Film a sex

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 23:19:48

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Film a sex
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk
Autor Téma: Film a sex  (Přečteno 42295 krát)
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 21. Listopad 2009, 12:53:31 »


P.S.Já jsem se celkově nikdy nebál u horrorů,celkově jsem odvážnější povahy,takže mužu projít klidně se podívat na horror v 3D kině,a následně jít sám domů v noci (v noci v lese,to už se přiznám,to už mě mrazí) takže myslíte že se fakt některé holky mužou tak bát aby se "přitulily" ?  Šťastný
Já to dělám, ale netulím se nějak mile a eroticky Mrkající...abys necekal, ze bude slecna smyslne drzet tvou ruku a podobne.
Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 21. Listopad 2009, 22:25:35 »


P.S.Já jsem se celkově nikdy nebál u horrorů,celkově jsem odvážnější povahy,takže mužu projít klidně se podívat na horror v 3D kině,a následně jít sám domů v noci (v noci v lese,to už se přiznám,to už mě mrazí) takže myslíte že se fakt některé holky mužou tak bát aby se "přitulily" ?  Šťastný
Já to dělám, ale netulím se nějak mile a eroticky Mrkající...abys necekal, ze bude slecna smyslne drzet tvou ruku a podobne.

Takže spíš do kluka zaryješ nehty a stiskem mu drtíš mu kosti na ruce?
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 21. Listopad 2009, 22:43:00 »

hox: V urcitych fazich filmu se stane presne toto Smějící se

Pritel ma pri hororech strach ze me....kdyz se leknu, tak to zvukove doprovodim, a to pro zmenu vyleka zase jeho.
Zaznamenáno
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 07. Prosinec 2009, 17:29:22 »

myslim, ze je uplne jedno aky film jej pustis. ja som s priatelkou nevidel ani jeden cely Šťastný Šťastný Šťastný
Šťastný Jsem rád, že v tom nejsem sám Šťastný. Někdy si až říkám jestli mělo ten film vůbec cenu pouštět, když ho nedokoukáme ani do půlky:D:D
Zaznamenáno
Varg
**


per aspera ad astra

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 162


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 07. Prosinec 2009, 20:23:10 »

Ja si pamätám, keď som bol ešte o čosi mladší šrác, chodil som s jednou holčinou. Raz ma tak dotiahla k sebe v noci, že a reku ideme pozerať film. Zapla tam nejakú rozprávku, tuším Lovecká sezóna. Ležíme na manželskej posteli, v objatí, rozprávka ma začína celkom zaujímať. Potom tam vtrhol Garfield (jej kocúr ktorý prisahám vyzeral fakt ako G.) tak som bol viac zaujatý ním, ako ňou. To bol perfektný kocúr, ľahol si na mňa, zaspal a potom keď som ním hýbal, dvíhal ho, tak nič, nereagoval  Smějící se
No ale pointa je v tom, že ona sa chcela strašne bozkávať a ja som chcel strašne dopozerať ako ten medveď s jeleňom dopadnú  Super! a bolo to naozaj zaujímavé.. nevadí.. vek ma ospravedlňuje.
A to ešte k tomu bývala naozaj ďaleko, cesta k nej viedla asi do desiatich minút cez les, po ceste bez svetla. Takže som rád že sme nepozerali nejaký horor, lebo by som sa asi nedostal domov..  Šťastný
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 07. Prosinec 2009, 20:27:25 »

lol, to je hustej příběh Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
pata07
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Místo: Východní čechy
Příspěvků: 177


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 07. Prosinec 2009, 21:22:27 »

Mě pod stůl složilo to, jak ten kocour "zemřel"(pronechápavé: jak usnul a nereagoval). Šťastný
Zaznamenáno
Daronez

Karma: 2
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 12. Prosinec 2009, 08:04:35 »

Já když spí u přítelkyně (cca 1x týdně) tak si vždycky pustíme Austina powerse:D..nebejt toho,že jsem ho viděl doma sám, nevěděl bych o čem ten film je:D..takže je to asi dobrá volba:D
Zaznamenáno
jesse



come on over - do a twist!

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: skorobrno
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 12. Prosinec 2009, 15:14:39 »

chut melounu  Smějící se
Zaznamenáno

come on over - do a twist!
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 26. Červen 2010, 16:03:17 »

sex v meste Nemocný
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS