Co si o tom myslíte?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 00:57:29

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co si o tom myslíte?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Co si o tom myslíte?  (Přečteno 12843 krát)
Dethrath



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« kdy: 03. Červen 2011, 18:14:19 »

Začal jsem něco cítit ke spolužačce (zadaná), se kterou jsem se znal už dřív jen od vidění. Poslední dobou jí téměř každý/ celý den eskaluju kinem. Párkrát jsem ji vytáhnul ven a tam jsem zkoušel věci jako sem tam pusa, líbání na krk, kousnutí do ucha , kino s jejím klínem , ale na MC mi uhnula. Jednou se ke mě má , podruhý zas ne.. Snažim se jí co nejvíc někam vytáhnou , čas má tak 2x do tejdne. Občas mi začne vyprávět jak jí známej povídá co by s ní dělal a jak je ona rozpálená ,když to čte ( TO BYCH VYSKOČIL Z KŮŽE, když mi to řekně) , nebo když je na akci tak slýchám , že se s někym většinou vykousne. Občas vidim , jak sexuálně naráží na jiný , jak kdyby naschvál předemnou. Její přítel jak se mi zdá jí má akorát tak na píchání, nic s ní jinak nedělá nebo hodně málo. Nevim jak dál mám pokračovat , opravdu nechci status kamarád ( doufám , že už ho nemám a pokud jo , tak jak se ho co nejlíp zbavit). Jak už jsem nahoře psal , tak nevim jestli někdy nejsem až dotěrnej tim kinem , obzvlášť , když má tu její náladu.
« Poslední změna: 03. Červen 2011, 18:33:26 od Dethrath » Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 03. Červen 2011, 21:34:29 »

"To nejde, mám Tě jako kamaráda" je výmluva, pravý význam toho neexistuje. Pro holky je to nejvhodnější forma, jak říct "Nechci Tě", "Nepřitahuješ mě" atd.
Proto neexistuje ani lék, jak se z toho dostat. Vlastně ano, tvoje dovednost svádět ženy, která je K.O, pokud jsi do té kategorie zapadl.
Takže nevím jestli tu šance je nebo ne.  Mrkající
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Dethrath



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 03. Červen 2011, 21:49:36 »

To mi ještě neřekla, ale co není , může bejt  Podivený .. Snažim se chovat jak psal Qark v článku , dávat ji to co nemá, ale napadlo mě jedno : Není pak možný, abych já pěstoval a on sklízel?
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Červen 2011, 12:33:12 »

Čau chlape.
Na rovinu, vypadá to docela zabitě, ona tě má za manažera svého volného času, na zpestření svého vztahu.
Kdyby jsi všechen čas, co jí věnuješ, věnoval tomu, aby ses seznámil s někým jiným, tak myslím, že by to byla mnohem lepší a rozumnější investice. Ona má přítele, s kterým je ve fázi, že se s ním ve středu vyspí, pak mu uvaří, jenže za tu dobu sama upadla do stereotypu a ikdyž je spokojená v těchto kolejích, tak hledá někoho, kdo se jí bude věnovat. Vymýšlet program a doplňovat tak tu romantickou část vztahu, která ji chybí a kterou jí přítel kvůli tomu, že jí má jistou už nedává... Gratuluju, ujal ses té pozice dokonale.
Věřím, že i její přítel má radost, tím pádem po něm nechce tolik pozornosti a svým konáním jsi znovu navrátil harmonii do jejich vztahu.
To její chování je jasný, že když od tebe bude úplně odtažitá, že tě příště nemusí vidět a nechává tě tak trochu v nejistotě i přes to, že role jsou jasně stanoveny. Asi nemá tolik přátel, kamarádek, a všechno příteli říct taky nemůže, nebo to její přítel ani nechce poslouchat, jako typická ženská potřebovala najít někoho, komu se může vypovídat, měl jsi to štěstí v neštěstí, že jsi šel zrovna kolem..
Koukám, že jsem ti tu napsal hodně negativního, ale neber to špatně a osobně, mluví ze mě zkušenosti, taky jsem jedné holce dělal program-managera(Marlenka, viz můj deník), investoval do ní spoustu času a její chování a průběh byl naprosto identickej...
Svou radu jsem ti takto adresoval, aby jsi to pochopil zavčas..

Řešení bych viděl v tom, že bych ji pozval na večeři a připravil si na ni překvapení, FC a pokud odmítne, šel bych dál. I když odmítne, bude ti zase psát a vytahovat tě ven, v jejích očích si pořád její program manager a ty si její zprávy budeš vykládat jako jasný šance. Nemarni čas!
GL

Jouda: Když chlap neví, jestli tu šance je nebo ne, tak většinou není Mrkající.
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Dethrath



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 05. Červen 2011, 13:13:54 »

Takže ty říkáš opak Qarka. On zase píše něco v tom smyslu, jako že je to běh na dlouhou trať, kde musim vydržet. Jeho článek mě jaksi - taksi držel nad vodou, ale teď už zase nevim  Podivený 
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 05. Červen 2011, 13:23:32 »

Ono to co říká Aleš má logiku. Je to rozhodně pohodlnější udělat pokus - nevyjde, tak jít o dům dál. Nicméně to asi slyšet nechceš, ty chceš slyšet jak sbalit tu onu kamarádku. Jde to, ale je to běh na dlouhou trať ( řádově měsíce - roky ) a musíš to udělat správně...pokud tu pro ní budeš vždycky jako ta jistota, nepovede se to nikdy...Ona sama s tebou musí chtít spát, a to vytvoříš tak že na tebe bude myslet když s tebou nebude...ne tím že s tebou bude často...tady je potřeba se zamyslet jestli to opravdu stojí za takovou investici s velkým rizikem a minimální šanci na zisk.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Dethrath



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 05. Červen 2011, 20:23:39 »

Ok zkusim , ale jít o dům dál.. určitě to znáte, jen tak to nepůjde, když už jí mám rád ..
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 05. Červen 2011, 22:22:45 »

Excuse  Super!.
Nejdřív na ní zkus FC, než ji pustíš k vodě, jak jsem psal, třeba si to rozmyslí, když ucítí, že ti dochází trpělivost a ucítí, že nechceš bejt ten poslušnej pejsek na zavolání...

Nikde nepadlo, že to půjde snadno.

Kde není bolesti, není cesty! Hlavu vzhůru Mrkající
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 06. Červen 2011, 09:11:53 »

Doufám, že s ní ty nechceš statut VZTAH, jinak se na ní pěkně rychle vybodni.

Ukazuj se před ní s jinejma holkama, to zabírá, pokud o tebe nějak stojí.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Dethrath



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 06. Červen 2011, 12:44:36 »

Jistě, že chci status vztah.. ok , budu se o to snažit  Mrkající . Dneska mi řekla , že ven nemůže, jde s přítelem . Fuuj
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 06. Červen 2011, 12:50:25 »

Dethrath: jsi blázen:-) ale užij si s takovou holkou. Doufám,že jsi stejná svině jako ona a že bude v tom vašem vztahu fungovat alespoň vzájemná nevěra a nebudeš tu pak brečet, že tě podvedla a jak je to strašně nespravedlivé a nechápeš, jak ti to mohla udělat a při tom jsi jí byl tak oddaný.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Dethrath



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 06. Červen 2011, 13:58:42 »

Navrhuju další den a zase nemůže.. Tak jí píšu ať si vybere den sama a už neodepisuje. Ještě něco zkusit nebo holomráz?
Zaznamenáno
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 06. Červen 2011, 14:09:02 »

Myslím, že spíš ona holomrazí Tebe Úsměv

Tohle je zabíté, bro.
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 06. Červen 2011, 14:17:51 »

To, že se TY budeš snažit o vztah vůbec nic neznamená, ONA nemá zájem...
Nejhorší je, že my ti tu s nejlepšími úmysly radíme a ty nás stejně neposlouchneš, protože ji máš rád...

joei: Třeba není blázen, třeba má rád adrenalin a nejistotu Smějící se Kroutící očima

stoudy, to není holomráz z její strany, to je nezájem Mrkající Úsměv
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Dethrath



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 06. Červen 2011, 14:52:44 »

Je mi to totiž divný , když jsme spolu byli venku , tak z ní sršelo nadšení. Mno za necelý měsíc jí zkusim na vícedenním výletu opít a něco zkusit. Do tý doby na ní ani nešáhnu a nikam ji nebudu ani vytahovat.

Jinak všiml jsem si jedný věci.. Četl jsem tady i jiný topicy ( exm.: Jouda) jak šli do kamarádky/spolužačky a nikomu to tu koukám nevyšlo  Smějící se  Smutný 
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 06. Červen 2011, 15:17:44 »

Jak už jsem ti psal, byla ráda, že jsi ji někam vzal, že se má komu vypovídat, že jsi ji zpestřil její stávající vztah, vyplnil mezery nedostatků romantiky, sebevědomí a svádní a všechno se to obejde bez závazků:-). Tak bodejť by neměla radost.

A co kdyby ses vykašlal na spolužačky a začal si něco s učitelkou??? Provokatér S jazykem
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 06. Červen 2011, 15:19:26 »

D: Je to na hovno, no.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 06. Červen 2011, 19:15:41 »

Je mi to totiž divný , když jsme spolu byli venku , tak z ní sršelo nadšení. Mno za necelý měsíc jí zkusim na vícedenním výletu opít a něco zkusit. Do tý doby na ní ani nešáhnu a nikam ji nebudu ani vytahovat.

Konečně nějaká konstruktivní myšlenka

Jinak všiml jsem si jedný věci.. Četl jsem tady i jiný topicy ( exm.: Jouda) jak šli do kamarádky/spolužačky a nikomu to tu koukám nevyšlo  Smějící se  Smutný 

Mě to u kamarádky 2x vyšlo , 1x nevyšlo ( zatím, čas od času udičku nahodím )....Ty 2 případy kdy to vyšlo, mi prvně řekla že mě má ráda jako kamaráda, ale nechce se mnou víc, pak jsem je řádově rok - 2 neviděl...s tou první to vzešlo pak tak nějak spontánně když jsme se potkali na akci, druhá mě cca po roce a půl začala sama tahat ven...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 06. Červen 2011, 23:32:08 »

Každej chtíč má svoje hranice!
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Dethrath



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 09. Červen 2011, 15:25:22 »

Nevydržel jsem to.. Po dnu ignorace se připlazila , kinovala atp. Dva dny nato jsem jií řekl jestli pude ven. První jo a potom jen na chvíli (tak jsem řekl ,že to nemá cenu, ať si vybere jinej den). Nejspíš jde zas s přítelem.
Zaznamenáno
Dethrath



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 10. Červen 2011, 21:54:35 »

GAME OVER

Končim s touhle zkurve*** děvk** , která pícha s úplně každym všude.. Díky za názory, nikdo jste se netrefil. Jsem tak naivní až to bolí. Vůbec nevim co mám dělat. Nesnesu jí teď tak blízko sebe..  Podivený
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 11. Červen 2011, 12:50:38 »

Myslím si, že jsme se trefili, akorát ty jsi nás vůbec neposlechl a nedodržel to co jsi psal!

Mno za necelý měsíc jí zkusim na vícedenním výletu opít a něco zkusit. Do tý doby na ní ani nešáhnu a nikam ji nebudu ani vytahovat.

S každým, jenom ne s tebou! Mrkající Šťastný

Končim s touhle zkurve*** děvk** , která pícha s úplně každym všude.. D

No se mnou taky ne, ale já mám nějakou hrdost. Super!


Hlavu vzhůru,  nezahořknout, trochu sebevědomí a optimismu a příjde jiná.
Next! Směrovka
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 12. Červen 2011, 13:10:28 »

Víte, jaký je rozdil mezi kamarádkou, dobrou kamarádkou, kurvou a kurvou zkurvenou?
Kamarádka dá tobě.
Dobrá kamarádka dá tobě a tvému kamarádovi.
Kurva dá všem.
Kurva zkurvená dá všem kromě tebe. 
Šťastný
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Tenpa_Gocha



Love women. Not the theory.

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 12. Červen 2011, 23:09:01 »

Jouda:  Šťastný Šťastný Šťastný Šťastný
Zaznamenáno

"What we fear doing most is what we most need doing." - Asian Playboy
"A man who reads too much and uses his brain too little falls into lazy habits of thinking." - Asian Playboy
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS