Druhá šance ?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 00:03:09

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Druhá šance ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Druhá šance ?  (Přečteno 20277 krát)
boby1

Karma: 0
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« kdy: 28. Listopad 2006, 18:29:06 »

Jsem zamilovanej do jedný holky. Už jsem ju zkoušel sbalit asi tak před rokem, ale dala mi košem. Přesněji řečeno, poslal jsem ji SMS, jestli by nešla do kina. Odpověděla až další den a psala, že ne, protože má kluka a že je hrozně žárlivej. To byla lež. Kluka neměla. Odmítla mě, protože jsem se jí nelíbil. Tak jsem se na ni vykašlal. Moje city k ní postupem času vyprchávaly. ALE... ted jsem ji viděl a srdce se mi úplně roztlouklo  Smutný Tzn, že k ní furt něco cítím. Myslím, že co se týče vzhledu, tak jsem se za ten rok dost zlepšil. Začal jsem chodit do solárka a změnil si účes, kterej (nechci se nějak chlubit) mi docela sekne. Kamarádi mi to chválí. Ji jde právě o ten hezkej "čumák" A já si teď pohrávám s myšlenkou, jestli to nemám zkusit znovu. Na druhou stranu mi lhala a tím mě i ranila. Tak já nevím...Co myslíte, co byste mi poradili ? Moc děkuju
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 28. Listopad 2006, 19:17:37 »

Hele, to se řeší tady
http://forum.qark.net/viewtopic.php?t=22
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 28. Listopad 2006, 20:24:26 »

Citace: "boby1"
Jsem zamilovanej do jedný holky. Už jsem ju zkoušel sbalit asi tak před rokem, ale dala mi košem. Přesněji řečeno, poslal jsem ji SMS, jestli by nešla do kina. Odpověděla až další den a psala, že ne, protože má kluka a že je hrozně žárlivej. To byla lež. Kluka neměla. Odmítla mě, protože jsem se jí nelíbil. Tak jsem se na ni vykašlal. Moje city k ní postupem času vyprchávaly. ALE... ted jsem ji viděl a srdce se mi úplně roztlouklo  Smutný Tzn, že k ní furt něco cítím. Myslím, že co se týče vzhledu, tak jsem se za ten rok dost zlepšil. Začal jsem chodit do solárka a změnil si účes, kterej (nechci se nějak chlubit) mi docela sekne. Kamarádi mi to chválí. Ji jde právě o ten hezkej "čumák" A já si teď pohrávám s myšlenkou, jestli to nemám zkusit znovu. Na druhou stranu mi lhala a tím mě i ranila. Tak já nevím...Co myslíte, co byste mi poradili ? Moc děkuju

1) Nepsat. Volat.

Je to těžší se odholat a lehčeji se to zvorá, ale chybama se člověk učí. a tady ti zase o tolik nejde, když sám nevíš, jestli ji chceš.
2)Ona to nebere tak, že ti lhala. Prostě ti nechtěla natvrdo říct "Promiň, nezajímáš mě".
3)Já osobně bych holku, co jednoznačně upřednostňuje "hezkej čumák" v tom smyslu jak to popisuješ, ani moc nechtěl. Ostatně ony mne asi taky moc ne, takže se naštěstí moc nepotkáváme. (toto není rada, to si musíš rozhodnout sám, ale jako plus bych to nebral).
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 28. Listopad 2006, 20:54:16 »

Lord Ali: sorac, ale tohle je neco jineho...

JA bych od ni sla pryc - proc? Protoze slecna, ktera da jen na ten peknej cumak asi bude pekne povrchni, nemyslis?? Teda, soudim, neznam - vychazim jen z toho, co jsi napsal.
Zaslouzi si Tvou lasku, nebude s Tebou zametat... mas rad ji, nebo sis ji vysnil...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
halftime



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Pardubice
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 28. Listopad 2006, 23:09:00 »

Citace: "daemoniack"
Lord Ali: sorac, ale tohle je neco jineho...

JA bych od ni sla pryc - proc? Protoze slecna, ktera da jen na ten peknej cumak asi bude pekne povrchni, nemyslis?? Teda, soudim, neznam - vychazim jen z toho, co jsi napsal.
Zaslouzi si Tvou lasku, nebude s Tebou zametat... mas rad ji, nebo sis ji vysnil...


Ale na druhou stranu, to s tim čumákem bych nebral tak špatně.Upřimně...ty bys snad chodila s někým, kdo tě nijak fyzicky nepřitahuje? Mrkající

Já bych to zkusil, třeba ti dá šanci a ty jí okouzlíš svým šarmem i když se jí zpočátku nebudeš úplně líbit...
Zaznamenáno

Když je člověk na dně, alespoň se má od čeho odrazit.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 28. Listopad 2006, 23:15:07 »

Citace
Zaslouzi si Tvou lasku, nebude s Tebou zametat...

-zaslouzis za co?
-nebo to je stejnetak soudim, neznam?
-nebo je to obecne?

nevim teda na cem se zaklada ta oblibena predstava (moda) ze
kazdy ma svou cenu, kazdy ma pravo na .., vsichni lide jsou uvnitr krasne bytosti a podobne ...

neni treba spravnejsi aby lidi zavcasu poznali sve omezeni pragmatizovali se a prijmali kompromisy ktere se jim moc nezamlouvaji?
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 29. Listopad 2006, 06:12:47 »

Plyne to z toho, ze kazda lidska bytost by mela mit svou dustojnost - neco, jako prirozene pravo (bozi pravo) - jedno ze zakladnich lidskych, na kterych se lide shodli, proto je narvali i do ustavy. A k tomu aby sis sebe vazil, musis mit nakou uctu sam k sobe, a chtit aspon minimum po druhych.

Ad chodit s nekym, kdo me nepritahuje - ne, ale nejak jsem nesla do extremu - jsou chlapi nak kterejma slintam (a moc jich neni) a pak ti normalni. Kdybych chtela nekoho pro reprezentaci, vezmu si nekoho z tech na slintani - to je pro me peknej zevnejsek a tak jsem si to predstavila i u te slecny.
Jinak samozrejme, ze clovek musi pritahovat, ale u toho nevadi, jestli je malej, nema uplne modni sestrih nebo postavu vymakanou z fitka. ehm... tak doufam, ze jsem to napsala nejak srozumitelne
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 29. Listopad 2006, 18:44:52 »

A jak víš, že jí jde jen o hezkej čumák?
Zaznamenáno
boby1

Karma: 0
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 29. Listopad 2006, 19:41:30 »

Citace: "Rachel"
A jak víš, že jí jde jen o hezkej čumák?


Vím to od kámošů a od kamarádek. A když s někým chtěla chodit, tak byl hezkej...ale (asi, nebo kdo ví proč) nechtěl ju.
Zaznamenáno
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 29. Listopad 2006, 22:48:09 »

Tak jestli je to pravda, tak není o co stát, to ti je asi jasný...takže se vlastně nemusíš vůbec ostýchat ji oslovit nebo někam pozvat, protože když to nevyjde, tak to není velká ztráta...s tímhle vědomím to zkus a možná ti to propůjčí ten správný světácký šmrnc, že se na to holka chytí...Úsměv
Zaznamenáno
boby1

Karma: 0
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 30. Listopad 2006, 14:55:37 »

Dobře. Já to zkusím ještě jednou a uvidíme.....
Zaznamenáno
boby1

Karma: 0
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 02. Prosinec 2006, 18:25:39 »

Tak dneska jsem zjistil, že si pořád píše s nějakým klukem a pořád o něm říká, jak je úžasnej. Řekla mi to její kámoška a pak mi to potvrdil kámoš od toho "úžasnýho" kluka....takže buď počkám jak se to vyvrbí a nebo to zkusit i tak (ale to by asi nebylo nejlepší řešení)
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 03. Prosinec 2006, 01:24:06 »

Citace: "boby1"
Tak dneska jsem zjistil, že si pořád píše s nějakým klukem a pořád o něm říká, jak je úžasnej. Řekla mi to její kámoška a pak mi to potvrdil kámoš od toho "úžasnýho" kluka....takže buď počkám jak se to vyvrbí a nebo to zkusit i tak (ale to by asi nebylo nejlepší řešení)

Rozhodne to zkusit i tak...kdyz se stahnes, tak nedokazes ukazat svoje kvality, ktere jsou bezpochyby naprosto vetsi nez onoho "uzasnaka" a pak se ona proste rozhodne pro nej, kdyz neuvidi zadnou aktivitu z tvoji strany...
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 03. Prosinec 2006, 01:46:05 »

1) zamilovala se do jineho
2) chce abys zarlil
3) chce abys ji dal proste pokoj a nevi, jak to rict primo...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
boby1

Karma: 0
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 03. Prosinec 2006, 14:34:20 »

to Lee Cougan: OK, půjdu teda do toho
to daemoniack: ale ona neví o tom, že já vím, že si s ním píše.

Zkusit se to musí
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 03. Prosinec 2006, 17:22:28 »

Citace: "boby1"
to Lee Cougan: OK, půjdu teda do toho
to daemoniack: ale ona neví o tom, že já vím, že si s ním píše.

Zkusit se to musí

ale prosim te.. ona nevi ze Ty vis... tomuhle bych zvlast u zenskych nidky neverila... jsme vypocitave mrchy, v kazdem veku :-D
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 03. Prosinec 2006, 17:29:47 »

Citace
ale prosim te.. ona nevi ze Ty vis... tomuhle bych zvlast u zenskych nidky neverila... jsme vypocitave mrchy, v kazdem veku Very Happy


nesnas se vas zase mysterizovat, kdyz se tu venuje tolik snahy odmysterizovani
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
boby1

Karma: 0
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 03. Prosinec 2006, 17:48:40 »

Citace: "daemoniack"
Citace: "boby1"
to Lee Cougan: OK, půjdu teda do toho
to daemoniack: ale ona neví o tom, že já vím, že si s ním píše.

Zkusit se to musí

ale prosim te.. ona nevi ze Ty vis... tomuhle bych zvlast u zenskych nidky neverila... jsme vypocitave mrchy, v kazdem veku :-D



Nn. Fakt o tom neví  Úsměv  Na to bych dal krk. Jsem si jistej na 100 % (ale spíš tak na 95%, protože na 100 % je jen že každý umře). Asi to teda fakt zkusím. Jen si říkám, že jestli je tím borečkem nějak dost uchvácena (jako že asi jo), tak moje šance by se mohla dost zmenšit, než kdyby si s ním nepsala a o něm nevěděla. A i kdyby mi to vyšlo, tak ppochybuju, že ho dostane pryč z hlavy, když spolu chodí na stejnou školu. Na druhou stranu co se mám podceňovat ... přece není lepší než já, že jo  Otázka   Super!   Úsměv
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 03. Prosinec 2006, 17:54:49 »

Po pravde, nevim, jak dostat chlapa z hlavy, ale u me vetsinou zabere, kdyz potkam jineho. A nemusi to byt ani nikdo neznami, trebas i dlouholety kamarad se najednou koukne nak jinak a hnedka o nem musim premyslet... takze to zkus a uvidis Úsměv
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 03. Prosinec 2006, 18:11:14 »

Citace
přece není lepší než já, že jo Question Cool Smile

-nikdy se mi nechce verit ze tohle hecovani, a morlaka ma nejaky pozitivni vliv at uz v boji nebo pri reseni jinych problemu.
stejne tak se da argumntovat podcenenim nepritele, jako zvysenim moralky.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
boby1

Karma: 0
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 03. Prosinec 2006, 18:12:59 »

Citace: "daemoniack"
Po pravde, nevim, jak dostat chlapa z hlavy, ale u me vetsinou zabere, kdyz potkam jineho. A nemusi to byt ani nikdo neznami, trebas i dlouholety kamarad se najednou koukne nak jinak a hnedka o nem musim premyslet... takze to zkus a uvidis Úsměv


dobře, zkusit se to musí (už kvůli zkušenostem). Předpokládám, že bych ju měl potkat ve čtvrtek. Ještě ale musím domyslet jak ju oslovit a o čem s ní začít kecat. Dost dlouho jsme se neviděli (resp. ona mě  Mrkající ) Pak Ti napíšu, jak to dopadlo.
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 03. Prosinec 2006, 18:49:50 »

Citace: "0254"
nikdy se mi nechce verit ze tohle hecovani, a morlaka ma nejaky pozitivni vliv at uz v boji nebo pri reseni jinych problemu.
stejne tak se da argumntovat podcenenim nepritele, jako zvysenim moralky.

Nemas pravdu.

Pokud veris, ze uspejes, tak mas vetsi sanci uspet nez kdyz si myslis, ze nemas sanci. Zkus si precist par knih a pochopis...
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 05. Prosinec 2006, 14:06:39 »

Citace: "0254"
Citace
ale prosim te.. ona nevi ze Ty vis... tomuhle bych zvlast u zenskych nidky neverila... jsme vypocitave mrchy, v kazdem veku Very Happy


nesnas se vas zase mysterizovat, kdyz se tu venuje tolik snahy odmysterizovani


To bys nevěřil, co jsou holky schopný zorganizovat, když chtějí, aby se ke klukovi úplně nenápadně "dostala" nějaká informace. Mrkající
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 05. Prosinec 2006, 17:13:50 »

no ne...ale vetsinu povzbuzeni ktere jsem si zatim precetl nebo dostal se tyka toho ze
-neplati ze(holky jsou bohyne ktere tahaji za nitky nasich osudu, a my k nim muzeme pouze pokorne vzhlizet)

..ale ze taky nase akce je mohou nejak zmanipulovat a ovladnout a zatahat za jejich nitky - proste ze jsme schopni proti nim hrat a neni to zadna cerna magie
(protoze ja fakt zadnou magii neumim)

no ale kdyz pak nekdo rekne ze je holka schopna zaintrikovat nejakou informaci tak aby dotycny vubec nemel paru tomu ze je to intrikovane a naprosto duveroval tomu ze je to nejak prirozene...tak se opet vracim k te predstave bohyn  Smějící se
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 05. Prosinec 2006, 17:45:49 »

Citace: "0254"
...tak se opet vracim k te predstave bohyn  Smějící se


jake bohyne? - ty muzes taky intrikovat co chces - vzdycky mas na vyber a kazdy muze blafovat Mrkající

Kdyz hrajes sachy a nekdo ti ohrozuje kone a nechces se dostat do nevyhody, tak mas taky dve moznost - bud ho stahnes, nebo mu ohrozis jeho kone... chci rict, ze vsichni mame vzdy na vyber jak utocit, jak se branit a jak hrat nase rozehrane partie Mrkající
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS