Co ženy chtějí a co je naopak vytáčí...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
04. Květen 2024, 00:03:10

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co ženy chtějí a co je naopak vytáčí...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Co ženy chtějí a co je naopak vytáčí...  (Přečteno 22943 krát)
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« kdy: 13. Únor 2009, 09:11:47 »

Narazil jsem na celkem zajímavej článek, tak se s vámi o něj podělim.

Co si ženy přejí:

Pracujte - Když je chlap spokojený v práci, nebo když má nějaký opravdový zájem a věnuje se mu s vášní, tak ani nevadí, když tím tráví hodně času. Nejhorší je, když chlap neví, co chce, a jen tak se bez cíle mrcasí. Nenávidíme lenost - tím ale nemyslíme, když chlap odpočívá nebo si čte, to je v pořádku. Vadí, když se poflakuje a nudí se. To je hrůza! Muž by měl také být inspirativní, v ideálním případě vzdělanější než my, aby nám mohl otevírat nové obzory.

Rozhodujte - Nerozhodný chlap nás dokáže totálně vytočit. Nejhorší je, když neví, se kterou vlastně chce chodit. Někteří muži na nás taky neustále nechávají rozhodnutí z jakýchsi falešných ohledů (Kam půjdeme na večeři? - Tam, kam chceš.) Ale ať sakra rozhodnou sami! Rozhodování je zátěž a ohleduplné je nás alespoň v nedůležitých věcech této zátěže zbavit. Důležité věci si stejně rozhodneme samy a nebudeme se vás ptát.

Poslouchejte nás - Je to možná taková ženská specialita, ale který chlap ji dokáže pochopit, ten se s námi nebude mít špatně. Jde o to, že když mluvíme, tak nám někdy vůbec nejde o to, abychom něco sdělily, ale abychom se vypovídaly. Vy prosím naslouchejte. Neraďte, nehodnoťte, nepřerušujte. Jen poslouchejte, jasný?!

Buďte zlý - Hodné chlapy máme rády a poslouží jako příjemný doplňek bytu, ale s gaunery chceme šukat. Piráti jsou sexy. Hodňousek je příjemný, ale nevzrušuje. Je jako pes u krbu - pohladit, pomazlit se a nakopnout. Je to takovej blbec předvídatelnej. A s ním je nuda.

Buďte chlap - Být chlap znamená mít určitou důstojnost. Chlap je ten, kdo si nenechá srát na hlavu. Někdo, kdo má vnitřní jiskru. Potřebujeme totiž k někomu vzhlížet a někoho si vážit. Ale nesmíte si důstojnost plést s tím, že se budete brát vážně a dělat důležité. Chlap, který si ze sebe neumí udělat srandu, je vztahovačný a bere všechno osobně. To není chlap, ale trubka.

Buďte akční - Je lepší, když je žena v mírném vleku, než když si musí kvůli línému nekňubovi organizovat čas a aktivity ve vztahu sama. Neakční chlap je naprostá příšernost. Jestli na víkend dokáže opakovaně vymyslet akorát to, že se půjde do kina či do hospody s jeho kamarády, je to zoufalec. Chceme, aby nám dokázal vždy vymyslet originální program. A hlavně aby ho zrealizoval, ne jenom plkal a skutek utek!


Co si ženy nepřejí:

Neškemrejte - Nejhorší ponížení pro ženu je být odmítnutá v posteli. Na druhou stranu by ale chlap měl rozhodně chápat, že nám se někdy nechce. Nejhorší ej loudit a škemrat. Proč chlapům nedojde, že někdy stačí dva, tři týdny počkat a dělat si to sám? Tím u nás vzbudí pochybnosti - jsem pro něj ještě přitažlivá? nemá někoho jiného? - a následně touhu se s ním vyspat.

Nežárlete - Je rozšířený mýtus, že jen chlapi potřebují volnost. Svobodu potřebujeme i my ženy. Nenávidíme, když nás chlap bere jako svůj majetek, který žárlivě střeží před ostatními. Je to otravné, nepříjemné a degradující. Lehký náznak žárlivosti sice potěší jako známka zájmu, ale tahle žárlivost musí být jen opravdu letmá a nesmí se moc často opakovat.

Nesmrďte - Vztah je především chemie a jedny z nejsilnějších chemických signálů jsou ty pachové. Když nám budete vonět (a budete dobrý v posteli), tak jsme ochotné tolerovat jiné nedostatky. Se svou jedinečnou "pachovou identitou" nic nenaděláte, ale leccos se dá zlepšit hygienou, parfémy a deodoranty. Dbejte o sebe! Ze zanedbaných hnojníků se nám zvedá kufr. V naší přítomnosti teky neprďte a nekrkejte!
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 13. Únor 2009, 10:52:22 »

tady bych ještě přidal pár přívlastků ke slovu ženy.. třeba velmi rozmazlené.. namyšlené.. pro život nepoužitelné a nepotřebné
Zaznamenáno
BornToHate
*


Nedáš-dostaneš.

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brünn
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 14. Únor 2009, 03:33:18 »

Dobrý.

Jen bych se vyjádřil k tomu ,,buďte zlí". Protože mám jednu kamarádku, moc se nevídáme, ale známe se ze střední, kde jsme spolu trávili dost času. Tak nějak se mně dlouhodoběji latentně líbí, občas si i napíšem (většinou píše ona), no ale já si z ní dělám dost srandu, někdy jsem na ni i hnusnej, teď jsem trochu popil, ona taky, neviděl jsem si do huby, rozbrečela se.. Strašně mně to mrzelo a mrzí. Co ale nechápu je, že místo abych já dolezl a omlouval se, tak iniciativa urovnání šla spíše od ní, přisedla si, objala mě, řekl jsem jí promiň já to tak nemyslel..ale to bylo asi tak všechno. Ona, že jsem její ,,jedinej kamarád" atp. Jak mě má ráda bla bla. Což je prostě blbost. Nevěřím na nějaký opravdový kamarádství mezi holkou a klukem (až na vyjímky). V tomto případě celý naše kamarádství spočívá ve společných vzpomínkách a občasné komunikaci za účelem setkání se a navštívení nějakýho klubu, kde stejně neprobíráme nic osobního. Když někomu svýma neuváženýma řečma ublížím, kor kamarádce se kterou se znám dýl, a ona místo potrestání mě ignorací se dožaduje ujíšťování jestli ji mám rád..  ptá se na to pod vlivem dost často. A to nemluvím o následných dlouhých objetích,pusách a sem tam chycení za ruku.. Já jí raním a ona se stará jen o to, co si o ní myslím? Já bych se měl strachovat, jestli mě nezavrhne. Protože mě mate, já nevím jak se k ní chovat. Úplně to dehonestuje význam slova kamarád. Zní to tak akorát jako termín pro někoho ,,to je ten s kým nechodím". Co jsem to teda za ,,jedinýho kamaráda" ,když se houby zajímám o její pocity, trápení, plány, vztahy... ? btw: zadaná je, už dost dlouho..   

Jestli myslíte, že to sem nepatří tak to smázněte, ale nechtěl jsem otravovat novým topicem...  Mlčím
Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 14. Únor 2009, 09:49:53 »

Znam několik skvělých holek, u kterých je to přesně naopak... opravdu chtějí, abyste na ně byli hodní...

jinak souhlasim s tim, co napsal Richard. Tohle přesně vystihuje pohnutky namyšlených krav...
Zaznamenáno

Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 14. Únor 2009, 09:51:31 »

Mě se u toho "Neškemrejte" líbí to "jen dva až tři týdny"  Smějící se  Kroutící očima
Zaznamenáno

GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 14. Únor 2009, 12:38:06 »

Nikdy není nic podle přesně definovaných pravidel. Sice je tohle opravdu většinový názor, ze kterého je dobré vzít si inspiraci pro chování, ale vždycky to bude individuální a bude platit třeba jenom něco. Ale určitě není špatné tyhle pravidla znát.
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 14. Únor 2009, 12:50:08 »

To je skvělé  Super! rad si to ulozim, i když s tim pachem to je snad jasné..Líbí se mi ta fráze buďte chlapi! to je to správné.
Dobry článek
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 14. Únor 2009, 20:58:19 »

Mě by hlavně zajímalo, jestli kdyby pisatelka tohoto článku měla chlapa, kterého popsala, tak jestli by s ním byla šťastná a podobně. Taky by mě zajímalo, co za ženu to psalo. Nějaká přidušená mrkev, která všechny kluky, kteří o ní měla zájem odkopla protože vždy očekávala svého vysněného prince? Nějaká zamindrákovaná rachejtle, která žere jen zeleninu, snídá vločky a řere jen nízkotučné jogurty, aby nebyla tlustá?
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 14. Únor 2009, 21:07:52 »

a ktery z tech bodu nesplnujes Kazisvet, kdyz se proti tomu tak ohrazujes. Vetsina kluku co znam valnou vetsinu techto bodu splnuji, takze to nebude asi tak nemozne...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 14. Únor 2009, 22:48:21 »

To, že ženy mají svůj ideál muže, který velkou většinu z těchto bodů zpravidla splňuje, ani zdaleka neznamená, že ženy nakonec s tímto ideálem skončí... Ty rozumné se zpravidla projevují tak, že si to uvědomují...
Splňovat ty body myslím až takový problém není... A když už je někdo nesplňuje, tak není zase tak těžké vyvolat dojem, že je splňuje - balení a pickup toho v určité míře taky využívá, ne? A pokud to přispěje k tomu, že holka bude mít kladné pocity (bude s vámi spokojená a vy teda tím pádem s ní), tak to za to možná stojí, ne?
K tomu pickupu ještě dodám, že i když žena nemá tyto body z toho článku v hlavě vědomě pojmenované (a nejsou zdaleka všechno co pickup využívá), tak jejich dodržování při balení v podstatě zásadně zvyšuje šance... aspoň podle mého názoru...
Krom toho nepochybuju o tom, že někde na netu je podobný článek s mužskou představou ideální ženy... Jestli ho někde najdu tak ho sem možná hodím, teď už ale nemám náladu to hledat... Určitě si ale všichni dovedete představit co jsem tím chtěl říct...

Edit:
http://andilek85.webovastranka.cz/wiki/article/Ideální%20žena   - to je tak pro zasmání
trochu rozumnější o představě ženského ideálu a pod.:
http://ona.idnes.cz/idealni-zena-blondyna-skvela-v-sexu-d6g-/ona_vztahy.asp?c=A080404_095531_ona_vztahy_jup
http://www.ydiot.com/texty/idealzena.htm
http://prochazkasrdcem.mujblog.centrum.cz/clanky/Idealni-zena-21644.aspx - tohle je teda článek psaný ženou, ale aby se neřeklo že jsem zaujatý tak ho sem taky dávám, protože něco do sebe taky má

Jinak všem, kteří považují mužský názor na ideální ženu ta příliš OT se omlouvám...
« Poslední změna: 14. Únor 2009, 23:20:44 od king666 » Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 15. Únor 2009, 09:35:09 »

a ktery z tech bodu nesplnujes Kazisvet, kdyz se proti tomu tak ohrazujes. Vetsina kluku co znam valnou vetsinu techto bodu splnuji, takze to nebude asi tak nemozne...

Tak hlavně a především mám víc jak moře času na to, abych si hrál na ideál ženy. Ale celkově jak jsem si to tak četl, tak na něco si dám do budoucna bacha, ale v drtivé většině jsem se jakž takž držel v tom, co jsem zde viděl napsané. Na mě to prostě vyznělo, že pokud chlap jen malilinko nesplňuje jeden bod, tak je odepsanej. A hlavně taky se musí  brát v potaz, že ten článek neni dělanej pro mě (myslim věk).

Jinak, na čem bych podle toho článku měl zapracovat, tak by to určitě byla rozhodnost.  Ale na druhou stranu, žádná se nikdy netvářila že by jí to nějak vadilo, že jsem takovej nerozhodnej a dokud se rozhodnout nemusim, tak to rozhodnutí odkládám...
A když si to tak čtu pořádně tak mě napadá jedna věc ohledně bodu "Poslouchejte nás". Všude tady na fóru čtu, aby jim člověk nedělal vrbu, neboť pak je jejich kamarád a ne potencionální partner, ale tady v tom bodě čtu něco jinýho, tak já nevim. Mohl by mě někdo vymotat...?
Zaznamenáno
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 15. Únor 2009, 10:44:57 »

Poslouchej jí, ale zastav ji, když začne o svým bejvalým, "kterýho má pořád ráda a neví jak se z toho dostat" atp.
Zaznamenáno

smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 15. Únor 2009, 10:49:45 »

A když si to tak čtu pořádně tak mě napadá jedna věc ohledně bodu "Poslouchejte nás". Všude tady na fóru čtu, aby jim člověk nedělal vrbu, neboť pak je jejich kamarád a ne potencionální partner, ale tady v tom bodě čtu něco jinýho, tak já nevim. Mohl by mě někdo vymotat...?

Já bych tady rozlišoval mezi tim, kdy už máš s tou holkou vztah a kdy je to pouze potenciální přítelkyně.
Pokud je to holka, se kterou bys chtěl mít vztah, ale zatim mezi váma nic neni, tak je dobrý si dát pozor na to, abys nesklouzl do škatule vrba alias kamarád.
Pokud je to holka, se kterou už máš dejme tomu 3 měsíce vztahu za sebou, tak je dobrý ji občas vyslechnout. Tim ale neříkám, že jakmile začne mluvit něco o svým bývalým atd, abys ji hned nepřerušil a nezavedl dialog jiným směrem.

Na druhou stranu moje ex mluvila o svým bývalým taky občas, ale v tom smyslu, jakej to byl blbec v porovnání se mnou atd. Tak tady bych ji ani moc nepřerušoval Smějící se
« Poslední změna: 15. Únor 2009, 11:04:53 od smoula_007 » Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Trier

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 15. Únor 2009, 13:40:30 »

Citace
Pokud je to holka, se kterou bys chtěl mít vztah, ale zatim mezi váma nic neni, tak je dobrý si dát pozor na to, abys nesklouzl do škatule vrba alias kamarád.

No jo, to je sice pravda, ale opravdu záleží případ od případu, protože některým holkám právě to, že vidí ve svém partnerovi "vrbu", dost imponuje (ač je to tedy spíše extrém a jsou to takové ty hodně introvertní typy - ale i takové jsou  Úsměv).
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 15. Únor 2009, 17:33:04 »

noodle, smoula007:
Tak uvidíme  Úsměv
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 15. Únor 2009, 17:41:41 »

Umět naslouchat, podpořit názor ženy a chápavým přístupem jí ho pomoci utvářet, to je asi to co ženy považují za ideál... Spolu se silou osobnosti pak vznikne určitý mix, který by při citlivém vyvážení poměrů jednotlivých "ingrediencí" měl zafungovat...
IMHO v praxi se nedá úplně obecně říct, že je dobré být vrba nebo opačný extrém, chce to citlivě dávkovat... Muž musí ženě imponovat a zároveň ji musí umět potěšit a čas od času příjemně překvapit - potom je celkem šťastná...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 15. Únor 2009, 20:09:28 »

Být chytřejší než ona a nepoučovat Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 15. Únor 2009, 22:59:45 »

Být chytřejší než ona a nepoučovat Úsměv

Přesně tak, hlavně nepoučovat. Nechápu, jak je možný, že je to tak vytáčí, ale je to tak. Já si na to už dávám bacha.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 15. Únor 2009, 23:02:36 »

Být chytřejší než ona a nepoučovat Úsměv
Přesně tak, hlavně nepoučovat. Nechápu, jak je možný, že je to tak vytáčí, ale je to tak. Já si na to už dávám bacha.
Nejhorší je, když se na něco zeptají a nechtějí slyšet odpověd Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 15. Únor 2009, 23:49:47 »

Být chytřejší než ona a nepoučovat Úsměv
Přesně tak, hlavně nepoučovat. Nechápu, jak je možný, že je to tak vytáčí, ale je to tak. Já si na to už dávám bacha.
Nejhorší je, když se na něco zeptají a nechtějí slyšet odpověd Mrkající
Jo a potomseš ty ten špatnej, protože si ji chtěl poradit Smějící se
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 16. Únor 2009, 18:02:33 »

king666: Už v tom jakž takž začínám mít jasno, díky moc.

smoula007, ava:
Todle je pro mě novinka. Ne že bych byl ten typ co musí všechny poučovat, ale myslim že todle je za poslední dobu pro mě nejefektivnější postřeh....
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 16. Únor 2009, 18:08:53 »

Jenom bych ještě dodal, že je rozdíl mezi poučováním/mentorováním a rozšiřováním obzorů...
Poučování/mentorování, zejména pokud vyznívá trochu jako sekýrování, je vnímáno dost negativně... Na druhou stranu holky mají rády, pokud jim čas od času rozšíří kluk obzory (nějaká zajímavost,...) Mrkající Pochopitelně nic se ale nesmí přehánět (škatule "mudrc" potom může být ta lepší varianta), taky dost záleží na konkrétní holce...
Je taky jasné že třeba na one-night je potřeba dost jiný přístup než na ltr...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 16. Únor 2009, 18:15:09 »

Je taky jasné že třeba na one-night je potřeba dost jiný přístup než na ltr...
Holku na one-night bych asi o ničem nepoučoval Smějící se

Rozšiřování obzorů je v pohodě. Když jí říkáš něco zajímavýho, tak tě stejně moc nevnímá (ne že by tomu nerozumněla, ale...), ale aspoň ukážeš, že máš přehled a stoupneš na ceně.
Právě to poučování je nejhorší věc (osobní zkušenost). Prostě když začneš holku o něčem poučovat (bez toho, aby tě ona o to požádala), tak se to snaž co nejrychleji ukončit. Ani bych se nebál třeba nějakou lichotkou (např. To ty ale nepotřebuješ vědět, protože máš přehled ve spoustě jiných důležitých věcech). Mě bylo kolikrát vyčteno, že mám strašně "studenej" kantorovskej přístup Kroutící očima
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 17. Únor 2009, 20:29:45 »

jinými slovy vztah s holkou/ženou je naprostá fuška, kde si člověk musí imrvére dávat bacha na jazyk a na své chování a vystupování? No, mě to zní jako výzva..Úsměv
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 17. Únor 2009, 22:35:36 »

jinými slovy vztah s holkou/ženou je naprostá fuška, kde si člověk musí imrvére dávat bacha na jazyk a na své chování a vystupování? No, mě to zní jako výzva..Úsměv
ne, pokud se chová přirozeně jako alfa.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS