Dělali jste si někdy z holky srandu?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 13:44:47

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Dělali jste si někdy z holky srandu?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Dělali jste si někdy z holky srandu?  (Přečteno 25757 krát)
Sputnik
*
Karma: -35
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« kdy: 15. Červenec 2007, 00:42:31 »

Dělali jste si někdy při balení z děvčete srandu?
Zdá se Vám, že je to dobrá balicí taktika?
« Poslední změna: 15. Červenec 2007, 02:10:16 od Sputnik » Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Červenec 2007, 01:03:34 »

ja dokazu ocenit vtipne rejpaci narazky, protoze mam takovy smysl pro humor, ale spoustu holek bys urazil
Zaznamenáno
HoQ
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 57


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Červenec 2007, 01:06:10 »

Podle me, zalezi na zpusobu jak to reknes....musi to byt poznat, ze to neni arogatni, ale ze to zas tak vazne nemyslis....Rozhodne bych ale nestavel celou "taktiku" jenom na delani si z ni srandu. Spis bych to obcas podsunul, pokud uz jsi sni navodil nejake vztahy
Zaznamenáno
Sputnik
*
Karma: -35
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Červenec 2007, 02:07:01 »

Já jsem obvykle na tuhle taktiku přistoupil, když jsem vytušil, že o mě holka nestojí. Přestalo mi tolik záležet na tom, jak to dopadne, a tahle taktika mi naši konverzaci docela usnadňovala. A necítil jsem se potom tak trapně. Ovšem - také jsem ji nesbalil. Úsměv
« Poslední změna: 15. Červenec 2007, 14:06:30 od Sputnik » Zaznamenáno
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Červenec 2007, 09:51:34 »

Srandu si dělám spíš z kámošek. - Co se škádlívá, to se rádo mívá, že. Úsměv

U neznámý holky člověk neví, jak zareaguje, a nechcu bejt za hulváta, proto se nějakejm narážkám radši vyhýbám. Třeba něco vtipně (ne trapně) okomentovat, když se taková možnost naskytne, proč ne - ale rejpat do někoho, koho zatim pořádně neznám, nejni můj styl. (Vám je snad příjemný, když si z vás někdo cizí hned dělá prdel, ale vy nemůžete s jistotou říct, jak to myslel, protože ho neznáte? - Mně teda rozhodně ne!)
Zaznamenáno

rewer

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Červenec 2007, 21:34:23 »

ja dokazu ocenit vtipne rejpaci narazky, protoze mam takovy smysl pro humor, ale spoustu holek bys urazil
Presne tak. Kazda bude reagovat jinak, ale hlavne si musis dat zalezet na tom, aby bylo jasny, ze to nemyslis vazne. Takhle sem se jednou v dobre vire skadlil s jednou slecnou, az sem nakonec zjistil, ze ona to brala dost vazne. Nastesti to bylo jenom po chatu, takze zadna velka skoda, ale docela me to prekvapilo...
Zaznamenáno

Kazdy ma rad nekoho, kdo ma rad nekoho jineho, jen idiot ma rad vsechny.
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Červenec 2007, 21:44:29 »

Na tohle bych byl celkem opatrný. Zejména pokud jde o cizího člověka. Beru to podle sebe, protože můj humor je poměrně specifický, drsný a místy až cynický. Lidé, co mne znají to buďto již akceptují nebo jsou přímo naladěni na stejnou notu, takže není problém. Jsem si ale jist, že kdybych si nedával pozor a choval se stejně k někomu, kdo mne nezná, budu klasifikován jako buran, prase, nezdvořák a tak všelijak podobně Mlčím

Doporučuji se hodně držet zpátky, alespoň ze začátku, než si toho druhého oťukáte a poznáte, co je zač. Jinak by takové "dělání si srandy" mohlo mít i nenapravitelné následky Bláznivý
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Sputnik
*
Karma: -35
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 15. Červenec 2007, 22:55:07 »

...budu klasifikován jako buran, prase, nezdvořák a tak všelijak podobně...
Kdo vtipkuje, přece ještě nemusí být takto klasifikován. Narážky nemusí být vždy hrubé a sprosté. Já si např. tzv. flirtování představuji tak, že je založeno především na vtipu.
« Poslední změna: 15. Červenec 2007, 23:03:11 od Sputnik » Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15. Červenec 2007, 23:01:48 »

Však já také neříkám, že tomu tak musí být!
Ale ta možnost tu prostě je proto, že každý má jinak nastavené mantinely a z vlastní zkušenosti vím, že co jednomu připadá jako nevinný fórek, může jiný vnímat jako trapnost prvního kalibru a nebo urážku.
Takže je lepší opatrnost, alespoň ze začátku...
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 16. Červenec 2007, 05:26:24 »

Takhle sem se jednou v dobre vire skadlil s jednou slecnou, az sem nakonec zjistil, ze ona to brala dost vazne. Nastesti to bylo jenom po chatu, takze zadna velka skoda, ale docela me to prekvapilo...
"už tě nechci nikdy vidět, nepiš mi, bla bla bla... "  Šťastný

je sice pravda, že když se potká osoba se sarkastičtějším smyslem pro humor s nějakou cnostnou princeznou/ nezkaženým vesničánkem třebas, asi je třeba hlídat si slovník, ale proč to berou urážlivci zas tak vážně? třeba nejsou uplně vpořádku, jako nevyrovnaní se sebou.
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 16. Červenec 2007, 06:00:43 »

Záleží co řekneš a jak to podáš...pokud si člověk decentně rýpne a je jasné že nemyslí vážně tak to někdy dovytviří to "jiskření"
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
mc_bain

Karma: 0
Příspěvků: 15


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 kdy: 26. Říjen 2007, 22:46:05 »

Podle mě jde o to, říci si jednu zásadní věc a to jestli je prostě člověk takový a takový i bude - myslím, že smysl pro humor se těžko mění, zda-li vůbec to jde - pokud to ten druhý bude brát a dokonce bude vracet stejnou kartou, tak je to potom důkaz o tom, že ti dva mají stejný smysl pro humor - a to je bych řekl do života dobrá věc - proto si myslím, že je důležité vzájemně poznat způsob humoru u toho druhého (a pokud to s ní nemyslím na jednu noc, tak hned tasím můj osobitý smysl pro humor) - to bych považoval jeden ze stavebních kamenů vztahu ...
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 26. Říjen 2007, 23:07:18 »

Ja bych bez ironickych poznamek a rejpani neprezil. Je fakt, ze me pulka lidi co znam kvuli tomu nema moc rada, ale druha pulka ve me zase vidi vtipkare, se kterym se nenudi.

Vtipkovani u baleni bých nijak moc neprehanel, proste chovat se prirozene a bud si sednete nebo ne, stejne by na ten osobity zpusob humoru doslo, pokud ho nedokaze tolerovat hned, tezko se zvyka dele.
Zaznamenáno

petr
Host
« Odpověď #13 kdy: 26. Říjen 2007, 23:57:31 »

Pokud je vas humor ironicky a zaroven trosku "arogantni", tak se slecna smeje a ma vicemene radost z toho ze si z ni delate srandu. Musi to vsak spravne pochopit a nesmi byt suchar, a to hodne zalezi na jeji osobnosti. Takze doporucuju promyslet, o jake zenske stojite (hodna sucharka ktera je vecne sama nebo trochu akci slecna se smyslem pro humor, okolo ktere se vsichni motaji) a podle toho se chovat.
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 29. Říjen 2007, 15:48:12 »

S tim mám bohatou zkušenost, protože to tak pozvolna zkoušim začít s jednou holkou, se kterou je vzájemnej vztah založenej jenom na vzájemnym rejpání (kdysi dávno si teda začala ona a až pak se já přidal  Provokatér). Takže u toho ulítlýho typu neni potřeba váhat, jen to chce si najít hranici, za kterou ta konkrétní holka nepude. Málokdy to zajde tak daleko jako v mym případě, kdy je ten humor fakt málo černej  Šťastný.

Takže si musíte určit, jak vám na tom vtipkování záleží, v tom je každej jinej, já bych vůbec nebral holku která tohle neumí a nepochopí. Podle mě je ale nějaká míra vzájemný srandy typická pro většinu vztahů, to vidíme snad všude kolem nás Úsměv
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Stacy
Host
« Odpověď #15 kdy: 08. Listopad 2007, 19:23:36 »

Tak musím přiznat, že kluci, kteří si umí udělat srandu, ale i ze sebe a třeba i se špetkou černého humoru, se mi líbí nejvíc...  Andílek
Ale zatím jsem se setkala převážně s holkama, které takové rýpnutí urazí nebo přivede do deprese  Podivený Takže to asi vážně chce pro začátek zkusit, co ta holka snese.
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 09. Listopad 2007, 16:54:57 »

Do deprese to asi přivede ledajakou, já bych takovou každopádně moc nebral, pokud nepochopí nikdy nic a nikdy na srandu nemá náladu. Chce to ale jít na to tak jemně, jak to umí málokdo.

Je to zároveň i dobrá metoda, jak někoho řekněme otestovat. Podle mě existují dva druhy humoru. Laskavý, upřímný a inteligentní a na druhé straně pouhé posmívání se, vtipy na něčí účet nebo z něčího neštěstí, ty co rozesmějou všechny kromě jednoho člověka. A obojí je třeba razantně rozdělit. Člověk s opravdovým smyslem pro humor si totiž umí dělat srandu (hlavně) ze sebe. Naproti tomu někdo si léčí komplexy v podstatě ubližováním okolí či jemu přihlížením. Aby se mohl smát, musí jiný trpět.

A možná právě tam je určitá hranice, všichni jí maj trochu jinde, ale je hodně ostrá a po překročení se už dá těžko něco vrátit, pak začne jít o soupeření a smích (i vlastní) může začít bolet (i když se ta "oběť" směje, tak už akorát naoko). Stačí toho člověka aspoň trochu znát a snadno to vytušíme. Úsměv
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
oldaKrupicka



Karma: -27
Pohlaví: Ženské
Místo: praha
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 23. Červenec 2008, 12:20:16 »

hmm tak ja zase jsem znameni lev.. a nesnasim kdyz si ze mne nekdo dela srandu... mam rada si z nekoho delat srandu ale nemam rada kdyz si ji dela nekdo ze men  Ďábelský
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 23. Červenec 2008, 12:48:04 »

nesnasim kdyz si ze mne nekdo dela srandu... mam rada si z nekoho delat srandu ale nemam rada kdyz si ji dela nekdo ze men  Ďábelský

 Projel jsem to Vskutku ideální "výbava" do praktického života Přemýšlím
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 23. Červenec 2008, 16:04:42 »

zažil jsem holky, se kterýma jsem si psal i mluvil a u kterých jsem přesně věděl, že jsou na stejný vlně jako já...a pak takový, který tohle absolutně nechápali..... a od tý doby je to můj rozlišovací prostředek k tomu, jaké holky brát a jaké nebrat Šťastný
Zaznamenáno
Luboš92
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 77


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 23. Červenec 2008, 17:45:48 »

hmm tak ja zase jsem znameni lev.. a nesnasim kdyz si ze mne nekdo dela srandu... mam rada si z nekoho delat srandu ale nemam rada kdyz si ji dela nekdo ze men  Ďábelský

Znáš to ne? Nechovej se k ostatnim tak, jak nechceš, aby se oni chovali k tobě  Úsměv

Jinak si z holek dělám srandu často a rád, ale jen z těch, které dobře znám a vím, že to vezmou s humorem a rády to třeba i oplatí  Provokatér
Zaznamenáno
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 02. Říjen 2008, 18:06:15 »

Decentní humor a popichování je základ, i když si ta baba  o tobě bude myslet že seš vůl třeba,tak ti to právě nahraje do budoucna,protože když po čase najednou otočí a budeš úžasnej,jí to nepůjde do hlavy,bude o  tom pořád přemýšlet a máš skoro vyhráno 8)nevím proč ale funguje to,jen se to nesmí přehnat Smějící se
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 02. Říjen 2008, 18:15:54 »

já si moc rád dělám s holek a z kamarádek psinu..Úsměv rád je beru za písmeno a tak. a přesně podle toho poznám urážlivou fiflenu a holku do nepohody..
Zaznamenáno
Diplo

Karma: -1
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 14. Říjen 2008, 16:44:02 »

Ja jinak balit holky nez provokovat a delat si z nich srandu ani neumim nedejboze abych ji lichotil Úsměv) (ted mluvim ciste o baleni ne kdyz mam stalou holku)
Zaznamenáno
Mike330

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 14. Říjen 2008, 19:38:06 »

Já mou holku pořád provokuji a různě štvu.. Za tu dobu už si zvykla a směje se se mnou  Smějící se Bez toho si to ani nemůžu představit..  Andílek
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS