Co je na mně, sakra, divného?!

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 20:40:59

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co je na mně, sakra, divného?!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Co je na mně, sakra, divného?!  (Přečteno 26303 krát)
Nameless

Karma: 1
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« kdy: 04. Květen 2011, 09:40:30 »

Zdravím Úsměv
Podle čeho se rozhodujete, jestli holku oslovíte apod? Předpokládám, že prvotní dojem na vás udělá vzhled. Takže se zeptám trochu jinak: CO vás zaručeně nezaujme nebo rovnou odpudí a naopak přitáhne, zaujme?Jasně, sto lidí, sto chutí, ale určitě existuje něco, co vámi vybrané slečny mají společného(stejně tak jako ty nevybrané). V podstatě nikdy mě žádný chlap neosloví a už vůbec ne něco víc, takže hádám, že problém bude někde ve vzhledu. Nemyslím si, že bych byla vyloženě nějaká ohera, proto mě to trošku zaráží, ale podle všeho mám na sobě NĚCO, čím vás děsím/odpuzuju/nelíbím se/whatever, co bych ráda našla a zbavila se toho. Šťastný Jasně, nejsem zrovna nejprsatější, nejblonďatější, nejhubenější apod., ale pořád bych řekla, že je to aspoň průměr  Šťastný A abych se trochu popsala: vysoká, štíhlá, tmavé vlasy, zelené oči.( Je mi jasné, že je to málo, ale tak aspoň přibližně by to mohlo stačit   Úsměv) A ještě bych dodala, že studuji VŠ technického směru, takže 90% spolužáků jsou chlapi. Úsměv
Zaznamenáno
onsad
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 252


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 04. Květen 2011, 09:47:30 »

No, problém je, že ty spolužáci na technické VŠ většinou nemaj koule na oslovení. A jak hodně vysoká? Jinak mi to přijde OK. Zkus lepší oblečení a dobře sladěné, lepší účes.
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 04. Květen 2011, 09:48:54 »

Když vidím neznámou holku, tak se ani podle ničeho jiného než podle vzhledu rozhodnou nemůžu. Takže ano, první podnět k tomu, jít oslovit holku, je vzhled. Potom už jde i o jiné věci. Osobně mám radši takovou přirozenou krásu než holčinu, která evidentně tráví každý den před zrcadlem 2 hodiny.

Osobně si spíš myslím, že problém je v těch klucích Úsměv Technická škola...na jednu také chodím (zatím SŠ) a ty kluci jsou ve většině případů neschopní na cizí holku promluvit bez toho, aby se nejdřív posilnili alkoholem.

Zkus navázat rozhovor ty. Je mi jasné, že ideální by bylo, aby to udělal kluk, ale to by ses taky mohla načekat a nic z toho.
Zaznamenáno
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 04. Květen 2011, 09:57:09 »

Až na to že si vraj vysoká spĺňaš všetky moje predpoklady. Mimochodom ja som Martin  Smějící se Nie, sranda. Puzzle to povedal všetko tak ako to je, za mňa môžem povedať že sa mi hnusí keď si dá dievča legíny a nezakryje ich vrch Šťastný. Ale to sú také povrchné kraviny. Možno by sme ti lepšie poradili keby nám pošleš svoju fotku.
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
Lucaso
*


Karma: 16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 04. Květen 2011, 10:49:22 »

Odkud jsi? Ideální je se asi s někým z fóra potkat a on tě zhodnotí a řekne, co bys měla vylepšit nebo kde je problém. Případně pošli aspoň fotku (klidně do soukromé zprávy, ať to tu není zveřejněné) a my ti to zhodnotíme Úsměv Na věcech jako barva vlasů, barva očí, velikost poprsí, výška, nezáleží. pod tvým popisem si dokážu představit jak krásnou holku, tak úplně ošklivou.

Úplně hlavní je postava. Cvič, běhej, ať vypadáš dobře. Pak samozřejmě čisté vlasy, čisté padnoucí oblečení, chodit upravená, vonět. Vzhled prostě u holky dělá tak 80%. Na druhou stranu, každá může vypadat krásně, když se o sebe stará.

A taky je pravda, že chlapy na technických školách nemají koule Úsměv
Zaznamenáno

Život je pro mě jen jedno velké divadlo, jedna velká hra. Rozhodl jsem se, že ho zahraju jako by šlo o život.
Přečtěte si scénář, který mi život píše...
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 04. Květen 2011, 11:01:54 »

Všichni komentujete oblečení a je to důležité, souhlasím.
Ale pro mě je daleko důležitější výraz obličeje a obličej jako takový. třeba jsi prostě jen ošklivá v obličejí a to spoustu lidí odradí... nebo se neumíš líčit, ono je lepší občas něco nedělat než to dělat pšatně.
V jakém se pohybuješ sociálním prostředí a jaké jsou tvé kamarádky? taky za nima nikdo nejde? ono i to často ukazuje na to, v jaké společnosti se pohybuješ a pokud jsou to ošlivky, tak kluk zkrátka nepřijde ani za tebou.
Nebo nemáš dostatek sebedůvěry, aby z tebe vyzařovalo to, co vyzařovat má.

Možná vypadáš moc mladá, volíš špatný účes... to může být takových věcí.... hodně záleží i na věku... a ten jsi nenapsala.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
onsad
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 252


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 04. Květen 2011, 11:22:20 »

Jak se říká, nejsou ošklivé ženy, jen líné. A klidně nemusí být hezká, nebo se pohybovat s méně hezkými kamarádkami, ale když bude hezky oblečená, tak by to mělo pomoct. Tam bych začal.
S obličejem nic neuděláš, maximálně namaluješ. Účes lze změnit, postavu taky a oblečení taky. Někdy i chování. Úplně odpudivé mi přijde nějaké typicky neženské oblečení, nebo prostě oblečení typu: "Je mi to jedno, snad nejsi pokrytec." Smějící se
Zaznamenáno
Nameless

Karma: 1
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 04. Květen 2011, 12:33:22 »

co mate proti vysokym zenskym? Smějící se merim asi 178cm,vaha kolem 60kg,hybu se pravidelne,takze postava snad ok.vlasy si myju,dbam na hygienu,dokonce se i maluju Šťastný
S kamaradkama je to slozitejsi - mam asi 3(zadane),jinak s zenskyma nevychazim,nechapu jejich mysleni,takze mam spis kamarady.
Fotku bych teoreticky mohla jako PM poslat,aaale radsi bych se bez toho obesla Šťastný
A moc dik za reakce Úsměv
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 04. Květen 2011, 13:10:46 »

onsade, s obličejem uděláš dost, právě tím malováním nebo správně zvolený účes ti také může zakrýt nebod srovnat "nedokonalosti" obličeje.

Tak podle toho, co popisuješ, tak tlustá rozhodně nejsi. a ty říkáš, že tě chlapi neoslovují? ani v baru, ani na ulici, ani na jiných akcích jako jsou plsesy apod? tak pokud nechceš čekat na svého prince,t ak mu běž naproti:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
grissirg

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 04. Květen 2011, 13:13:25 »

Ahoj ...

Som tu nový ale zaujala ma táto debata. Padli tu názory že záleží na oblečení, a tvári. Jasné že ak by si sem dala foto ludia by ta ohodnotili ale podla mna by to nebolo vobec objektivne. Za svoj život som mal niekolko zien a viem porovnat rozdiely a odporucit ti nieco z toho co som odpozoroval. Jasne na technickej skole je to tak ako tu bolo povedane ... sam som taku studoval mal som frajerku zo strojariny a poznal velke mnozstvo kamosov ktori len sedeli pri pive a dokazovali si nieco hranim hier a stolneho futbalu a frajerku mi zavideli. Naozaj na tej skole je malo ludi ktori by sa odvazili flirtovat so zenami. Ale comu ja napriklad neodolam je usmev a farby. Dalej slusnost. Jednoducho ak niekam prides usmievaj sa na ludi ktory sa usmievaju na teba. Maj dobru naladu. Obliekaj sa netradicne a pouzivaj farby, sede oblecenie vo mne evokuje konzervativne dievca. Rovnako bezny uces alebo dokonca vlasy v cope. Myslim si ze viac sexi je ked ich maju zeny rozpustene alebo maju nejake mikado na hlave. Ked su hrave maju na sebe doplnky (ale s mierou). Ale zaklad je aj tak usmev. Moja byvala frajerka o ktorej som pisal bola charizmaticka usmievava a nemala problem sa zoznamovat - ja som bol vtedy totalne nespolocensky a jedine co ma k nej doviedlo bolo ze kamos siel po jej spolubyvajucej. Nakoniec som skoncil pred otazkou bud nieco spravis alebo si mimo hru. Rozhodol som sa nieco spravit Mrkající.

Je pravda ze ak si pekna a zaroven taka ako som pisal problem moze byt aj v tom ze sa ta chalani boja oslovit ... povedia si ze si mimo ich dosah ze by si nemala zaujem. Ale na tych sa vykasli Mrkající. Ved zober este nejake ostatne dievcata z internatu a chodte niekam na diskoteku alebo vecer si sadnut do baru. Verim tomu ze ta niekto najde co sa k vam bude chciet pridat.
Zaznamenáno
Lucaso
*


Karma: 16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 04. Květen 2011, 13:59:41 »

Ono pokud budeš chtít opravdu nějakou konkrétní radu, která se má týkat přímo tebe, fotka bude nejlepší řešení.

Pokud budeš vypadat nějak "obstojně" a usmívat se (za holkama se špatnou náladou nechodím tak rád Úsměv ), tak by v tom byl čert, aby za tebou nějaký nepřišel. Bohužel kluci i když se jim líbíš, tak se většinou bojí a neosloví tě. Když budeš ale chodit na místa, kde jsou posilněni alkoholem (kluby), tak tě budou oslovovat častěj. A nebo se ti někdy poštěstí a narazíš na někoho z nás Šťastný
Zaznamenáno

Život je pro mě jen jedno velké divadlo, jedna velká hra. Rozhodl jsem se, že ho zahraju jako by šlo o život.
Přečtěte si scénář, který mi život píše...
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 04. Květen 2011, 14:14:00 »

Což je pravda, že narazit na pick upera je radost, protože pick uper nemyslí jen na sebe, ale o holku se zajímá.... což někteřá zde zatím nepochopili...

Jinak jak psal Lucaso, tak je pravda, že krásné ženy mají právě ten problém, že je neoslovuje tolik chlapů jako ty hezké, protože si chlapi zkrátka nevěří.
Mám to od kamarádky, která patří k těch krásným, už několik známých ji ohodnotilo na 10ku a říkala, že ji moc chlapů neoslovuje. Že si spíš troufne nějaký podnikatel nebo sportovec, ale takový nějaký obyčejný kluk, to se nestává často.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 04. Květen 2011, 15:17:44 »

kdyz rozvinu onsadovu a puzzle myslenku ze se ti kluci proste boji te oslovit, myslim ze je velice ucine pusobit tak, aby to v klukovi vyvolavalo dojem ze na tebe ma. Protoze pokud muzu mluvit za sebe, mam opravdu casto u holek treba na MFF nebo jaderce pocit ze na ne proste nemuzu mit - jsou hezke, chytre a hlavne společensky "ostřílené". Zatímco holky tohle na klucích přitahuje, meně odvažne kluky to muže ve vysledky dost odrazovat.

Tim nerikam ze se mas snazit vypadat blba a skareda, ale spise zranitelna / nejista. Abych approachoval holku musim myt pocit ze ji mam co nabydnout, pokud si suvereni kočka na technicke škole, tak je rozumne ocekvat ze u tebe nemam sanci, co bys odemne mohla chtit?
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 04. Květen 2011, 15:52:37 »

jo, s tym naprosto súhlasím. Stretol som raz jedno dievća ktoré bolo / alebo posobilo/ tak perfektne, že sa ju každý bál osloviť, resp. s ňou flirtovať. Druhý prípad sú potom to, ćomu sa hovorí "hight value bitch" teda ženy, o ktorých píše 0254. Ale musím povedať, že zo všetkých žien sú práve techničky týmto najmenej postihnuté, takže pokiaľ nie je nejaký vínimka, celkom pochybuujem, že by to bol ten problém.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Lucaso
*


Karma: 16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 04. Květen 2011, 16:37:34 »

Nesouhlasím s tím, že by měla působit tak, aby na ni každý měl. Chce snad pořádného chlapa, který se přesto nebojí a získá si ji i tak nebo nějakého posránka co si na pěknou holku nevěří? Myslím, že bude chtít odvážného kluka. Čím líp vypadá, tím hezčí a schopnější kluci ji budou oslovovat. Pravda, není jich moc.

Podle mě, ale nemá problém s tím, že je až moc krásná, ale s tím, že spíš nevypadá tak dobře. Jak říkám vzhled + úsměv a chodit na místa, kde se vyskytují kluci Úsměv

joei: A to ona nechce sportovce nebo podnikatele? Proč chce obyčejného kluka? Úsměv
« Poslední změna: 04. Květen 2011, 16:40:49 od Lucaso » Zaznamenáno

Život je pro mě jen jedno velké divadlo, jedna velká hra. Rozhodl jsem se, že ho zahraju jako by šlo o život.
Přečtěte si scénář, který mi život píše...
Nameless

Karma: 1
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 04. Květen 2011, 16:46:34 »

Všem moc děkuju za názory Úsměv
Tak podle toho, co popisuješ, tak tlustá rozhodně nejsi. a ty říkáš, že tě chlapi neoslovují? ani v baru, ani na ulici, ani na jiných akcích jako jsou plsesy apod? tak pokud nechceš čekat na svého prince,t ak mu běž naproti:-)
Nope, fakt nikdo. Ok, možná tak 2 měsíce zpátky nějaký vocápek, který ji měl jak z praku, ale tohle se snad ani nedá brát vážně Šťastný

Jinak rozhodně bych se nehodnotila jako krásná Vykřičník, takže se podle toho ani nechovám, jsem spíš plachá, stydlivá, vzhledově průměr. A že bych byla tak krásná, aby si nikdo netroufl mě oslovit tak to už vůbec ne  Smějící se Asi bude jednodušší fakt poslat fotku, ať vás nemotám a můžeme se bavit nějak konkrétněji. Takže kdo by měl čas a náladu na trochu objektivní kritiky, hlaste se mi prosím  Šťastný

A k těm technikům - popravdě jsem ještě nepotkala nějakého takového typického, který by s ženskou nebyl schopný promluvit, spíš naopak, překvapilo mě, jak společenští lidi to jsou a úplně nejúžasnější jsou teoretičtí informatici, což by asi nikdo moc nečekal Úsměv
Zaznamenáno
Lucaso
*


Karma: 16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 04. Květen 2011, 16:48:34 »

Já tě rád zkritizuju Úsměv
Zaznamenáno

Život je pro mě jen jedno velké divadlo, jedna velká hra. Rozhodl jsem se, že ho zahraju jako by šlo o život.
Přečtěte si scénář, který mi život píše...
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 04. Květen 2011, 17:06:35 »

Nameless - popravdě řečeno nikdy jsem si nemyslel že mezi normalnima lidma kluci holky oslovuji tak často aby holka měla komplexy z toho že je oslovane jen 1x za 2 měsíce. Myslel jsem ze oslovit 1x za 2mecice holku je husty pickup Šťastný To mi asi boura LB.
// taky si rad fotku prohlidnu, i kdyz s takovou ju tu muses primo vystavit Úsměv
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 04. Květen 2011, 17:30:14 »

Nesouhlasím s tím, že by měla působit tak, aby na ni každý měl.

Troška opravím: ono to znamená, že nemá okolo seba "bitch shield", neposobí arogantne, povýšene. Možem z vlastnej skúsenosti povedať, že je veľmi príjemné, keď prekrásna žena posobí skromným dojmom.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 04. Květen 2011, 18:59:55 »

Citace
Plachá, stydlivá

Ešte chvíľku o sebe hovor a asi sa zamilujem Šťastný Pošli nám tú fotku, my ťa nezjeme Úsměv .. maximálne dáme s tvojou fotkou FC Šťastný
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 04. Květen 2011, 19:48:46 »

LOL  Smějící se tak to je jiste lakava vyhlidka, beztak grupen foto FC
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 04. Květen 2011, 20:01:51 »

Napíšu to sem veřejně. Za sebe říkám, že ve tvém vzhledu problém není. Mně se líbíš. A ještě víc se mi líbíš na tý druhý fotce s rozpuštěnými vlasy, to je takový víc sexy a nevypadáš tam tak moc intelektuálně jako na té první fotce. // i když 0254 ti řekne, že by tě bral spíš na té první fotce, na takový si brousí svoje drápky Šťastný
Zaznamenáno
Lucaso
*


Karma: 16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 04. Květen 2011, 20:15:12 »

Vyčerpávající zpráva odeslána Šťastný
Zaznamenáno

Život je pro mě jen jedno velké divadlo, jedna velká hra. Rozhodl jsem se, že ho zahraju jako by šlo o život.
Přečtěte si scénář, který mi život píše...
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 04. Květen 2011, 20:22:39 »

Ty budeš náročnej, Lucaso. Vlastně by mě zajímalo, co si tý naší šelmičce zkritizoval. Pošleš mi to?
Zaznamenáno
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 04. Květen 2011, 20:37:28 »

Tiež mi pripadáš výzorovo v pohode, tiež sa mi viac páči druhá fotka Šťastný. Skôr pôsobíš na mňa tak prísne, tak uzavreto..že by som sa bál keby stojíš predomnou a chcem ťa osloviť že si nebudeme mať čo povedať. Skús byť trocha výraznejšia, ukázať sebavedomie nejakým výrazným doplnkom alebo podobne.
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS