsme přece malý děcka), tak se mu postaví. Mě se to teda stane často. Většinou se pak snažím trochu odtáhnout , ale stejně to pak vyjde najevo. Slyšel jsem o tom různý názory od "nevadí vůbec" až po "vadí moc". Tak co myslíte vy?

No .. ja na tohle zase slysel nazor ze je to spis roztomily a holku to potesi protoze vidi, ze toho kluka dovede timto zpusobem "ovladnout" Úsměv
Zaznamenáno

i am jack's wasted life
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 14. Leden 2007, 17:02:50 »

1) ja si taky kousu nehty, takze tohle me je uplne jedno

2) tohle je docela mile, ze tomu klukovi pripadam pekna

(ja sem divny exemplar, takze to neberte za bernou minci)

me treba vadi koureni a piti, ale to asi neni zlozvyk nebo rys, a vetsine lidi to normalni prijde...
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 14. Leden 2007, 17:50:47 »

1) kousani nehtu mi prijde dost desny...nechutny...fujky...holku, ktera si kouse nehty bych asi nechtel a kdybych ji chtel, ze by me snad nesmirne necim okouzlila, tak bych se ji to pokousel dost razantne odnaucit, pac je to fakt hrozny

2) to se mi obcas taky stane...rekne nam k tomu neco jeste nejaka jina slecna?
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 14. Leden 2007, 17:56:12 »

sice je to OT ale kdyz uz stim Lee zacal - kousani nechtu u holky by mi bilo asi simpanticke - pusobilo by to na me tak ze ta holka neni urcite nejaka naninka,  nehraje si na ponicku ale je proste nejak prirozene rostla spontalne se chovajici a tak a o blbosti tohoto typu se nejak nezajima coz nabada k tomu si myslet ze ma nejake hlubsi zajmy.

btw. k tomu me napada takova ta reklama na kofolu - jak tam ta cernovlaska jedla v restauraci tim hroznym spusobem, to bylo super Úsměv
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 14. Leden 2007, 18:05:10 »

hezky receno:)
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Leden 2007, 01:12:32 »

Nehty - nechutne, nebrat

postavi.. fajn, funguje :-P
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 15. Leden 2007, 08:39:43 »

Citace: "daemoniack"
Nehty - nechutne, nebrat

postavi.. fajn, funguje :-P

Přesně!
Zaznamenáno

Life is outside!
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15. Leden 2007, 11:29:04 »

nehty? no prijemny zlozvyk to asi neni ale, ze by me to odradilo...? take si je obcas kousu, ale spis vyjimecne...

jinak souhlas s daemoniack...postavi se? rooooozhodne fajn Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Sordidus



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Praha
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 15. Leden 2007, 12:40:04 »

Prave hodne holek mi rikalo, ze jako prvni se divaji jak ma kluk upravene nehty Úsměv .. pokud je ma okousane, krive strihane ... tak v zadnym pripade nechaj ty ruce aby je hladili Úsměv
takze si je kousej max. v soukromi, ale pak si je uprav Úsměv

daemoniack, noghri: zajimalo by me, jak se holky tvari na tuto "upravu" .. samozrejme oceni hezky ruce to jo Úsměv .. ale kdyby ste primo videli kluka jak si pilnikuje nehty Šťastný .. jak by ste se na to tvarili? (jde mi o to .. ze holkam se libi hezke nehty .. ale to "starani se o ne" jim neprijde moc u kluku prijatelne Úsměv)
Zaznamenáno

i am jack's wasted life
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 15. Leden 2007, 15:01:20 »

muj byvalej to delaval, ze si je pilnikoval... ten samotnej akt me nevadi, ale nesnasim ten zvuk pri pilovani:)
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 15. Leden 2007, 15:25:40 »

Sordidus: nevidim duvod proc by mi to melo vadit, nebudu si o nikom myslet ze je divny, protoze si pilnikuje nehty... heh jsem to sem nekde i psala, ze jsem chodila s klucinou, co se nadprumerne staral o svuj vzhled a rozhodne jsem to povazovala a povazuji za klad...

btw muj strejda to dela Šťastný on je tak trochu pedant...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 15. Leden 2007, 15:36:23 »

Taky si nehty koušu, ale když je motivace - slečna - dá se to hoodně omezit Mrkající, to druhý se mi stalo snad jenom jednou a dotyčná si toho myslím nevšimla (pokud ano, nechala si to pro sebe).
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 15. Leden 2007, 15:47:07 »

K pilnikovani nehtu - muze si je strihat, stipat, pilnikovat, chodit na manikuru - no, jedine s cim bych mela mozna problem je to posledni (sama to nedelam). Ale pokud by to nedelal kazdy den, nehty neprelakovaval pruhlednym lakem (pro vyzivu a lesk) a pak jeste svetle ruzovym Úsměv
Bracha si nehty jednu dobu lakoval pravidelne - na nake ty vecerni akcicky a zenske balil prave na to (vetsina z nich mu je totiz mohla jen blede zavidet)

Citace: "B961"
to druhý se mi stalo snad jenom jednou a dotyčná si toho myslím nevšimla (pokud ano, nechala si to pro sebe).

Co mela delat? Zatleskat??
U tohohle me teda napadaj jen dva zpusoby reakce - nevsimnout, vyuzit... zbytek zbytecne uvadi do rozpaku, nebo se pletu???
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 15. Leden 2007, 19:11:14 »

Citace: "daemoniack"

Co mela delat? Zatleskat??
U tohohle me teda napadaj jen dva zpusoby reakce - nevsimnout, vyuzit... zbytek zbytecne uvadi do rozpaku, nebo se pletu???

Vyuzit Smějící se
Zaznamenáno
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 15. Leden 2007, 21:02:47 »

Nehty si nekoušu tak od 10ti let, přijde mi to dost nechutný jak u kluku, tak u holek... Kdybych viděl holku, jak si kouše nehty... no nevím, co bych si pomyslel, ale moc sexy by to na mě rozhodně nepůsobilo. Dost holek si rukou opravdu všímá a pokud budete mít špinavé, neupravené, okousané nehty, asi moc nezapůsobíte. Já se snažím mít nehty upravené a čisté, vetšinou od holky pak slyším něco jako: "jde vidět, že nic neděláš"  Šťastný
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 15. Leden 2007, 22:57:55 »

Smějící se  Smějící se  Smějící se
Já si nikdy nehty nekousal, protože se mi to nelíbí a ani jsem nikdy nepřišel na to, jak je správně kousat. Ale i tak je to humus, hlavně když to vidim u holek. U kluků mě to moc nevadí, protože jsem zvyklej, že to jsou stejně prasata  Stydlivý   Smějící se
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 16. Leden 2007, 02:59:09 »

Nehty si piluji od mladi a prijde mi to normalni asi jako cisteni zubu. Treba mezi solidnimi cisniky jsou neupravene ruce dost tezke faux pas.

Musim dokonce priznat, ze jako dite jsem si nehty dost kousal a prave pilovani me od toho odvedlo. Zkratka jsem ve vypjatych chvilich misto zubu zacal pouzivat pilnicek a skalpel. Navic hezky nehet je vam potom lito znicit. K okusovani naopak na nehtu lakaji vsechny ty svedici zaderky a seschle kuzicky. No, ne? Úsměv
Zaznamenáno
nemalej
*


Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 16. Leden 2007, 07:35:45 »

já si nehty kousal když sem chodil na klavír a na kytaru Tralala  . jelikož sem neměl čas - hodina kytary předtim sem si musel okousat levou pač se to blbe potom hraje a při cestě do sponího patra na hodinu klavíru sem musel stihnout i pravou. přestal sem s tim když sem skončil se zuškou.....
jinak by mi to hodně vadilo kdyby si holka kousala nehty. protože když má holka k sobě takovej přístup tak  podobnej přístup může mít i k případnýmu vztahu
Zaznamenáno

Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 16. Leden 2007, 09:35:40 »

nemalej >

Takze kdyz si holka kouse nehty, kdo vi jakej ma pristup k vztahu... Takze kdyz si chlao kouse nehty, kdovi jakej on ma pristup k vztahu...

Radsi abychom se vsichni drzeli dal od tech, co si kousou nehty a pak se nemusime ptat na to, jestli to holkam vadi, protoze nikdy partnera mit nebudem;)
Zaznamenáno
nemalej
*


Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 16. Leden 2007, 10:03:55 »

ja to myslel jinak. když si holka kouše nehty tak jí je asi celkem jedno jak vypadá jak se chová a je jí jedno s kým chodí. no když si chlap kouše nehty tak to zas až tak hrozný není ne? vemsi třeba tuhle situaci: sme s klukama na soustředění máme večír volno koukáme na telku a prdíme jeden přes druhýho hážem odpadky na zem atd. tohle je  u mladejch kluků docela normální ne? a když se takhle sejdou holky, tak to vypadá podobně?
kluci se malujou nebo si každej den dvakrát mejou vlasy a maj furt strach jestli jim to sluší? jasně, všechny holky taky ne ale k hezčímu vzhledu a opečovávání sebe sama sou asi víc předurčeny ne?

ale ani chlap by si neměl kousat nehty. to máte pravdu
Zaznamenáno

Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 16. Leden 2007, 10:12:49 »

No me neni jedno jak vypadam, sice se nemaluju, nekremuju, nenosim modni veci, presto sou moje rifle, flanelka a botasky vzdy ciste a vlasy mam umyte, chovam se prijemne a partnera si hyckam:)

Zadne kamaradky se kterymy byvh travila dychanky nemam... a akce, pri kterych se schazim s myma kamaradama... lanparty, kofola v hospode...

Takze okousane nehty neznamenaji, ze holce je vsechno jedno, i kdyz takova holka je vetsinou vyjimka (co si kouse nehty, nestara se o sebe)...

A ja se s tim kousanim snazim neco delat, ale kdyz ty nehty rostou tak hrozne rychle a kazdej den si nevzpomenu, ze si je musim o ten novej milimetr zastrihnout a pak mi to hrozne vadi... ale hned doma si ty okousany ostriham...
Zaznamenáno
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 16. Leden 2007, 21:53:46 »

Citace: "Mourn"
K okusovani naopak na nehtu lakaji vsechny ty svedici zaderky a seschle kuzicky. No, ne? Úsměv
Jo, hozně!!! Podivený to je občas můj problém...když sem si nehty piloval, loupali se mi vrsty, tak sem toho nechal a jen stříhám
jo a holka s nalakovanejma okousanejma nehtama... Tralala
Beru, že by si je neměl kousat ani chlap, je to stejně nechutný, ale přesto to podvědomě nějak víc toleruju...
Zaznamenáno

Life is outside!
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 16. Leden 2007, 22:31:10 »

spis holka s nenalakovanejma:)

Ja si je teda nelakuju... proc taky... Ale pravda, ze do spolecnosti bych se s okousanejma stydela... tak se snazim to nutkani zahnat a aspon je zapilovat pilnikem na noziku... ale ja tak nesnasim ten zvuk pri pilovai.,.. se mi z nej dela spatne:(
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 16. Leden 2007, 22:46:09 »

pilnik skoro nepotrebuji, vzdy kdyz jsem doma, prijde otec a nastavi mi zada, ze chce podrbat, pry to umim nejlip... ale spis jsem jedina, co se necha ukecat Smějící se no a jeho svetr take dobre piluje Smějící se
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Stran: [1] 2 3 4  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS