Co mám udělat s partou vysmátejch holek?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
04. Květen 2024, 16:14:19

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co mám udělat s partou vysmátejch holek?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Co mám udělat s partou vysmátejch holek?  (Přečteno 19449 krát)
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« kdy: 01. Březen 2008, 17:31:25 »

Poslední dobou se mi ve škole děje taková divná věc. Občas potkávám za dost zvláštních okolností skupinku tak 4-5 holek (tipuju kolem patnácti) a když mě některá z nich spatří, šťouchne do těch dalších a začnou se hrozně smát.

Nedavno se mi takhle stalo, že jsem za nima šel do shodů (3 patra) a byl z toho hroznej cirkus, každá zhruba čtyřikrát zakopla, jednou mi málem podrazily nohy a vypadaly, že se můžou zbláznit. Při posledním zakopnutí jsem mezi nima zaslech něco jako "to bylo teda fakt nenápadný".

Už se mi smějou i některý spolužáci, že prej mám fakt dobrej fanklub. Úsměv

Otázkou je, co s tim mám dělat? Některý z nich sou docela hezký, ale balit je asi fakt nehodlám (nedivte se).... netušíte, jak mě asi tak berou a co tim vlastně můžou sledovat? Tohle se mi zatim nikdy nestalo...  Otázka Otázka Otázka
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 01. Březen 2008, 17:36:22 »

proc se ti smejou netusis? zkus to zjistit hele
Zaznamenáno
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 01. Březen 2008, 17:41:28 »

Myslim že tenhle topic jsi založil spíš aby ses pochlubil ne. Smějící se Ne sranda, s tím nic nedělej, šak ti nijak nevadí ne..
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 01. Březen 2008, 17:50:59 »

no proste se jedny z nich libis a ta to rekla ostatnim a ty si z toho ted delej srandu. Zkus priste v tom hejnu vysledovat tu, co se smeje nejmin a to bude pravdepodobne fanynka cislo jedna. Pokud se ti bude libit a budes ji chtit oslovit {pripadne s ni prozit uzasny vztah za tiche ucasti zbytku hejna} vyber si k tomu dobu, kdy bude oddelena od ostatnich
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 01. Březen 2008, 17:55:42 »

Aha, tak to mě nenapadlo Úsměv..... možná to takhle vyvolala nějaká jedna určitá... díky, zkouknu to jen co bude škola Úsměv

Typson: Ne, fakt se tim nechlubim, ani nevim, jestli doopravdy je proč, hlavně se mi nic podobnýho nikdy nestalo... Šťastný

Doufejme, že se nesmějou z jinejch důvodů, o mě se totiž povídaj po škole všelijaký věci.. Neutrální
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 01. Březen 2008, 18:07:39 »

naprosto souhlasím s larry flint - pokud nemáš vůbec zájem - naprosto je ignoruj a ono je to přestane bavit , pokud máš zájem už teď jsi vítěz , pokud ovšem překousneš to , že budou celému procesu asistovat kamarádky  Mrkající

co se povídá ?
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 01. Březen 2008, 18:11:02 »

Prostě se jim líbíš no...
Zaznamenáno

Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 01. Březen 2008, 18:30:10 »

barbarela.trust: Já nevim jestli mám zájem Šťastný..... v tom chaotickym propletenci se těžko něco zhodnocuje... no povídá se snad úplně všechno, shrnu to tak, že mě většina školy má za vyhlášenýho magora..... zrovna nedavno se mě ěkdo ptal, jestli je pravda, že jsem byl při těláku venku vožralej, poblil se a usnuln a trávě... a tak podobně, no Neutrální

d9: zní to až znepokojivě dobře.... ale tak všem najednou se asi nelíbim... to by bylo zvláštní

Každopádně vám moc děkuju a uvidim, co se dá dělat..... je to trochu zrakově náročný Šťastný
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 01. Březen 2008, 18:32:17 »

tak zas lepsi nez proplouvat skolou coby anonymni nula nebo ignorovany sprt ne? Pokud o tobe uz neco koluje, da se na tom stavet... informacni film pro tebe : Deset duvodu proc te nenavidim ... bud statecnej, je to romanticka komedie  Mrkající
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 01. Březen 2008, 19:35:57 »

romantická komedie... no to by se eště dalo Smějící se.... jj, díky, někde si to najdu  Mrkající .... jasně, na pozitivní i negativní popularitě se staví snadno, jenom se to trochu může zvrtnout.... Úsměv

Jinak jsem ale nečekal, že tu budete vidět takhle jednoznačně... Úsměv ....... jen co se to vivine napíšu sem Úsměv)
« Poslední změna: 01. Březen 2008, 19:49:48 od Blaueminence » Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 01. Březen 2008, 20:23:09 »

larry flint: jj ten Patrick tam měl skvělou pověst Šťastný takovou bych chtěl u nás Šťastný

Blaueminence: no je dost možný, že se líbíš všem... malý holky se v tomhle ovlivňujou...

btw mít pověst magora je dost dobrá, mam podobnou.... celá škola mě zná podle věcí jako "psal písemku na toaletní papír" apod...
Zaznamenáno

msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 02. Březen 2008, 21:39:03 »

Mám podobnej problém, ale já mám těch fanynek jenom tři a vim, která to vyvolala. Řešim to ignorací, protože podle mě holka, která je schopná takovýho chování to ještě nemá v hlavě tak úplně v pohodě.

Když už se tady chlubíte pověstí, tak já jí mám taky dost kuriózní. Patřim k nejlepším studentům na škole a z toho věčnýho vyhlašování soutěží mě pozná snad každej ze školy... (bohužel) a letos, když přišli noví prváci, tak se mi pověst ještě rozrostla o to, že sem děvkař (i když pravej význam toho slovo naštěstí nesplňuju) - shodou okolností se v jedný třídě sešla ségra holky do který sem dělal (neúspěšně), kamarádka z vesnice, holka kterou sem balil na jedný diskotéce (skončili sme u líbání) a ségra nejlepší kamarádky, která o mě doma mluvila (a se kterou si řikáme snad všechno). A holčiny dali do hromady historky o mojí maličkosti. Šťastný Když sem se dozvěděl od jedný kámošky z naprosto jinýho ročníku výsledek seriózního výzkumu, docela sem se divil. Šťastný
Zaznamenáno

J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 02. Březen 2008, 23:47:47 »

Já měl kdysi taky podobnej "fanclub". Dokonce jsem s nima aj komunikoval.

Oslovovaly mě zásadně šprte Podivený (v jedný budově byla základka a 8letej gympl, takže děvčátkům ze základky jsem jako někdo, kdo má na gymplu vyznamenání, musel takto připadat), chtěly po mě abych jim dovysvětloval věci ze školy (často se snažily stočit téma na rodinnou výchovu), nabídly mě, jestli nechci přijít k některé z nich domů a doučovat je za nějakou směšnou hodinovou mzdu (už nevím přesně, jestli 10kč?) Smějící se

Fakt nedokážu posoudit, co měly za lubem. Tehdy jsem to vnímal, že si ze mě dělají akorát prču - jako třídní outsider a častý terč namachrovaných sportovců jsem na takovýhle jednání od ostatních zvyklej. Sice mě už v tý době napadla i alternativa, že se jim líbím, ale to mě bylo šumák, protože je sem jako sexuální objetky nebral - Mě bylo tehdy asi 15 a jim tak 12 nebo 13 a vypadaly eště dost dětsky... je teda pravda, že z jedný z nich pak mohla vyrůst pěkná kost, ale k čemu by mi to tehdy bylo?

Takže jsem je nakonec nějak "vyignoroval" a byl rád, že pak daly pokoj  Úsměv
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 03. Březen 2008, 16:17:40 »

Vidim že to je evidentně celkem častá záležitost Úsměv..... jasně, ten věk by moh leckomu vadit, ale já sem osobně spíš na ty mladší...
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 03. Březen 2008, 23:28:24 »

Ja som chodil s holkou na tú istú školu (bol som o dva ročníky vyššie), ale dali sme sa dohromady až potom... Neskôr mi rozprávala, že som bol taká tá "všeobecne známa osoba". Na škole sme boli jednoducho pár ľudí, tí sa poznali a ostatní poznali nás a pritom sme nemali tušenia kto to je... Najhoršie je, že o niekom vedia, že niekto taký existuje, ale pritom ho nikdy ani nemuseli vidieť... bleee, ešte teraz sa pri tom cítim niekedy blbo... ale zasa, niekedy sa to dalo využiť... ale len v dobrom a vo všetkej počestnosti Úsměv))
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 03. Březen 2008, 23:36:39 »

jo a k téme, ty si jasný...Úsměv mám doma 17 ročnú sestru, ale od 15 robia veci, že sa mi s kamoškou zavrú do izby k počítaču a hrozne sa rehocú a chichichi a hihihi a tam na pokeci pozerajú ich vyvolených... a predpokladám, že tak to robia aj vonku..

btw, dnes som napríklad došiel k PC a tu otvorený nejaký pokec a pozerám na chalaniska, mal tam napísané 18, vyzeral jak 14 ročný diskáč, typická fotka z profilu, kde si ruku opiera (čo opiera, totálne drví) o bok tela, aby mal čo najväčší biceps, k tomu taký wannabe james bond úsmev, nagelovaný jak brat johna travoltu, už mi tam len chýbalo tričko vengaboys... samozrejme, pod profilom veľké raperské video (keby aspon nejaké normálne, ale hento bolo zléééé)... a nakoniec tie nicky čo tam mal ako priateľov "kvetinka78, aduška111, christie178, kukucka, 1milaciQ1" a podobne... samozrejme, v profile "vtipné" hlášky jak syn pana novotného, no kvalitná zmeska...samozrejme všetko okorenené xixixi, lubenkam, cmuqi, mam was rad wsetkych,etc...

neviem, rozmýšľam, nebolo to tak dávno, ale veď toto sme nerobili... u nás bolo v móde vydávať sa za ženské a posielať fake valentínky spolužiakom.. možno som už staromódny... a sorry za ten offtopic, ale potreboval som to zo seba dostať a tuto sa mi to hodilo Úsměv nechcel som samozrejme povedať, že teba za takého pokladám, ožrať sa poblvať na tráve je aspoň normálne.. a megamass bodky..............
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 04. Březen 2008, 11:39:55 »

jo a k téme, ty si jasný...Úsměv
Souhlasím  Smějící se Smějící se
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 04. Březen 2008, 13:22:14 »

R3v: Tak to by fakt mohlo bejt dobrý Úsměv)... dneska jsem se viděl zase, musim jenom zjistit která to iniciuje, možná se mi nebude líbit Šťastný.. ale vim aspoň už, která je to třída (jedna hodně pikantně vyhlášená  Mrkající).... i s tim profilem jsi to celkem trefil, mám jeden takovej Smějící se ...... tak děkuju všem Úsměv)
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Maki
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 05. Březen 2008, 12:20:37 »

Blaueminence: já bych tohle bral spíše jako partu pubertálních holek, protože kdyby ses některé líbil, tak by se Ti snad nesmáli, ne?
Zaznamenáno
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 05. Březen 2008, 13:21:05 »

Blaueminence: já bych tohle bral spíše jako partu pubertálních holek, protože kdyby ses některé líbil, tak by se Ti snad nesmáli, ne?

Teba ešte asi žiadne nenaháňali, že? Úsměv Vyšší stupeň už je len keď idú po chodbe a naschvál jedna druhú strkajú, aby na teba padli Úsměv))
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Maki
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 05. Březen 2008, 13:51:58 »

Právě že "naháněli". Jenomže to byly právě taky 15 (nějak kolem tohohle věku), také se stále smáli. A že bych se některé líbil, no nevím. Já je bral jako puberťačky (asi i z toho důvodu, že se mi z nich žádná nelíbila Mrkající)
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 05. Březen 2008, 14:01:26 »

naháněli = některé ses líbil
Zaznamenáno

Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 05. Březen 2008, 18:21:32 »

Každopádně zatim sem nezjistil nic jinýho než to, že se v podstatě jedná o jednu konkrétní třídu, kde mám bůhvíproč velkou popularitu. Dokonce mě dobře znaj i kluci tam odsud....  Kroutící očima

Je to celý divný, ale zjistim, kdo a proč za tim stojí.  Mrkající

Díky za rady. Úsměv
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 05. Březen 2008, 23:25:23 »

Neni někdo z tý třídy sourozenec někoho z tvojí třídy?... mam kámošku ve třídě, která má ségru ve třídě o 4 roky níž a v tý třídě všichni znaj skoro celou naší třídu a my z nich neznáme nikoho Šťastný
Zaznamenáno

Sagi
Host
« Odpověď #24 kdy: 05. Březen 2008, 23:34:57 »

Odchytni si nějakýho kluka od nich ze třídy, řekni si může vybrat - dáš mu dvacku a on ti řekne co chceš vědět nebo ho zmlátíš a on ti řekne co chceš vědět... :-D
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS