Dárky - výročí, svátek, narozeniny, vánoce, valentýn atd...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 18:59:00

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Dárky - výročí, svátek, narozeniny, vánoce, valentýn atd...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Vše Tisk
Autor Téma: Dárky - výročí, svátek, narozeniny, vánoce, valentýn atd...  (Přečteno 144269 krát)
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 10. Listopad 2007, 22:08:19 »

jojo, stribro se mi tez zda lepsi, mne se zlato nelibi... ale stribro taky nenosim, ale u tohodle jde predevsim o to, udelat radost. Od meho prvniho pritele sem dostala k narozeninam stribrne srdicko a ackoli sem ho nenosila, protoze neodpovida moji predstave privesku k obleceni, udelalo mi ohromnou radost.
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 10. Listopad 2007, 22:26:02 »

Myslim, ze kazdy mame svuj kov. Ja osobne nemam rada zlato, platinu, stribro rneme snesu, ale necitim se s nim nijak extremne dobre.. co muzu jsou obycejne kovy - med,cin, zelezo, popr. slitiny - mosaz... zalezi to dle meho na vkusu kazde... stejne tak ja spis muzu kameny, ale nikoliv zasazene v kovu.
Tohle by ale asi chlap mel poznat, kdyz s holkou travi nakou dobu...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 12. Listopad 2007, 12:17:26 »

Jestli mas rada zelezo a kameny, tak ja Ti koupim k narozkam krumpac a lopatu, s nima si muzes ty kameny narubat Smějící se





(joke)
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 12. Listopad 2007, 12:39:37 »

Zlato - stříbro ... tak pokud slečna má už něco zlatého tak jedině zlato a naopak . A hlavně podle mě nejde jen o to odbýt si to u zlatníka za dvě minuty , ale hlavně o to , že klidně to může být kus plechu nebo figurka z kaštanů -  podstatné je , co tím chceš říct .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Bloody.ghost

Karma: -3
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 14. Listopad 2007, 15:16:32 »

Ahoj mám dotaz , přemýšlím že až bude nějaké dárkovací období,tak bych dal bílého králíčka ( živého ) s obvázanou červenou mašlí.
Teď se chci zeptat hodí se to? samo když nebude mít ráda zvířátka tak nehodí ale když by měla ? a k jakého dárkovému období by to bylo nejlepší?
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 14. Listopad 2007, 21:57:38 »

to je otazka, hlodavci dost smrdi, i kdyz se jim casto vymenuje podestylka, nehlede na to, ze clovek muze mit zviratka rad a kralicka (krecka atd) doma mit stejne nechce... takze je uplne jedno, k cemu ji to das, ale mel bys dopredu vysondovat nenapadne, jaky ma nazor na to chovat si hlodavce v pokojiku... nehlede na to, ze podestylka a krmivo taky nejsou zadarmo...
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 14. Listopad 2007, 22:27:04 »

bych dal bílého králíčka ( živého ) s obvázanou červenou mašlí.

Ach jo...uvědom si, že ač je tomu dle našeho právního řádu jinak, tak králík není věc...není to plyšák, kterýho slečna hodí pod postel, když se na Tebe nase*e...vyžaduje péči...a nějaké "nechce se mi" zde neplatí...nebo alespoň by nemělo. Já jsem osobně kategoricky proti tomu dělat z živých tvorů nějaké presenty...obzvláště ty "překvapivé" Řekni to mé ruce

Pokud jí ho dáš, možná budeš ten den/večer za romantického prince...ale zhasne to v momentě, kdy jí udělá první bobek na koberec nebo do postele...poté bude některým z rodičů pravděpodobně vypuštěn do přírody kde zřejmě pojde...v případě, že jsou rodiče pragmatičtější a jsou nějak "zasaženi" venkovem a zemědělstvím, může následovat pokus o jeho vykrmení a následnou úpravu na oblíbený způsob nedělního oběda... Mlčím


EDIT: Právě jste si přečetli názor cynika Kroutící očima
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Bloody.ghost

Karma: -3
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 14. Listopad 2007, 22:37:33 »

bych dal bílého králíčka ( živého ) s obvázanou červenou mašlí.

Ach jo...uvědom si, že ač je tomu dle našeho právního řádu jinak, tak králík není věc...není to plyšák, kterýho slečna hodí pod postel, když se na Tebe nase*e...vyžaduje péči...a nějaké "nechce se mi" zde neplatí...nebo alespoň by nemělo. Já jsem osobně kategoricky proti tomu dělat z živých tvorů nějaké presenty...obzvláště ty "překvapivé" Řekni to mé ruce

Pokud jí ho dáš, možná budeš ten den/večer za romantického prince...ale zhasne to v momentě, kdy jí udělá první bobek na koberec nebo do postele...poté bude některým z rodičů pravděpodobně vypuštěn do přírody kde zřejmě pojde...v případě, že jsou rodiče pragmatičtější a jsou nějak "zasaženi" venkovem a zemědělstvím, může následovat pokus o jeho vykrmení a následnou úpravu na oblíbený způsob nedělního oběda... Mlčím


EDIT: Právě jste si přečetli názor cynika Kroutící očima

Hmmm,tak tohle jsem nečekal  Kroutící očima souhlasim s tim dozvědět se jestli by doma chtěla '' hlodavce '' .
Podle toho co ale píšeš ty,mě napadá,že nemůžeš mít doma snad ani rybičky.každý zvíře vyžaduje péči. A snad každej člověk má rád zvířata.
Představ si jakej je rozdíl mezi králíkem a kočou ( kolik má doma lidí kočku ).A mezi kočkou a psem ( kolik má lidí doma psa dokonce i s kočkou ) Úsměv

Radši ani nechci myslet co by mohli být za rodiče,kteří by zavraždili bílého králíčka své dcery,která ho dostala dejme tomu na narozeniny od svého kluka. To by bylo na Bohnice.
A stěma bobkama,přece existujou ohrádky Úsměv
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #58 kdy: 14. Listopad 2007, 22:58:18 »

Souhlasim s kvarkopakem. Podle mě je živý tvor jakožto dárek nesmysl - tedy samozřejmě pokud tomu nepředcházelo pečlivé zvážení všech důsledků.
Bloody.ghost: Neřekl bych, že z toho, co kvarkopako napsal, vyplývá, že nemá rád zvířata. Naopak bych řekl, že buď zvířata rád má a pokud ne, tak je zodpovědný.
Já zvířata rád mám a proto Ti doporučuju dát živé zvíře jako dárek jen po předchozí domluvě a po uvážení všech důsledků...
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 14. Listopad 2007, 23:21:00 »

Podle toho co ale píšeš ty,mě napadá,že nemůžeš mít doma snad ani rybičky.každý zvíře vyžaduje péči. A snad každej člověk má rád zvířata.

Mno, přesně jsi to trefil - nemám doma žádné zvíře a to právě proto, že každé zvíře potřebuje péči. Péči, na kterou prostě v součanosti nemám čas a nemám povahu nechat zvíře strádat jen proto, abych doma nějaké měl. Jsem původem z venkova a až do svých cca 18ti let jsem trávil veškerý volný čas na rodinném statku - poznal jsem tam zvířata od myší až po krávy...naučil jsem se, co které z nich potřebuje a to je jeden z důvodů, proč žádné zvíře doma mít nechci do doby, než si budu jist, že se mu budu moci věnovat do té míry, aby žilo kvalitní a důstojný život, na který má každá živá bytost právo.

snad každej člověk má rád zvířata.
Každej bohužel ne Ďábelský

Představ si jakej je rozdíl mezi králíkem a kočou ( kolik má doma lidí kočku ).A mezi kočkou a psem ( kolik má lidí doma psa dokonce i s kočkou ) Úsměv

Představuji si to naprosto realisticky a věř mi, že rozdíly tam jsou Mrkající Kromě výše zmíněné "praxe" na statku jsem na škole absolvoval dva semestry chovu zvířat, kde se probíraly návyky a potřeby zvířat atd....čili si troufám říci, že něco jsem i pochytil.

Radši ani nechci myslet co by mohli být za rodiče,kteří by zavraždili bílého králíčka své dcery,která ho dostala dejme tomu na narozeniny od svého kluka.

OK...kapku přitažené za vlasy...ale minimálně to vypuštění do přírody je velmi pravděpodobné. Ďábelský Ještě dneska se přece najde dost mamlasů, kteří za asistence svých ratolestí  hází vánoční kapry zpět do řek...popřípadě vypouští laboratorní zvířata "na svobodu" Projel jsem to To, že ta svoboda bude v krátké době vykoupena ne zrovna rychlou a bezbolestnou smrtí zvířete...to už nikoho asi nezajímá...nebo to neví...teďka nevím, co z toho je horší Kroutící očima

A stěma bobkama,přece existujou ohrádky Úsměv

Jasně...to máš pravdu...problém je vyřešen Podivený
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 15. Listopad 2007, 10:02:53 »

ta predchozi domluva nebo sondaz je ale dulezita vec, bez ktery bys ji ho davat nemel. Moje sestra s pritelem si koupili dva krecky a ma je v pokoji, ale protoze casto velkou cast tydne bydli u pritele a vikendy tam taky casto travi, hadej, kdo asi se o krecky stara bez spetky vdeku...
aby to u pritelkyne nedopadlo podobne, par tydnu bude z kralicka nadsena a nakonec se ji o nej bude starat maminka, protoze ji ho bude lito...
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 15. Listopad 2007, 10:13:28 »

Bloody.ghost:
Zřejmě asi doma žádný zvíře nemáš a ani nevíš co to je se o něj starat. Ségra si taky pořídila černýho zakrslýho králíka. Králíka dobře krmila, takže vyrostl asi na dvojnásobnou velikost co měl mít. Za tu dobu rozkousal po bytě co šlo. Samozřejmě se o to teď stará táta, protože ségru to baví jen hladit. Takže ono to není jen tak si pořídit domů nějaké zvíře.

Podle toho, co jsi napsal mě připadá, že je ti tak 16. Takže o starostech toho víš akorát tak do školy a to je všechno.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
sill



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 43
Místo: Praha
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 15. Listopad 2007, 13:03:46 »

S problematikou zvířat naprostý souhlas. Ono je sice romantické, dát králíčka, veverku, koťátko a kdo ví co ještě (no dobře, třeba taková piraňa moc romantická není, ale jsou i také slečny...), ale většina romantických dárků má "životnost" do jednoho týdne (v extrémních případech i déle - ale to jsou výjimky) a pak se založí do skříně. U zvířete je ale ta životnost a "životnost" dost rozdílná Úsměv Takže, IMHO, v začátcích vztahu žádná zvířata a i v dlouhodobém se vyplatí si to důkladně promyslet. Z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že život se psem je pro singla poměrně dost náročný - sice je to miláček, ale není-li nikdo na hlídání (alespoň občas), pak začínají vážné problémy (práce, o zábavě nemluvě Úsměv)

Konkrétnější návrhy dárků by ale taky byly Úsměv Předně - neruinovat rozpočet kvůli EXTRA dárku, i prstýnek z pouti bude holka, která za to stojí, nosit ráda a nadšeně - pokud o něm ví, že je z lásky (ach já romantik...). Drahé dary, zejména opět na počátku (prvních pět let Úsměv) mají dost často negativní vliv - "Sakra, on si mne chce koupit nebo co?" (opět mluvím o slečnách, které za to stojí, zlatokopky nebrat...).

No a konkrétněji:
kytičky, šperky, večeře, parník (teda ne celý, jen lístek na plavbu), knihy, prádlo (bacha na to Úsměv) atd. se tu už řešilo a účel to splní. Nebál bych se ani blbostí (plyšová kachna, hurá!), společenských her (Francouzská hra lásky ale fakt ne), a dalších "věcí pro děti". Pro každodenní "vzpomínku na miláčka" se hodí třeba i hřeben (fakt! jen je potřeba personalizovat: "Alespoň takhle Tě mohu hladit denně" a podobné slaďáky). Pro esoterické bytosti najde uplatnění aroma-lampička, krystaly a další tuny "mystic" propriet. Rustikálně založené slečny ocení dekorativní blbinky do bytu (ani netušíte, jakou radost může udělat sušený bodlák v dřevěném rámu Úsměv). A pokračovat by se dalo dlouho...
Zkrátka, pokud si vypůjčíme heslo Standy Grosse - dám-li snad cokoliv s výrazem "Myslím to upřímně!", pak projde i půllitr ze včerejší kalby Úsměv

Jo, někdo tady zmiňoval kaktus - květinou většinou vyjadřuji, jaké mám s dívkou záměry, tak bacha na kaktus Úsměv

Poznámka: tento příspěvek (krom reakcí na zvíře, to je univerzální) shrnuje poznatky o dárcích pro "tu jedninou", v případě zájmů převážně o zásun či chvilkové povyražení je situace diametrálně odlišná a jistě se k ní vyjádří někdo zkušenější Úsměv Tak, milé dámy, teď se do mne pusťte...
Zaznamenáno

Te audire non possum. Musa sapientum fixa est in aure...
Bloody.ghost

Karma: -3
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 15. Listopad 2007, 21:58:13 »

Bloody.ghost:
Zřejmě asi doma žádný zvíře nemáš a ani nevíš co to je se o něj starat. Ségra si taky pořídila černýho zakrslýho králíka. Králíka dobře krmila, takže vyrostl asi na dvojnásobnou velikost co měl mít. Za tu dobu rozkousal po bytě co šlo. Samozřejmě se o to teď stará táta, protože ségru to baví jen hladit. Takže ono to není jen tak si pořídit domů nějaké zvíře.

Podle toho, co jsi napsal mě připadá, že je ti tak 16. Takže o starostech toho víš akorát tak do školy a to je všechno.

Je mi o pár let více Úsměv

Ale jo přesvědčily jste mě,že s tim zvířátkem to asi neni to nej.Takže s tim počkám nějakej ten rok a uvidim co a jak Úsměv nejvíc mě přesvědčilo,že vyroste do dvakrát větší délky a to je pak pravda,že už to nebude ončo...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 15. Listopad 2007, 22:13:06 »

nejvíc mě přesvědčilo,že vyroste do dvakrát větší délky a to je pak pravda,že už to nebude ončo...
Ten je dutej jak dub. Tohle nemá cenu Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
sill



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 43
Místo: Praha
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 15. Listopad 2007, 22:29:04 »

Avaranger - ale snaha byla, ne? Úsměv Mimochodem, náš králík vyrostl z 0,27 na 5,6 kg - nějak mu zapomněli říci, že je "zakrslý" Úsměv

bloody - zase úplně bych toho králíka nezavrhoval, jen ho pořiď plyšového a do tlapek mu vetkni rudou růži (případně stříbrnou, pokud dovolí finance) - úspěch zaručen.
Zaznamenáno

Te audire non possum. Musa sapientum fixa est in aure...
User34
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 23. Listopad 2007, 22:27:22 »

Jelikoz se nam blizi Vanoce - ty uzasne svatky, tak me tak napada, ze nevim co vybrat za darek a sem z toho zmateny (ti co sledovali tema "jak sbalit cestujici v autobuse" mou zmatenost jiste pochopi)
Ale abych se jen neptal, tak uvedu co me zatim napadlo:
1) Kosmetika (problem je ze nevim podle ceho vybirat)
2) Plysak (ale v jejim veku uz je na to asi stara)
3)....

 Šťastný
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 23. Listopad 2007, 22:42:56 »

ja myslim, ze na plysaka neni zenska stara v zadnym veku Úsměv
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 23. Listopad 2007, 23:43:08 »

ja myslim, ze na plysaka neni zenska stara v zadnym veku Úsměv
Souhlas, ale přijde mi to takové, nevim. Prostě nerad dávám dárky "z nouze". Chtěl bych jí dát něco, co by bylo zvláštní, ale zatim taky žádný nápad. Vždycky i když by to byla sebevětší blbost, nebo třeba ten plyšák, tak to chce něčím ozvláštnit, přidat něco, co ukáže že ji znáš, co jí připomene něco společného atp.

To je teda muj nazor. Na druhou stranu rad dostavam cokoli xD

Oproti tomu segra nakoupi milion kravin a s klidnym svedomim je rozda. To ja bych proste neudelal Mrkající Uz tak mam neprijemnej pocit z toho, ze tatovi dam letos *zase* balzam po holeni (kterej by si sam nekoupil xD )
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 23. Listopad 2007, 23:48:18 »

ja myslim, ze na plysaka neni zenska stara v zadnym veku Úsměv

ale je... ver mi, ze ja uz na ne stara byt zacinam a od sveho mileho bych si predstavila neco trochu vice osobniho, jak rika Avi. protoze tucnak je jen jeden a toho uz mam Smějící se

ve skutecnosti je to ale jako prvni darek ve vztahu docela ok Mrkající clovek toho druheho jeste dostatecne nezna a jedna se o pomerne neutralni a potencialne roztomilou vec (i kdyz i ten plysak by mel byt necim zvlastni - osobity, aby bylo videt, ze je urceny prave pro ni a proc Mrkající )
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 24. Listopad 2007, 00:05:35 »

JJ. Ja treba planuju dat mozna toho plysaka, ale doplnim ho tim, ze bude objimat pytlicek jahod v cokolade, coz je vec, po ktere se moje slecna muze utlouct xD (doufam, ze si to neprecte a nezkazi si prekvapko Smutný )
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
User34
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 24. Listopad 2007, 00:23:12 »

ja myslim, ze na plysaka neni zenska stara v zadnym veku Úsměv

ale je... ver mi, ze ja uz na ne stara byt zacinam a od sveho mileho bych si predstavila neco trochu vice osobniho, jak rika Avi. protoze tucnak je jen jeden a toho uz mam Smějící se

ve skutecnosti je to ale jako prvni darek ve vztahu docela ok Mrkající clovek toho druheho jeste dostatecne nezna a jedna se o pomerne neutralni a potencialne roztomilou vec (i kdyz i ten plysak by mel byt necim zvlastni - osobity, aby bylo videt, ze je urceny prave pro ni a proc Mrkající )

Premyslim o chechtacim krteckovi Úsměv Kdyz sen ho slysel, mel sem pocit, ze ji nekde nekdo nahral Úsměv

Otazkou je jesli to spolu do vanoc vydrzime  Kroutící očima
Zaznamenáno
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 24. Listopad 2007, 00:26:04 »

ale je... ver mi, ze ja uz na ne stara byt zacinam a od sveho mileho bych si predstavila neco trochu vice osobniho, jak rika Avi. protoze tucnak je jen jeden a toho uz mam Smějící se
ne-e, spíš si myslím, že to je to bájné zapovězené téma, na které se s holkama nemluví. vy si vždycky připadáte moc mladé nebo moc staré  S jazykem
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 24. Listopad 2007, 01:01:19 »

A což takhle nějaký "šidítko"?
Jako aby se necejtila tak osamělá, když nejseš zrovna "po ruce"...

Šťastný S jazykem Smějící se
Zaznamenáno

Edwin
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 24. Listopad 2007, 09:14:29 »

joobvykle mam stejny problem co koupit ( vyrobit ) pritelkyni ale i rodine. Pro mamu i mladsiho brachu je to v poho mame dycky kouknu do kremu a "mazatek" ktery pouziva a neco z toho koupim sice to nejni moc originalni ale co se da delat . Brachovi hlavolam nebo komix asterixe nebo neco tak. Tatovy to je dycky boj na zivot a na smrt ale zvladam to. prinejhorsim dycky nakej ten balzam po holeni ( da se koupit 24.12. v tescu treba i ve 16:00  Šťastný

Pritelkyne je ale nejvetsi porblem zvlast kdyz jsme spolu kratce pak pomuzou kamaradky ( jak moje tak i ty jeji pokud je znam je to dobry informacni zdroj ) neco vymyslime ale nejdulezitejsi je ta originalita na plysaka stara nejni zena v zadnym veku to je jasny ted jde jen o to kolik takovych plysaku uz dostala aby ji to pomalu nezacalo nudit plysaka je dobre doplnit o nakou tu malou pozornost kterou ma slecna rada ( napr. jahody v cokolade ). No a nebo je moznost premyslet a premyslet na vymyslet neco co je opravdu originalni a taky jsou dobre vtipne veci ( ale ne ze zajded do ptakovin ) Myslim ze loni jsem darek vyresil uplne uzasne byly jsme spolu asi tak pul roku a rodice odjizdeli ke znamym na silvestra hned po stedrem dnu. Skvela prilezitost skoda ji nevyuzit. Pritelkyne dostala plyskaka s obalkou s dopisem ze na ni cekam u me doma ze nasi jsou pryc...

tak snad jsem ti poradil
Zaznamenáno

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS