Domlouvání rande

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 15:53:04

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Domlouvání rande
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Domlouvání rande  (Přečteno 14395 krát)
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« kdy: 28. Září 2012, 10:05:24 »

Opět Vás po nějaké chvíli zdravím pánové (a dámy). Úsměv
Jak nad tím tak přemýšlím snad od začátku s tím mám problémy. Rozjímám co je špatně a chci si udělat "přehled" jak to dělají ostatní, je to ve mě, v ní, nebo je to úplně normální ?

Proto se Vás ptám :
  • Jak zvete holky na rande/ven na společnou činnost/jakou ? 
  • Vyhýbáte se víkendům nebo je zvete i na víkendová data ?(Nepamatuju kdy naposled měla nějaká o víkendu čas - docela si připadám levě že já ho vždycky aspoň kus mám ;D )
  • Stává se Vám že holka nemá čas a když se domluvíte na nějaký den třeba za týden(sama ho i navrhne) tak Vám to i pak přesto zruší "že musí něco dělat třeba v rodinným kruhu" ?
  • Opravdu jsou holky tak vytížené nebo jen hrajou dámičky ? Šťastný 

Příjde mi to jak začarovanej kruh.Holčina nemá teď v okolí 2-3 dnů čas a když se chcete domluvit na nějaký vzdálenější datum "tak ještě neví co bude dělat". --> WTF?! Šťastný
Byl bych rád kdyby se tu vyjádřilo co nejvíce lidí znamenalo by to pro mě ohromnej feedback ! Úsměv
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 28. Září 2012, 10:51:07 »

Prošel jsem si několika stádii domlouvání datů. Začínal jsem na takovém "jak se ti to hodí", potom druhá strana mince - autoritativní "já mám čas ve středu odpoledne". Dneska víceméně něco mezi, navrhnu datum, čas a místo (aktivitu) a dokážu pochopit, že už má holčina plný program. Beru to jako nejlepší možnost a třeba bývalá přítelkyně moc ocenila, že jsem z autoritativního způsobu přešel na způsob "navrhuji", prý se cítila lépe, ptž měla pocit, že do toho mohla více mluvit. A důležitá věc: všechno jednou končí, nebudu navrhovat schůzky do nekonečna a ona aby to pořád odmítala. A pokud s holkou chodíš, myslím, že není od věci ji občas předat vedení a říct jí, ať příště navrhne schůzku a program ona.

Víkendy vítám (+ pátek, ptž to mám už ve škole volno), ptž to je jediný čas, kdy mám volno. Víkendy beru jako relaxaci, ptž přes týden mám většinou program na 10 - 12 hodin denně a běžně s sebou tahám věci na florbal, do divadla, do práce a do školy, což není příliš pohodlné s tím vším jít na date.

Citace
Stává se Vám že holka nemá čas a když se domluvíte na nějaký den třeba za týden(sama ho i navrhne) tak Vám to i pak přesto zruší "že musí něco dělat třeba v rodinným kruhu"?
Opravdu jsou holky tak vytížené nebo jen hrajou dámičky ?

Myslím, že většina lidí hlavně není zvyklá plánovat a organizovat si čas dle svých priorit. Proto pak vznikají podobné situace. Nicméně imho se to nedá generalizovat, jsou holky, které jsou opravdu vytížené a i přes dobré plánování času si horko těžko čas na date najdou. Pak asi stojí za úvahu, zdali chceš chodit s holkou, která je takto vytížená? Pak je druhý extrém, kdy kromě školy holka nic nedělá. Zase... chceš s takovou holkou, co se jen plácá životem, chodit?

Důvodů pro zrušený date může být víc. Třeba jí to jen zatrhli rodiče a stydí se ti to říct.

Z mých zkušeností: zažil jsem odmítání datu z důvodu malé attraction. Zažil jsem i druhý extrém, kdy holka zatáhla francouzštinu ve škole a přehodila si ze dne na den brigádu jenom kvůli společnému datu. Je to hodně individuální, s každou holkou to může být trochu jinak. Zbývá se spoléhat na svojí intuici.

Ať se daří Úsměv
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 28. Září 2012, 11:43:42 »

Heh, hned teď v pondělí plánuju pozvat dvě slečny na schůzku. Samozřejmě zvlášť - abych je zval obě na stejný den a čas, zas takový masochista nejsem. S jazykem Přemýšlel jsem, že navrhnu něco ve stylu "Chtěl bych se s tebou sejít nějak normálně, mimo školu. (počkám chvilku, než to zpracuje) Máš čas třeba ve čtvrtek? Odpoledne?" ... I když nedávno se mi stalo, že jsem se s úplně "nerande" účelem zeptal slečny "Co děláš v úterý?" - je to výměnná studentka z Německa, chtěl jsem ji vzít s sebou na jednu aktivitu, kterou jsem organizoval - a hned mi odpověděla protiotázkou s překvapeným výrazem "To mě zveš na rande?" ... Takže aby se pak v těch holkách někdo vyznal.

Vzhledem k tomu, že na víkendy jezdím buď k rodičům do jiného města nebo mám různé vícedenní akce, tak víkendy pro mě osobně nepřichází v úvahu. V tomhle nemůžu poradit.

Jak už psal puzzle, to zrušení je hodně individuální. Může to být protože neví o čem by si s tebou měla povídat, "vždyť se vůbec neznáme" (nízká attraction), navrhne jí stejný termín kamarádka a ona se jí stydí odmítnout, ... nebo jí jen něco přeletělo přes nos.

U toho konkrétního "ještě neví, co bude dělat" osobně používám takovou trochu tvrdou sebereflexi. Kdyby ji pozval Tomáš Klus / Brad Pitt / George Cloney / (dosaď si podle věku a mentality), taky by ho odmítla? Nebo jsem ji prostě jen dostatečně nezaujmul?
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 28. Září 2012, 13:49:20 »

Beduine, výraz "Chtěl bych se s tebou sejít nějak normálně..." je pro mě těžko stravitelný. Co si pod tím jen představit... Radši bych řekl "pojď se mnou na rande", přijde mi to tak přímé, že to vytváří dojem, že se nebojím.

Citace
U toho konkrétního "ještě neví, co bude dělat" osobně používám takovou trochu tvrdou sebereflexi. Kdyby ji pozval Tomáš Klus / Brad Pitt / George Cloney / (dosaď si podle věku a mentality), taky by ho odmítla? Nebo jsem ji prostě jen dostatečně nezaujmul?

Přijde mi, že problém téhle úvahy je, že se nikdy nedozvíš, jak by to v případě toho Brada Pitta bylo. Takové trochu věštění z křišťálové koule, které vždycky dopadne tak, že sebe zhodnotíš jako méně zajímavého než Pitta. Proč si sám podřezávat větem podobnými úvahami?

Budu rád za podobnou reflexi na moje příspěvky, cílem je o tématu diskutovat Úsměv
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 28. Září 2012, 14:17:38 »

To těžko stravitelný z tvýho pohledu beru - může to znít trochu needy. Nicméně, pro mě to je přirozený a funguje - všimnul jsem si totiž, že i při běžným rozhovoru používám spoustu přídavných jmen a strašně všechno okecávám. Myslím, že kdybych najednou nabídnul schůzku direktivně ve stylu "pojď se mnou na rande", tak by to vůbec nepasovalo do toho stylu, kterým jsem mluvil celou dobu před tím.

A navíc, tohle byl výblitek mojí mysli - na místě to stejně řeknu úplně jinak... Ale co je hlavní, řeknu to přirozeně. Úsměv

Ohledně toho Pitta máš částečně pravdu, ale ten závěr z toho nevyvozuješ správně... Pro mě to není podřezávání větve, ale naopak určení cíle - že s vyšším sociálním statusem jde všechno líp.

Je to prostě jenom o odlišným pohledu na věc.

Jo a moment, jdu teda pročíst tvoje příspěvky a pak se těš na kritiku. Provokatér
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 28. Září 2012, 19:00:11 »

Holky to občas dělaj. Řeknou ti že neví co bude dopředu a tak. Ve skutečnosti k tobě nemají vybudovanou důvěru, nebo cítí předsudky - např. že se bude nudit a podobně.
Já doporučuju udržovat s nima víc kontakt. Když jí poprvé voláš třeba jí nezvi hned ven, pokud se moc neznáte. Zkus jen pokecat a pak zavěsit. Zbav jí toho pocitu, že jí do něčeho tlačíš. Za nějakou dobu ji pozvi třebas na nějakou akci kde bude víc lidí...:
"Ahoj Mončo..snad tě nerušim v tuhle hodinu, ale pozítří pořádam s přáteli posezení a grilovačku, vem kamarády a doražte, je to na XY, rád tě tu uvidim. Měj se. H."

a věř že přijde !  Super!
Zaznamenáno

Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 29. Září 2012, 11:28:38 »

Upřímně se přiznávám že mám hodně volnýho času. Většinou ho trávim s kámošema/kámoškama po venku - takovýto "hangin out".
Zažili jste to někdy ? Takovej ten den kdy je hezky nechcete sedět doma a chcete zažít nějaký dobrodružství cokoliv ale přitom nikdo nemá čas protože už maj něco domluvenýho ?
V poslední době mě ale hrozně unavuje se furt s někým na něčem domlouvat a řešit kdy má kdo čas. Ano asi je to needy že "mám furt čas" na druhou stranu, když budu mít každej den nějakou aktivitu něco dělat ani jeden den volnej - to už se s těma holkama nedomluvím v životě na ničem.
Žádám Vás, vyveďte mě z omylu pokud si jen excusuju svoji lenost, jen do mě !  Podivený Asi mám otřesnej time management Úsměv Já už s tím chci někam hnout udělat něco ! Prosím poraďte mi ! Šťastný
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 29. Září 2012, 20:34:10 »

řešíš věci jako "needy" "time-management" "mam moc času" apod. Svědčí to o tom, že se za něčim ženeš. Zkus se na chvíli zastavit, nechat to bejt, když to nejde nedrhni to, dej si pauzu. Netrap se minulostí, nežij v budoucnu, žij tady a teď a užívej si života. Ty věci přijdou za tebou, nemusíš se za nima hnát.
Zaznamenáno

Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 30. Září 2012, 07:24:45 »

To máš úplně přesně pravdu no  Šokovaný
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 30. Září 2012, 14:06:43 »

Na druhou stranu mě nějak vadí "nedělat pro to nic"  Podivený
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 30. Září 2012, 14:32:19 »

Tak mi přijde, že se to z tématu domlouvání datu přesunulo na téma pomožte mi najít zábavu na odpoledne Šťastný

Přijde mi až smutný, že nemáš nic, co tě baví a čím se sám dokážeš zabavit. Buď seš až takovej extrovert, že ty lidi potřebuješ nebo vážně nemáš nic, co tě baví. Jinak dobrodružství venku je třeba pro mě těžko uchopitelný a nevím, zdali tím myslíš grupáč nebo výlet na motorce. Jestli to podobně prezentuješ svému okolí, třeba s tebou ven nechodí z tohodle důvodu.

Abruzziho radu beru jako užívej si života ve smyslu zkoušení nejrůznějších věcí a časem tě něco víc chytne.
Zaznamenáno
lustrigol
**


Karma: 20
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 250


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 30. Září 2012, 19:57:34 »

Máš hodně volnýho času, ale v neděli vstáváš v půl 8.  Šokovaný Smějící se To se pak nedivim, že nevíš co s časem.  Smějící se
Zaznamenáno

Jsme tím, čím si myslíme, že jsme.
It's not only about picking up a women, it's about building a life.
Život je přesně tím, co si z něj ty sám uděláš.
Víme, co jsme, ale nevíme, co můžeme být.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 01. Říjen 2012, 09:40:49 »

Ještě k tomu tématu: ony holky se hlavně bojí... všeho, všude, a hrozně moc Šťastný... já bych třeba řekl, že spousta holek by odmítla, i kdyby je pozval na rande jejich idol (třeba ten Pitt, i když nevim, proč ho furt vytahujete, když je mu už 50, je šedivej a nebyl nikde hodnocenej jako sex symbol už tak 10 let Šťastný), protože by cítily podezření, zalekly by se, atd... často holky s vámi i chtějí jít na rande, ale bojí se (nejen vás, ale i sebe - bojí se, že se ztrapní, že nebudou vědět, o čem mluvit, atd), takže odmítnou... obzvlášt, pokud se moc neznáte.

Na druhou stranu, pokud se znáte už nějak slušně a nejedná se o nějakou uťáplinu, tak s váma jen vymetá podlahu. Nemít čas = obětovat čas něčemu/někomu jinému než vám
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS