Dekolty a výstřihy - problematika a záměr

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 14:25:57

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Dekolty a výstřihy - problematika a záměr
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Dekolty a výstřihy - problematika a záměr  (Přečteno 33494 krát)
ElDesperado

Karma: -1
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« kdy: 15. Květen 2007, 20:37:37 »

Je to spíše takové malé zamyšlení.

Takže, proč vlastně ženy nosí oblečení s výstřihem?

Vždycky jsem si myslel (a patrně si to budete myslet také), že se snaží připoutat pozornost a vyzdvihnout své "přednosti". Ale! Proč se v tom případě dívají na kluka blbě, když se jí do výstřihu podívá?

Sedím ve škole už poměrně dlouho s jednou holkou, která se v dekoltech vyloženě vyžívá. A dá se říct, že díky ní jsem se naučil ovládat a když chci, tak se 'tam' prostě nepodívám. Ani po tom netoužím a ani na to nemyslím. Někdy mi však pohled ujede Mrkající A tady je ten problém: když se holce (jakékoliv, nejen jí) podívám do výstřihu, bojím se, že mě při tom přistihne. Proč? Prostě mám při tom pocit, že dělám něco nedovoleného, nevhodného. Ale přitom je to přece ZÁMĚR, ne? Proč by holka nosila výstřih, když by nechtěla, aby se jí tam každý díval. Proč se tedy většina holek na kluka, když ho přistihnou, jak jí tam civí, pohoršeně podívá nebo dodá nějakou nelichotivou poznámku typu "kam čumíš?" "perverzní hovado" "prasáku" atp.? Když se ti nelíbí pohledy jinam, než do očí, tak to prostě nenos.

Tohle je spíše pro holky:
nosíte oblečení s dekolty?
PROČ je nosíte?
jak se zachováte v situaci, kdy přistihnete nějakého kluka, že se vám dívá do výstřihu?

Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Květen 2007, 20:58:47 »

1) ano
2) mame prece ukazovat sve prednosti aby odpoutali pohled od nedostatku:)
3) kdyz na me bude pokrikovat pupkatej delnik, poslu ho nekam, kdyz ujedou oci spoluzakum, ber to s usmevem nebo delam, ze o tom nevim...

na stredni se kluci sazeli, jak dlouho bude trvat cestinarovi, nez mi do vystrihu koukne a kdyz sem si cetla, tak se me trefovali za vystrih kridama... takze to proste ber s humorem a dokonce mam kamarada, kterej me kouka na prsa skoro porad a ani to nijak neskryva... takze co? aspon kvuli necemu se na me chlap podiva:)
Zaznamenáno
ElDesperado

Karma: -1
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Květen 2007, 21:00:44 »

JÁ to s humorem beru... ony už moc ne Mrkající
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Květen 2007, 21:10:47 »

koukas do spatnejch vystrihu, ja si nekdy z klku utahuju, kdyz je vhodne prostredi, ale oni se pak chudaci cervenaj:)
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Květen 2007, 21:21:26 »

Jdodá nějakou nelichotivou poznámku typu "kam čumíš?" "perverzní hovado" "prasáku" atp.?

Tak se nenecháš odbít jen tak a řekneš něco "tobě" vtipnýho. Třeba: Na tvoje krásné prsa, Na to pěkný co máš v tom výstřihu....cokoliv.

Vypozoroval jsem, že i některý holky, co jdou proti vám se ještě než projdou kolem, se podívají jako by na nohy. Ale ve skutečnosti kontrolují, jestli jsou dobře upravený a je vše vidět jak má. Toho si lze všimnout. Není to nijak ojedinělý.

Jinak nikdy se tam nedívám, když vím, že na mě kouká. Prostě se koukám do očí.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Květen 2007, 21:37:28 »

Já moc teda výstříhy nenosím, právě proto, že mou předností jsou spíš oči, tak bych chtěla aby se mi opačné pohlaví dívalo spíš tam Úsměv Ale když už si výstřih vezmu, tak je to spíš z mé strany tak trochu provokace a rozhodně jsem nikomu za to, že se mi podíval do výstřihu nevynadala, oči jsou od toho, aby se dívaly a pokud si někdo veme hlubokej výstříh, tak musí počítat s tím, že mu tam každej bude čumět... Úsměv
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
ElDesperado

Karma: -1
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Květen 2007, 21:39:02 »

koukas do spatnejch vystrihu, ja si nekdy z klku utahuju, kdyz je vhodne prostredi, ale oni se pak chudaci cervenaj:)
Jo, to moc dobře znám. Ta holka, o které jsem psal, to taky dělá a já potom taky (chudáček Šťastný ) nevím, co mám dělat a kam koukat...

Tak se nenecháš odbít jen tak a řekneš něco "tobě" vtipnýho. Třeba: Na tvoje krásné prsa, Na to pěkný co máš v tom výstřihu....cokoliv.
To se ani tak moc často nestává... já mám spíš problémy se tam podívat... protože sice 'chci' (pud je sviňa), ale vždycky to přebije moje moralni inteligence S jazykem Mozna neni ani tak problem v holce jako spise ve mne Šťastný

Vypozoroval jsem, že i některý holky, co jdou proti vám se ještě než projdou kolem, se podívají jako by na nohy. Ale ve skutečnosti kontrolují, jestli jsou dobře upravený a je vše vidět jak má.
Jo, taky jsem si toho všiml. Holka, která začala nosit výstřihy ve větší a hlubší míře teprve nedávno, se sama sobě ve velmi krátkých intervalech do výstřihu dívá a kontroluje a upravuje, jestli je všechno v pořádku ... Některé to ale dělají správně... tak, o které jsem psal v tomhle příspěvku výše, to třeba dělá schválně a výstřih si jakoby neustále v meziřečí popotahuje dolů. Strhává tak na něj pozornost.  A funguje to Mrkající Smějící se Smějící se Smějící se
Zaznamenáno
Rendy



Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 15


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 kdy: 15. Květen 2007, 22:31:22 »

No podle me jim lichoti kdyz se jim nekdo nenapadne kouka na ty jejich rozkosny prsicka, ale nechteji dat najevo ze jim to lichoti a proto nekdy ty reakce. Samozrejme kdybys jim do toho vystrihu slintal tak si oznaceni prasak zaslouzis Úsměv. Ja si myslim ze je to proste takova psychologicka hra. Sam s tim mam problem (i bez vystrihu), clovek by se rad koukal, ale proste je mi to hloupy a tak zacnu nervozne jezdit ocima nahoru dolu od nader na oblicej Stydlivý. A vony to ty bestie moc dobre vedej a vyzivaj se v tom pocitu ze te uvedly do rozpaku. Bestie  Úsměv
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15. Květen 2007, 22:52:27 »

Holka, která začala nosit výstřihy ve větší a hlubší míře teprve nedávno, se sama sobě ve velmi krátkých intervalech do výstřihu dívá a kontroluje a upravuje, jestli je všechno v pořádku ... ta to třeba dělá schválně a výstřih si jakoby neustále v meziřečí popotahuje dolů. Strhává tak na něj pozornost.

No tak to bych teda drze a provokativně určitě něco řekl. I za cenu toho, že ji tím naštvu (ale ne kravinu, něco tefnýho na danou situaci). Třeba by to vzala z druhé stránky a mohlo by z toho něco být  Super!
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 15. Květen 2007, 23:34:27 »

lol... no asi tak, dekolty nosim, protoze to lichoti me figure... opticky zmensi prsa a tim pak vypadam soumernejsi (hodne uzky pas, hodne velke poprsi). kdyz se mi tam kluk koukne tak bych ho asi v zivote neposlala nekam a ani bych si o nem nemyslela nic zleho. je fakt, ze u slizounu a jim podobnych typu by mi to bylo neprijemne (ted mame treba spoustu delniku kolem baraku a ti cumi vzdy kdyz jdu kolem - tomu se nevyhnu a neni mi to prijemne). ale kdyz si do zname spolecnosti zamerne vezmu vystrih, tak to, ze se tam nekdo koukne beru jako lichotku Úsměv
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Kotja



Karma: -11
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 15. Květen 2007, 23:48:29 »

Nos zrcadlovky  Super!
Zaznamenáno

aroslav.kotlaba@gmail.com
Morituri nomulus mori. - Rincewind the wizzard
Come shall ten well bloat ? Ten well bloat shell when blaight !
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 16. Květen 2007, 07:23:48 »

Vystrihy az tak nenosim - asi jako Dextera Úsměv
A s tim cumenim do vystrihu - myslim, ze nekdy proste nejde se nepodivat, kdyz na me naka zenska vali prsa, tak uz jenom abych kriticky zhodnotila, se na ne kouknu a to to se mnou nic nedela, takze co teprve chudak chlap.
To je jak otazka, zda zenske koukaj chlapum do rozkroku a proc...ono to proste nekdy nejde tam nekouknout Úsměv)
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Paetar



Carpe Diem!

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Daruvar, chorvatsko
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 16. Květen 2007, 10:55:57 »

Já se tam někdy čumnu, abych jí tím vlastně dal kompliment (všim sem si jejích prsou a líbí se mi) ale pořád se tam koukat to fakt jako ne. I když je to sakra hezkej pohled (většinou, pokud tam nemá beďary - FUJ!!!!!).
Zaznamenáno

Optimismus je cesta života, pesimismus = smrt!
Tom Riddle
*


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 16. Květen 2007, 12:40:36 »

poprsie? a na tom je nieco vzrusujuce?

zn.: dolnak ;-)
Zaznamenáno

Artificial intelligence is no match for natural stupidity.
Optimism stems from lack of information.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 16. Květen 2007, 19:48:33 »

opticky zmensi prsa a tim pak vypadam soumernejsi (hodne uzky pas, hodne velke poprsi).

A nějaká fotka ?  Smějící se
Daemoniack se může klidně taky přidat  Provokatér
« Poslední změna: 16. Květen 2007, 20:14:09 od LordAli » Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 16. Květen 2007, 21:28:24 »

A nějaká fotka ?  Smějící se
Daemoniack se může klidně taky přidat  Provokatér

pche...co za to?  Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 16. Květen 2007, 22:19:08 »

pche...co za to?  Mrkající

co třeba upřímné uznání kvality?  Mrkající
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 17. Květen 2007, 09:03:42 »

hehe...co byste nechteli... za chvili byste si tu poskladali ze me celou fotku... Smějící se
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Rendy



Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 15


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #18 kdy: 17. Květen 2007, 09:18:55 »

To je jak otazka, zda zenske koukaj chlapum do rozkroku a proc...ono to proste nekdy nejde tam nekouknout Úsměv)

Tak tohle by me vazne zajimalo jestli se takhle obcas koukaj vsechny ?? No pritomne damy ?  Úsměv
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 17. Květen 2007, 09:32:05 »

hehe... no... ale vazne jen obcas... ja koukam spis na zadky nez na predky Úsměv))) kdyz uz predek tak pekny hrudnik je lepsi pokoukanicko... u kluku o ktere mam zajem, ty takhle podrobne checkuji, az pote co me zaujmou osobnosti Smějící se
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Sordidus



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Praha
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 18. Květen 2007, 09:20:05 »

Myslim, ze pro holku je dobry trapas (mozna urazka), kdyz si da vystrih a kluk ji celou dobu slusne kouka do oci Úsměv A myslim si ze to zadne holce nevadi (krom opravdu uchylaku co nesleduji nic jineho Úsměv)
Zaznamenáno

i am jack's wasted life
ElDesperado

Karma: -1
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 08. Červen 2007, 14:05:16 »

Trapas? Myslis, ze je to pro holku trapas nebo urazka?

Myslím, že holky, které si neberou výstřih záměrně, proto, aby je provokovaly, si toho, že se jim kluk díval celou dobu do očí, ani nevšimnou.

A holky, které to dělají "naschvál" si řeknou něco jako "obstál v mé psychologické hře, ani jednou se mi tam nepodíval". Imho se pak pro ni stanete zajímavým, když uvidí, že se jí díváte přímo do očí a její dekolt ignorujete (ne, jako ostatní). 

Co vy na to  Otázka Otázka
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 08. Červen 2007, 15:10:47 »

které si neberou výstřih záměrně,.

Mohl by jsi mi tohle  vysvětlit???  Asi to totiž nechápu. To si ho vzaly nějakým nedopatřením...? Nebo jim ho ráno nachystala maminka?  Smějící se
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #23 kdy: 08. Červen 2007, 15:16:24 »

To jsi špatně vytrhla z kontextu, ale není se čemu divit, protože ANDROID trošku nezvládl interpunkci Mrkající
Pravděpodobně chtěl slečny s dekoltem rozdělit na dvě kategorie:
1) Neberou si výstřih kvůli provokaci: Ty si nevšimnou, že se jim kluk celou dobu díval do očí.
2) Berou výstřih kvůli provokaci: Ty si toho všímají a když se jim kluk dívá celou dobu do očí, tak se pro ně stává zajímavým.

Toť volný překlad do jazyka českého Mrkající
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 08. Červen 2007, 15:32:17 »

Dobře a kvůli čemu si berou výstřih slečny v bodě 1?
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS